Tülay Özer - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3846
Teşekkür Etti  : 1003
Teşekkür Aldı  : 22531
İletişim:

# Üretim 2023-10-02 23:20:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.Com,Net

Resim

Tülay Özer - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Tülay & Gülden - Türküola 380>
<Tülay Özer & Kirac - Kolay Vazgecmeyi Ogrendim>
<Tülay Özer & Zerrin Ozer - Ikimiz Bir Fidaniz>
<Tülay Özer - 3 (Minareci 3166)>
<Tülay Özer - 3 (Türküola 446)>
<Tülay Özer - 45'likler (1974-1978)>
<Tülay Özer - Almanyaya Mecbur Ettin Beni (Uzelli 560)>
<Tülay Özer - Kalbimdeki Sevgili (1981)>
<Tülay Özer - Minareci 3691>
<Tülay Özer - Olmali Olacak 1993>
<Tülay Özer - Ozleyis 1989>
<Tülay Özer - Seven Ağlatılmaz>
<Tülay Özer - Son Ümit (Türküola 1995)>
<Tülay Özer - Tülay (1975)>
<Tülay Özer - Türküola 1022>

Plakları

<Tulay Ozer - Aglayan Gozlerim Gulmuyor Gayri & Geceler (1974)>
<Tulay Ozer - Bir Hatanin Kurbaniyiz & Oldurecekler Beni (1976)>
<Tulay Ozer - Buklum Buklum & Ilk Ask (1978)>
<Tulay Ozer - Deli Etme Beni Aşk - Kent 1095 - 1975>
<Tulay Ozer - Dunyalara Degismem & Bil Ki Ben De Seni Dusunup Agliyorum (1978)>
<Tulay Ozer - Falci & Kalbimi Sana Vermistim (1975)>
<Tulay Ozer - Gel Artik & Niye Cattin Kaslarini (1974)>
<Tulay Ozer - Neden Ayrildik & Deli Etme Beni Ask (1975)>
<Tulay Ozer - İkimiz Bir Fidanız & Son Ümit (197)>

Albüm & Plak İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Tülay & Gülden - Türküola 380\                             
Thumbs                                                                          
Gülden Karaböcek - Aziz Dosdum                                                  
Gülden Karaböcek - Dost Köyü                                                    
Gülden Karaböcek - Korkarım yar                                                 
Gülden KaraböceK - Sakın Ha                                                     
Gülden Karaböcek - Sensiz Yaşayamam                                             
Gülden Karaböcek - Sevdim Seni                                                  
Gülden Karaböcek - Yalancısın                                                   
Gülden Karaböcek - Yar Ateşine                                                  
Tülay - Aglayan Gozlerim Gulmuyor Gayri                                         
Tülay - Falci                                                                   
Tülay - Geceler                                                                 
Tülay - Gel Artik                                                               
Tülay - Kalbimi Sana Vermiştim                                                  
Tülay - Niye Cattin Kaslarini                                                   
Tülay - Son Ümit                                                                
Tülay - İkimiz Bir Fidan                                                        
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer & Kirac - Kolay Vazgecmeyi Ogrendim\            
Tulay Ozer & Kirac - Kolay Vazgecmeyi Ogrendim                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer & Zerrin Ozer - Ikimiz Bir Fidaniz\             
Tulay Ozer & Zerrin Ozer - Ikimiz Bir Fidaniz                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - 3 (Minareci 3166)\                            
Tulay Ozer - Aglayan Gozlerim                                                   
Tulay Ozer - Cilginca Sevdim Yillarca Seni                                      
Tulay Ozer - Deli Etme Beni Ask                                                 
Tulay Ozer - Derdimi Anlatirim Karanlik Gecelere                                
Tulay Ozer - Falci                                                              
Tulay Ozer - Geceler                                                            
Tulay Ozer - Gel Artik                                                          
Tulay Ozer - Ikimiz Bir Fidaniz                                                 
Tulay Ozer - Kalbimi Sana Vermistim                                             
Tulay Ozer - Meyhane Teselli Eder Mi Sanki                                      
Tulay Ozer - Neden Ayrildik                                                     
Tulay Ozer - Niye Cattin Kaslarini                                              
Tulay Ozer - Omur Yaprak Gibidir                                                
Tulay Ozer - Son Umit                                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan...                                        
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan..                                         
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - 3 (Türküola 446)\                             
Thumbs                                                                          
Tulay - Alma Benim Ahimi                                                        
Tulay - Bu Ask Bize Yasak                                                       
Tulay - Bu Dertten Mi Oleyim                                                    
Tulay - Dertli Mektup                                                           
Tulay - Dunyam Karardi                                                          
Tulay - Elveda                                                                  
Tulay - Gercek Sevgi                                                            
Tulay - Gozunun Yesiline                                                        
Tulay - Hanci Misin Yolcu Musun                                                 
Tulay - Hovardanin Birisin                                                      
Tulay - Kor Olsaydi Gozlerim                                                    
Tulay - Sevmedim Mi                                                             
Tulay - Su Sazima Bir Duzen Ver                                                 
Tulay - Zalim Seni                                                              
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - 45'likler (1974-1978)\                        
<Tulay Ozer - Aglayan Gozlerim Gulmuyor Gayri & Geceler (1974)>                 
<Tulay Ozer - Bir Hatanin Kurbaniyiz & Oldurecekler Beni (1976)>                
<Tulay Ozer - Buklum Buklum & Ilk Ask (1978)>                                   
<Tulay Ozer - Deli Etme Beni Aşk - Kent 1095 - 1975>                            
<Tulay Ozer - Dunyalara Degismem & Bil Ki Ben De Seni Dusunup Agliyorum (1978)> 
<Tulay Ozer - Falci & Kalbimi Sana Vermistim (1975)>                            
<Tulay Ozer - Gel Artik & Niye Cattin Kaslarini (1974)>                         
<Tulay Ozer - Neden Ayrildik & Deli Etme Beni Ask (1975)>                       
<Tulay Ozer - İkimiz Bir Fidanız & Son Ümit (197)>                              
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - 45'likler (1974-1978)\Tulay Ozer - Aglayan Goz
Tulay Ozer - Aglayan Gozlerim Gulmuyor Gayri                                    
Tulay Ozer - Geceler                                                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - 45'likler (1974-1978)\Tulay Ozer - Bir Hatanin
Tulay Ozer - Bir Hatanin Kurbaniyiz                                             
Tulay Ozer - Oldurecekler Beni                                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - 45'likler (1974-1978)\Tulay Ozer - Buklum Bukl
Tulay Ozer - Buklum Buklum                                                      
Tulay Ozer - Ilk Ask                                                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - 45'likler (1974-1978)\Tulay Ozer - Deli Etme B
<Kapak>                                                                         
01 - Tulay Ozer - Deli Etme Beni Ask                                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - 45'likler (1974-1978)\Tulay Ozer - Deli Etme B
Kapak                                                                           
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - 45'likler (1974-1978)\Tulay Ozer - Dunyalara D
Tulay Ozer - Bil Ki Ben De Seni Dusunup Agliyorum                               
Tulay Ozer - Dunyalara Degismem                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - 45'likler (1974-1978)\Tulay Ozer - Falci & Kal
Tulay Ozer - Falci                                                              
Tulay Ozer - Kalbimi Sana Vermistim                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - 45'likler (1974-1978)\Tulay Ozer - Gel Artik &
Tulay Ozer - Gel Artik                                                          
Tulay Ozer - Niye Cattin Kaslarini                                              
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - 45'likler (1974-1978)\Tulay Ozer - Neden Ayril
Tulay Ozer - Deli Etme Beni Ask                                                 
Tulay Ozer - Neden Ayrildik                                                     
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - 45'likler (1974-1978)\Tulay Ozer - İkimiz Bir 
01-Tülay Özer-İkimiz Bir Fidanız                                                
02-Tülay Özer-Son Ümit                                                          
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - Almanyaya Mecbur Ettin Beni (Uzelli 560)\     
Tülay - Abdal Gönlüm                                                            
Tülay - Almanyaya Mecbur Ettin                                                  
Tülay - Ağlama Yar                                                              
Tülay - Başındaki Tellere                                                       
Tülay - Beğenmez Beğenmez                                                       
Tülay - Dağlar Yol Ver                                                          
Tülay - Derdinden Deli Oldum                                                    
Tülay - Düşenin                                                                 
Tülay - Hele Niye Niye                                                          
Tülay - Ne Karaymış                                                             
Tülay - Niçin Geldim Ben                                                        
Tülay - Yol Bana Dağlar                                                         
Tülay - Şen Güley                                                               
Tülay - Şu Gönlüme Bir                                                          
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - Kalbimdeki Sevgili (1981)\                    
Thumbs                                                                          
Tülay Özer - Ayrı Düştük                                                        
Tülay Özer - Ağla Gözlerim Ağla                                                 
Tülay Özer - Bir Fincan Kahve                                                   
Tülay Özer - Bir Mumdur                                                         
Tülay Özer - Gidiyorum, Gidiyorum                                               
Tülay Özer - Haydi Bakalım                                                      
Tülay Özer - Kader Ayırdı Bizi                                                  
Tülay Özer - Kalbimdeki Sevgili                                                 
Tülay Özer - Kimbilir                                                           
Tülay Özer - Sen Perişan Ben Perişan                                            
Tülay Özer - Uykusuz Gecelerim                                                  
Tülay Özer - Çaresiz                                                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - Minareci 3691\                                
Thumbs                                                                          
Tülay - Ayaginda Kundura                                                        
Tülay - Baca Baca Parhana                                                       
Tülay - Bana Dönek demis                                                        
Tülay - Cafer                                                                   
Tülay - Daragaci                                                                
Tülay - Derdinden Dert Oldum                                                    
Tülay - Emo Kaslarin Kara                                                       
Tülay - Esmerim                                                                 
Tülay - Hadi Hadi Yalanci                                                       
Tülay - Hain Yar                                                                
Tülay - Kara Köprü Narliktir                                                    
Tülay - Sabiha                                                                  
Tülay - Seven Bahtiyar Olmaz                                                    
Tülay - Yatar Aglarim                                                           
Tülay - Yavas Yavas                                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan...                                        
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan..                                         
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - Olmali Olacak 1993\                           
Thumbs                                                                          
Tülay Özer - Affet                                                              
Tülay Özer - Buyur Burdan Yak                                                   
Tülay Özer - Büklüm Büklüm                                                      
Tülay Özer - Neden Sevdim                                                       
Tülay Özer - Olmalı Olacak                                                      
Tülay Özer - Sevdalım                                                           
Tülay Özer - Tuzak                                                              
Tülay Özer - Yanıldım                                                           
Tülay Özer - Yok Dostum                                                         
Tülay Özer - Çağrı                                                              
Tülay Özer - İkimiz Bir Fidanız                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - Ozleyis 1989\                                 
Thumbs                                                                          
Tülay Özer - Aldırma Gönül                                                      
Tülay Özer - Allı Turnam                                                        
Tülay Özer - Bağışla Sevdiğim                                                   
Tülay Özer - Başka Başka                                                        
Tülay Özer - Ben Tövbemi Geri Aldım                                             
Tülay Özer - Durun Yıllar                                                       
Tülay Özer - Gitti Gidiyor                                                      
Tülay Özer - Hem Okudum Hem De Yazdım                                           
Tülay Özer - Sarhoşum Oy                                                        
Tülay Özer - Son Sözüm                                                          
Tülay Özer - Özleyiş                                                            
Tülay Özer - Üç Günlük Ömür                                                     
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - Seven Ağlatılmaz\                             
Tulay Ozer - Aramizda Bir Sey Yokken                                            
Tulay Ozer - Bil Ki Bende Seni Dusunup Agliyorum                                
Tulay Ozer - Dunyalara Degismem                                                 
Tulay Ozer - Falci                                                              
Tulay Ozer - Ikimiz Bir Fidaniz                                                 
Tulay Ozer - Ne Farkimiz Var Ki                                                 
Tulay Ozer - Olunceye Kadar                                                     
Tulay Ozer - Seven Aglatilmaz-WWW.mp3hazinem.com                                
Tulay Ozer - Sevmese De Severim                                                 
Tulay Ozer - Yillara Sor                                                        
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - Son Ümit (Türküola 1995)\                     
Tülay Özer - 01 - Son Ümit                                                      
Tülay Özer - 02 - Seven Aglatilmaz                                              
Tülay Özer - 03 - Gel Artik                                                     
Tülay Özer - 04 - Kalbimi Sana Vermistim                                        
Tülay Özer - 05 - Dünyalara Degismem                                            
Tülay Özer - 06 - Aramizda Birsey Yokken                                        
Tülay Özer - 07 - Vaz Gecin                                                     
Tülay Özer - 08 - Bil Ki Bende Seni Düsünüp Agliyorum                           
Tülay Özer - 09 - Ölünceye Kadar                                                
Tülay Özer - 10 - Yillara Sor                                                   
Tülay Özer - 11 - Öldürecek Beni                                                
Tülay Özer - 12 - Bir Falci                                                     
Tülay Özer - 13 - Bir Hatanin Kurbaniyiz                                        
Tülay Özer - 14 - ikimiz Bir Fidaniz                                            
Tülay Özer - 15 - Ne Farkimiz Var Ki                                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - Tülay (1975)\                                 
Tülay Özer-Ağlayan Gözlerim Gülmüyor Gayrı                                      
Tülay Özer-Falcı                                                                
Tülay Özer-Geceler                                                              
Tülay Özer-Gel Artık                                                            
Tülay Özer-Kalbimi Sana Vermiştim                                               
Tülay Özer-Niye Çattın Kaşlarını                                                
Tülay Özer-Son Ümit                                                             
Tülay Özer-İkimiz Bir Fidanız                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T.Ö\Tülay Özer - Türküola 1022\                                
Thumbs                                                                          
Tülay Özer ARAMIZDA BIRSEY YOKKEN                                               
Tülay Özer BILKI BENDE SENI DÜSÜNÜP AGLIYORUM                                   
Tülay Özer BIR FALCI                                                            
Tülay Özer BIR HATANIN KURBANIYIZ                                               
Tülay Özer DÜNYALARA DEGISMEM                                                   
Tülay Özer GEL ARTIK                                                            
Tülay Özer IKIMIZ BIR FIDANIZ                                                   
Tülay Özer KALBIMI SANA VERMISTIM                                               
Tülay Özer NE FARKIMIZ VARKI                                                    
Tülay Özer SEVEN AGLATILMAZ                                                     
Tülay Özer SON ÜMIT                                                             
Tülay Özer VAZ GECIN                                                            
Tülay Özer YILLARA SOR                                                          
Tülay Özer ÖLDÜRECEKLER BENI                                                    
Tülay Özer ÖLÜNCEYE KADAR       
Şifre: www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
En son Sivasli_14 tarafından 02 Eki 2023, 23:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: Seri güncellendi..
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“S - ޞ - T - U” sayfasına dön