Oğuz Yılmaz - Maziden Bir Demet (Nostalji) (320 Kbps & Full Covers)

Kartaloglu_43‘ün Sunumları..
Forum kuralları
1 - Bu Bölümden Sadece O Bir Efsane Rütbesine Sahip Kullanıcılar Yararlanabilmektedir, Normal Üyelere İndirmeye Açık Değildir,
2 - Nasıl O Bir Efsane Olabilirim ?
2.1 - Forumda Bulunmayan Kaset Rip -Nadir- Paylaşımlardan Ekleyerek (80 + Üzeri Albüm [Seri Albümler Hariç] Sunarak Sizde Bu Bölümden İndirmeye Hak Kazanabilirsiniz)
3 - Buradaki Albümler Sadece Sitemiz'e Aittir Ve Sitemiz Var Olduğu Sürece Başka Forumlara Eklenmesi Yasaktır.
Kullanıcı avatarı
Kartaloglu_43
O Bir Efsane
O Bir Efsane
Başlıklar: 233
Teşekkür Etti  : 326
Teşekkür Aldı  : 1911

001.jpg
003.jpg

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...

varbiraz.net/Kartaloglu_43

Not: Arkadaşlar neredeyse 1 aydır internetle alakalı sorun yaşıyorum ve hala düzelmiş değil. Orjinal CD rip tir ve tüm taramalar dahil rip tamamen bana aittir. Nette daha önce paylaşıldığını görmedim Potpori şeklindedir bazı müzikler bilginiz olsun. CD biraz yıpranmış bazı müziklerde ara ara sorunlar olabilir en temiz şekilde çekebildiğimi sunmaya çalıştım. Şu kadarcık albümü riplemem daha sorunsuz halini elde edip yüklemem 2 günümü aldı. Yoksa 600 DPİ ve CD Kalıbı bile paylaşabilirdim ama yine de nette ilk kalitede sunum sağlamaya çalıştım. Keyifli dinlemeler.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Nasıl olsa uçar da can, kalır ten;
Bir ah tuttu şu dağları derinden.
Yörük Efe vuruldu üç yerinden.
“Yazık olsun Telli Doru şanına,
Eğil de bak mor cepkenin kanına”.

“Kartaloglu_43‘ün Mekanı” sayfasına dön