VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Aşık Hasan - Albümleri

Aşık Fadime & Fatma Sünger Albümleri Dahil.

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 4022
Teşekkür Etti  : 1027
Teşekkür Aldı  : 22768
İletişim:

# Üretim 2024-04-28 15:24:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT

Resim

Aşık Hasan - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Asik Fadime Ve Asik Hasan - 5 (Uzelli 434)>
<Asik Hasan & Fatma Sunger - Çoban Kızı>
<Asik Hasan Ve Fatma Sünger - Basindaki Yazmayi (Minareci 3654)>
<Aşık Fadime & Aşık Hasan - Aşık Fadime Ve Aşık Hasan 5>
<Aşık Hasan & Fatma Sünger - Siyah Saçların>
<Aşık Hasan & Fatma Sünger - Tello Gider>
<Aşık Hasan & Fatma Sünger - Yaralar Beni>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Asik Fadime Ve Asik Hasan - 5 (Uzelli 434)\                
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Al Elmayi                                         
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Ara Ver                                           
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Baca Baca Berhana                                 
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Erzurum Dadasi                                    
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Kelo Kurban                                       
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Madimak                                           
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Mektebin Bacalari                                 
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Meyrem                                            
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Oglan Tatli Dillerini                             
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Oy Aman Yar Aman                                  
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Oy Kurban                                         
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Seher Yelidir                                     
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Tello Gider                                       
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Yandi Ha Yandi                                    
Asik Fadime Ve Asik Hasan 5 - Yedin Beni                                        
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\4\A-F\Asik Hasan & Fatma Sunger - Çoban Kızı\                    
Thumbs                                                                          
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Çoban Kızı                                          
Asik Hasan & Fatma Sunger - Ah Dünya                                            
Asik Hasan & Fatma Sunger - Aylar Yıllar Geldi Geçti                            
Asik Hasan & Fatma Sunger - Bayram Olur Mu                                      
Asik Hasan & Fatma Sunger - Bir Baktım Ki                                       
Asik Hasan & Fatma Sunger - Bir Ela Gözlü                                       
Asik Hasan & Fatma Sunger - Olmuyor                                             
Asik Hasan & Fatma Sunger - Senin Elinde                                        
Asik Hasan & Fatma Sunger - Uzun Yola Düşer Gider                               
Asik Hasan & Fatma Sunger - Vazgeçmem Ondan                                     
Asik Hasan & Fatma Sunger - Yalan Dünyada                                       
Asik Hasan & Fatma Sunger - Yayla                                               
Asik Hasan & Fatma Sunger - Çoban Kızı                                          
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\A-F\Asik Hasan Ve Fatma Sünger - Basindaki Yazmayi (Minareci 36
Başındaki Yazmayı                                                               
Elif'im Kamber'im                                                               
Hım Hım Var                                                                     
Kara Üzüm Habbesi                                                               
Oy Budala                                                                       
Oy Nazife                                                                       
Seheryeli                                                                       
Selvi Boylum                                                                    
Sevdiğimi El Alsın                                                              
Sorun Sorun                                                                     
Toycular                                                                        
Yarimin Kaşları Kalem                                                           
Zalim Gurbet                                                                    
Zalim Yar                                                                       
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\A-F\Aşık Fadime & Aşık Hasan - Aşık Fadime Ve Aşık Hasan 5\    
Cover (1)                                                                       
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Al Elmayı                                            
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Ara Ver                                              
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Baca Baca Berdana                                    
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Erzurum'un Dadaşı                                    
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Kelo Kurban                                          
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Madımak                                              
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Mektebin Bacaları                                    
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Meryem                                               
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Oy Aman Yar Aman                                     
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Oy Kurban                                            
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Oğlan Tatlı Dillerini                                
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Seher Yelidir                                        
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Tello Gider                                          
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Yandı Ha Yandı                                       
Aşık Fadime & Aşık Hasan - Yedin Beni                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\A-F\Aşık Hasan & Fatma Sünger - Siyah Saçların\                
Cover (1)                                                                       
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Anam Anam                                           
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Başına Döndüğüm                                     
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Birgün                                              
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Karamuk Dalı                                        
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Kullara                                             
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Merhaba                                             
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Muhannet                                            
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Yalan Dünya                                         
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Yar Oy                                              
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Yaralar Beni                                        
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Zalim Elinden                                       
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Özledim                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\A-F\Aşık Hasan & Fatma Sünger - Tello Gider\                   
Aşık Hasan - Kelo Kurban                                                        
Aşık Hasan - Oy Aman Yar Aman                                                   
Fatma Sünger - Al Elmayı                                                        
Fatma Sünger - Ara Ver (2)                                                      
Fatma Sünger - Ara Ver                                                          
Fatma Sünger - Baca Baca Berhana                                                
Fatma Sünger - Erzurum Dadaşı                                                   
Fatma Sünger - Hele Meryem                                                      
Fatma Sünger - Kara Dut a Yaslanma                                              
Fatma Sünger - Mektebin Bacaları                                                
Fatma Sünger - Oy Kurban                                                        
Fatma Sünger - Oy Madımak                                                       
Fatma Sünger - Oğlan Tatlı Dillerin                                             
Fatma Sünger - Seher Yelidir                                                    
Fatma Sünger - Tello Gider                                                      
Fatma Sünger - Yandı Ha Yandı                                                   
Fatma Sünger - Yedin Beni                                                       
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\A-F\Aşık Hasan & Fatma Sünger - Yaralar Beni\                  
Cover (1)                                                                       
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Anam Anam                                           
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Başına Döndüğüm                                     
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Bir Gün                                             
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Karamuk Dalı                                        
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Kullara                                             
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Merhaba                                             
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Muhannet                                            
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Yalan Dünya                                         
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Yar Oy                                              
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Yaralar Beni                                        
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Zalim Elinde                                        
Aşık Hasan & Fatma Sünger - Özledim                     
Şifre : www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“A - B - C - Ç” sayfasına dön