VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Sancak - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3981
Teşekkür Etti  : 1018
Teşekkür Aldı  : 22522
İletişim:

# Üretim 2019-04-30 23:44:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.Com,Net

Şifre: www.varbiraz.net

Resim

Sancak - Albümleri (320 Kbps)
--------------------------------------------------------
<SancaK - Akustik (Single) 2021>
<SancaK - Beni Sorarsan (2015)>
<SancaK - Burada Her Şey Aynı (2012)>
<SancaK - Cesaretim Yok 2014>
<SancaK - Dert Değil (2020)>
<SancaK - Dünyam (Single) 2021>
<SancaK - Gel Sen Sabret (EP) 2017>
<SancaK - Gölge (2020)>
<SancaK - Gözden Uzak (2014)>
<SancaK - Gözyaşı 2018>
<Sancak - Kalbimden (EP) 2022>
<Sancak - Ne Sana Ne Bana (Single) 2021>
<SancaK - Resim (2011)>
<SancaK - Yağmur 2016>
<SancaK - Yerin Altında (2008)>
<SancaK - İnat (EP) 2019>

SancaK - Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

SancaK - Akustik (Single) 2021\                         
----------------------------------------------------------------------
Cover                                                                           
01. Neredeyim Bilmiyorum (Akustik)                                              
02. Yokluğuna (Akustik)                                                         
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\4\Sancak\SancaK - Beni Sorarsan (2015)\                          
Cover                                                                           
01. Sancak - Üşüyorum Aldırma                                                   
02. Sancak - Neredeyim Bilmiyorum                                               
03. Sancak - Cennet (feat. Erdal Toprak)                                        
04. Sancak - Gün Olur Beni Unutursan                                            
05. Sancak - Bu Kez Kimin Yüzünden                                              
06. Sancak - Dili Yok Ki Gönlümün (feat. Barış Kadıoğlu)                        
07. Sancak - Vur                                                                
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Sancak\SancaK - Burada Her Şey Aynı (2012)\                    
Cover                                                                           
01. Sancak - Bu Defa                                                            
02. Sancak - Yine Akşam Oldu                                                    
03. Sancak - Veda                                                               
04. Sancak - Burada Her Şey Aynı                                                
05. Sancak - Dünya (feat. Defkhan)                                              
06. Sancak - Bilmiyorlar Ki (interlude)                                         
07. Sancak - Kızgın Olsam Da (feat. Patron)                                     
08. Sancak - Benmişim Gibi                                                      
09. Sancak - Giderim (feat. Rapozof)                                            
10. Sancak - Belki Yarım Kaldım                                                 
11. Sancak - Yine Akşam Oldu (remix)                                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Sancak\SancaK - Cesaretim Yok 2014\                            
Sancak & Rapozof - İyi ki Vardın                                                
Sancak & Taladro & Canfeza - Gözümden Düştüğün An                               
Sancak - Buralar Yanar                                                          
Sancak - Cesaretim Yok                                                          
Sancak - Denizlere At                                                           
Sancak - Sığamadın Dünyalarıma                                                  
Sancak - Yoksun Yanımda (Remix)                                                 
Sancak - Yoksun Yanımda                                                         
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Sancak\SancaK - Dert Değil (2020)\                             
Cover                                                                           
01. SancaK - Seni Son Anlatışım                                                 
02. SancaK - Veda (Akustik)                                                     
03. SancaK - Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme                                   
04. Sancak - En Büyük Hatanım                                                   
05. SancaK - Mashup                                                             
06. Sancak - Dert Değil                                                         
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Sancak\SancaK - Dünyam (Single) 2021\                          
Cover                                                                           
01. Dünyam                                                                      
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
[2021] SancaK - Dünyam (Single)                                                 
d:\0\4\Sancak\SancaK - Gel Sen Sabret (EP) 2017\                      
Cover                                                                           
01. Sancak - Gel Sen Sabret                                                     
02. Sancak - Dili Yok Ki Gönlümün (Akustik)                                     
03. Sancak - Gitme Kal Diyemedim                                                
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Sancak\SancaK - Gölge (2020)\                                  
Cover                                                                           
01. Sancak - Gölge                                                              
02. Sancak - Senin Yüzünden                                                     
03. Sancak - Yokluğuna                                                          
04. Sancak - Söz Ver                                                            
05. Sancak - Buraları Yak                                                       
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Sancak\SancaK - Gözden Uzak (2014)\                            
Cover                                                                           
01. Sancak - Gözden Uzak                                                        
02. Sancak - Seni Son Anlatışım                                                 
03. Sancak - At İçine                                                           
04. Sancak - Gün Gelir Geçer                                                    
05. Sancak - Her Aşk İçin Bir Şehir (feat. Sokrat St)                           
06. Sancak - Bana Kendimi Ver (feat. Taladro)                                   
07. Sancak - Şeytan Sofrası (feat. Allame)                                      
08. Sancak - Zaman Nasıl Çözer (feat. Burak Alkın)                              
09. Sancak - Gidiyordum                                                         
10. Sancak - Buralar Yanar                                                      
11. Sancak - Hoşça Kal                                                          
12. Sancak - Gecelerin Sonu Yokmuş                                              
13. Sancak, Moskape - Yok Gücüm                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Sancak\SancaK - Gözyaşı 2018\                                  
Thumbs                                                                          
cover                                                                           
Sancak - Bu Rüyaysa Uyandırma                                                   
Sancak - Bırak                                                                  
Sancak - Düşün ki                                                               
Sancak - Gel Sen Sabret                                                         
Sancak - Gitme Kal Diyemedim                                                    
Sancak - Gözyaşı                                                                
Sancak - Kanaya Kanaya                                                          
Sancak - Kim Dokunsa Sana                                                       
Sancak - Kördüğüm                                                               
Sancak - Nereye Gidiyorsun                                                      
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Sancak\Sancak - Kalbimden (EP) 2022\                           
Cover                                                                           
01. Gelmen Yetmez                                                               
02. Süründüm                                                                    
03. Büklüm Büklüm (feat. Taladro, Özge Şafak)                                   
04. Seni Arıyor                                                                 
05. Kalbimden                                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Sancak\Sancak - Ne Sana Ne Bana (Single) 2021\                 
Cover                                                                           
01. Ne Sana Ne Bana                                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
01. Ne Sana Ne Bana                                                             
d:\0\4\Sancak\SancaK - Resim (2011)\                                  
Cover                                                                           
01. Sancak - Tek Kaçacak Yerim                                                  
02. Sancak - Günah                                                              
03. Sancak - Geri Dönme (feat. Xir, Sansar Salvo & Pit10)                       
04. Sancak - Resim                                                              
05. Sancak - Bu Kaçıncı Yağmur                                                  
06. Sancak - İnterlude                                                          
07. Sancak - Ben De Yalancıyım (feat. Rapozof)                                  
08. Sancak - Sen Yanımda Olunca                                                 
09. Sancak - Beni Yak (feat. Şanışer)                                           
10. Sancak - Bittti Mi Söyle                                                    
11. Sancak - Gidesim Gelir (feat. Cenut)                                        
12. Sancak - Beni Yak V2                                                        
13. Sancak - Bu Defa Live                                                       
14. Sancak - Sen Yanımda Olunca (Acapella)                                      
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Sancak\SancaK - Yağmur 2016\                                   
Sancak - Yağmur [2016]                                                          
Sancak - Darmaduman                                                             
Sancak - Gel Artık                                                              
Sancak - Korkma Söyle                                                           
Sancak - Uçurum                                                                 
Sancak - Yağmur                                                                 
Sancak - Çık Aklımdan                                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Sancak\SancaK - Yerin Altında (2008)\                          
Cover                                                                           
01. Sancak - Kapatın Her Yanı                                                   
02. Sancak - Ölümü Beklet (feat. Cenut)                                         
03. Sancak - Kimim Ben (feat. Başar)                                            
04. Sancak - Bu Sefer Gördüm                                                    
05. Sancak - Yerin Altında                                                      
06. Sancak - Duvar Buz Tutar                                                    
07. Sancak - Rüya Değil (feat. Deniz Gürzumar)                                  
08. Sancak - Dün Gibi                                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Sancak\SancaK - İnat (EP) 2019\                                
Cover                                                                           
01. Sancak - İnat                                                               
02. Sancak - Gün Olur Beni Unutursan (Akustik)                                  
03. Sancak, Rubato - Emi                

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
En son Sivasli_14 tarafından 09 Nis 2023, 23:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Seriye ekleme yapıldı ve linkler yenilendi.
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“S - ޞ - T - U” sayfasına dön