VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Yıldız Tilbe - Albümleri

320 Kbps

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3994
Teşekkür Etti  : 1018
Teşekkür Aldı  : 22542
İletişim:

# Üretim 2021-03-22 - 03:01:58 By Sivasli_14 & VarBiRAZ.COM,NET

Resim

<Deniz Açılmış, Yıldız Tilbe - Bilmece (EP) 2012>
<Mert Kayıkçıoğlu, Yıldız Tilbe - Lütuf Mucize (Single) 2014>
<Tuna Kiremitçi, Yıldız Tilbe - Gelse de Ayrılık (Single) 2019>
<Yıldız Tilbe - Aşk İnsanı Değiştirir (2009)>
<Yıldız Tilbe - Aşkperest (1996)>
<Yıldız Tilbe - Bir Seni Tanırım (2018)>
<Yıldız Tilbe - Delikanlım (1994)>
<Yıldız Tilbe - Dillere Destan (1995)>
<Yıldız Tilbe - Dizine Dursun (2023)>
<Yıldız Tilbe - Gülüm (2001)>
<Yıldız Tilbe - Güzel (2008)>
<Yıldız Tilbe - Haberi Olsun (2002)>
<Yıldız Tilbe - Hastayım Sana (2010)>
<Yıldız Tilbe - Kapat Şu Perdeyi - 2023>
<Yıldız Tilbe - Kış Gülleri (2018)>
<Yıldız Tilbe - Oynama (2011)>
<Yıldız Tilbe - Oynat (2016)>
<Yıldız Tilbe - Papatya Bahari (Erol Köse Müzik) (2005)>
<Yıldız Tilbe - Salla Gitsin Dertlerini (1998)>
<Yıldız Tilbe - Sana Kalbim Geçti (Single) 2013>
<Yıldız Tilbe - Sen Aşıksın Bana (Single) 2019>
<Yıldız Tilbe - Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım (2004)>
<Yıldız Tilbe - Sevgililer Günü (EP) 2017>
<Yıldız Tilbe - Tanıdım Seni (2006)>
<Yıldız Tilbe - Yeniden Eskiler Arabesk (2013)>
<Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin (2003)>
<Yıldız Tilbe - Yıldız Tilbe 2015 (EP)>
<Yıldız Tilbe - Yıldız'dan Türküler (2004)>
<Yıldız Tilbe - Şivesi Sensin Aşkın (2014)>
<Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları (2018)>
<Çetin Çeto, Yıldız Tilbe - Bizim Oralar (Single) 2018>
<Yıldız Tilbe - O Kız (Single) 2020>
<Yıldız Tilbe - Peşindeyim Koşa Koşa (EP) 2022>
<Yıldız Tilbe - Seninle Derdim Çok (2020)>
<Yıldız Tilbe - Yıldız Tilbe Harbiye Konseri (2022)>
<Yıldız Tilbe & Ramzan - Yaşa ve Gör (Single) - 2023 [320 Kbps]>
<Yıldız Tilbe & Burak Bulut - Bambaşka Yollara (Single) 2023>

Yıldız Tilbe - Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Deniz Açılmış, Yıldız Tilbe - Bilmece (EP) 2012\                  
-------------------------------------------------------------------------
Deniz Açılmış, Yıldız Tilbe - Bana Döneceksin                                             
Deniz Açılmış, Yıldız Tilbe - Bilmece                                                     
Deniz Açılmış, Yıldız Tilbe - Sende Seveme                                                
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                             
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                               
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                                 
d:\0\5\Mert Kayıkçıoğlu, Yıldız Tilbe - Lütuf Mucize (Single) 2014\      
Mert Kayıkçıoğlu, Yıldız Tilbe - Lütuf Mucize                                             
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Tuna Kiremitçi, Yıldız Tilbe - Gelse de Ayrılık (Single) 2019\    
Tuna Kiremitçi, Yıldız Tilbe - Gelse de Ayrılık                                           
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Aşk İnsanı Değiştirir (2009)\                      
Yıldız Tilbe - Al Gönlünü Ondan                                                           
Yıldız Tilbe - Anma Arkadaş                                                               
Yıldız Tilbe - Ağla Yüreğim                                                               
Yıldız Tilbe - Aşk Bence Sen Demektir                                                     
Yıldız Tilbe - Aşk İnsanı Değiştirir                                                      
Yıldız Tilbe - Aşkın Cehennemde Olsa                                                      
Yıldız Tilbe - Balmısın Şekermisin                                                        
Yıldız Tilbe - Ben Bir Karar Verdim                                                       
Yıldız Tilbe - Bir Tek Düşüncem                                                           
Yıldız Tilbe - Bülbül Havalanmış                                                          
Yıldız Tilbe - Dudaklarında Arzu                                                          
Yıldız Tilbe - Gayrı Dayanamam                                                            
Yıldız Tilbe - Geleceğim                                                                  
Yıldız Tilbe - Gözleri Kara Sevgilim                                                      
Yıldız Tilbe - Hata Benim                                                                 
Yıldız Tilbe - Kara Sevda                                                                 
Yıldız Tilbe - Karahisar Kalesi                                                           
Yıldız Tilbe - Kimbilir Şimdi Nerdesin                                                    
Yıldız Tilbe - Salındı Bahçeye Girdim                                                     
Yıldız Tilbe - Seni Sevmek İstemiştim                                                     
Yıldız Tilbe - Tanrıdan Diledim                                                           
Yıldız Tilbe - Yaşamak Seninle Güzel                                                      
Yıldız Tilbe - Üstüme Duşme Benim                                                         
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Aşkperest (1996)\                                  
Yıldız Tilbe - Aldat                                                                      
Yıldız Tilbe - Aşk Yok Olmaktır                                                           
Yıldız Tilbe - Aşkperest                                                                  
Yıldız Tilbe - Dayan Yüreğim                                                              
Yıldız Tilbe - Delikanlım                                                                 
Yıldız Tilbe - Dili Ballım                                                                
Yıldız Tilbe - Durma Git                                                                  
Yıldız Tilbe - El Adamı                                                                   
Yıldız Tilbe - Gönül Çalamazsın                                                           
Yıldız Tilbe - Tesadüf Değil                                                              
Yıldız Tilbe - Yar                                                                        
Yıldız Tilbe - Yarabbim                                                                   
Yıldız Tilbe - İlan-I Aşk                                                                 
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Bir Seni Tanırım (2018)\                           
Yıldız Tilbe - Acı Gönlüm                                                                 
Yıldız Tilbe - Bir Seni Tanırım (Ozan Çolakoğlu Versiyon)                                 
Yıldız Tilbe - Bir Seni Tanırım                                                           
Yıldız Tilbe - Dağıldım Biraz                                                             
Yıldız Tilbe - Gökyüzünde Yıldızlarca                                                     
Yıldız Tilbe - Hele Bir Dokun Hele Bir Yan                                                
Yıldız Tilbe - Kış Gülleri                                                                
Yıldız Tilbe - Nerde Olsaydın Severdim                                                    
Yıldız Tilbe - Tek Çaren Olsaydım                                                         
Yıldız Tilbe - Yokluğuna Delirdiğim                                                       
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Delikanlım (1994)\                                 
Yıldız Tilbe - Delikanlım                                                                 
Yıldız Tilbe - Hoşçakal                                                                   
Yıldız Tilbe - Sana Değer                                                                 
Yıldız Tilbe - Selam                                                                      
Yıldız Tilbe - Sevdanın Tadı                                                              
Yıldız Tilbe - Sevemedim Ayrılığı                                                         
Yıldız Tilbe - Yalnız Çiçek                                                               
Yıldız Tilbe - Zülüf                                                                      
Yıldız Tilbe - Çal Oyna                                                                   
Yıldız Tilbe - Çizilmemiş Resim                                                           
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Dillere Destan (1995)\                             
Yıldız Tilbe - Anlamak İçin                                                               
Yıldız Tilbe - Arzular Arsız                                                              
Yıldız Tilbe - Bahtımın Karası (Verem)                                                    
Yıldız Tilbe - Buz Kırağı (Küçücüğüm)                                                     
Yıldız Tilbe - Dillere Destan                                                             
Yıldız Tilbe - Gittin (Nerdesin)                                                          
Yıldız Tilbe - Havalım                                                                    
Yıldız Tilbe - Mühür Gözlüm                                                               
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim                                                                  
Yıldız Tilbe - Vuracak                                                                    
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Gülüm (2001)\                                      
Yıldız Tilbe - Allan Pullan                                                               
Yıldız Tilbe - Aşk Denen Ölüm                                                             
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte                                                        
Yıldız Tilbe - Aşkın Ceza Mı - Bin Dereden Su Getirsem Arınamazsın                        
Yıldız Tilbe - Bendim Yanlış Olan                                                         
Yıldız Tilbe - Gülüm                                                                      
Yıldız Tilbe - Kara Kuru Bir Şeyim                                                        
Yıldız Tilbe - Parayla Değil Sırayla                                                      
Yıldız Tilbe - Yalancı Gönül                                                              
Yıldız Tilbe - Yar Yar                                                                    
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Güzel (2008)\                                      
Yıldız Tilbe - Ayıp Değil Mi Canım                                                        
Yıldız Tilbe - Aşk Bağlanmaz Ki                                                           
Yıldız Tilbe - Aşk Bir Kahkaha                                                            
Yıldız Tilbe - Ben Masumum                                                                
Yıldız Tilbe - Ben Olaydım                                                                
Yıldız Tilbe - Ben Senin Var Ya                                                           
Yıldız Tilbe - Dünden Bugüne                                                              
Yıldız Tilbe - Erkeğimsin (Kıskançlık Sendromu)                                           
Yıldız Tilbe - Git Gör Gününü                                                             
Yıldız Tilbe - Güzel                                                                      
Yıldız Tilbe - Kara Güneş                                                                 
Yıldız Tilbe - Nazlı Yarim                                                                
Yıldız Tilbe - Seni Anlattım Aşka                                                         
Yıldız Tilbe - Seni Hala Bekliyorum                                                       
Yıldız Tilbe - Çöpteyim                                                                   
Yıldız Tilbe - Şarkıların Şarkısı                                                         
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Haberi Olsun (2002)\                               
Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak                                                              
Yıldız Tilbe - Aşk Laftan Anlamazki                                                       
Yıldız Tilbe - Haberi Olsun (Version 1)                                                   
Yıldız Tilbe - Haberin Olsun (Version 2)                                                  
Yıldız Tilbe - Ne Diyem                                                                   
Yıldız Tilbe - Sevmeyeceğim                                                               
Yıldız Tilbe - Ummadığım Anda                                                             
Yıldız Tilbe - Vaktim Yok Unutmaya                                                        
Yıldız Tilbe - Zaten Aşığım                                                               
Yıldız Tilbe - Çok Zor                                                                    
Yıldız Tilbe - İnşallah                                                                   
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Hastayım Sana (2010)\                              
Yıldız Tilbe - Ayrılamam                                                                  
Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma                                                           
Yıldız Tilbe - Bu Evde Sen'le                                                             
Yıldız Tilbe - Habersizim Zannetme                                                        
Yıldız Tilbe - Hastayım Sana                                                              
Yıldız Tilbe - Hiç Kimse Değilim                                                          
Yıldız Tilbe - Ne Var                                                                     
Yıldız Tilbe - Sen Gelince                                                                
Yıldız Tilbe - Sende Kalsınlar                                                            
Yıldız Tilbe - Sevgilim Benim (Seni Düşüneceğim)                                          
Yıldız Tilbe - Yalanlar                                                                   
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Kış Gülleri (2018)\                                
Yıldız Tilbe - Acı Gönlüm                                                                 
Yıldız Tilbe - Bir Seni Tanırım                                                           
Yıldız Tilbe - Dağıldım Biraz                                                             
Yıldız Tilbe - Gökyüzünde Yıldızlarca                                                     
Yıldız Tilbe - Hele Bir Dokun Hele Bir Yan                                                
Yıldız Tilbe - Kış Gülleri                                                                
Yıldız Tilbe - Tek Çaren Olsaydım                                                         
Yıldız Tilbe - Yokluğuna Delirdiğim                                                       
Yıldız Tilbe - Üzülmeyecekmişim                                                           
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Oynama (2011)\                                     
Yıldız Tilbe - Aklım Hep Sende                                                            
Yıldız Tilbe - Aynalar                                                                    
Yıldız Tilbe - Daha Delikanlı                                                             
Yıldız Tilbe - Ey İstanbul                                                                
Yıldız Tilbe - Gidecekmisin Yoksa                                                         
Yıldız Tilbe - Kır Çiçekleri                                                              
Yıldız Tilbe - Oynama (Blast)                                                             
Yıldız Tilbe - Oynama                                                                     
Yıldız Tilbe - Yalancı Gönül                                                              
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Oynat (2016)\                                      
Yıldız Tilbe - Aşkım Aşkım                                                                
Yıldız Tilbe - Gelene Bak                                                                 
Yıldız Tilbe - Oynat (Remix)                                                              
Yıldız Tilbe - Oynat                                                                      
Yıldız Tilbe - Sanki Burdasın                                                             
Yıldız Tilbe - Sev Beni                                                                   
Yıldız Tilbe - Tek Güvencem Aşk (Remix)                                                   
Yıldız Tilbe - Tek Güvencem Aşk                                                           
Yıldız Tilbe - Yaralı Aşk                                                                 
Yıldız Tilbe - Şükürler Olsun Yarabbim                                                    
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Papatya Bahari (Erol Köse Müzik) (2005)\           
Thumbs                                                                                    
desktop                                                                                   
AlbumArt_{4FD6609F-E759-4313-9046-0C9B08D64E3F}_Large                                     
AlbumArt_{4FD6609F-E759-4313-9046-0C9B08D64E3F}_Small                                     
AlbumArtSmall                                                                             
Folder                                                                                    
Yildiz Tilbe - Papatya Bahari (Erol Köse Müzik) (2005) 1                                  
Yildiz Tilbe - Papatya Bahari (Erol Köse Müzik) (2005) 2                                  
Yildiz Tilbe - Papatya Bahari (Erol Köse Müzik) (2005) 3                                  
Yildiz Tilbe - Papatya Bahari (Erol Köse Müzik) (2005) 4                                  
Yildiz Tilbe - Askin Tek Sahibi Kendisiymis [Dance Version]                               
Yildiz Tilbe - Askin Tek Sahibi Kendisiymis                                               
Yildiz Tilbe - Ayriligin Yükü Agir                                                        
Yildiz Tilbe - Bir Benim Ol                                                               
Yildiz Tilbe - Deglisin                                                                   
Yildiz Tilbe - Ey                                                                         
Yildiz Tilbe - Ha                                                                         
Yildiz Tilbe - Kararsiz Esmer                                                             
Yildiz Tilbe - Kendimi Vermiyorum [Pop-Rock Version]                                      
Yildiz Tilbe - Kural Böyle                                                                
Yildiz Tilbe - Ne Yapsam Seviyorum                                                        
Yildiz Tilbe - Papatya Bahari [Remix]                                                     
Yildiz Tilbe - Papatya Bahari                                                             
Yildiz Tilbe - Seni O Sanmistim                                                           
Yildiz Tilbe - Sor                                                                        
Yildiz Tilbe - Tamam Canim Ac Kapiyi                                                      
Yildiz Tilbe - Ya Yanna Gelecegim [Slow Version]                                          
Yildiz Tilbe - Yar Yanna Gelecegim [Dance Version]                                        
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Salla Gitsin Dertlerini (1998)\                    
Yıldız Tilbe - Burası Muştur                                                              
Yıldız Tilbe - Gel Ha Böyle                                                               
Yıldız Tilbe - Geçti Dost Kervanı                                                         
Yıldız Tilbe - Içimdeki Nehir                                                             
Yıldız Tilbe - Kim Anlar                                                                  
Yıldız Tilbe - Salla Gitsin Dertlerini                                                    
Yıldız Tilbe - Sevdasına Düşmüşem                                                         
Yıldız Tilbe - Sorma                                                                      
Yıldız Tilbe - Vursalar Ölemem                                                            
Yıldız Tilbe - Yaktın Yandırdın                                                           
Yıldız Tilbe - Yolumun Içinde                                                             
Yıldız Tilbe - Çalın Davulların                                                           
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Sana Kalbim Geçti (Single) 2013\                   
Yıldız Tilbe - Sana Kalbim Geçti                                                          
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Sen Aşıksın Bana (Single) 2019\                    
Yıldız Tilbe - Sen Aşıksın Bana                                                           
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım (2004)\               
Yıldız Tilbe - Değerini Bilmek Gerek Aşkın (Selim Çaldıran Version)                       
Yıldız Tilbe - Değerini Bilmek Gerekir Aşkın (Ozan Doğulu Version)                        
Yıldız Tilbe - Ne Var Ne Yoksun                                                           
Yıldız Tilbe - Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım (Ozan Doğulu Version)                         
Yıldız Tilbe - Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım (Selim Çaldıran Version)                      
Yıldız Tilbe - Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım (Özgür Yedievli Version)                      
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Sevgililer Günü (EP) 2017\                         
Yıldız Tilbe - Bakışlarını Saldığında                                                     
Yıldız Tilbe - E Peki Niye Böyle                                                          
Yıldız Tilbe - Ruh-i Revanım                                                              
Yıldız Tilbe - Seveceksen Sev                                                             
Yıldız Tilbe - Sevgililer Günü                                                            
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Tanıdım Seni (2006)\                               
Yıldız Tilbe - Ben de İstiyorum - Tipim Değilsin Aslında (Version 1)                      
Yıldız Tilbe - Ben de İstiyorum - Tipim Değilsin Aslında (Version 2)                      
Yıldız Tilbe - Gül Zamanı                                                                 
Yıldız Tilbe - Le Ley                                                                     
Yıldız Tilbe - Sevilen Kadın Üzülür Mü                                                    
Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akamam                                                     
Yıldız Tilbe - Tanıdım Sen (Version 1)                                                    
Yıldız Tilbe - Tanıdım Seni (Version 2)                                                   
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Yeniden Eskiler Arabesk (2013)\                    
Yıldız Tilbe - Ah Bir Çocuk Olsaydım                                                      
Yıldız Tilbe - Anlamı Olmaz                                                               
Yıldız Tilbe - Ben Buyum                                                                  
Yıldız Tilbe - Ben Böylede Yaşarım                                                        
Yıldız Tilbe - Bende Bir Anadan Doğdum                                                    
Yıldız Tilbe - Biçare                                                                     
Yıldız Tilbe - Bu Son Olsun                                                               
Yıldız Tilbe - Demekki                                                                    
Yıldız Tilbe - Hiç Sevmedinki                                                             
Yıldız Tilbe - Manalı Gözler                                                              
Yıldız Tilbe - Naz Çekecek Gücüm Yok                                                      
Yıldız Tilbe - Ne Bilirdimki                                                              
Yıldız Tilbe - Sana Yalan Gelebilir                                                       
Yıldız Tilbe - Sensiz Kahrolmuştum                                                        
Yıldız Tilbe - Tek sevenim Sen Olsan                                                      
Yıldız Tilbe - Yar Sevme                                                                  
Yıldız Tilbe - Yüzüme Bakmaya Yüzün Yok                                                   
Yıldız Tilbe - Çok Sevdim                                                                 
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin (2003)\                         
Yıldız Tilbe - Ama Evlisin                                                                
Yıldız Tilbe - Anlat Bakalım                                                              
Yıldız Tilbe - Aşk İçinde Aşk Var                                                         
Yıldız Tilbe - Bende Kalmadı                                                              
Yıldız Tilbe - Emi                                                                        
Yıldız Tilbe - Kolay Değil                                                                
Yıldız Tilbe - Paraçi                                                                     
Yıldız Tilbe - Sana Yok Yok                                                               
Yıldız Tilbe - Yalan Mı_                                                                  
Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin                                                         
Yıldız Tilbe - Çabuk Olalım Aşkım                                                         
Yıldız Tilbe - Çat Kapı                                                                   
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Yıldız Tilbe 2015 (EP)\                            
Yıldız Tilbe - Aşkı İstemek                                                               
Yıldız Tilbe - Cıs Yanarsın                                                               
Yıldız Tilbe - Gönül Vakti                                                                
Yıldız Tilbe - Unutamazsın Beni                                                           
Yıldız Tilbe - Yankılandı                                                                 
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Yıldız'dan Türküler (2004)\                        
Yıldız Tilbe - Adanalı                                                                    
Yıldız Tilbe - Aramam Seni                                                                
Yıldız Tilbe - Ay Işığında                                                                
Yıldız Tilbe - Bir Güzelin Aşığıyım                                                       
Yıldız Tilbe - Gel Derdimi Dökeyim                                                        
Yıldız Tilbe - Geleceğin Yok                                                              
Yıldız Tilbe - Karpuz Getir Yiyeyim                                                       
Yıldız Tilbe - Karşı Köyden Davul Sesi Geliyor                                            
Yıldız Tilbe - Kime Kin Ettinde Giydin Alları                                             
Yıldız Tilbe - Konma Bülbül Konma Nergis Dalına                                           
Yıldız Tilbe - Mecnunum Leylamı Gördüm                                                    
Yıldız Tilbe - Nasıl Yar Diyeyim                                                          
Yıldız Tilbe - Ne Fayda                                                                   
Yıldız Tilbe - Sunam                                                                      
Yıldız Tilbe - Taze Karlar Yağmış Karın Üstüne                                            
Yıldız Tilbe - Tepsi Tepsi Fındıklar                                                      
Yıldız Tilbe - Yar Ali Senden Medet                                                       
Yıldız Tilbe - Yarda Nem Kaldı                                                            
Yıldız Tilbe - Yaylanın Çimenine Kuzu Yayılır                                             
Yıldız Tilbe - Yüksek Yüksek Tepelere                                                     
Yıldız Tilbe - Çay Benim Çeşme Benim                                                      
Yıldız Tilbe - Şeker Oğlan                                                                
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe - Şivesi Sensin Aşkın (2014)\                        
Yıldız Tilbe - Aşkıma Yenildim                                                            
Yıldız Tilbe - Bir Özür                                                                   
Yıldız Tilbe - Destur Çek                                                                 
Yıldız Tilbe - El Ele Olsak                                                               
Yıldız Tilbe - Eline Düştüm                                                               
Yıldız Tilbe - Kardelen                                                                   
Yıldız Tilbe - Sana Şarkı Söylerim                                                        
Yıldız Tilbe - Seninle Çok İşim Var                                                       
Yıldız Tilbe - Seve Seve                                                                  
Yıldız Tilbe - Severim Ama Güvenemem                                                      
Yıldız Tilbe - İşim Olmaz                                                                 
Yıldız Tilbe - Şivesi Sensin Aşkın                                                        
d:\0\5\Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları (2018)\                       
<[2018] Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları Vol. 1>                                       
<[2018] Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları Vol. 2>                                       
Upload By Sivasli_14                                                                      
Www.VarBiraZ.NeT                                                                          
d:\0\5\Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları (2018)\[2018] Yıldız Tilbe'nin
<CD1>                                                                                     
<CD2>                                                                                     
Aleyna Tilki Feat. Emrah Karaduman - Yalnız Çiçek                                         
Asil Gök - Hastayım Sana                                                                  
Bahadır Tatlıöz - Bir Alo De                                                              
Berkay - Vursalar Ölemem                                                                  
Cem Belevi - Aşkın İçinde Aşk Var                                                         
Ceylan Ertem - İlan- I Aşk                                                                
Demet Akalın - Aşk Laftan Anlamaz ki                                                      
Deniz Seki - Beni Benden Alırsan                                                          
Derya Uluğ - Ayrılığın Yükü Ağır                                                          
Ece Seçkin feat.Ozan Doğulu - Vazgeçtim                                                   
Koray Avcı - Ummadığım Anda                                                               
Kutsi - Çok Zor                                                                           
Linet - Sevgilim Yeminliyim                                                               
Mabel Matiz - Değilsin                                                                    
Merve Özbey - Vuracak                                                                     
Murat Dalkılıç - Sevdanın Tadı                                                            
Mustafa Ceceli - Sana Değer                                                               
Niran Ünsal - Kış Güneşi                                                                  
İntizar - Gülüm                                                                           
İrem Derici - Bin Dereden                                                                 
<CD3>                                                                                     
<CD4>                                                                                     
<Cover>                                                                                   
Edis - Buz Kırağı                                                                         
Elif Kaya - Yar                                                                           
Emre Kaya - Seni Seve Seve                                                                
Ferhat Göçer - Çabuk Olalım Aşkım                                                         
Gülşen - Delikanlım                                                                       
Hakan Altun - Dayan Yüreğim                                                               
Hande Yener - Kış Güneşi                                                                  
Işın Karaca - Dillere Destan                                                              
İlyas Yalçıntaş - Arzular Arsız                                                           
Oğuzhan Koç - Çat Kapı                                                                    
Röya - Ummadığım Anda                                                                     
Selim Çaldıran - Sanki Burdasın                                                           
Serdar Ortaç - Haberi Olsun                                                               
Serkan Kaya - Sor                                                                         
Sibel Can - Emi                                                                           
Simge Sağın - Zaten Aşığım                                                                
Yıldız Tilbe - Taraf                                                                      
Zara - Dili Ballım                                                                        
Zerrin Özer - Ama Evlisin                                                                 
d:\0\5\Çetin Çeto, Yıldız Tilbe - Bizim Oralar (Single) 2018\            
Çetin Çeto, Yıldız Tilbe - Bizim Oralar                                          
Şifre: www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.
Kullanıcı avatarı
emrah
Emektar Üye
Başlıklar: 404
Teşekkür Etti  : 1044
Teşekkür Aldı  : 3956

Yıldız Tilbe - Aşk İnsanı Değiştirir (2009 Barış Müzik)320 Kbps
cover (1).jpg
cover (2).jpg
cover (3).jpg

keyifli dinlemeler.
Gizli İçerik
Bu mesaj panosunda gizli içeriği görüntülemek için kayıt olmanız ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
arabesk tarzım, kalite farkım
tüm konu şifrelerim: varbiraz.net41
keyifli dinlemeler.
Kullanıcı avatarı
Y@r@lı
O Bir Efsane
O Bir Efsane
Başlıklar: 915
Teşekkür Etti  : 547
Teşekkür Aldı  : 3955

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Albüm: Yıldız Tilbe - Aşk İnsanı Değiştirir 2009 (320)

Yıldız Tilbe - Aşk İnsanı Değiştirir 2009 (320)

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
UYARI:
Paylaştığım Mp3 ve Albümler tanıtım amaçlı olup , indirenler tarafından 24 saat içerisinde silinmelidir.
Aksi bir durumda www.varbiraz.net ve şahsım sorumlu tutulamaz.

“Ü - V - Y - Z” sayfasına dön