VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Ömer Faruk Bostan - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Ahmet55
Emektar Üye
Başlıklar: 159
Teşekkür Etti  : 928
Teşekkür Aldı  : 1974

Ömer Faruk Bostan - Albümleri
--------------------------------------------------------------
seri kapak 001 varbiraz.jpg
<Ömer Faruk Bostan & Anonim - Erik Dalı & Ölem Ben & Huriyem (Potpori 2021) (202
<Ömer Faruk Bostan & Anonim - Potpori (Badı Sabah, Ayaş Yolları, Kozan Dağı) (Si
<Ömer Faruk Bostan - 06 Muhabbeti>
<Ömer Faruk Bostan - Akkaya Muhabbeti ( Acik Kayit )>
<Ömer Faruk Bostan - Alacaatlı Muhabbeti>
<Ömer Faruk Bostan - Anadolu Muhabbet Geceleri>
<Ömer Faruk Bostan - Anatolia Muhabbet Geceleri ( 5 ) ( Deck Kayit )>
<Ömer Faruk Bostan - Ankara Oturak Alemi>
<Ömer Faruk Bostan - Apçamın Oğlu>
<Ömer Faruk Bostan - Açıl Ey Susam Açıl>
<Ömer Faruk Bostan - Ballikuyumcu Muhabbeti>
<Ömer Faruk Bostan - Ben Gidiyorum Ankara>
<Ömer Faruk Bostan - Bir O Bende & Nazlı Yarim>
<Ömer Faruk Bostan - Buda Geçti>
<Ömer Faruk Bostan - Buda Geçti CD1>
<Ömer Faruk Bostan - Buda Geçti CD2>
<Ömer Faruk Bostan - Dana Kadir Resital>
<Ömer Faruk Bostan - Demo>
<Ömer Faruk Bostan - Dilek Tuttum>
<Ömer Faruk Bostan - Dostlar Konağı Muhabbeti (DECK)>
<Ömer Faruk Bostan - Erik Dalı Sendemi Oldun Ankaralı>
<Ömer Faruk Bostan - Erik Dalı & Sendemi Oldun Ankaralı>
<Ömer Faruk Bostan - Karakız (2020)>
<Ömer Faruk Bostan - Mega Muhabbet Geceleri>
<Ömer Faruk Bostan - Milano Muhabbeti>
<Ömer Faruk Bostan - Oy Gelin Oy Damat-Neriman (Gelin Damat Oyunu) (Single)>
<Ömer Faruk Bostan - Parlement Muhabbet Geceleri 1>
<Ömer Faruk Bostan - Parlement Muhabbet Geceleri 2>
<Ömer Faruk Bostan - Parlement Muhabbet Geceleri 3>
<Ömer Faruk Bostan - Parlement Muhabbet Geceleri 4>
<Ömer Faruk Bostan - Sende Ankaralısın>
<Ömer Faruk Bostan - Sende Ankaralısın (Single)>
<Ömer Faruk Bostan - Sensiz Yaşıyom Ayaş Yolları Tiridine Bandım (Single)>
<Ömer Faruk Bostan - Su Perisi (Single)>
<Ömer Faruk Bostan - Çekip Gittin>
<Ömer Faruk Bostan - Ömer Faruk Bostan 2015>
<Ömer Faruk Bostan - Ömür Dediğin (Single)>
<Ömer Faruk Bostan - Şekom Aza Koydum Almıyor (Single)>
<Ömer Faruk Bostan - Şekom (Remix) (Single)>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Ömer Faruk Bostan & Anonim - Erik D
----------------------------------------------------------------------
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan & Anonim - Erik Dalı & Ölem Ben & Huriyem (Potpori 2021)      
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan & Anonim - Potpor
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan & Anonim - Potpori (Badı Sabah Ayaş Yolları Kozan Dağı)       
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - 06 Muhabbeti\  
Ankaranìn ÿçinde - Hacelim                                                      
Badì Sabah                                                                      
Kìrmìzì Motor - Ah Yosma                                                        
Neyleyim  - Beni Bìrak                                                          
Sen Olmayìnca - Çayyolunda Villasì                                              
Sen Yaºmur Ol                                                                   
Sevenden Adam Olmaz                                                             
Yine Benim Ol Yar                                                               
Ömer Faruk Bostan-Ayrılmam Ankara'dan                                           
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Akkaya Muhabbet
Malali Hakan - Yilana Bak & Tridine Bandim & Evlerinin Onu                      
Omer Faruk Bostan -  Suda Balik Oynuyor & Bir Dilegim Var Senden & Olem Ben & Am
Omer Faruk Bostan - Alkol Aldim & Ebru Ebru & Dost Kazigi & Al Yarim            
Omer Faruk Bostan - Bir O Bende & Veda Mektubu & Alavare Dalavere               
Omer Faruk Bostan - Cik Ortaya Gel & Kederliyim & Ankaranin Kocuna              
Omer Faruk Bostan - Kiz Senin                                                   
Omer Faruk Bostan - Limon Cicegim & Aklimi Aldin & Camlar Altina                
Omer Faruk Bostan - Saracaksan Gel & Ankaranin Usagi                            
Omer Faruk Bostan - Yakarim Ankarayi & Dost Kazigi & Cik Ortaya Gel             
Omer Faruk Bostan - Yesil Ordek                                                 
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Alacaatlı Muhab
Omer Faruk Bostan - Bir O Bende & Gulum Gulum                                   
Omer Faruk Bostan - Birini Seviyorum & Bulbule Su Verdim & Alavere Dalevere     
Omer Faruk Bostan - Felek Bana Gulmedi & Tabip Gelsin & Emmi Oglu               
Omer Faruk Bostan - Felek Bana Gulmedi                                          
Omer Faruk Bostan - Gel Dolana & Hadi Bize Gidelim & Dilara                     
Omer Faruk Bostan - Ha Babam Ha & Basima Belamisin & Yine Cekmis Alemci         
Omer Faruk Bostan - Ip Attim Ucu Kaldi & Dilara & Seker Almaya Geldim           
Omer Faruk Bostan - Saracaksan Gel & Zevzek                                     
Omer Faruk Bostan - Veda Mektubu & Bir Bir Birilerine & Gelmezsen Gelme         
Omer Faruk Bostan - Vurgundur                                                   
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Anadolu Muhabbe
Omer Faruk Bostan - Angara Kalsin Sizlere                                       
Omer Faruk Bostan - Arama Beni & Oglan Yayli                                    
Omer Faruk Bostan - Ayas Yollari & Bedirik                                      
Omer Faruk Bostan - Ayrilmam Angaradan & Gaz Gibi Yoldun                        
Omer Faruk Bostan - Degirmenci Dayi                                             
Omer Faruk Bostan - Dost Kazigi                                                 
Omer Faruk Bostan - Gelmemis Dunyaya & Alkol Aldim Sallaniyorum                 
Omer Faruk Bostan - Guzel Emine & Nar Tanem                                     
Omer Faruk Bostan - Oglan Kolunu Sallama & Al Guzum Buda Sana                   
Omer Faruk Bostan - Sabrima Borcluyum                                           
Omer Faruk Bostan - Yar Gelsin & Mendilden Bohca Olmaz                          
Omer Faruk Bostan - Yolcu & Ayrilmam Angaradan                                  
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Anatolia Muhabb
Omer Faruk Bostan - Benmi Yandim & Ankaralim Gel                                
Omer Faruk Bostan - Bircanliyim Bircanli & Ebru Ebru                            
Omer Faruk Bostan - Firildak Adam & Surundurdun Aglattin                        
Omer Faruk Bostan - Guzel Emine & Al Yarim Buda Sana                            
Omer Faruk Bostan - Hatca Kiz & Mavi Boncuk                                     
Omer Faruk Bostan - Hayati Tesbih Yapmisim & Saracaksan Gel                     
Omer Faruk Bostan - Hayati Tesbih Yapmisim                                      
Omer Faruk Bostan - Oldurdun Beni & Surundurdun Aglattin                        
Omer Faruk Bostan - Vefasiz Yar Askina & Mendil Veremmi                         
Omer Faruk Bostan - Yilana Bak & Dilek                                          
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Ankara Oturak A
1 - sen bana inarırsan-bulamadım-yumurtanın kulpu yok- 8 olur 9 olur            
2 - sen yoksun diye                                                             
3 - kalenin bayır düzü-darlandım-ilvanlım lolo-allılar                          
4 - sahil yolu                                                                  
5 - neredesin karam-siyah saçlar kıvır-dilek-cemilem                            
6 - a canım                                                                     
7 - erik dalı-bir taş attım-alemci                                              
8 - kar yolla-ey ayaşlı-ölem ben                                                
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Apçamın Oğlu\  
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Apçamın Oğlu                                                
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Açıl Ey Susam A
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Açıl Ey Susam Açıl                                          
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Ballikuyumcu Mu
Omer Faruk Bostan - Askin Bitirdi Beni & Bana Sarhos Diyorlarmis & Mendil Veremm
Omer Faruk Bostan - Ayas Dedikleri & Garibim Garip & Koprunun Alti Bostan       
Omer Faruk Bostan - Bahcelerde Isirgan & Angaralim Gel & Limon Cicegim & Nar Tan
Omer Faruk Bostan - Bir O Bende & Aymisin Gunesmisin & Vurgundur                
Omer Faruk Bostan - Guvercinim Sut Beyaz & Polatli & Dilek                      
Omer Faruk Bostan - Ha Babam Ha & Halimenin Asiklari & Askerden Gelecegim       
Omer Faruk Bostan - Hic Bosuna Yalvarma & Bir Dilegim Var Senden & Karamanin Koy
Omer Faruk Bostan - Tozlu Yollara & Daglarda Sesimi Duyan Olurmu                
Omer Faruk Bostan - Yalanmiydi Yasar & Yine Cekmis Alemci & Cemile              
Omer Faruk Bostan - Zar Ustasi & Yaktin Yandirdin Beni                          
Omer Faruk Bostan - Zevzek                                                      
Ömer Faruk Bostan - Angara Bebesiyim                                            
Ömer Faruk Bostan - Gamzelerin                                                  
Ömer Faruk Bostan - Gel Belalim                                                 
Ömer Faruk Bostan - Gidenler Geri Gelmez                                        
Ömer Faruk Bostan - Muhabbet Sevdalilari                                        
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Ben Gidiyorum A
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Ben Gidiyorum Ankara                                        
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Bir O Bende & N
Ömer Faruk Bostan - Araba Benzini Masraf                                        
Ömer Faruk Bostan - Askerden Geleceğim                                          
Ömer Faruk Bostan - Ben Korkarım                                                
Ömer Faruk Bostan - Beyaz Gelin                                                 
Ömer Faruk Bostan - Bir O Bende                                                 
Ömer Faruk Bostan - Cevahir Taşımısın                                           
Ömer Faruk Bostan - Gülüm Gülüm                                                 
Ömer Faruk Bostan - Güvercin                                                    
Ömer Faruk Bostan - Nazlı Yarim                                                 
Ömer Faruk Bostan - Nedir Benim Çektiğim                                        
Ömer Faruk Bostan - Polatlıyı Aşalım                                            
Ömer Faruk Bostan - Sosyete                                                     
Ömer Faruk Bostan - Taşa Çevirdin                                               
Ömer Faruk Bostan - Yalancısın Sen                                              
Ömer Faruk Bostan - Yar Yanımda Olmayınca                                       
Ömer Faruk Bostan - Şibidik                                                     
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Buda Geçti\    
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Abdülselam                                                  
Ömer Faruk Bostan - Bebek Kokulum                                               
Ömer Faruk Bostan - Buda Geçti                                                  
Ömer Faruk Bostan - Civanım                                                     
Ömer Faruk Bostan - Dönmez Oldun                                                
Ömer Faruk Bostan - Eğdi Başını                                                 
Ömer Faruk Bostan - Geleceğin Yok Senin                                         
Ömer Faruk Bostan - Gönül Acısı                                                 
Ömer Faruk Bostan - Karanfilim Desteyim                                         
Ömer Faruk Bostan - Keser Döndü                                                 
Ömer Faruk Bostan - O Yaylanın Üstündedir Evleri                                
Ömer Faruk Bostan - Oğlanda Başını Sallama                                      
Ömer Faruk Bostan - Pencereden Bakıyor                                          
Ömer Faruk Bostan - Seher Yeli (U.H.)                                           
Ömer Faruk Bostan - Senden Bana Yar Olmuyor                                     
Ömer Faruk Bostan - Senmiydin Öyle                                              
Ömer Faruk Bostan - Sensiz mi Ne Olacak                                         
Ömer Faruk Bostan - Veda Mektubu                                                
Ömer Faruk Bostan - Yandırdın Beni                                              
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Buda Geçti CD1\
Ömer Faruk - 01 - Gönül Acısı                                                   
Ömer Faruk - 02 - Eğdi Başını                                                   
Ömer Faruk - 03 - Oğlanda Kolunu Sallama                                        
Ömer Faruk - 04 - Bebek Kokulum                                                 
Ömer Faruk - 05 - Senmiydin Öyle                                                
Ömer Faruk - 06 - Karanfilim Desteyim                                           
Ömer Faruk - 07 - Sensiz mi Ne Olacak                                           
Ömer Faruk - 08 - Geleceğin Yok Senin                                           
Ömer Faruk - 09 - Pencereden Bakıyor                                            
Ömer Faruk - 10 - Senden Bana Yar Olmuyor                                       
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Buda Geçti CD2\
Ömer Faruk - 01 - Yandırdın Beni                                                
Ömer Faruk - 02 - Buda Geçti                                                    
Ömer Faruk - 03 - Abdülselam                                                    
Ömer Faruk - 04 - Keser Döndü                                                   
Ömer Faruk - 05 - Dönmez Oldun                                                  
Ömer Faruk - 06 - Civanım                                                       
Ömer Faruk - 07 - Veda Mektubu                                                  
Ömer Faruk - 08 - Seher Yeli                                                    
Ömer Faruk - 09 - O Yaylanın Üstündedir                                         
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Dana Kadir Resi
1 (1)                                                                           
1 (2)                                                                           
1 (3)                                                                           
1 (4)                                                                           
1 (5)                                                                           
1                                                                               
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Demo\          
Ömer Faruk Bostan - Allah Biliyor                                               
Ömer Faruk Bostan - Beni Bırak                                                  
Ömer Faruk Bostan - Gül Yüzü Güleç Yarim                                        
Ömer Faruk Bostan - Ne Oldunda Ne Oldun                                         
Ömer Faruk Bostan - Oy Gelin Oy Damat-Neriman (Gelin Damat Oyunu)               
Ömer Faruk Bostan - Sen Yağmur Ol Ben Bulut                                     
Ömer Faruk Bostan - Sende Ankaralısın                                           
Ömer Faruk Bostan - Sensiz Yaşıyom                                              
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Dilek Tuttum\  
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Dilek Tuttum                                                
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Dostlar Konağı 
ÖMER FARUK BOSTAN - FİRARİ & DİLEK TUTTUM                                       
ÖMER FARUK BOSTAN - GÖNÜL ACISI & NAZLI YARİM                                   
ÖMER FARUK BOSTAN - SAYENDE & ANKARALIM GEL                                     
ÖMER FARUK BOSTAN - SENSİZ YAŞIYOM & AYAŞ YOLLARI & TİRİDİNE BANDIM             
ÖMER FARUK BOSTAN - SENİNDE KALBİNE TAK DEDİMİ & BİR YOLUNU BULAMADIM           
ÖMER FARUK BOSTAN - SİYAH SAÇLARINA KURBAN OLDUĞUM & AYRILMAM ANKARADAN         
ÖMER FARUK BOSTAN - VAY ZALIM VAY & DİLEK                                       
ÖMER FARUK BOSTAN - YARALARIM SIZLIYOR & BANA SARHOŞ DİYORLARMIŞ                
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Erik Dalı  Send
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Erik Dalı  Sendemi Oldun Ankaralı  Huriyem                  
Ömer Faruk Bostan - Fason Aşklar                                                
Ömer Faruk Bostan - Gülbahar                                                    
Ömer Faruk Bostan - Saffet Efendi  Kulada Sevdiğim                              
Ömer Faruk Bostan - Soyhana Kalsın                                              
Ömer Faruk Bostan - Ulan Dünya                                                  
Ömer Faruk Bostan - Yar Battıkça Batarım Ben                                    
Ömer Faruk Bostan - Yare Giden Yollar                                           
Ömer Faruk Bostan - Zoruna Gitti                                                
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Erik Dalı & Sen
01. Erik Dalı & Sendemi Oldun Ankaralı & Huriyem                                
02. Gülbahar                                                                    
03. Yar Battıkça Batarım Ben                                                    
04. Ulan Dünya                                                                  
05. Soyhana Kalsın                                                              
06. Yare Giden Yollar                                                           
07. Fason Aşklar                                                                
08. Saffet Efendi - Kulada Sevdiğim                                             
09. Zoruna Gitti                                                                
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Karakız (2020)\
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Karakız                                                     
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Mega Muhabbet G
Omer Faruk Bostan & Sincanli Mustafa - By Omrum Sizi Bekler                     
Omer Faruk Bostan - Ayse & Olmuyor Olmuyor                                      
Omer Faruk Bostan - Dost Kazigi & Zahmetmi Olur                                 
Omer Faruk Bostan - Sabaha Kadar                                                
Omer Faruk Bostan - Seher Yeli                                                  
Omer Faruk Bostan - Soyleyemedim                                                
Omer Faruk Bostan - Yalancisin Sen                                              
Omer Faruk Bostan - Zalim Senin Icin & Guzel Emine                              
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Milano Muhabbet
Ah Yosmam - Karpuz Kestim                                                       
Ayaƒ Güzeli - Hatça Kìz                                                         
Badì Sabah - Yalan Aƒkìnda Yalan                                                
Badì Sabah - Çingenem                                                           
Gül Yüzlü Güleç - Allah Biliyor                                                 
Hançer Yarasì - Su Perisi                                                       
Keziban - Çayyolunda Villasì                                                    
Ninnah  - Çìk Ortaya Gel                                                        
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Oy Gelin Oy Dam
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Oy Gelin Oy Damat-Neriman (Gelin Damat Oyunu)               
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Parlement Muhab
Omer Faruk Bostan - Ankaranin Usagi & Bayram                                    
Omer Faruk Bostan - Bir Yolunu Bulamadim                                        
Omer Faruk Bostan - Dilber & Aklimi Aldin                                       
Omer Faruk Bostan - Dilek Agaci & Ebru Ebru                                     
Omer Faruk Bostan - Gonul Acisi & Seker Almaya Geldim                           
Omer Faruk Bostan - Hudayda                                                     
Omer Faruk Bostan - Karam & Misket                                              
Omer Faruk Bostan - Menekse Koymuslar & Bir Dost Buldum                         
Omer Faruk Bostan - Sari Kiz                                                    
Omer Faruk Bostan - Sensizmi Ne Olacak & Benle Varmisin                         
Omer Faruk Bostan - Sevdim Seni Bir Kere                                        
Omer Faruk Bostan - Sevme Diyorlar                                              
Omer Faruk Bostan - Siyah Saclar & Cicekler Icinde                              
Omer Faruk Bostan - Yazin Yagar Kar Basima                                      
Omer Faruk Bostan - Al Yarim Buda Sana & Benle Varmisin                         
Omer Faruk Bostan - Bahçem Kurudu & Ankaranin Usagi                             
Omer Faruk Bostan - Bircanliyim & Ebru Ebru                                     
Omer Faruk Bostan - By Omrum - 09 - Yuregimde Yara Var                          
Omer Faruk Bostan - Dilek Agaci & Bircan                                        
Omer Faruk Bostan - Evlerinin Onu Cali & Osmanlidir Soyumuz                     
Omer Faruk Bostan - Hatirasi Var                                                
Omer Faruk Bostan - Sari Kizim & Bir Kolumda Sarisin                            
Omer Faruk Bostan - Sevme Diyorlar & Bayram                                     
Omer Faruk Bostan - Bahcem Kurudu                                               
Omer Faruk Bostan - Bayram & Ankaranin Usagi                                    
Omer Faruk Bostan - Ben O Yari Ozluyom                                          
Omer Faruk Bostan - Cikma Karsima                                               
Omer Faruk Bostan - Kara Tren Ak Tren                                           
Omer Faruk Bostan - La Bize Her Yer Ankara                                      
Omer Faruk Bostan - Mesutmusun Sevdigim                                         
Omer Faruk Bostan - Neyleyim                                                    
Omer Faruk Bostan - Sen Yarimidun                                               
Omer Faruk Bostan -O Yaylanin                                                   
Omer Faruk Bostan - Allilar & Gel Nazlanma                                      
Omer Faruk Bostan - Bahcem Kurudu & Senmiydin                                   
Omer Faruk Bostan - Ben O Yari Ozluyom & Abdulselam                             
Omer Faruk Bostan - Bu Adam Benim Babam                                         
Omer Faruk Bostan - Dilek Agaci & Bayram                                        
Omer Faruk Bostan - Garibim Garip & Dilek Agaci                                 
Omer Faruk Bostan - Gonul Acisi & Bulbule Su Verdim                             
Omer Faruk Bostan - Karpuz Kestim & Koylu Bozmasi                               
Omer Faruk Bostan - Kurusa Fidanim                                              
Omer Faruk Bostan - La Bize Her Yer Ankara & Nedir Senden Cektigim              
Omer Faruk Bostan - La Bize Her Yer Ankara & Sevme Diyorlar                     
Omer Faruk Bostan - Raziyim                                                     
Omer Faruk Bostan - Sevenden Adam Olmaz & Kara Tren Ak Tren & Ankaranin Usagi   
Omer Faruk Bostan - Yuregimde Yara Var                                          
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Sende Ankaralıs
01. Sende Ankaralısın                                                           
02. Sensiz Yaşıyom                                                              
03. Gül Yüzlü Güleç Yarim                                                       
04. Bedirhan                                                                    
05. Sen Yağmur Ol                                                               
06. Gidenler Geri Gelmez                                                        
07. Allah Biliyor                                                               
08. Beni Bırak                                                                  
09. Ne Oldunda Ne Oldun                                                         
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Sende Ankaralıs
Cover (1)                                                                       
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Sensiz Yaşıyom 
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Sensiz Yaşıyom  Ayaş Yolları  Tiridine Bandım               
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Su Perisi (Sing
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Su Perisi                                                   
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Çekip Gittin\  
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Çekip Gittin                                                
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Ömer Faruk Bost
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Allah Biliyor                                               
Ömer Faruk Bostan - Bedirhan                                                    
Ömer Faruk Bostan - Beni Bırak                                                  
Ömer Faruk Bostan - Gül Yüzlü Güleç Yarim                                       
Ömer Faruk Bostan - Ne Oldunda Ne Oldun                                         
Ömer Faruk Bostan - Sen Yağmur Ol                                               
Ömer Faruk Bostan - Sensiz Yaşıyom                                              
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Ömür Dediğin (S
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Ömür Dediğin                                                
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Şekom  Aza Koyd
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Şekom  Aza Koydum Almıyor                                   
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 2\Ömer Faruk\Ömer Faruk Bostan - Şekom (Remix) (
Cover (1)                                                                       
Ömer Faruk Bostan - Şekom (Remix)                                               
Şifre:varbiraz.net
Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
En son Sivasli_14 tarafından 16 May 2023, 18:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Sebep: Seriye Katkılarından Dolayı Atila1964'e Teşekkürler.
Tüm Konu Şifrelerim:
varbiraz.net

“O - Ö - P - R” sayfasına dön