VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Site Hakkında Bilgilendirme..!

Duyurular,Gelişmeler...
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3995
Teşekkür Etti  : 1021
Teşekkür Aldı  : 22612
İletişim:

Herkese iyi akşamlar,

Sitemizin diğer forum sitelerinden farklı bir işleyiş yapısı vardır. Bunlardan biride kullanıcı rütbelerinden oluşmaktadır. Eskiden sadece 'Paylaşımcı Üye' Ve 'O Bir Efsane' üye olarak 2 gruba ayrılmıştı. Bundan sonra yeni bir rütbe yani ' Emektar Üye ' daha eklendi. Bundan sonra paylaşım yapan üyeler sırasıyla ;

A - Üye Rütbelerinde Güncelleme;

1 - Paylaşımcı Üye (Kısaca sitede olmayan + 40 Albüm + Yönetimin Onayı)
2 - Emektar Üye (40 + 40 Albüm + Yönetimin Onayı )
3 - O Bir Efsane ( 40 + 40 + '40 Sitemize özel nadir riplemiş' olduğu paylaşımları ekledikten sonra yükseltilecek + Yönetimin Onayı)

Rütbelerine yükseltilecektir. Ayrıca üye rütbelerinin alınmasındaki şartlarda şu şekilde olmuştur.
  • 1 - Paylaşımcı Üye > Müzik İndir + Seri Albümler
    • Bu gruptaki üyeler sitede olmayan 40 + Üzeri Albüm [www.varbiraz.net Şifreli,, Seri Albümler Hariç] Sunarak + ''Yönetimin Onayı'' ile bu rütbeye ulaşacaktır.
  • 2 - Emektar Üye > Müzik İndir + Seri Albümler + Yüksek Kalitede Albümler
    • Bu rütbeye ulaşmak için öncelikli olarak 'Paylaşımcı Üye' olduktan sonra 40 + Albüm [www.varbiraz.net Şifreli,, Seri Albümler Hariç] Sunarak + ''Yönetimin Onayı'' bu rütbeye ulaşacaktır.
  • 3 - O Bir Efsane > Müzik İndir + Seri Albümler + Yüksek Kalitede Albümler+Efsanelere Özel Bölüm
    • Bu rütbeye 'Paylaşımcı Üye Ve Emektar Üye' rütbelerini aldıktan sonra 'Nette ilk' olarak sunacağı sitemize özel olan albümleri ekleyerek ''Yönetimin Onayı'' ile yükseltileceklerdir.

B - Paylaşım Yapan Üyeler İçin Uyarı;

4 - Paylaşımlarımızı uzun ömürlü olan ve direkt indirme sağlayan (yandex,mail.ru,mediafire) gibi sitelere yapmanız.
5 - Lütfen sunduğumuz albümlerin kalitelerinden emin değilsek konularına göre normal forumlara kalite belirtmeden paylaşalım.
6 - Normal Üyeler, Paylaşımcı Üyeler ve Emektar Üyeler forumdaki 'Yüksek Kalitede Albümler, Seri Albümler Ve Efsanelere Özel' bölümlerine konu açma yetkileri verilmiştir..
Ayrıca rütbelerde yeni düzenleme yapılmıştır. Bazı üyelerin rütbeleri düşürülmüştür. Forumları varsa kapatılmamıştır, paylaşıma devam etmemeleri halinde kapatılacaktır.

Herkese esenlikler dilerim..
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.
Kilitli

“VarBiraz Genel” sayfasına dön