VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Selda Bağcan - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3971
Teşekkür Etti  : 1015
Teşekkür Aldı  : 22476
İletişim:

# Üretim 2017-09-12 00:01:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.Com,Net

Şifre:www.varbiraz.net

Selda Bağcan - Albümleri
-------------------------------------------------------
<Selda Bağcan - 3 (Turkuola 365)>
<Selda Bağcan - 4>
<Selda Bağcan - 5 (Turkuola 699)>
<Selda Bağcan - Almanya Aci Vatan Türküola 1031>
<Selda Bağcan - Anadolu ezgileri 1>

Resim

<Selda Bağcan - Anadolu Konserleri 2>
<Selda Bağcan - Anne Ben Geldim>
<Selda Bağcan - Ben Geldim 2005>
<Selda Bağcan - Bu Yürek Sizin>
<Selda Bağcan - Buram Buram Anadolu Türküleri 2>
<Selda Bağcan - Cifte Ciftetelli>
<Selda Bağcan - Denizlerin Dalgasiyim>
<Selda Bağcan - Dost Merhaba 2010>
<Selda Bağcan - Ey Sahin Bakislim - 24 Hits (Turkuola 2231)>
<Selda Bağcan - Felek Beni Adim Adim Kovaladi, Deyisler>

Resim

<Selda Bağcan - Güzellerin Duasi>
<Selda Bağcan - Halkim 2011>
<Selda Bağcan - Memleketim Türküola 1942>

Resim

<Selda Bağcan - Selda Bagcan & Ahmet Kaya - Kocero>
<Selda Bağcan - Sokak Çalgıcıları (2023)>
<Selda Bağcan - Turkuola 304 (Long Play)>
<Selda Bağcan - Türkülerimiz>
<Selda Bağcan - Türkülerimiz 1 Mogollar>
<Selda Bağcan - Türkülerimiz 2>
<Selda Bağcan - Türkülerimiz 3>
<Selda Bağcan - Türkülerimiz 4 (Yuh Yuh)>

Resim

<Selda Bağcan - Türkülerimiz 5>
<Selda Bağcan - Türkülerimiz 6 (2006)>
<Selda Bağcan - Türküola 1347>
<Selda Bağcan - Ugurlar Olsun>
<Selda Bağcan - Uzelli 1155>
<Selda Bağcan - Yürüyorum Dikenlerin Üstünde>
<Selda Bağcan - Ziller Ve Ipler>
<Selda Bağcan - Özgürlük Ve Demokrasiyi Cizmek>
<Selda Bağcan - İşci Vatandaş>
Şarkı Listesi

Kod: Tümünü seç

d:\0\2\3  (Turkuola  365)\                                                              
Selda  -  Adaletin  Bu  Mu  Dunya                                                                
Selda  -  Ana  Yasu                                                                                        
Selda  -  Badi  Sabah                                                                                    
Selda  -  Bir  Umitsiz  Sevgi                                                                      
Selda  -  Bolemedim  Felek  Ile  Kozumu                                                    
Selda  -  Bulbul                                                                                            
Selda  -  Cemberimde  Gul  Oya                                                                    
Selda  -  Dane  Dane  Benleri  Var  Yuzunde                                              
Selda  -  Eyvah  Gonul                                                                                  
Selda  -  Gesi  Baglari                                                                                
Selda  -  Kara  Toprak                                                                                  
Selda  -  Keklik                                                                                            
Selda  -  Mapushane  Icinde                                                                        
Selda  -  Mapushanelere  Gunes  Dogmuyor                                                
Selda  -  Nem  Kaldi                                                                                      
Selda  -  O  Gunler                                                                                        
Selda  -  Rabbim  Ne  Oldu                                                                            
Selda  -  Seher  Vakti                                                                                  
Selda  -  Sivas  Ellerin                                                                              
Selda  -  Tatli  Dilli                                                                                  
d:\0\2\4\                                                                                            
Selda  Bagcan  -  Anayaso                                                                            
Selda  Bagcan  -  Badi  Sabah                                                                      
Selda  Bagcan  -  Dam  Üstune  Cul  Serer                                                  
Selda  Bagcan  -  Dost  Uyan                                                                        
Selda  Bagcan  -  Gitme                                                                                
Selda  Bagcan  -  Ince  Ince  Bir  Kar  Yagar                                            
Selda  Bagcan  -  Kizil  Dere                                                                      
Selda  Bagcan  -  Mehmet  Emmi                                                                    
Selda  Bagcan  -  Meydan  Sizindir                                                            
Selda  Bagcan  -  Niye  Cattin  Kaslarini                                                
Selda  Bagcan  -  Yaylalar                                                                          
Selda  Bagcan  -  Yaz  Gazeteci  Yaz                                                          
d:\0\2\5  (Turkuola  699)\                                                              
01.Selda-Maden  dagi                                                                                  
02.Selda-Aciyi  bal  eyledik                                                                    
03.Selda-Zamani  geldi                                                                              
04.Selda-Kara  oglan                                                                                  
05.Selda-Yuh  yuh                                                                                        
06.Selda-Utan  uatn                                                                                    
07.Selda-Askerin  turkusu                                                                        
08.Selda-dostum  dostum                                                                            
09.Selda-Kardesim  haso                                                                            
10.Selda-Bundan  sonra                                                                              
11.Selda-Karli  daglar(U.Hava)                                                              
12.Selda-Ecoya  donder  beni                                                                    
13.Selda-Gozden  gezden  arpaciktan                                                      
14.Selda-Maden  iscileri                                                                          
d:\0\2\Almanya  Aci  Vatan  Türküola  1031\                                
01  -  Almanya  Aci  Vatan                                                                            
02  -  Kiymayin  Efendiler                                                                          
03  -  Sorsunlar  Beni                                                                                  
04  -  Jenderme                                                                                              
05  -  Mevlam  Gül  (Sogan)                                                                          
06  -  Hele  Yar                                                                                              
07  -  Kaldi  Kaldi  Dünya                                                                            
08  -  Ona  Dön                                                                                                
09  -  Aldirma  Gönül                                                                                    
10  -  Irgat                                                                                                    
11  -  Hizir  Pasa                                                                                          
12  -  Suc  Bizim                                                                                            
13  -  Izin  Ize  Benzemiyor                                                                        
14  -  Ayaginda  Kundura                                                                              
15  -  Tuh  Be                                                                                                  
16  -  Ah  Ne  Olur  Bizim  Köyde                                                                  
d                                                                                                                      
d:\0\2\Anadolu  ezgileri  1\                                                          
Selda  Bagcan  -  Ankara  Divan  Ayagi                                                      
Selda  Bagcan  -  Bad    I  Sabah                                                                  
Selda  Bagcan  -  Dargin  Mahkum                                                                
Selda  Bagcan  -  Ey  Sahin  Bakislim                                                        
Selda  Bagcan  -  Gayri  Dayanamam                                                            
Selda  Bagcan  -  Hac  Ali  Obasi                                                                
Selda  Bagcan  -  Havadan  Durna  Sesi  Gelir                                          
Selda  Bagcan  -  Kac  Kuzulu  Ceylan                                                        
Selda  Bagcan  -  Katipler  Oturmus  (Semah)                                          
Selda  Bagcan  -  Sen  Bilirmisin  Avrupali                                            
Selda  Bagcan  -  Topal  Oyun  Havasi                                                        
Selda  Bagcan  -  Unutursun  Mihribanim                                                  
d:\0\2\Anadolu  Konserleri  2\                                                      
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
selda  bagcan  -  anadolu  turkuleri                                                        
Selda_bagcan_anadolu_konserleri_2                                                      
Ayrilik                                                                                                          
Garip  Yolcu                                                                                                  
Hacel  Obasi                                                                                                  
Kavak                                                                                                              
Kizildere                                                                                                      
Memleketim                                                                                                    
Sahin  Serce  Pesinde                                                                                  
Selda  -                                                                                                          
Sensiz  Yasiyabilirmirem                                                                          
Telli  Telli                                                                                                  
Unutursun  Mihribanim                                                                                
Yuruyorum  Dikenlerin  Ustunde                                                                
d:\0\2\Anne  Ben  Geldim\                                                                
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
Selda  Bagcan-Ben  Geldim                                                                          
Selda  Bagcan  -  Agladim  Anne                                                                  
Selda  Bagcan  -  Ahmet  E                                                                            
Selda  Bagcan  -  Anne  Ben  Geldim                                                            
Selda  Bagcan  -  Ayni  Cemin  Bulbulu                                                      
Selda  Bagcan  -  Dunyayi  Ters  Dönduremem                                            
Selda  Bagcan  -  Dön  Gel  Birtanem                                                          
Selda  Bagcan  -  Giresun  ustunde                                                            
Selda  Bagcan  -  Hesapta  Yoktu                                                                
Selda  Bagcan  -  Mevlam  Bircok  Dert  Vermis                                        
Selda  Bagcan  -  Sabreden  Dervis                                                            
Selda  Bagcan  -  Sivasin  Yollarina                                                        
Selda  Bagcan  -  Yarim  Istanbul                                                              
d:\0\2\Ben  Geldim  2005\                                                                
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
Kapaklar064                                                                                                  
Selda  Bagcan  -  Agladim  Anne                                                                  
Selda  Bagcan  -  Ahmet  Kayaya                                                                  
Selda  Bagcan  -  Anne  Ben  Geldim                                                            
Selda  Bagcan  -  Ayni  Cemin  Bulbuluyum                                                
Selda  Bagcan  -  Dunyayi  Ters  Döndurem  (  Urfa  Sira  Gecesi  )      
Selda  Bagcan  -  Dön  Gel  Biratem                                                            
Selda  Bagcan  -  Giresun  Üstunde                                                            
Selda  Bagcan  -  Hesapta  Yoktu  (  Urfa  Sira  Gecesi  )                      
Selda  Bagcan  -  Mevlam  Bir  Cok  Dert  Vermis                                      
Selda  Bagcan  -  Sabreden  Dervis  (  Urfa  Sira  Gecesi  )                  
Selda  Bagcan  -  Sivasin  Yollari  (  Yeniden  )                                    
Selda  Bagcan  -  Sivasin  Yollari                                                            
Selda  Bagcan  -  Yarim  Istanbul                                                              
d:\0\2\Bu  Yürek  Sizin\                                                                  
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
Selda-Bu  Yurek  Sizin                                                                                
Selda  Bagcan  -  Beri  Gel                                                                          
Selda  Bagcan  -  Bir  Gun  Geldiki                                                            
Selda  Bagcan  -  Bir  Hazin  Hurriyet                                                      
Selda  Bagcan  -  Bu  Yurek  Sizin                                                              
Selda  Bagcan  -  Cocuklar                                                                          
Selda  Bagcan  -  Cöplukteki  Cocuklar                                                    
Selda  Bagcan  -  Demedim  Mi                                                                      
Selda  Bagcan  -  Dun  Gece  Seyrimde                                                        
Selda  Bagcan  -  Görus  Gunu                                                                      
Selda  Bagcan  -  Kizildere                                                                        
Selda  Bagcan  -  Kocero                                                                              
Selda  Bagcan  -  Saka  Maka  Muka                                                              
Selda  Bagcan  -  Turk  Köylusu                                                                  
Selda  Bagcan  -  Yikma  Polis                                                                    
d:\0\2\Buram  Buram  Anadolu  Türküleri  2\                                
Thumbs                                                                                                            
Selda  Bagcan  -  Bu  Yil  Benim  Yesil  Bagim  Kurudu                            
Selda  Bagcan  -  Bölemedim  Felek  Ile  Kozumu                                      
Selda  Bagcan  -  Bülbül                                                                              
Selda  Bagcan  -  Cemberimde  Gül  Oya                                                      
Selda  Bagcan  -  Günes  Dogmuyor                                                              
Selda  Bagcan  -  Kara  Toprak                                                                    
Selda  Bagcan  -  Katip  Arzuhalimi                                                          
Selda  Bagcan  -  Nem  Kaldi                                                                        
Selda  Bagcan  -  Seher  Vakti                                                                    
Selda  Bagcan  -  Turna  Semahi                                                                  
Selda  Bagcan  -  Uzun  Ince  Bir  Yoldayim                                              
Selda  Bagcan  -  Zalim  Sevgililer                                                          
d:\0\2\Cifte  Ciftetelli\                                                              
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
Selda_bagcan_cifte_telli                                                                        
Selda  Bagcan  -  Aglama  Anne                                                                    
Selda  Bagcan  -  Bahra  Lumbaya                                                                
Selda  Bagcan  -  Bilgisayar  Dunya                                                          
Selda  Bagcan  -  Bir  Besiktas  Tramvayi                                                
Selda  Bagcan  -  Bir  Cocukluk  Sarkisi                                                  
Selda  Bagcan  -  Cifte  Ciftetelli                                                          
Selda  Bagcan  -  Hay  Hay  Eyvallah                                                          
Selda  Bagcan  -  Kedili  Sarki                                                                  
Selda  Bagcan  -  Kirvem                                                                              
Selda  Bagcan  -  Nice  Nice  Yillara                                                        
Selda  Bagcan  -  Semah                                                                                
Selda  Bagcan  -  Vurma                                                                                
d:\0\2\Denizlerin  Dalgasiyim\                                                    
Selda  Bagcan  -  Adiyaman  Turkusu                                                          
Selda  Bagcan  -  Ah  Yalan  Dunya                                                              
Selda  Bagcan  -  Ay  Isigi  Yana  Yana                                                      
Selda  Bagcan  -  Batmandan  Diyarbekire                                                
Selda  Bagcan  -  Bulgurunan  Tarhana                                                      
Selda  Bagcan  -  Denizlerin  Dalgasiyim                                                
Selda  Bagcan  -  Dunya  Ikimizin                                                              
Selda  Bagcan  -  Dusen  Hep  Yerde  Mi  Kalir                                          
Selda  Bagcan  -  Duvarda  Sazim                                                                
Selda  Bagcan  -  Eman  Dilo                                                                        
Selda  Bagcan  -  Gulum  Erzincan                                                              
Selda  Bagcan  -  Kahta  Halayi                                                                  
Selda  Bagcan  -  Mahsuni  Serife  Agit                                                    
Selda  Bagcan  -  Ogul                                                                                  
Selda  Bagcan  -  Selam  Sana                                                                      
Selda  Bagcan  -  Semah-Miraclama-Tevhid                                              
d:\0\2\Dost  Merhaba  2010\                                                            
[2010]  Selda  Bagcan  -  Dost  Merhaba  1                                                
[2010]  Selda  Bagcan  -  Dost  Merhaba  2                                                
Selda  Bagcan  -  Aglama  Bebek                                                                  
Selda  Bagcan  -  Asli  Horosanli  Pirim  Haci  Bektas                          
Selda  Bagcan  -  Bir  Incecik  Duman  Tüter                                            
Selda  Bagcan  -  Böyle  Olurmu                                                                  
Selda  Bagcan  -  Böyleymis  Kara  Yazimiz                                              
Selda  Bagcan  -  Dost  Merhaba                                                                  
Selda  Bagcan  -  Haydar  Haydar                                                                
Selda  Bagcan  -  Hey  Gidi  Kavak  Hey                                                      
Selda  Bagcan  -  Karanliklar  Içinde                                                      
Selda  Bagcan  -  Ozanim  Ozan                                                                    
Selda  Bagcan  -  Sarhos                                                                              
Selda  Bagcan  -  Öyle  Bir  Yerdeyim  Ki                                                  
d:\0\2\Ey  Sahin  Bakislim  -  24  Hits  (Turkuola  2231)\        
Selda  Bagcan  -  Ey  Sahin  Bakislim  -  24  Hits  (Turkuola  2231)    
Selda  -  Aciyi  Bal  Eyledik                                                                      
Selda  -  Alamanya  Beyleri                                                                        
Selda  -  Almanya  Aci  Vatan                                                                      
Selda  -  Bu  Yurek  Sizin                                                                            
Selda  -  Bulbul                                                                                            
Selda  -  Cemberimde  Gul  Oya                                                                    
Selda  -  Daglar  Aglar                                                                                
Selda  -  Dane  Dane  Benleri  Var                                                              
Selda  -  Dargin  Mahkum                                                                              
Selda  -  Dom  Dom  Kursunu                                                                          
Selda  -  Ey  Sahin  Bakislim                                                                      
Selda  -  Guzellerin  Duasi                                                                        
Selda  -  Hizir  Pasa                                                                                    
Selda  -  Kac  Kuzulu  Ceylan                                                                      
Selda  -  Kavak                                                                                              
Selda  -  Kuzum  Kuzum                                                                                  
Selda  -  Memleketim                                                                                    
Selda  -  Unutursun  Mihribanim                                                                
Selda  -  Uyandim  Sabah  Ile                                                                      
Selda  -  Uzun  Ince  Bir  Yoldayim                                                            
Selda  -  Yigidim  Aslanim                                                                          
Selda  -  Yuce  Dag  Basinda                                                                        
Selda  -  Yuh  Yuh                                                                                          
d:\0\2\Felek  Beni  Adim  Adim  Kovaladi,  Deyisler\                
Selda  Bagcan  -  Felek  Beni  Adim  Adim  Kovaladi                                
Selda  Bagcan  -    Eski  Libas  Gibi  Asikin  Gönlü                                
Selda  Bagcan  -  Ala  Gözlü  Nazli  Pirim                                                
Selda  Bagcan  -  Alemler  Derdine  Derman  Olasin                                
Selda  Bagcan  -  Cok  Dertliyim  Efkarliyim  Erenler                          
Selda  Bagcan  -  Dumanli  Dumanli  Oy  Bizim  Eller                              
Selda  Bagcan  -  Dünya  Yalanci                                                                
Selda  Bagcan  -  Felek  Beni  Adim  Adim  Kovaladi                                
Selda  Bagcan  -  Hasretin  Beni  Yakiyor                                                
Selda  Bagcan  -  Hizir  Pasa  Bizi  Berdar  Etmeden                              
Selda  Bagcan  -  Iki  Turnam  Gelir  Dost  Ellerinden                          
Selda  Bagcan  -  Meyrik                                                                              
Selda  Bagcan  -  Minnet  Eylemem  (u.h)                                                  
Selda  Bagcan  -  Ne  Kadar  Meyletsen  Dünya  Malina                            
Selda  Bagcan  -  Pirim  Pir  Sultan                                                          
d:\0\2\Güzellerin  Duasi\                                                              
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
Selda  Bagcan-Guzellerin  Duasi                                                              
Selda  -  1.  Kac  Kuzulu  Ceylan  (Filtering  )                                      
Selda  -  1.  Kac  Kuzulu  Ceylan  (Original)                                          
Selda  -  10.  Karatoprak                                                                            
Selda  -  11.  Almanya  Beyleri                                                                  
Selda  -  12.  Dom  Dom  Kursunu                                                                  
Selda  -  13.  Kavak                                                                                      
Selda  -  14.  Dostum  Dostum                                                                      
Selda  -  15.  Yuce  Dag  Basinda                                                                
Selda  -  16.  Jenderme                                                                                
Selda  -  17.  Irgat                                                                                      
Selda  -  18.  Yaz  Gazeteci  Yaz                                                                
Selda  -  3.  Guzellerin  Duasi                                                                  
Selda  -  4.  Uyandim  Sabah  Ile                                                                
Selda  -  5.  Daglar  Aglar                                                                          
Selda  -  6.  Hizir  Pasa                                                                              
Selda  -  7.  Yuh  Yuh                                                                                    
Selda  -  8.  Almanya  Aci  Vatan                                                                
Selda  -  9.  Uzun  Ince  Bir  Yoldayim                                                      
d:\0\2\Halkim  2011\                                                                        
Selda  Bagcan  -  Bir  Daha  Gül  Samsundan                                              
Selda  Bagcan  -  Can  Cana  Olunca                                                            
Selda  Bagcan  -  Corum  -  Sivas  -  Mara$  -  Gazi                                  
Selda  Bagcan  -  Efkarliyim  Erenler                                                      
Selda  Bagcan  -  Erzincanli    2  Versiyon                                              
Selda  Bagcan  -  Erzincanli                                                                      
Selda  Bagcan  -  Eski  Libas  Gibi                                                            
Selda  Bagcan  -  Hak  Can  Icinde                                                              
Selda  Bagcan  -  Halkim                                                                              
Selda  Bagcan  -  Kerbela  Agidi                                                                
Selda  Bagcan  -  Nenni  Balam                                                                    
Selda  Bagcan  -  Tevhid  Tabibi                                                                
d:\0\2\Memleketim  Türküola  1942\                                              
01  -  Memleketim                                                                                          
02  -  Yigidim  Aslanim                                                                                
03  -  Telli  Telli                                                                                        
04  -  Ayrilik                                                                                                
05  -  Kaytagi  (Enstrümental)                                                                  
06  -  Sensiz  Yasayabilmirem                                                                    
07  -  Dom  Dom  Kursunu                                                                                
08  -  Küs  Kara  Toprak                                                                                
09  -  Kavak                                                                                                    
10  -  Selam  Getirmisem                                                                              
11  -  Hosdur  Menim  Vatanim                                                                      
12  -  Olem  Ben                                                                                              
13  -  Küstürdüm  Barisamam                                                                        
14  -  Su  Akar  Güldür  Güldür                                                                    
15  -  Gönül  Hanem  Virane                                                                          
16  -  Lingo  Bak  (Enstrümental)                                                              
d                                                                                                                      
d:\0\2\Selda  Bagcan  &  Ahmet  Kaya  -  Kocero\                          
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
Seldabagcanahmetkayakocerofadike                                                        
Selda  Bagcan  &  Ahmet  Kaya  -  Bir  Can  Cikar  Daglara                      
Selda  Bagcan  &  Ahmet  Kaya  -  Bitti  Mapus  Bitti                              
Selda  Bagcan  &  Ahmet  Kaya  -  Buyu  De  Buyu                                        
Selda  Bagcan  &  Ahmet  Kaya  -  Canimi  Yakanlar  Bakti  Dumana        
Selda  Bagcan  &  Ahmet  Kaya  -  Ekranda  Cnn                                          
Selda  Bagcan  &  Ahmet  Kaya  -  Fadike                                                    
Selda  Bagcan  &  Ahmet  Kaya  -  Kocero                                                    
Selda  Bagcan  &  Ahmet  Kaya  -  Turk  Koylusu                                        
Selda  Bagcan  &  Ahmet  Kaya  -  Vicdan  Mahkemesi                                
Selda  Bagcan  &  Ahmet  Kaya  -  Vuruldum  Dustum  Yere                        
Selda  Bagcan  &  Ahmet  Kaya  -  Yuru  Bre  Hizir  Pasa                          
d:\0\2\Turkuola  304  (Long  Play)\                                              
orangecd                                                                                                        
Dam  Ustunde  Cul  Serer                                                                              
Dost  Uyan                                                                                                      
Gitme                                                                                                              
Ince  Bir  Kar  Yagar                                                                                    
Kizildere                                                                                                      
Mehmet  Emmi                                                                                                  
Meydan  Sizindir                                                                                          
Nasirli  Eller                                                                                              
Niye  Cattin  Kaslarini                                                                              
Yaylalar                                                                                                        
Yaz  Gazeteci  Yaz                                                                                        
Yine  Haber  Gelmis                                                                                      
d:\0\2\Türkülerimiz\                                                                      
Thumbs                                                                                                            
Selda  -  Türkülerimiz                                                                                
Selda  -  Ceviz  Arasinda                                                                            
Selda  -  Felek  Sana  Sualim  Var                                                              
Selda  -  Kabul  Olur  Güzellerin  Duası                                                  
Selda  -  Karacaoğlan  Der  Ki                                                                    
Selda  -  Pınara  Gelki  Görem                                                                    
Selda  -  Semah                                                                                              
Selda  -  Uyandım  Sabah  İle                                                                      
Selda  -  Yarın  Söyleyin  İrfani'ye                                                        
Selda  -  Yatamadım  Kasavetten                                                                
Selda  -  Yüce  Dağ  Başında                                                                        
d:\0\2\Türkülerimiz  1  Mogollar\                                                
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
Selda_bagcan_turkulerimiz1                                                                    
01-Katip  Arzuhalim  Yaz  Yare  BÖyle                                                      
02-Adaletin  Bumu  DÜnya                                                                            
03-Cemberinde  GÜl  Oya                                                                              
04-Yalan  DÜnya                                                                                            
05-Kalenin  Dibinde  Tas  Ben  Olaydim                                                    
06-Tatli  Dillim                                                                                          
07-Mapushanelere  GÜnes  Dogmuyor                                                          
08-Mapushane  Icinde  Mermerden  Direk                                                  
09-Dane  Dane  Benleri                                                                                
10-Gesi  Baglari                                                                                          
11-Altin  Kafes                                                                                            
12-BÜlbÜl                                                                                                      
13-BÖlemedim  Felek  Ile  Kozumu                                                              
14-Eyvah  GÖnÜl  Sana  Eyvah                                                                      
15-Anayasso                                                                                                  
16-Nem  Kaldi                                                                                                
17  -  Her  Sey  Hatirimda                                                                            
d:\0\2\Türkülerimiz  2\                                                                  
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
Selda_bagcan_turkulerimiz2                                                                    
02  -Dost  Uyan                                                                                              
03  -Meydan  Sizindir                                                                                  
04  -Ince  Ince  Bir  Kar  Yagar                                                                  
05  -Kizildere                                                                                              
06  -Mehmet  Emmi                                                                                          
07  -Niye  Cattin  Kaslarini                                                                      
08  -Gitme                                                                                                      
09  -Yine  Haber  Gelmis(U.H)                                                                    
10  -Ay  Aksamdan  Isiktir                                                                          
d:\0\2\Türkülerimiz  3\                                                                  
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
Selda_bagcan_turkulerimiz3                                                                    
01-Utan  Utan                                                                                                
02-Bundan  Sonra                                                                                          
03-Maden  Dagi                                                                                              
04-Beri  Gel                                                                                                  
05-Oyana  Don                                                                                                
06-Kara  Oglan                                                                                              
07-Maden  Iscileri                                                                                      
08-Gezden  GÖzden  Arpaciktan                                                                  
09-Gardasim  Hasso                                                                                      
10-Aciyi  Bal  Eyledik                                                                                
11-Vurulduk  Ey  Halkim  Unutma  Bizi                                                      
12-Hasan  Kalesi                                                                                          
d:\0\2\Türkülerimiz  4  (Yuh  Yuh)\                                              
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
Selda_bagcan_yuh_yuh                                                                                
Ah  Ne  Olur  Bizim  Koyde                                                                            
Ayaginda  Kundura                                                                                        
Bu  Yil  Benim  Yesil  Bagim  Kurudu                                                          
Dostum  Dostum                                                                                              
Kaldi  Kaldi                                                                                                  
Ona  Don                                                                                                          
Saka  Maka                                                                                                      
Tuh  Be  Yokluk                                                                                              
Yigit  Muhtac  Olmus                                                                                    
Yuh  Yuh                                                                                                          
Zam  Zam                                                                                                          
Zamani  Geldi                                                                                                
d:\0\2\Türkülerimiz  5\                                                                  
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
Turkulerimiz-5                                                                                            
Dam  Üstune  Cul  Serer                                                                                
Felek  Sana  Sualim  Var                                                                              
Giderim  Bre  Annem                                                                                      
Kabul  Olur  Guzellerin  Duasi                                                                  
Karacaoglan  Der  Ki                                                                                    
Pinara  Gelki  Görem                                                                                    
Sari  Yaylamda                                                                                              
Turna  Semahi                                                                                                
Uyandim  Sabah  Ile                                                                                      
Yatamadim  Kasavetten  Meraktan                                                              
Yuce  Dag  Basinda                                                                                        
Turkulerimiz-5                                                                                            
d:\0\2\Türkülerimiz  6  (2006)\                                                    
1.  Kac  Guzulu  Ceylan                                                                                
10.  Ceviz  Arasinda                                                                                    
11.  Ankara  Divan  Ayagi                                                                            
12.  Acem  Kizi                                                                                              
13.  Topal  Oyun  Havasi                                                                              
14.  Sekeroglan                                                                                            
2.  Unutursun  Mihribanim                                                                          
3.  Haciali  Obasi                                                                                        
4.  Gayri  Dayanamam                                                                                    
5.  Havada  Turna  Sesi  Gelir                                                                    
6.  Pirim  Hacibektas                                                                                  
7.  Bad-I  Sabah                                                                                            
8.  Bir  Incecik  Duman  Tuter                                                                    
9.  Baba  Bugun  Daglar                                                                                
d:\0\2\Türküola  1347\                                                                    
Selda  Bağcan  -  Acem  Kızı                                                                        
Selda  Bağcan  -  Alamanya  Beyleri                                                          
Selda  Bağcan  -  Aska  Erenler                                                                  
Selda  Bağcan  -  Baba  Bugün  Dağlar  Yeşil  Boyandı  (Uzun  Hava)    
Selda  Bağcan  -  Ben  Dönmezem  Yolumdan                                                
Selda  Bağcan  -  Ben  Yana  Yana                                                                
Selda  Bağcan  -  Bir  Kararda  Durmayalim                                              
Selda  Bağcan  -  Bu  Yil  Benim  Yesil  Bagim  Kurudu                            
Selda  Bağcan  -  Böyle  Gelmis  Böyle  Gitmez                                        
Selda  Bağcan  -  Dost  Dost  Diye                                                              
Selda  Bağcan  -  Dursun  Kaptan                                                                
Selda  Bağcan  -  Dönmez  Oldu  Gidenler                                                  
Selda  Bağcan  -  Evlerinin  Önü                                                                
Selda  Bağcan  -  Hey  Göklere  Duman  Vurmus                                          
Selda  Bağcan  -  Yıkılası  İstanbul                                                        
d:\0\2\Ugurlar  Olsun\                                                                    
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
Selda_bagcan_ugurlar_olsun                                                                    
01-Ugurlar  Olsun                                                                                        
02-Pir  Sultan  Olur  Dirilir                                                                    
03-Felek  Carkin  Kirilsin                                                                        
04-Havaisin  Deli  Gonul                                                                            
05-Feridem                                                                                                    
06-Vicdan  Mahkemesi                                                                                  
07-Anam  Irgat  Babam  Irgat                                                                      
08-Ben  Donmezem  Yolumdan                                                                        
09-Karli  Daglar                                                                                          
10-Sorsunlar  Beni                                                                                      
11-Katipler  Oturmus                                                                                  
12-Ey  Sahin  Bakislim                                                                                
13-Ben  Yana  Yana                                                                                        
Selda  Bagcan  -  Dünya  Yalanci                                                                
d:\0\2\Uzelli  1155\                                                                        
Selda  -  155                                                                                                  
Selda  -    Bebek                                                                                            
Selda  -    Haydar                                                                                          
Selda  -    Ozan                                                                                              
Selda  -  Cecik  Duman  Tüter                                                                      
Selda  -  Di  Kavak  Hey                                                                                
Selda  -  Erhaba                                                                                            
Selda  -  Horasanli  Pirim  Haci  Bektas                                                  
Selda  -  Iklar  Icinde                                                                                
Selda  -  Ir  Yerdeyim  Ki                                                                            
Selda  -  Mis  Kara  Yazimiz                                                                        
Selda  -  Olur  Mu                                                                                          
d:\0\2\Yürüyorum  Dikenlerin  Üstünde\                                      
Thumbs                                                                                                            
Selda_bagcan_yuruyorum_dikenlerin_ustunde                                      
Selda  Bagcan  -  Bebek  Nenni                                                                    
Selda  Bagcan  -  Butun  Insanlardan  Arzumuz  Vardir                          
Selda  Bagcan  -  Daglar  Duman  Olur  -                                                    
Selda  Bagcan  -  Deli  Gonul  Sana  Nasihatim  Var                                
Selda  Bagcan  -  Dost  Elinden  Gelen  Turnam                                        
Selda  Bagcan  -  Dunyadan  El  Cek  Divane  Gonul                                  
Selda  Bagcan  -  Felek  Cakmagini  Ustume  Cakti                                  
Selda  Bagcan  -  Gece  Ruyamda  Sohbetin                                                
Selda  Bagcan  -  Hakikat  Sehrinin  Dukkaniyim  Ben                            
Selda  Bagcan  -  Hasretin  Beni  Hasta  Eyledi                                      
Selda  Bagcan  -  Kacma  Benden  Sevdigim                                                
Selda  Bagcan  -  Sabahtan  Cemalin  Seyran  Eyledim                            
Selda  Bagcan  -  Tabibler  Sahindanderman  Mi  Geldi                          
Selda  Bagcan  -  Yuruyorum  Dikenlerin  Üstunde                                  
d:\0\2\Ziller  Ve  Ipler\                                                                
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
Selda-Ziller  Ipler                                                                                    
Acilarin  Rihtiminda                                                                                  
Asya  Agliyor                                                                                                
Beni  Unutma                                                                                                  
Ellerinle  Bana  Baharlar  Getir                                                              
Gulusun  Kalir  Bende                                                                                  
Koleydim  Her  Zaman                                                                                    
Kucuk  Afrikali  Cocuk                                                                                
Oku  Tar                                                                                                          
Selam  Ver                                                                                                      
Surgun                                                                                                            
Ziller  Ve  Ipler                                                                                          
d:\0\2\Özgürlük  Ve  Demokrasiyi  Cizmek\                                  
Thumbs                                                                                                            
AlbumArtSmall                                                                                              
Folder                                                                                                            
Seldabagcanozgurlukvedemokrasiyicizmek                                            
özgürlük  ve  demokrasiyi  çizmek                                                            
Selda  Bagcan  -  Aciyi  Bal  Eyledik                                                        
Selda  Bagcan  -  Adaletin  Bu  Mu  Dunya                                                  
Selda  Bagcan  -  An  Gelir                                                                          
Selda  Bagcan  -  Bayilirim  Duzenli  Dunyaya                                        
Selda  Bagcan  -  Ben  Bir  Papatyayim                                                      
Selda  Bagcan  -  Bir  Avuc  Gökyuzu                                                          
Selda  Bagcan  -  Boyaci  Cocuk                                                                  
Selda  Bagcan  -  Dunyanin  Butun  Ciceklerini  Getirin  Bana            
Selda  Bagcan  -  Esen  Yeller                                                                    
Selda  Bagcan  -  Ilkbahar  Geldi                                                              
Selda  Bagcan  -  Mapushane  Icinde  Mermer  Direk                                
Selda  Bagcan  -  Mapushanelere  Gunes  Dogmuyor                                  
Selda  Bagcan  -  Metristen  Bir  Haber  Geldi                                        
Selda  Bagcan  -  Sicak  Saklayin  Gecelerimi                                        
Selda  Bagcan  -  Sivas  Ellerinde  Sazim  Calinir                                
Selda  Bagcan  -  Tahliye  Olanin  Ardindan                                            
Selda  Bagcan  -  Özgurluk  Ve  Demokrasiyi  Cizmek                              
Selda  Bagcan  -  Üsur  Ölum  Bile                                                              
d:\0\2\İşci  Vatandaş\                                                                    

andas                                                                                                              
Dostum                                                                                                            
Emmi                                                                                                                
ere                                                                                                                  
in  Efendiler                                                                                                
Köyde                                                                                                              
me                                                                                                                    
r  Isci  Vatandasim                                                                                      
Selda  -  Irgat                                                                                              
Sizindir                                                                                                        
Sonra                                                                                                              
yan                                                                                                                  
ze  Benzemiyor                                                                                              
zeteci                                                                                                            
zim                                                                                                                  
Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
En son Sivasli_14 tarafından 12 Eyl 2017, 00:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“S - ޞ - T - U” sayfasına dön