Yeni Kayıt Olan Üyelerin Dikkatine! (Sıkça Sorulan Sorular)

Duyurular,Gelişmeler...
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3839
Teşekkür Etti  : 1002
Teşekkür Aldı  : 22507
İletişim:

İlk olarak Sitemize Hoş Geldiniz. VarBiraZ Ailesi olarak 2005 den bu tarafa sizlerle beraber bir yola düştük ve VarBiraZ.NeT olarak 2010 dan bugüne kesintiler de olsa yolumuza devam ettik ve etmekteyiz. Eski üyeler bilir Forumumuzun farklı bir işleyiş yapısı vardır, öncelikle yeni gelen siz üyelerimize bu farlılıkları belirtmek isteriz;

1 - Öncelikle Site Kurallarına bir göz atalım.

2 - Forumdaki Gizli Linkler Sadece Teşekkür Butonu (Göz atalım) ile açılmaktadır. Lütfen konulara gereksiz cevaplar yazmayınız. (Yasaklanma sebebidir)

3 - Efsaneler Bölümü , Yüksek Kalitede Albümler , Yeni kayıt yapan normal üyeler bu bölümlerden indirme yapamamaktadır. Bu bölümlerden faydalanmak istiyorsanız eğer Bu şartlarını yerine getirmeniz-Paylaşım yapmanız-gerekmetedir. [Nasıl Paylaşım Yaparım - Dosya Yükleme]. Veya Özel Üyelik alarak sınırsız ve kotasız indirme yapabilirsiniz.

4 - Paylaşım yapmadan önce buraya göz atalım..

5 - Kırık linkleri sadece Bildirim Yöntemi ile bildirelim, konulara cevap yazarak veya özel mesaj göndererek yenilenmesini istemeyiniz.
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“VarBiraz Genel” sayfasına dön