VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Ferdi Tayfur - Albümleri 2 (320 Kbps)

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3995
Teşekkür Etti  : 1019
Teşekkür Aldı  : 22609
İletişim:

# Üretim 2022-04-23 - 15:27:58 By Sivasli_14 & VarBiRAZ.COM,NET

Şifre: www.varbiraz.net

Ferdi Tayfur - Albümleri 2 (320 Kbps)
----------------------------------------------------------------------------------

Resim

<Ferdi Tayfur & Ibrahim Tatlıses - Zirvede İki Kral (1993)>

Resim

<Ferdi Tayfur - 45'lik Plak Kayıtları (2017)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Acılar (1988)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Allahım Sen Bilirsin (1989)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Aşkın Cezası (2006)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Baharımsın Kışımsın (2010)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Bana da Söyle (1991)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Batan Güneş (1984)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Ben de Özledim (1982)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Bir Avuç Gözyaşı (1982)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Bir Demet Gül (2004)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Bir Sen Söyle (1988)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Boynu Bükük Şarkılarım (2009)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Derbeder (1986)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Durdurun Dünyayı (1980)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Durun Ayaklarım (2003)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Dünya (1995)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Gülhane'den Sevgilerle (1995)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Hoşçakal (1990)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Huzurum Kalmadı (1977)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Icimde Bir His Var & Ya Benimsin Ya Topragin (1987)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Kadehte Teselli Buldum (1997)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Kralların Müzik Şöleni (1993)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Kurtuldum (1985)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Merak Etme Sen (2002)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Mor Güller - Fadime'nin Düğünü (1994)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Naz Etme & Canına Okuyacağım (1988)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Nisan Yağmuru (1981)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Niçin Benden Uzaktasın (1992)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Of Dağlar (1997)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Postacılar (1974)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Prangalar (1992)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Sen de mi Leyla (1983)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Son Sabah (1979)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Yaktı Beni (1984)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Yandı Gönlüm (Single) 2003>

Resim

<Ferdi Tayfur - Yoksun (1999)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Yuvasız Kuşlar (1980)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Zaman Tüneli Arşiv 1 (1996)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Zaman Tüneli Arşiv 2 (1998)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Zaman Tüneli Arşiv 3 (2001)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Zengin Olursam (1999)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Çiçekler Açsın (1975)>

Resim

<Ferdi Tayfur - İnceden (2002)>

Resim

<Ferdi Tayfur - İnsan Sevince (1981)>

Resim

<Ferdifon'dan Seçmeler, Vol. 4 (2014)>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

VarBiraZ\Ferdi Tayfur & Ibrahim Tatlıses - Zirvede İki Kral (1993)\
----------------------------------------------------------------------
Cover 2                                                                         
Ferdi Tayfur & Ibrahim Tatlıses - Zirvede İki Kral (1993)                       
01. Ferdi Tayfur - Bana Gerçekleri Söyle                                        
02. Ferdi Tayfur - Hayal Mi Oldu                                                
03. Ferdi Tayfur - Ümitsiz Aşk                                                  
04. Ferdi Tayfur - Mahkumların Duası                                            
05. Ferdi Tayfur - Kır Çiçekleri                                                
06. İbrahim Tatlıses - Beterin Beteri Var                                       
07. İbrahim Tatlıses - Gurbet Garipleri                                         
08. İbrahim Tatlıses - Tükenmeyen Efkarım Var                                   
09. İbrahim Tatlıses - Yarab Al Canımı                                          
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - 45'lik Plak Kayıtları (2017)\              
Ferdi Tayfur - 45'lik Plak Kayıtları (2017)                                     
01. Ferdi Tayfur - Akşam Güneşi                                                 
02. Ferdi Tayfur - Çiçekler Açsın                                               
03. Ferdi Tayfur - Sevdalılar Beni Anlar                                        
04. Ferdi Tayfur - Bırak Şu Gurbeti                                             
05. Ferdi Tayfur - Çeşme                                                        
06. Ferdi Tayfur - Muhtaç Etme Beni                                             
07. Ferdi Tayfur - Yağmur Gözyaşım                                              
08. Ferdi Tayfur - Söz Geçmiyor Gönlüme                                         
09. Ferdi Tayfur - Ağlamazsam Uyuyamam                                          
10. Ferdi Tayfur - Alıştım                                                      
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Acılar (1988)\                             
Ferdi Tayfur - Acılar (1988)                                                    
01. İhtiyar Dost                                                                
02. Acılar                                                                      
03. Yüreğim Yaralı                                                              
04. Dinle                                                                       
05. Yetmiyor Mu                                                                 
06. Allah Şahidim Olsun                                                         
07. Seni Benim Kadar Tanıyan Olmaz                                              
08. Mahkumların Duası                                                           
09. Ümitsiz Aşık                                                                
10. Acılar (Remix)                                                              
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Allahım Sen Bilirsin (1989)\               
Ferdi Tayfur - Allahım Sen Bilirsin (1989)                                      
01. Allahım Sen Bilirsin                                                        
02. Sanmaki Yaşıyorum                                                           
03. İnsanım İnsan                                                               
04. Öyle Şirinsin                                                               
05. Hatıralar                                                                   
06. Aşık oldum                                                                  
07. Bu Şehrin Geceleri                                                          
08. Avareyim                                                                    
09. Sen Benden Dertlisin                                                        
10. Kapa Perdelerini                                                            
11. Gel                                                                         
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Aşkın Cezası (2006)\                       
Ferdi Tayfur - Aşkın Cezası (2006)                                              
01. Gizli Sevda                                                                 
02. Zamane Aşığı                                                                
03. Aşkın Cezası                                                                
04. Denedim Vallahi                                                             
05. Aşamıyorum (Engelleri)                                                      
06. Ben Biterim                                                                 
07. Kısrağım (Deli Tayına)                                                      
08. Ağlama (Benide Ağlatacaksın)                                                
09. Bir Gün Sana Bir Gün Bana                                                   
10. Yar Mı Var Sanki                                                            
11. Sevdiğim Biri Var (Diyemedin mi_)                                           
12. Yarım Kaldı                                                                 
13. Yarım Kaldı (Remix)                                                         
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Baharımsın Kışımsın (2010)\                
Ferdi Tayfur - Baharımsın Kışımsın (2010)                                       
01. Ferdi Tayfur - Baharımsın Kışımsın                                          
02. Ferdi Tayfur - Kardeş Bizim Neyimize                                        
03. Ferdi Tayfur - Kime Dert Yanayım                                            
04. Ferdi Tayfur - Esir Olmuşum Senin Aşkına                                    
05. Ferdi Tayfur - Aşkınla Zehir İçerim                                         
06. Ferdi Tayfur - Çok Geç Anladım                                              
07. Ferdi Tayfur - Kadehte Teselli Buldum                                       
08. Ferdi Tayfur - Genç Ömrümün Taze Çağında                                    
09. Ferdi Tayfur - Yedi Sene Gurbet Gezdim                                      
10. Ferdi Tayfur - Bize Değmeyen Bin Yaşasın                                    
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Bana da Söyle (1991)\                      
Ferdi Tayfur - Bana da Söyle (1991)                                             
01. Gelirsen                                                                    
02. Bana Da Söyle                                                               
03. Sen Olacaktın                                                               
04. Unutmak İstiyorum                                                           
05. Beni Düşün                                                                  
06. Ne Oldu                                                                     
07. Sevdalı Gözlerim                                                            
08. Cano                                                                        
09. Esin Rüzgarlar                                                              
10. Bunu Senden Beklemezdim                                                     
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Batan Güneş (1984)\                        
Ferdi Tayfur - Batan Güneş (1984)                                               
01. Ferdi Tayfur - Batan Güneş                                                  
02. Ferdi Tayfur - Aşkımı İnkar Ettin                                           
03. Ferdi Tayfur - Hatırlar mısın                                               
04. Ferdi Tayfur - Aklımı Başımdan Aldın                                        
05. Ferdi Tayfur - Bekledim Durdum                                              
06. Ferdi Tayfur - Olur mu Böyle Olur mu                                        
07. Ferdi Tayfur - Karabahtım                                                   
08. Ferdi Tayfur - Hayat Arkadaşı                                               
09. Ferdi Tayfur - Ne Senden Geçerim                                            
10. Ferdi Tayfur - Kaybolan Günler                                              
11. Ferdi Tayfur - Garipler Çile Çeker                                          
12. Ferdi Tayfur - Sabır Duası                                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Ben de Özledim (1982)\                     
Ferdi Tayfur - Ben de Özledim (1982)                                            
Bende Özledim                                                                   
Hasret Sancısı                                                                  
Kara Gurbet                                                                     
Olsan Benim Yerimde                                                             
Sevda Yelleri                                                                   
Tanrım Nasıl Sevdim                                                             
Yaralıyım Dertliyim                                                             
İsyan Etme Diyorlar                                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Bir Avuç Gözyaşı (1982)\                   
Ferdi Tayfur - Bir Avuç Gözyaşı (1982)                                          
01. Ferdi Tayfur - Zalim Sevgilim                                               
02. Ferdi Tayfur - Bir Avuç Gözyaşı                                             
03. Ferdi Tayfur - Bir Damla Ateş                                               
04. Ferdi Tayfur - Yaprağı Dökülen                                              
05. Ferdi Tayfur - Allah Acısın Bana                                            
06. Ferdi Tayfur - Anlamı Olmaz                                                 
07. Ferdi Tayfur - Günaha Girme                                                 
08. Ferdi Tayfur - Dert Kitabı                                                  
09. Ferdi Tayfur - Sevginin Ötesi                                               
10. Ferdi Tayfur - Seherin Vaktinde                                             
11. Ferdi Tayfur - Hayat Adamı Oldum                                            
12. Ferdi Tayfur - Senin Yerine                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Bir Demet Gül (2004)\                      
Ferdi Tayfur - Bir Demet Gül (2004)                                             
01. Ferdi Tayfur - Soramadım                                                    
02. Ferdi Tayfur - Kadınım                                                      
03. Ferdi Tayfur - Saçlarını Savurda Gel                                        
04. Ferdi Tayfur - Garibim Bu Şehirde                                           
05. Ferdi Tayfur - Eyvallah                                                     
06. Ferdi Tayfur - Dokunmayın Bana                                              
07. Ferdi Tayfur - Elim Kolum Bağlı                                             
08. Ferdi Tayfur - Garson                                                       
09. Ferdi Tayfur - Sendin O                                                     
10. Ferdi Tayfur - Bekle Beni                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Bir Sen Söyle (1988)\                      
Cover                                                                           
Ferdi Tayfur - Bir Sen Söyle (1988)                                             
Almanya Treni                                                                   
Bir Sen Söyle                                                                   
Bıktım Acı Çekmekten                                                            
Dertliyiz                                                                       
Doldurup Kadehimi                                                               
Dost Eli Yok                                                                    
Gülmedi Talihim                                                                 
Gülmek Yokmuş                                                                   
Hasretin Çekilmiyor                                                             
Kimin Seveni Var                                                                
Sende Öleceksin                                                                 
Yıllanmış Şarap Gibi                                                            
Ölsemde Bir                                                                     
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Boynu Bükük Şarkılarım (2009)\             
Ferdi Tayfur - Boynu Bükük Şarkılarım (2009)                                    
01. Ferdi Tayfur - Hayırsız                                                     
02. Ferdi Tayfur - Ağlamasam Uyuyamam                                           
03. Ferdi Tayfur - Bırak Şu Gurbeti                                             
04. Ferdi Tayfur - Uzadı Geceler                                                
05. Ferdi Tayfur - Huzurum Kalmadı                                              
06. Ferdi Tayfur - Nisan Yağmuru                                                
07. Ferdi Tayfur - Söz Veriyorum                                                
08. Ferdi Tayfur - Akşam Güneşi                                                 
09. Ferdi Tayfur - Yaralıyım Dertliyim                                          
10. Ferdi Tayfur - Yadeller                                                     
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Derbeder (1986)\                           
Ferdi Tayfur - Derbeder (1986)                                                  
01. Ferdi Tayfur - Vazgeç Felek                                                 
02. Ferdi Tayfur - Derbeder                                                     
03. Ferdi Tayfur - Yağmur Gözyaşım                                              
04. Ferdi Tayfur - Bırak Şu Gurbeti                                             
05. Ferdi Tayfur - Sevdalılar Beni Anlar                                        
06. Ferdi Tayfur - Gönül Oyunu                                                  
07. Ferdi Tayfur - Hapishane                                                    
08. Ferdi Tayfur - Yad Eller                                                    
09. Ferdi Tayfur - Sanma Sana Dönerim                                           
10. Ferdi Tayfur - Seninle Öyle                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Durdurun Dünyayı (1980)\                   
Ferdi Tayfur - Durdurun Dünyayı (1980)                                          
01. Ferdi Tayfur - Durdurun Dünyayı                                             
02. Ferdi Tayfur - Gelemiyorum                                                  
03. Ferdi Tayfur - Bitmeyen O Uzun Geceler                                      
04. Ferdi Tayfur - Canıma Yetti Kader                                           
05. Ferdi Tayfur - İntizar                                                      
06. Ferdi Tayfur - Bu Gece Meyhanede                                            
07. Ferdi Tayfur - Sevmek Günah mı                                              
08. Ferdi Tayfur - Yüreğimde Yara Var                                           
09. Ferdi Tayfur - Tövbekar Oldum                                               
10. Ferdi Tayfur - Sanma Sana Dönerim                                           
11. Ferdi Tayfur - Kaderin Önünde                                               
12. Ferdi Tayfur - Seninle Öyle                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Durun Ayaklarım (2003)\                    
Ferdi Tayfur - Durun Ayaklarım (2003)                                           
01. Ferdi Tayfur - Evde Yoktun                                                  
02. Ferdi Tayfur - Durun Ayaklarım                                              
03. Ferdi Tayfur - Bir Çay İçimlik                                              
04. Ferdi Tayfur - Bu Bana Yeter                                                
05. Ferdi Tayfur - Bu Aleme Geldim                                              
06. Ferdi Tayfur - Ah Akşamlar                                                  
07. Ferdi Tayfur - Of Anam Of                                                   
08. Ferdi Tayfur - Geçer Güzelim                                                
09. Ferdi Tayfur - Neden Olmasın                                                
10. Ferdi Tayfur - İnadı Bırak                                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Dünya (1995)\                              
Ferdi Tayfur - Dünya (1995)                                                     
01. Çalı (Vay Beni Beni)                                                        
02. Ağla Yüreğim                                                                
03. Dar Gelir                                                                   
04. İkimizi Arıyorum                                                            
05. Bir Gün Beklerim                                                            
06. Yıkılasın Be Dünya                                                          
07. Her Kadeh                                                                   
08. Yandım Anam                                                                 
09. Yağmur Çamur                                                                
10. Beni Sorma (Zaman)                                                          
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Gülhane'den Sevgilerle (1995)\             
Cover 2                                                                         
Ferdi Tayfur - Gülhane'den Sevgilerle (1995)                                    
01. Allahım Sen Bilirsin                                                        
02. Avareyim                                                                    
03. Bir Duamız Vardı                                                            
04. Nisan Yağmuru                                                               
05. Ya Benimsin Ya Toprağın                                                     
06. Sende Mi Leyla                                                              
07. Zamansız Gidişin                                                            
08. Merak Etme Sen                                                              
09. Şu Genç Ömrümün                                                             
10. Anne                                                                        
11. Ah Bir Çocuk Olsaydım                                                       
12. Çeşme                                                                       
13. Bizim Sokaklar                                                              
14. Ben De Özledim                                                              
15. Gel                                                                         
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Hoşçakal (1990)\                           
Ferdi Tayfur - Hoşçakal (1990)                                                  
01. Hoşça Kal Leyla                                                             
02. Bir Mucize Yarat                                                            
03. Döndüm Durdum                                                               
04. Durup Dururken                                                              
05. Başlamak Niye                                                               
06. Çiçekli Fistan (Allanıyorsun)                                               
07. Bana Sor                                                                    
08. Hatıran Yeter                                                               
09. Yanmışım                                                                    
10. Sevebilseydin                                                               
11. Kalbimi Çaldın                                                              
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Huzurum Kalmadı (1977)\                    
Ferdi Tayfur - Huzurum Kalmadı (1977)                                           
01. Ferdi Tayfur - Huzurum Kalmadı                                              
02. Ferdi Tayfur - Gelme Artık                                                  
03. Ferdi Tayfur - Birgün Gelir Ayrılırsın                                      
04. Ferdi Tayfur - Sevgili Yarim                                                
05. Ferdi Tayfur - Kalp Yarası                                                  
06. Ferdi Tayfur - Almanya Treni                                                
07. Ferdi Tayfur - Beddua                                                       
08. Ferdi Tayfur - Kaderimsin                                                   
09. Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri                                               
10. Ferdi Tayfur - Dertsiz Olsam İçer miyim                                     
11. Ferdi Tayfur - İnanmadın Sevdiğime                                          
12. Ferdi Tayfur - Hayat Adamı Oldum                                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Icimde Bir His Var & Ya Benimsin Ya Topragi
Cover 2                                                                         
Ferdi Tayfur - Icimde Bir His Var & Ya Benimsin Ya Topragin (1987)              
01. Ferdi Tayfur - İçimde Bir His Var                                           
02. Ferdi Tayfur - Sevgiler Çiçek Gibi                                          
03. Ferdi Tayfur - Sitem                                                        
04. Ferdi Tayfur - Neden                                                        
05. Ferdi Tayfur - Gönlümün Sultanı                                             
06. Ferdi Tayfur - Ya Benimsin Ya Toprağın                                      
07. Ferdi Tayfur - Bir Yabancı Gibi                                             
08. Ferdi Tayfur - Yüreğim Taş Olsa Da                                          
09. Ferdi Tayfur - Bilmece                                                      
10. Ferdi Tayfur - Saklama Sevdiğini                                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Kadehte Teselli Buldum (1997)\             
Ferdi Tayfur - Kadehte Teselli Buldum (1997)                                    
01. Ferdi Tayfur - Baharımsın Kışımsın                                          
02. Ferdi Tayfur - Bize Değmeyen Bin Yaşasın                                    
03. Ferdi Tayfur - Kardaş Bizim Neyimize                                        
04. Ferdi Tayfur - Esir Olmuşum                                                 
05. Ferdi Tayfur - Aşkınla Zehir İçerim                                         
06. Ferdi Tayfur - Kadehte Teselli Buldum                                       
07. Ferdi Tayfur - Genç Ömrümün Taze Çağı                                       
08. Ferdi Tayfur - Çok Geç Anladım                                              
09. Ferdi Tayfur - Gurbet Gezdim                                                
10. Ferdi Tayfur - Kime Dert Yanayım                                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Kralların Müzik Şöleni (1993)\             
Ferdi Tayfur - Kralların Müzik Şöleni (1993)                                    
01. Ferdi Tayfur - Hayal mi Oldu                                                
02. Ferdi Tayfur - Mahşer Günü                                                  
03. Ferdi Tayfur - Dert Kitabı                                                  
04. Ferdi Tayfur - Boşver Diyorlar                                              
05. Ferdi Tayfur - Ümitsiz Aşk                                                  
06. Ferdi Tayfur - Yağmur Yağan Günlerde                                        
07. Müslüm Gürses - Nazar Değdi Dünyama                                         
08. Ferdi Tayfur - Bana Gerçekleri Söyle                                        
09. Ferdi Tayfur - Mahkumların Duası                                            
10. Müslüm Gürses - Beterin Beteri Var                                          
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Kurtuldum (1985)\                          
Ferdi Tayfur - Kurtuldum (1985)                                                 
01. Ferdi Tayfur - Kurtuldum                                                    
02. Ferdi Tayfur - Her Saat Başında                                             
03. Ferdi Tayfur - Bana Birşeyler Söyle                                         
04. Ferdi Tayfur - Yaşlı Gözlerle                                               
05. Ferdi Tayfur - Bu Gece Düğün Var                                            
06. Ferdi Tayfur - Gitme Yarim                                                  
07. Ferdi Tayfur - Haklı Değil Mi                                               
08. Ferdi Tayfur - Ne Çıkar                                                     
09. Ferdi Tayfur - Bir Tanem                                                    
10. Ferdi Tayfur - Gurbetçiler                                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Merak Etme Sen (2002)\                     
Ferdi Tayfur - Merak Etme Sen (2002)                                            
01. Ferdi Tayfur - Merak Etme Sen                                               
02. Ferdi Tayfur - Çeşme                                                        
03. Ferdi Tayfur - Durdurun Dünyayı                                             
04. Ferdi Tayfur - Boynu Büküğüm                                                
05. Ferdi Tayfur - Muhtaç Etme Beni                                             
06. Ferdi Tayfur - Benim Gibi Sevenler                                          
07. Ferdi Tayfur - Söz Geçmiyor Gönlüme                                         
08. Ferdi Tayfur - Alıştım                                                      
09. Ferdi Tayfur - Ağlamazsam Uyuyamam                                          
10. Ferdi Tayfur - Söz Veriyorum                                                
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Mor Güller - Fadime'nin Düğünü (1994)\     
Cover 2                                                                         
Ferdi Tayfur - Mor Güller - Fadime'nin Düğünü (1994)                            
01. Fadime'nin Düğünü                                                           
02. İçim Yanar                                                                  
03. Bari Sen                                                                    
04. Hayırsız                                                                    
05. Mor Güller                                                                  
06. Ben De Unuturum                                                             
07. Ben Sadece                                                                  
08. Sana Ne                                                                     
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Naz Etme & Canına Okuyacağım (1988)\       
Ferdi Tayfur - Naz Etme & Canına Okuyacağım (1988)                              
01. Ferdi Tayfur - Naz Etme                                                     
02. Ferdi Tayfur - Canına Okuyacağım                                            
03. Ferdi Tayfur - Geri Getir Ömrümü                                            
04. Ferdi Tayfur - Anne Duy Sesimi                                              
05. Ferdi Tayfur - Elveda Geleceğim                                             
06. Ferdi Tayfur - Sevdiğim                                                     
07. Ferdi Tayfur - Uzadı Geceler                                                
08. Ferdi Tayfur - Sende                                                        
09. Ferdi Tayfur - Çocuk Olsaydım                                               
10. Ferdi Tayfur - Gençliğim                                                    
11. Ferdi Tayfur - Suç Benim Mi                                                 
12. Ferdi Tayfur - Göster                                                       
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Nisan Yağmuru (1981)\                      
Ferdi Tayfur - Nisan Yağmuru (1981)                                             
01. Ferdi Tayfur - Nisan Yağmuru                                                
02. Ferdi Tayfur - Bu Günler Yaşanacak                                          
03. Ferdi Tayfur - Ah Annem                                                     
04. Ferdi Tayfur - Yağmur Yağar Günlerde                                        
05. Ferdi Tayfur - Bu Nasıl Dünya                                               
06. Ferdi Tayfur - Keman Taksimi                                                
07. Ferdi Tayfur - Bu Dünyanın Derdi Bitmez                                     
08. Ferdi Tayfur - İki Gözüm                                                    
09. Ferdi Tayfur - Dert Çekmeyen Ne Bilir                                       
10. Ferdi Tayfur - Seviyor musun Sevmiyor musun                                 
11. Ferdi Tayfur - İçmediğim Gün mü Var                                         
12. Ferdi Tayfur - Boşver Diyorlar                                              
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Niçin Benden Uzaktasın (1992)\             
Cover 2                                                                         
Ferdi Tayfur - Niçin Benden Uzaktasın (1992)                                    
Bak Benim İçin                                                                  
Beni Düşünme                                                                    
Birini Arıyorum                                                                 
Bu Duyguyu Senden Saklayacağım                                                  
Bu Yazıyı                                                                       
Dertlerime Bir Son Verin                                                        
Gizli Gizli                                                                     
Hayat Kısa                                                                      
Kırık Gönlümü Anlamayacaksın                                                    
Sevgi Dolu Gönlümüz Var                                                         
Yüreğin Taş Olsa                                                                
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Of Dağlar (1997)\                          
Ferdi Tayfur - Of Dağlar (1997)                                                 
01. Of Dağlar                                                                   
02. Dönebilsem                                                                  
03. Sen Gittin Ya                                                               
04. Firari                                                                      
05. Dudağı Balım                                                                
06. Ayrı Ayrı                                                                   
07. Beni Böyle Sensiz                                                           
08. Hani Dönecektin                                                             
09. Derdin Ne                                                                   
10. Ben Anadan Doğma Yaralı                                                     
11. Yar Eyledim                                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Postacılar (1974)\                         
Ferdi Tayfur - Postacılar (1974)                                                
01. Ferdi Tayfur - Postacılar                                                   
02. Ferdi Tayfur - Yüreğimde Yare Var                                           
03. Ferdi Tayfur - Sana Kaderimsin Dedim                                        
04. Ferdi Tayfur - Sakın Düşme                                                  
05. Ferdi Tayfur - Mahşer Günü                                                  
06. Ferdi Tayfur - Mahkumların Duası                                            
07. Ferdi Tayfur - Kır Çiçekleri                                                
08. Ferdi Tayfur - Dur Dinle Sevgilim                                           
09. Ferdi Tayfur - Ne Bilirdimki                                                
10. Ferdi Tayfur - Bana Gerçekleri Söyle                                        
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Prangalar (1992)\                          
Ferdi Tayfur - Prangalar (1992)                                                 
01. Ferdi Tayfur - Emmoğlu                                                      
02. Ferdi Tayfur - Geçen Yıl                                                    
03. Ferdi Tayfur - Dedikodu                                                     
04. Ferdi Tayfur - Prangalar                                                    
05. Ferdi Tayfur - Bir Bilsen                                                   
06. Ferdi Tayfur - Kanayan Gül (Yine Sensiz)                                    
07. Ferdi Tayfur - Sabahçı Kahvesi                                              
08. Ferdi Tayfur - Sen Nerdesin Ben Nerdeyim                                    
09. Ferdi Tayfur - Gittin O Gidiş                                               
10. Ferdi Tayfur - Yüreğimde Çarpıyorsun                                        
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Sen de mi Leyla (1983)\                    
Ferdi Tayfur - Sen de mi Leyla (1983)                                           
01. Ferdi Tayfur - Sen de mi Leyla                                              
02. Ferdi Tayfur - Seni Dilendim                                                
03. Ferdi Tayfur - Can Bırakmadın                                               
04. Ferdi Tayfur - Nasıl Bakarsın                                               
05. Ferdi Tayfur - Söyle Bana Doktor                                            
06. Ferdi Tayfur - Yıldızlar da Kayar                                           
07. Ferdi Tayfur - Mimar                                                        
08. Ferdi Tayfur - Yolun Sonu                                                   
09. Ferdi Tayfur - Bir Adım Atıp da                                             
10. Ferdi Tayfur - Seni Düşünüyorum                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Son Sabah (1979)\                          
Ferdi Tayfur - Son Sabah (1979)                                                 
01. Ferdi Tayfur - Son Sabah                                                    
02. Ferdi Tayfur - Allah Acısın Bana                                            
03. Ferdi Tayfur - Mecburen                                                     
04. Ferdi Tayfur - Sanma Sana Dönerim                                           
05. Ferdi Tayfur - Seherin Vaktinde                                             
06. Ferdi Tayfur - Yüreğimde Yara Var                                           
07. Ferdi Tayfur - Koparma Gülleri                                              
08. Ferdi Tayfur - Bu Gece Meyhanede                                            
09. Ferdi Tayfur - Ne Dersin                                                    
10. Ferdi Tayfur - İçime Doğmuştu Sanki                                         
11. Ferdi Tayfur - Feleğin İşine Bak                                            
12. Ferdi Tayfur - Benim Aklımı Alacaksın                                       
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Yaktı Beni (1984)\                         
Ferdi Tayfur - Yaktı Beni (1984)                                                
01. Ferdi Tayfur - Yaktı Beni                                                   
02. Ferdi Tayfur - Gönül Yorgunu                                                
03. Ferdi Tayfur - Sen Mutlusun                                                 
04. Ferdi Tayfur - Sende Bilirsin                                               
05. Ferdi Tayfur - Sana Benziyor                                                
06. Ferdi Tayfur - Benim Hayatım                                                
07. Ferdi Tayfur - Sensin Tesellim                                              
08. Ferdi Tayfur - Söyleten Sensin                                              
09. Ferdi Tayfur - Çok İyi Düşün                                                
10. Ferdi Tayfur - Günahı Bana Kaldı                                            
11. Ferdi Tayfur - Zamanı Mıydı                                                 
12. Ferdi Tayfur - Herkes Öğrensin                                              
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Yandı Gönlüm (Single) 2003\                
Ferdi Tayfur - Yandı Gönlüm (Single) 2003                                       
01. Yandı Gönlüm                                                                
02. Gitmek Kolay                                                                
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Yoksun (1999)\                             
Ferdi Tayfur - Yoksun (1999)                                                    
01. Yoksun                                                                      
02. Kör Talih                                                                   
03. Bağbozumu                                                                   
04. Görseydin Halimi                                                            
05. Deli Aşk                                                                    
06. Ver                                                                         
07. Ne Zaman                                                                    
08. Sensin                                                                      
09. Ne Güzeldi                                                                  
10. Yanar                                                                       
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Yuvasız Kuşlar (1980)\                     
Ferdi Tayfur - Yuvasız Kuşlar (1980)                                            
01. Ferdi Tayfur - Yuvasız Kuşlar                                               
02. Ferdi Tayfur - Gelin Mi Oluyorsun                                           
03. Ferdi Tayfur - Canıma Yetti Kader                                           
04. Ferdi Tayfur - Tövbekar                                                     
05. Ferdi Tayfur - Aramızda Engeller Var                                        
06. Ferdi Tayfur - Yeter                                                        
07. Ferdi Tayfur - Leyla                                                        
08. Ferdi Tayfur - Beddua                                                       
09. Ferdi Tayfur - Seninle Öyle                                                 
10. Ferdi Tayfur - Ümit Dolu Yıllarım                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Zaman Tüneli Arşiv 1 (1996)\               
Ferdi Tayfur - Zaman Tüneli Arşiv 1 (1996)                                      
01. Çeşme                                                                       
02. Hapishane                                                                   
03. Huzurum Kalmadı                                                             
04. Batan Güneş                                                                 
05. Derbeder                                                                    
06. Bırak Şu Gurbeti                                                            
07. Benim Gibi Sevenler                                                         
08. Alıştım                                                                     
09. Merak Etme Sen                                                              
10. Nisan Yağmuru                                                               
11. Durdurun Dünyayı                                                            
12. Bende Özledim                                                               
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Zaman Tüneli Arşiv 2 (1998)\               
Ferdi Tayfur - Zaman Tüneli Arşiv 2 (1998)                                      
Bana Gerçekleri Söyle                                                           
Gönül Oyunu                                                                     
Izdirap Cemberi                                                                 
Koparma Gulleri                                                                 
Kosturdun Pesinden                                                              
Sende Mi Leyla                                                                  
Son Sabah                                                                       
Vazgec Felek                                                                    
Yeter (Sıra Daglar)                                                             
Yuregimde Yara Var                                                              
Yuvasiz Kuslar                                                                  
Çiçekler Açsın                                                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Zaman Tüneli Arşiv 3 (2001)\               
Ferdi Tayfur - Zaman Tüneli Arşiv 3 (2001)                                      
01. Akşam Güneşi                                                                
02. Hatırlar Mısın_                                                             
03. Kaderimsin                                                                  
04. Söz Veriyorum                                                               
05. Dur Dinle                                                                   
06. Ne Bilirdim Ki                                                              
07. Solo Gitar                                                                  
08. Postacılar                                                                  
09. Sevdalılar Beni Anlar                                                       
10. Yıldızlar Da Kayar                                                          
11. Kara Benim Bahtım                                                           
12. Sevda Yelleri                                                               
13. Yağmur Gözyaşım                                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Zengin Olursam (1999)\                     
Ferdi Tayfur - Zengin Olursam (1999)                                            
01. Zengin Olursam                                                              
02. Bu Şehir                                                                    
03. Yastığım Taş Olmuş                                                          
04. Göremedim                                                                   
05. Sigarayı Bıraktım                                                           
06. Layık Mı Gördün                                                             
07. Yağ Yağmur                                                                  
08. Duyuramam                                                                   
09. Ayrılacağım                                                                 
10. Yas Mı Var                                                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Çiçekler Açsın (1975)\                     
Ferdi Tayfur - Çiçekler Açsın (1975)                                            
01. Ferdi Tayfur - Kır Çiçekleri                                                
02. Ferdi Tayfur - Sakın Düşme                                                  
03. Ferdi Tayfur - Ne Bilirdim Ki                                               
04. Ferdi Tayfur - Postacı Mektupları                                           
05. Ferdi Tayfur - Dur Dinle Sevdiğim                                           
06. Ferdi Tayfur - Bana Gerçekleri Söyle                                        
07. Ferdi Tayfur - Çiçekler Açsın                                               
08. Ferdi Tayfur - Mahşer Günü                                                  
09. Ferdi Tayfur - Sana Kaderimsin Dedim                                        
10. Ferdi Tayfur - Akşam Güneşi                                                 
11. Ferdi Tayfur - Yüreğimde Yara Var                                           
12. Ferdi Tayfur - Mahkumların Dansı                                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - İnceden (2002)\                            
Cover 2                                                                         
Ferdi Tayfur - İnceden (2002)                                                   
01. Ferdi Tayfur - İnceden Yar                                                  
02. Ferdi Tayfur - İçime Doğmuştu Sanki                                         
03. Ferdi Tayfur - Sen Gittin                                                   
04. Ferdi Tayfur - Ne Senden Geçerim                                            
05. Ferdi Tayfur - Aramızda Engeller Var                                        
06. Ferdi Tayfur - Ben Ağlarım                                                  
07. Ferdi Tayfur - Tövbekar                                                     
08. Ferdi Tayfur - Yaktı Beni                                                   
09. Ferdi Tayfur - Canıma Yetti Kader                                           
10. Ferdi Tayfur - Hayat Adamı                                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - İnsan Sevince (1981)\                      
Ferdi Tayfur - İnsan Sevince (1981)                                             
01. İnsan Sevince                                                               
02. Koşturdun Peşinden                                                          
03. Aşk Acı Şaraptır                                                            
04. Anlamı Olmaz                                                                
05. Senin Yerine                                                                
06. Sevginin Ötesi                                                              
07. Olmaz Olsun                                                                 
08. Nisan Yağmuru                                                               
09. Yaprağı Dökülen                                                             
10. Dert Kitabı                                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\VarBiraZ\Ferdifon'dan Seçmeler, Vol. 4 (2014)\                     
Ferdifon'dan Seçmeler, Vol. 4 (2014)                                            
01. Ferdi Tayfur - Herşeyi Bitirdik                                             
05. Ferdi Tayfur - Göster                                                       
07. Ferdi Tayfur - Şu Başıma Gelene Bak                                         
10. Ferdi Tayfur - Kader Kurbanıyım                                             
13. Ferdi Tayfur - Herşeyi Bitirdik 2                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.
Kullanıcı avatarı
Redd
Emektar Üye
Başlıklar: 209
Teşekkür Etti  : 503
Teşekkür Aldı  : 3062

Şifre: www.varbiraz.net

Ferdi Tayfur - Eksik Seri Albümleri (WEBRip)
----------------------------------------------------------------------------------

Resim

<Ferdi Tayfur - Ekmek Parası (2020)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Akşam Güneşi (2021)>

Resim

<Ferdi Tayfur - Bizim Sokaklar (2022)>

Kod: Tümünü seç

Ferdi Tayfur Eksik Seri Albümleri WEBRip\
Cover.jpg	222 kB	5.11.2022 12:42:40
Ferdi Tayfur - Aglamayan Ne Bilir.mp3	10.1 MB	5.11.2022 12:34:38
Ferdi Tayfur - Aşk Yarası.mp3	9.3 MB	5.11.2022 12:34:38
Ferdi Tayfur - Bir Gün Sen de Öleceksin.mp3	10.2 MB	5.11.2022 12:34:38
Ferdi Tayfur - Bir Sen Söyle.mp3	6.9 MB	5.11.2022 12:34:37
Ferdi Tayfur - Bitmeyen Çile.mp3	9.6 MB	5.11.2022 12:34:38
Ferdi Tayfur - Ekmek Parası.mp3	11.0 MB	5.11.2022 12:34:38
Ferdi Tayfur - Garip.mp3	10.0 MB	5.11.2022 12:34:37
Ferdi Tayfur - Isyan.mp3	9.3 MB	5.11.2022 12:34:37
Ferdi Tayfur - Kaybolan Baharım.mp3	11.4 MB	5.11.2022 12:34:37
Ferdi Tayfur - Murat.mp3	6.1 MB	5.11.2022 12:34:37
Ferdi Tayfur - Nasihat.mp3	11.8 MB	5.11.2022 12:34:37
Ferdi Tayfur - Nedir Benim Günahım.mp3	8.9 MB	5.11.2022 12:34:37
Ferdi Tayfur - Tersine Döndü Çarkım.mp3	12.3 MB	5.11.2022 12:34:37
Ferdi Tayfur - Teselli Arıyorum.mp3	8.6 MB	5.11.2022 12:34:37
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Akşam Güneşi (2021)\              
Cover.jpg	181 kB	5.11.2022 12:43:06
Ferdi Tayfur - Akşam Güneşi.mp3	10.7 MB	5.11.2022 12:37:06
Ferdi Tayfur - Çiçekler Açsın.mp3	9.5 MB	5.11.2022 12:37:06
Ferdi Tayfur - Hasret Sancısı.mp3	10.5 MB	5.11.2022 12:37:06
Ferdi Tayfur - Herşeyim Sensin.mp3	9.7 MB	5.11.2022 12:37:06
Ferdi Tayfur - İsyan Etme Diyorlar.mp3	12.7 MB	5.11.2022 12:37:06
Ferdi Tayfur - Kaderimsin.mp3	9.6 MB	5.11.2022 12:37:06
Ferdi Tayfur - Kıble.mp3	10.2 MB	5.11.2022 12:37:06
Ferdi Tayfur - Kolay Degil.mp3	6.6 MB	5.11.2022 12:37:06
Ferdi Tayfur - Nerden Geldim Aklına.mp3	12.6 MB	5.11.2022 12:37:06
Ferdi Tayfur - Sevgili Yarim.mp3	9.0 MB	5.11.2022 12:37:06                                  
d:\VarBiraZ\Ferdi Tayfur - Bizim Sokaklar (2022)\                             
Cover.jpg	347 kB	5.11.2022 12:42:15
Ferdi Tayfur - Açılmadım Güller Gibi (Senin İçin).mp3	10.7 MB	5.11.2022 12:40:15
Ferdi Tayfur - Bana Aşkı Anlatma.mp3	12.3 MB	5.11.2022 12:40:29
Ferdi Tayfur - Bilemezsin Sen.mp3	11.1 MB	5.11.2022 12:41:25
Ferdi Tayfur - Bizim Sokaklar.mp3	10.5 MB	5.11.2022 12:38:48
Ferdi Tayfur - Bugün Sen.mp3	9.7 MB	5.11.2022 12:41:20
Ferdi Tayfur - Haram Oldu.mp3	14.2 MB	5.11.2022 12:38:52
Ferdi Tayfur - Huzurum Kalmadı.mp3	8.9 MB	5.11.2022 12:41:23
Ferdi Tayfur - İçmek Gerekmez (Tiryakiyim).mp3	11.1 MB	5.11.2022 12:41:23
Ferdi Tayfur - Yabancın Mıyım.mp3	10.4 MB	5.11.2022 12:41:26                              
Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
2024 Güncel !
Tüm Dosya Şifrelerim.
► Spoiler’ı Göster
Paylaşılan albümler tanıtım amaçlıdır.
Paylaşımların dijital ortamda paylaşılması durumunda
varbiraz yönetimi ve şahsım sorumlu tutulamaz.

“D - E - F - G” sayfasına dön