VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Paylaşım Yapmadan Önce Kesinlikle Okuyunuz..!

Nasıl Konu Açarım,Resim & Dosya Yükleme,Avatar,İmza Vs. Forumlarla İlgili Yardımcı Bilgiler...
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3995
Teşekkür Etti  : 1025
Teşekkür Aldı  : 22614
İletişim:

Selamlar,

Sitemizde Gelişigüzel Paylaşım Yapılmaması Adına Bu Konuyu Okuyup Kurallara Riayet Ederek Paylaşım Yaparsanız Sitemiz Hem Daha Düzenli Hemde Aynı Albümlerle Karşılaşmayız..

Paylaşım Kuralları ;

1 - Paylaşacağımız Albümün Sitemizde Bulunup-Bulunmadığını Öncelikle Bakmamız Gerekiyor.2 Yöntemi Var.

1.1 - Arama Butonunu Kullanarak Yapabiliriz.Püf Noktası Türkçe Karakterle (Ş,Ğ,Ç,Ö) Sorgulama Yapmayalım.Forum Yazılımı Yabancı Olduğu İçin Çoğu Zaman Hata Vermektedir.

2 - Sunacağımız Albümlerin Şifreli Olması. Ya Sitemizin İsmi ''www.varbiraz.net - varbiraz.net'' Yada Kendi Nick'iniz.Aksi Halde Forumdan Silinecektir.

3 - Konu Başlıkları Tamamı Büyük Harf Veya Tamamı Küçük Harfle Değilde En Azından Türkçe Kurallarına Göre Başlangıç Harfi Büyük Diğerleri Küçük Olarak Paylaşalım Veya Yazı Şeklimdeki Gibi Her Kelimenin Baş Harfleri Büyük Olacak Şekilde.

Örnek ;

ORHAN GENCEBAY - BEN TOPRAKTAN BİR CANIM
orhan gencebay-ben topraktan bir canım

Orhan Gencebay - Ben topraktan bir canım +
Orhan Gencebay - 7 Ben Topraktan Bir Canım (Kervan Plak 067) -> +
Çıkan Firmayı Biliyorsak Bu Şekilde Paylaşalım Veya Sadece Sanatçı Ve Albümünü Yazalım.

4 - Konu İçeriği;Albüm İçeriği Yazılmalıdır.Sunduğumuz Albümdeki Şarkıları Yazı Olarak Eklemeliyiz. Varsa Kapağınıda Eklemeliyiz.

Örnek;

Resim

5 - Albüm Kapağı Var İse Onuda Konuya Eklemeniz.
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“Forum Kullanım” sayfasına dön