İndirme Sistemi Hakkında Önemli Duyuru!

Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3839
Teşekkür Etti  : 1002
Teşekkür Aldı  : 22506
İletişim:

Selamlar,

Sitemiz hakkında olumlu-olumsuz yorumlar kulağıma gelmeye başladı ve bende rahatsız olduğum bir genel kanı için bu konuyu açma gereği duydum.

Bir yorumda sitemizin işleyişini bilmeyen bir şahıs (ve bunun gibi düşünen bir çok kişi) şöyle diyor;

- Siz albümleri para ile satıyorsunuz, amacınız paylaşım değildir.
- Biz albümleri satmıyoruz, premium üyelik sisteminin amacı paylaşıma vakti olmayan, paylaşacak arşivi olmayan veya yükleme işini yapamayan kişiler için geliştirilmiş bir sistemdir ki çok cüzi bir ücret ile sınırsız indirme sağlıyoruz. Bunu da sitenin giderleri için kullanıyoruz (Hosting, domain ücreti olarak)

Sitemizin amacı sadece ve sadece güzel dostluklar kurmak ve paylaşım yapılarak arşivleri bir nevi değiş-tokuş yapmaktır ve geliştirmektir.

Sitemizin kısıtlanmış 2 bölüm vardır, bunlar aşağıdaki bulunan bölümlerdir;

1 - Paylaşımcılara Özel Bölüm
2 - Yüksek Kalitede Albümler - Seri Albümler

Kısıtlama Olan Bölümlerden İndirme Kuralları da gayet basittir. Bu kurallara uyan herkes sitemizden sınırsız faydalanabilir.

Albümü yüklemeyi, paylaşmayı bilmeyen arkadaşlar için video :arrow: Nasıl Paylaşım Yaparım - Albüm Yükleme ismiyle forumumuz da mevcuttur, buradan bakarak paylaşım yapabilirsiniz.

VarBiraZ @ 2005 - 2021
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“Arşiv” sayfasına dön