VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Selamunaleyküm

Selamunaleyküm

Selamlaşalım..
Kullanıcı avatarı
bdm
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Başlıklar: 102
Teşekkür Etti  : 20
Teşekkür Aldı  : 106

Selamünaleyküm arkadaşlar ben bedensel engelli bir arkadaşınızım.Kendi çapımda bir müzik arşivim elimde olup sitede bulamadıgım albümleri zamanla paylaşacagım saygılarımla bu arada 46 yaşındayım.
SİTEDE PAYLAŞMIŞ OLDUGUM TÜM ALBÜMLER BİZZAT KENDİ ARŞİVİMDE BULUNUP SATIN ALINMIŞTIR.ALBÜMLER TANITIM AMAÇLI DİNLEYECEKSEN ALBÜMÜ BEGENDİYSEN ALMALISIN SAYGILARIMLA
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3995
Teşekkür Etti  : 1019
Teşekkür Aldı  : 22609
İletişim:

Aleyküm selam abi aramıza hoş geldin.. Kolay gelsin ..
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.
Kullanıcı avatarı
Artvinli1964
Forumun Dayısı
Forumun Dayısı
Başlıklar: 4303
Teşekkür Etti  : 6060
Teşekkür Aldı  : 9877

Aleyküm Selam kardesim, hosgeldin sefalar getirdin. Kolay gelsin, yardima ihtiyacin olursa memnunuyetle yardimci oluruz.
Dikkat!
Paylasmis oldugum ve sizlerin indirmiş olduğunuz albümleri üçüncü taraf mensup kişilerle ve diğer internet ortamlarında paylaşmayın. Aksi bir durumda Şahsım ve VarBiraZ.NeT olacaklardan sorumlu tutulamaz. Albümler sadece tanitim amaclidir.
Kullanıcı avatarı
bdm
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Başlıklar: 102
Teşekkür Etti  : 20
Teşekkür Aldı  : 106

Sayın abim paylaşmış oldugum bütün albümler kendi arşivim için aldıgım bizzat kendim tarafından riplendi.Ürünleri satın aldım
SİTEDE PAYLAŞMIŞ OLDUGUM TÜM ALBÜMLER BİZZAT KENDİ ARŞİVİMDE BULUNUP SATIN ALINMIŞTIR.ALBÜMLER TANITIM AMAÇLI DİNLEYECEKSEN ALBÜMÜ BEGENDİYSEN ALMALISIN SAYGILARIMLA
Kullanıcı avatarı
Artvinli1964
Forumun Dayısı
Forumun Dayısı
Başlıklar: 4303
Teşekkür Etti  : 6060
Teşekkür Aldı  : 9877

kesene bereket, yüreyine saglik.
Dikkat!
Paylasmis oldugum ve sizlerin indirmiş olduğunuz albümleri üçüncü taraf mensup kişilerle ve diğer internet ortamlarında paylaşmayın. Aksi bir durumda Şahsım ve VarBiraZ.NeT olacaklardan sorumlu tutulamaz. Albümler sadece tanitim amaclidir.

“Hoş Geldiniz” sayfasına dön