VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Azer Bülbül - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3971
Teşekkür Etti  : 1015
Teşekkür Aldı  : 22476
İletişim:

# Üretim 2017-08-15 00:10:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT

Şifre: www.varbiraz.net

Azer Bülbül - Albümleri
--------------------------------------------------
<Azer Bulbul & Müslüm Gürses - Eline Düstüm>
<Azer Bülbül - Ateş Düştüğü Yeri Yakar (2004)>
<Azer Bülbül - Ağıt (2001)>
<Azer Bülbül - Bana Düştü (1991)>
<Azer Bülbül - Başımda Bela Var & Yarınsızım Ben (2008)>
<Azer Bülbül - Ben Sana Vurgunum (1990)>
<Azer Bülbül - Bir Yudum Su (1993)>
<Azer Bülbül - Ceylanım (Single) 2021>
<Azer Bülbül - Daglara Yolculuk>
<Azer Bülbül - Dokunmayın Çok Fenayım (1995)>
<Azer Bülbül - Duygularım (2011)>
<Azer Bülbül - Dünden Bugüne (2006) - [320 Kbps)>
<Azer Bülbül - Esmerin Adı Oya (1986)>
<Azer Bülbül - Firat>
<Azer Bülbül - Garip Yolcu (1984)>
<Azer Bülbül - Gurbeti Ben Mi Yarattım(Hatıra Bantı)>
<Azer Bülbül - Güzel Kız Necla (1988)>
<Azer Bülbül - Hayatımın sarkıları>
<Azer Bülbül - Kalemin Kırıldı (2007)>
<Azer Bülbül - Kör Kurşun (1999)>
<Azer Bülbül - Yalan Olur (1987)>
<Azer Bülbül - Yalan Sevgiler (2001)>
<Azer Bülbül - Yine Düştün Aklıma & Sensiz Olmuyor (Single) 2016>
<Azer Bülbül - Yine Düştün Aklıma Yar & Yaban Eller (1996)>
<Azer Bülbül - Yürüyorum (1989)>
<Azer Bülbül - Zordayım & Canım Yanıyor (1998)>
<Azer Bülbül - Üzülmedim Ki (2006)>
<Seyfi Doganay & Azer Bulbul - Dogudan Esintiler>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Azer Bulbul & Müslüm Gürses - Eline Düstüm\                
----------------------------------------------------------------------
Thumbs                                                                          
Azer-Muslum - Eline Dustum Ic                                                   
Azer-Muslum - Eline Dustum Ön                                                   
Muslum Gurses-Azer Bulbul - 01 - Yaban Eller (Azer Bulbul)                      
Muslum Gurses-Azer Bulbul - 02 - Ela Gözlum (Muslum Gurses)                     
Muslum Gurses-Azer Bulbul - 03 - Yine Dustun Aklima Yar (Azer Bulbul)           
Muslum Gurses-Azer Bulbul - 04 - Bana Kara Diyen Dilber (Muslum Gurses)         
Muslum Gurses-Azer Bulbul - 05 - Kimsesiz Bir Kulum (Azer Bulbul)               
Muslum Gurses-Azer Bulbul - 06 - Eline Dustum (Azer Bulbul)                     
Muslum Gurses-Azer Bulbul - 07 - Yuce Dag Basi (Muslum Gurses)                  
Muslum Gurses-Azer Bulbul - 08 - Vuracaklar Biliyorum (Azer Bulbul)             
Muslum Gurses-Azer Bulbul - 09 - Ah Neyleyim (Muslum Gurses)                    
Muslum Gurses-Azer Bulbul - 10 - Zincirli Kuyu (Muslum Gurses)                  
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Ateş Düştüğü Yeri Yakar (2004)\              
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Aman Aman                                                         
Azer Bulbul - Amansiz Bir Sevda                                                 
Azer Bulbul - Dayan Bebegim                                                     
Azer Bulbul - Eline Dustum                                                      
Azer Bulbul - Etek Sari                                                         
Azer Bulbul - Gidiyormusun                                                      
Azer Bulbul - Iyi Degilim                                                       
Azer Bulbul - Sasiracagim                                                       
Azer Bulbul - Unut                                                              
Azer Bulbul - Yanaram Men (Azeri)                                               
Azer Bulbul - Yukum Kursun Yukudur                                              
Azer Bulbul - Zalimsan                                                          
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Ağıt (2001)\                                 
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Ayrilmak Mi Gerekirdi                                             
Azer Bulbul - Baslik Parasi                                                     
Azer Bulbul - Benim Hicbir Seyim Yok                                            
Azer Bulbul - Bizim Memleket                                                    
Azer Bulbul - Bu Nedir                                                          
Azer Bulbul - Bugune Kadar                                                      
Azer Bulbul - Degirmenim Terse Döndu Bu Sene                                    
Azer Bulbul - Dokunsan Dusecek Hale Gelmisim                                    
Azer Bulbul - Gönul                                                             
Azer Bulbul - Hep Tersine Tersine                                               
Azer Bulbul - Vasiyet (Ahmet'e Agit)                                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Bana Düştü (1991)\                           
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Bana Dustun                                                       
Azer Bulbul - Capraz Ates                                                       
Azer Bulbul - Dedo                                                              
Azer Bulbul - Keje                                                              
Azer Bulbul - Kimim Var                                                         
Azer Bulbul - Korkularim                                                        
Azer Bulbul - Mehmet (Cay Önu)                                                  
Azer Bulbul - Tespihir Mercan Dede                                              
Azer Bulbul - Yanarim                                                           
Azer Bulbul - Yaralim                                                           
Azer Bulbul - Yoklugun Aci Ver                                                  
Azer Bulbul - Ölurem                                                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Başımda Bela Var & Yarınsızım Ben (2008)\    
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Askimiz Yarim Kaldi                                               
Azer Bulbul - Basimda Bela Var                                                  
Azer Bulbul - Basimiza Gelene Bak                                               
Azer Bulbul - Ben Neyim                                                         
Azer Bulbul - Darilacaksan Daril                                                
Azer Bulbul - En Buyuk Sensin                                                   
Azer Bulbul - Gece Mavisi Gözlum                                                
Azer Bulbul - Perperisan                                                        
Azer Bulbul - Simdiki Zaman                                                     
Azer Bulbul - Yandim Oy                                                         
Azer Bulbul - Yarinsizim Ben                                                    
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Ben Sana Vurgunum (1990)\                    
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Altin Hizma Mulayim                                               
Azer Bulbul - Ben Yine Sana Vurgunum                                            
Azer Bulbul - Bu Gece Buraliyam                                                 
Azer Bulbul - Elif                                                              
Azer Bulbul - Felek                                                             
Azer Bulbul - Hesabim Var                                                       
Azer Bulbul - Karanfilin Bahari                                                 
Azer Bulbul - Mahbube                                                           
Azer Bulbul - Nar Cicegim                                                       
Azer Bulbul - O Yana Dönder Beni                                                
Azer Bulbul - Yar Diline  Kara Gözlu Yar  Evleri Perdelidir                     
Azer Bulbul - Yine Bana Yar Gelir                                               
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Bir Yudum Su (1993)\                         
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Beyaz amca                                                        
Azer Bulbul - Bicak kemige dayandi                                              
Azer Bulbul - Bir yudum su                                                      
Azer Bulbul - Ciger parem (sana ne)                                             
Azer Bulbul - Dayan bebegim                                                     
Azer Bulbul - Eskimo genci                                                      
Azer Bulbul - Kimsesiz bir kulum                                                
Azer Bulbul - Ne kaldi                                                          
Azer Bulbul - Vuracaklar biliyorum                                              
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Ceylanım (Single) 2021\                      
Ceylanim                                                                        
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Ceylanim                                                          
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Daglara Yolculuk\                            
Azer Bulbul - Daglara Yolculuk                                                  
Azer Bulbul - Firat                                                             
Azer Bulbul - Gidem Yare                                                        
Azer Bulbul - Gurbet Hapisanesi                                                 
Azer Bulbul - Hasretim                                                          
Azer Bulbul - Hazalim                                                           
Azer Bulbul - Hukum Giymisim                                                    
Azer Bulbul - Insanlar                                                          
Azer Bulbul - Toprak                                                            
Azer Bulbul - Vuruldum                                                          
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Dokunmayın Çok Fenayım (1995)\               
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Aliram Yar Aliram                                                 
Azer Bulbul - Ben Babayim                                                       
Azer Bulbul - Ben Seninle Mutluyum                                              
Azer Bulbul - Cogu Gitti Azi Kaldi                                              
Azer Bulbul - Dem Vuralim                                                       
Azer Bulbul - Dokunmayin Cok Fenayim                                            
Azer Bulbul - Her An Her Sey Olabilir                                           
Azer Bulbul - Nereye Gidiyorsun                                                 
Azer Bulbul - Sevko                                                             
Azer Bulbul - Yaralandin mi Can                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Duygularım (2011)\                           
Cover 1                                                                         
Cover 2                                                                         
Azer Bulbul - Ask Laftan Anlamaz ki                                             
Azer Bulbul - Ayrilik Ölumden Zormus                                            
Azer Bulbul - Bir Guzele Gönul Verdim                                           
Azer Bulbul - Bu Gece Karakolluk Olabilirim (Remix)                             
Azer Bulbul - Bu Gece Karakolluk Olabilirim                                     
Azer Bulbul - Caney                                                             
Azer Bulbul - Duygularim                                                        
Azer Bulbul - Gidiyorum                                                         
Azer Bulbul - Gitme Kimsesizem                                                  
Azer Bulbul - Karli Daglar                                                      
Azer Bulbul - Ne Sayarsan Say                                                   
Azer Bulbul - Neye Yarar                                                        
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Dünden Bugüne (2006) - [320 Kbps)\           
Azer Bülbül - Dünden Bugüne - 01 - Başaramadım                                  
Azer Bülbül - Dünden Bugüne - 02 - Dokunsan Düşecek Hale Gelmişim               
Azer Bülbül - Dünden Bugüne - 03 - Dokunmayın Çok Fenayım                       
Azer Bülbül - Dünden Bugüne - 04 - Zordayım                                     
Azer Bülbül - Dünden Bugüne - 05 - Bile Bile Yaktım                             
Azer Bülbül - Dünden Bugüne - 06 - Ayrılmakmı Gerekirdi                         
Azer Bülbül - Dünden Bugüne - 07 - Şevko                                        
Azer Bülbül - Dünden Bugüne - 08 - Yaralandın Mı Ey Can                         
Azer Bülbül - Dünden Bugüne - 09 - Başlık Parası                                
Azer Bülbül - Dünden Bugüne - 10 - Yüzümüz Gülmedi Bizim                        
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Esmerin Adı Oya (1986)\                      
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Al Beni                                                           
Azer Bulbul - Bak Bu Yana                                                       
Azer Bulbul - Bana Benzer                                                       
Azer Bulbul - Cingildiye                                                        
Azer Bulbul - Esmerin Adi Oya                                                   
Azer Bulbul - Hayriye                                                           
Azer Bulbul - Izin (Uzun Hava)                                                  
Azer Bulbul - Kara Sevda                                                        
Azer Bulbul - Leyli                                                             
Azer Bulbul - Nazli Nazli                                                       
Azer Bulbul - Nisanlim                                                          
Azer Bulbul - Olmaz Olmaz                                                       
Azer Bulbul - Zim Zim                                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Firat\                                       
Azer Bulbul - Al Kirmizi Yelegim.V                                              
Azer Bulbul - Dede Yine Yuz Ay Var.V                                            
Azer Bulbul - Dilan.V                                                           
Azer Bulbul - Firat.V                                                           
Azer Bulbul - Gencligim.V                                                       
Azer Bulbul - Kara Kasin Üstune.V                                               
Azer Bulbul - Kiz Bahari.V                                                      
Azer Bulbul - Kizilirmak.V                                                      
Azer Bulbul - Malatyanin Kavaklari.V                                            
Azer Bulbul - Mavi Boncuk.V                                                     
Azer Bulbul - Nesine Yandim.V                                                   
Azer Bulbul - Yuruyorum.V                                                       
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Garip Yolcu (1984)\                          
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Aman Guzel                                                        
Azer Bulbul - Aras'a Vurdum Testi                                               
Azer Bulbul - Ay Dilber                                                         
Azer Bulbul - Ay Isigi                                                          
Azer Bulbul - Dostu Sevdim                                                      
Azer Bulbul - Garip Yolcu (Uzun Hava)                                           
Azer Bulbul - Hamal Ali  Ali Emmi (Uzun Hava)                                   
Azer Bulbul - Han Cobani                                                        
Azer Bulbul - Kirmizi Gul  Aglama Oy Gelin                                      
Azer Bulbul - Mavi Mavi                                                         
Azer Bulbul - Postaci                                                           
Azer Bulbul - Revanda Bir Kuyu Var                                              
Azer Bulbul - Sari Kiz                                                          
Azer Bulbul - Yayladan Gelirim                                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Gurbeti Ben Mi Yarattım(Hatıra Bantı)\       
A1-Azer Bülbül - Sarışınsın sarısın güzel                                       
A2-Azer Bülbül - Dağlar seni delik delik delerim                                
A3-Azer Bülbül - Gurbeti ben mi yarattım                                        
A4-Azer Bülbül - Bağlandı yollarım                                              
A5-Azer Bülbül - Hammal Ali (İkinçi Kıta Farklı)                                
A6-Azer Bülbül - Nanay                                                          
A7-Azer Bülbül - Hayat deymez bir kıza                                          
A8-Azer Bülbül - Hayriye                                                        
B1-Azer Bülbül - Mutlu ol yeter                                                 
B2-Azer Bülbül - İsyan etmek boşuna                                             
B3-Azer Bülbül - Yalan                                                          
B4-Azer Bülbül - Oy maşallah maşallah                                           
B5-Azer Bülbül - Kader sen mi kaldın bana gülecek (U H)                         
B6-Azer Bülbül - Evlerinin önü kuyu                                             
B7-Azer Bülbül - Ağlayan gülmedi mi.                                            
RESIM                                                                           
Azer Bülbül Gurbeti Ben Mi Yarattım(Hatıra Bantı)                               
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Güzel Kız Necla (1988)\                      
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Aramadi Sormadilar Beni                                           
Azer Bulbul - Beter Ol                                                          
Azer Bulbul - Beyaz Gul Kirmizi Gul                                             
Azer Bulbul - Citkirildim                                                       
Azer Bulbul - Dilberim                                                          
Azer Bulbul - Guzel                                                             
Azer Bulbul - Hic Üzulme                                                        
Azer Bulbul - Kiz Necla                                                         
Azer Bulbul - Tren Kalkiyor Gardan                                              
Azer Bulbul - Yanaginda Ben Var Guzel                                           
Azer Bulbul - Yaradana Kurban                                                   
Azer Bulbul - Yesillim                                                          
Azer Bulbul - Üzulmedim ki                                                      
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Hayatımın sarkıları\                         
cover                                                                           
01 - Hesabım var                                                                
02 - Eskimo genci                                                               
03 - Bıçak kemiğe dayandı                                                       
04 - Ciğer parem                                                                
05 - Ben sana vurgunum                                                          
06 - Fırat                                                                      
07 - Elif                                                                       
08 - Dağlara yolculuk                                                           
09 - Vuruldum                                                                   
10 - Potpori (yar diline- kara gözlü yar- evleri perdelidir)                    
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Kalemin Kırıldı (2007)\                      
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Alistim                                                           
Azer Bulbul - Antepli                                                           
Azer Bulbul - Buralarda                                                         
Azer Bulbul - Dayanamiyorum                                                     
Azer Bulbul - Gunun Birinde                                                     
Azer Bulbul - Kalemin Kirildi                                                   
Azer Bulbul - Maral                                                             
Azer Bulbul - Sende                                                             
Azer Bulbul - Yukum Yari Yolda Kaldi                                            
Azer Bulbul - Zoruna Mi Gitti                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Kör Kurşun (1999)\                           
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Baska Yar Sevme                                                   
Azer Bulbul - Ben Belayim                                                       
Azer Bulbul - Bile Bile Yaktin                                                  
Azer Bulbul - Elimi Kana Bulama Benim                                           
Azer Bulbul - En Iyisi Gitmek                                                   
Azer Bulbul - Garip Yolcu                                                       
Azer Bulbul - Gelmeyen Bahar                                                    
Azer Bulbul - Gitme                                                             
Azer Bulbul - Ille De Sen                                                       
Azer Bulbul - Kör Kursun                                                        
Azer Bulbul - Sana Yalan Gelebilir                                              
Azer Bulbul - Yuzumuz Gulmedi Bizim                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Yalan Olur (1987)\                           
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Asigim Arkadas                                                    
Azer Bulbul - Avsar Guzeli                                                      
Azer Bulbul - Biraz da Ben Öleyim                                               
Azer Bulbul - Cananim                                                           
Azer Bulbul - Cemile                                                            
Azer Bulbul - Doldur Hemserim                                                   
Azer Bulbul - Huma Kusu (Uzun Hava)                                             
Azer Bulbul - Kumralsin                                                         
Azer Bulbul - Nedendir                                                          
Azer Bulbul - Selma                                                             
Azer Bulbul - Silada Silasiz Kaldim                                             
Azer Bulbul - Yalan Olur                                                        
Azer Bulbul - Yoruldum                                                          
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Yalan Sevgiler (2001)\                       
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Ana                                                               
Azer Bulbul - Belaya Dustum                                                     
Azer Bulbul - Bu Sene                                                           
Azer Bulbul - Daye                                                              
Azer Bulbul - Dil Arasi                                                         
Azer Bulbul - Felek                                                             
Azer Bulbul - Haberin Yok                                                       
Azer Bulbul - Vazgecemem                                                        
Azer Bulbul - Vurulmusum                                                        
Azer Bulbul - Yalan Sevgiler                                                    
Azer Bulbul - Yemin                                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Yine Düştün Aklıma & Sensiz Olmuyor (Single) 
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Yine Dustun Aklima  Sensiz Olmuyor                                
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Yine Düştün Aklıma Yar & Yaban Eller (1996)\ 
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Eline Dustum                                                      
Azer Bulbul - Kimsesiz Bir Kulum                                                
Azer Bulbul - Vuracaklar Biliyorum                                              
Azer Bulbul - Yaban Eller                                                       
Azer Bulbul - Yine Dustun Aklima Yar                                            
Muslum Gurses - Ela Gözlum                                                      
Muslum Gurses - Kahve de Kara Degil mi                                          
Muslum Gurses - Neyleyim Neyleyim                                               
Muslum Gurses - Yuce Dag Basinda Yanar Bir Isik                                 
Muslum Gurses - Zincirli Kuyu                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Yürüyorum (1989)\                            
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Al Kirmizi Yelegim                                                
Azer Bulbul - Dede Yine Yuz Ay Var                                              
Azer Bulbul - Firat                                                             
Azer Bulbul - Gencligim                                                         
Azer Bulbul - Kara Kasin Üstunde                                                
Azer Bulbul - Kiz Bahri                                                         
Azer Bulbul - Kizilirmak                                                        
Azer Bulbul - Malatya'nin Kavaklari                                             
Azer Bulbul - Mavi Boncuk                                                       
Azer Bulbul - Mugam  Nazlana Nazlana                                            
Azer Bulbul - Nesine Yandim                                                     
Azer Bulbul - Oy Oy Dilan                                                       
Azer Bulbul - Yuruyorum                                                         
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Zordayım & Canım Yanıyor (1998)\             
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Ah Aman Aman                                                      
Azer Bulbul - Aman Guzel Yavas Yuru                                             
Azer Bulbul - Basaramadim                                                       
Azer Bulbul - Bebek                                                             
Azer Bulbul - Borcum Bitmedi                                                    
Azer Bulbul - Canim Yaniyor                                                     
Azer Bulbul - El Aman (Uzun Hava)                                               
Azer Bulbul - Unutamam Asla Seni                                                
Azer Bulbul - Yatamiyorum                                                       
Azer Bulbul - Zordayim                                                          
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Azer Bülbül - Üzülmedim Ki (2006)\                         
Cover                                                                           
Azer Bulbul - Belaya Dustum                                                     
Azer Bulbul - Bugune Kadar                                                      
Azer Bulbul - Dayan Yuregim                                                     
Azer Bulbul - Etek Sari                                                         
Azer Bulbul - Gelene Bak                                                        
Azer Bulbul - Haberin Yok                                                       
Azer Bulbul - Keje                                                              
Azer Bulbul - Tersine                                                           
Azer Bulbul - Yaban Eller                                                       
Azer Bulbul - Yaralim                                                           
Azer Bulbul - Yuzumuz Guldumu Bizim                                             
Azer Bulbul - Üzulmedim Ki                                                      
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\A.B\Seyfi Doganay & Azer Bulbul - Dogudan Esintiler\           
seyfidoganayazerbulbuldogudane                                                  
01 - Her An Her Sey Olabilir (Azer Bulbul)                                      
02 - Viran Ettiler (Seyfi Doganay)                                              
03 - Yaralandin Mi (Azer Bulbul)                                                
04 - Olmuyor (Seyfi Doganay)                                                    
05 - Firat (Azer Bulbul)                                                        
06 - Hukum Giymisim (Azer Bulbul)                                               
07 - Mihlarim (Seyfi Doganay)                                                   
08 - Senin Icin (Azer Bulbul)                                                   
09 - Nankor Kedi (Seyfi Doganay)                                                
10 - Cogu Gitti Azi Kaldi (Azer Bulbul)                                         
128 - 320

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
En son Sivasli_14 tarafından 11 Kas 2022, 00:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Seriye ekleme yapıldı.

En son Sivasli_14 tarafından 11 Kas 2022, 00:51 tarihinde darbelendi.
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“A - B - C - Ç” sayfasına dön