VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Jale Parıltı - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3995
Teşekkür Etti  : 1020
Teşekkür Aldı  : 22610
İletişim:

# Üretim 2023-04-14 17:17:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT
Resim

Jale Parıltı - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Jale Parıltı - Boş Ver (EP) 2022>
<Jale Parıltı - Damardan (2004)>
<Jale Parıltı - Gönülden (1999)>
<Jale Parıltı - Makamların Sultanı (2011)>
<Jale Parıltı - Salla (2007)>

Jale Parıltı - Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Jale Parıltı - Boş Ver (EP) 2022\                         
Jale Parıltı - Ben Ağlarım                                                      
Jale Parıltı - Boş Ver                                                          
Jale Parıltı - Canın İsterse                                                    
Jale Parıltı - Kale Türküsü                                                     
Jale Parıltı - Umrumda Değilsin                                                 
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\4\Jale\Jale Parıltı - Damardan (2004)\                           
Jale Parıltı - r                                                                
Jale Parıltı - Allı Turnam Bizim Ele Varırsan                                   
Jale Parıltı - Ellerini Çekip Benden                                            
Jale Parıltı - Gönül Dağı                                                       
Jale Parıltı - Kadere Bak                                                       
Jale Parıltı - Oy Asiye                                                         
Jale Parıltı - Veda                                                             
Jale Parıltı - Yalancı                                                          
Jale Parıltı - Çok Geç Olmadan                                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Jale\Jale Parıltı - Gönülden (1999)\                           
Jale Parıltı - r                                                                
Jale Parıltı - Bire Beş Koyarım                                                 
Jale Parıltı - Buluşalım                                                        
Jale Parıltı - Deli Ettiler                                                     
Jale Parıltı - Elmanın Yarısı Sen                                               
Jale Parıltı - Gönül                                                            
Jale Parıltı - Hani Seviyordun                                                  
Jale Parıltı - Hasreti Bana Sor                                                 
Jale Parıltı - Tadı Yok                                                         
Jale Parıltı - Vurulmuşum Ben                                                   
Jale Parıltı - Yandım Allah                                                     
Jale Parıltı - Yağmalandı Ömrüm                                                 
Jale Parıltı - Yok Deme Sakın                                                   
Jale Parıltı - İllede Sen                                                       
Jale Parıltı - İnmisin Cinmisin                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Jale\Jale Parıltı - Makamların Sultanı (2011)\                 
Jale Parıltı - r                                                                
Jale Parıltı - A. Kadir Şeker (Klarnet - Hicaz Makamı)                          
Jale Parıltı - Abbas Altınbaş (Ney - Segah Makamı)                              
Jale Parıltı - Asım Kokoğlu (Ud - Buselik Makamı)                               
Jale Parıltı - Ay Gülüm (Buselik Makamı)                                        
Jale Parıltı - Ay Yüzlüm (Hicaz Makamı)                                         
Jale Parıltı - Ağlama Değmez Hayat (Rast Makamı)                                
Jale Parıltı - Aşk Davası (Muhayyer Kürdi Makamı)                               
Jale Parıltı - Aşk`a Çağrı - Ah Edip Ağlamadan (Muhayyer Kürdi Makamı)          
Jale Parıltı - Baharda Kuşlar Gibi (Mahur Makamı)                               
Jale Parıltı - Bir Kızıl Gonca (Muhayyer Kürdi Makamı)                          
Jale Parıltı - Bir Of Çeksen (Uşşak Potpori)                                    
Jale Parıltı - Demedim Mi (Nihavent Makamı)                                     
Jale Parıltı - Fındıklı (Uşşak Potpori)                                         
Jale Parıltı - Gözleri Aşka Gülen (Nihavent Makamı)                             
Jale Parıltı - Jadore (Ney - Saba Makamı)                                       
Jale Parıltı - Kalenin Dibinde (Mahur Makamı)                                   
Jale Parıltı - Kocamanlar (Kanun - Acemaşiran Makamı)                           
Jale Parıltı - Leyla Ah Leyla (Muhayyer Kürdi Makamı)                           
Jale Parıltı - Leyla Elfin (Kanun - Rast Makamı)                                
Jale Parıltı - Niyazi Çetinkaya (Yaylı Tanbur - Uşşak Makamı)                   
Jale Parıltı - Nuri Çomu (Klarnet - Nihavent Makamı)                            
Jale Parıltı - Selçuk Çobanoğlu (Keman - Hüzzam Makamı)                         
Jale Parıltı - Tadı Yok Sensiz Geçen (Hicaz Makamı)                             
Jale Parıltı - Vay Sürmeli (Uşşak Potpori)                                      
Jale Parıltı - Yatırım Barter (Ud - Uşşak Makamı)                               
Jale Parıltı - Şahin Kaya (Muhayyer Kürdi Makamı)                               
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\Jale\Jale Parıltı - Salla (2007)\                              
Jale Parıltı - r                                                                
Jale Parıltı - Doğum Günüm                                                      
Jale Parıltı - Eledim Eledim                                                    
Jale Parıltı - Güneydoğu Bölgesi Potporisi                                      
Jale Parıltı - Hayat Harcadın Beni & Bu Şehirde Yasanmaz                        
Jale Parıltı - Hüzzam Potpori                                                   
Jale Parıltı - Salla                                                            
Jale Parıltı - Talihim Degişti                                                  
Jale Parıltı - Yandı Bağrım                                                     
Jale Parıltı - Özleyeceğim                                                      
Jale Parıltı - İç Anadolu Bölgesi Potporisi                                     
320

Şifre: www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“H - I - İ - J” sayfasına dön