VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Türk Sanat Müziği Arşivi - Solo & Koro Albümler Serisi

Alaturka Müzik Sevenlerin Bölümü..

Moderatör: Karamürselli

Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3995
Teşekkür Etti  : 1025
Teşekkür Aldı  : 22614
İletişim:

# Üretim 2023-12-06 - 23:50:58 By Sivasli_14 & VarBiRAZ.COM,NET

Resim

Türk Sanat Müziği Arşivi - Solo & Koro Albümler Serisi
----------------------------------------------------------------------
<Ahmet Meter - Türk Sanat Müziği Arşivi (Kanun) 2013>
<Alaeddin Gözetlik - Türk Sanat Müziği Arşivi (Klarnet) 2013>
<Alp Arslan - Türk Sanat Müziği Arşivi Koro Şarkılar 1 (2013)>
<Alp Arslan - Türk Sanat Müziği Arşivi Koro Şarkılar 2 (2013)>
<Alp Arslan - Türk Sanat Müziği Arşivi Koro Şarkılar 3 (2013)>
<Ergin Kızılay - Türk Sanat Müziği Arşivi 2013>
<Türk Sanat Müziği Arşivi Solo Şarkılar 1 (2013)>
<Türk Sanat Müziği Arşivi Solo Şarkılar 2 (2013)>
<Türk Sanat Müziği Arşivi Solo Şarkılar 3 (2013)>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Ahmet Meter - Türk Sanat Müziği Arşivi (Kanun) 2013\         
Türk Sanat Müziği Arşivi (Kanun)                                                
01. Duydum ki Unutmuşsun                                                        
02. Menekşe Gözler Hülyalı                                                      
03. Üsküdar'a Gider İken                                                        
04. Ada Sahillerinde                                                            
05. Her Mevsim İçimden Gelir Geçersin                                           
06. Kimi Dertten İçermiş                                                        
07. Ankara Rüzgarı                                                              
08. Bursalımısın                                                                
09. Ben Bir Küçük Cezveyim                                                      
10. Ham Meyvayı Kopardılar Dalından                                             
11. Yemen Türküsü                                                               
12. Haydar Haydar                                                               
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\4\T\Alaeddin Gözetlik - Türk Sanat Müziği Arşivi (Klarnet) 2013\ 
Türk Sanat Müziği Arşivi - Klarnet                                              
01. Kapat Gözlerini Kimse Görmesin                                              
02. Pişman Olurda Bir Gün                                                       
03. Bir Çapkın Elinde                                                           
04. Siyah Ebrulerin                                                             
05. Eski Dostlar                                                                
06. Kalenin Bedenleri                                                           
07. Gamzedeyim Deva Bulmam                                                      
08. Ne Olursun Güzelim                                                          
09. Bu Akşam Bütün Meyhanelerini                                                
10. Rüya Gibi Her Hatıra                                                        
11. Yemeni Bağlamış                                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T\Alp Arslan - Türk Sanat Müziği Arşivi  Koro Şarkılar 1 (2013)
Türk Sanat Müziği Arşivi  Koro Şarkılar 1                                       
01. Nasıl Geçti Habersiz                                                        
02. Belki Bir Sabah Döneceksin                                                  
03. Leyla Bir Özge Candır                                                       
04. Gökyüzünde Yanlız Gezen Yıldızlar                                           
05. Allı Turnam                                                                 
06. Yürü Dilber Yürü                                                            
07. Nihansın Dideden                                                            
08. Bir İhtimal Daha Var                                                        
09. Yadeller Aldı Beni                                                          
10. Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine                                             
11. Yanıyormu Yeşil Köşkün Lambası                                              
12. Çile Bülbülüm Çile                                                          
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T\Alp Arslan - Türk Sanat Müziği Arşivi  Koro Şarkılar 2 (2013)
Türk Sanat Müziği Arşivi  Koro Şarkılar 2                                       
01. Kapat Gözlerini Kimse Görmesin                                              
02. Pişman Olurda Bir Gün                                                       
03. Unutulmuş Birer Birer                                                       
04. Ne Olursun Güzelim                                                          
05. Yeşil Ördek Gibi                                                            
06. Bu Akşam Bütün Meyhanelerini                                                
07. Gamzedeyim Deva Bulmam                                                      
08. Kalenin Bedenleri                                                           
09. Siyah Ebrulerin                                                             
10. Rüya Gibi Her Hatıra                                                        
11. Yemeni Bağlamış                                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T\Alp Arslan - Türk Sanat Müziği Arşivi  Koro Şarkılar 3 (2013)
Türk Sanat Müziği Arşivi  Koro Şarkılar 3                                       
01. Duydum ki Unutmuşsun                                                        
02. Üsküdar'a Gider İken                                                        
03. Gülenaz                                                                     
04. Ankara Rüzgarı                                                              
05. Ham Meyvayı Kopardılar Dalından                                             
06. Haydar Haydar                                                               
07. Kimi Dertten İçermiş                                                        
08. Menekşe Gözler Hülyalı                                                      
09. Ada Sahilleri                                                               
10. Bursalımısın                                                                
11. Her Mevsim İçimden                                                          
12. Yemen Türküsü                                                               
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T\Ergin Kızılay - Türk Sanat Müziği Arşivi  2013\              
Türk Sanat Müziği Arşivi (Ud) 2013                                              
01. Nasıl Geçti Habersiz                                                        
02. Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar                                           
03. Yürü Dilber Yürü                                                            
04. Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine                                             
05. Allı Turnam                                                                 
06. Yanıyormu Yeşil Köşkün Lambası                                              
07. Nihansın Dideden                                                            
08. Bir İhtimal Daha Var                                                        
09. Belki Bir Sabah Geleceksin                                                  
10. Leyla Bir Özge Candır                                                       
11. Yadeller Aldı Beni                                                          
12. Çile Bülbülüm Çile                                                          
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T\Türk Sanat Müziği Arşivi  Solo Şarkılar 1 (2013)\            
Türk Sanat Müziği Arşivi  Solo Şarkılar 1                                       
01. Alp Arslan Asuman Görgün, Faruk Salgar - Unutulmuş Birer Birer              
02. Alp Arslan Asuman Görgün, Faruk Salgar - Kapat Gözlerini                    
03. Alp Arslan Asuman Görgün, Faruk Salgar - Bir Çapkın Elinde                  
04. Alp Arslan Asuman Görgün, Faruk Salgar - Siyah Ebrulerin                    
05. Alp Arslan Asuman Görgün, Faruk Salgar - Pişman Olurda Bir Gün              
06. Alp Arslan Asuman Görgün, Faruk Salgar - Rüya Gibi Her Hatıra               
07. Alp Arslan Asuman Görgün, Faruk Salgar - Dalgalandımda Duruldum             
08. Alp Arslan Asuman Görgün, Faruk Salgar - Yeşil Ördek Gibi                   
09. Alp Arslan Asuman Görgün, Faruk Salgar - Gamzedeyim Deva Bulmam             
10. Alp Arslan Asuman Görgün, Faruk Salgar - Bu Akşam Bütün Meyhanelerini       
11. Alp Arslan Asuman Görgün, Faruk Salgar - Kalenin Bedenleri                  
12. Alp Arslan Asuman Görgün, Faruk Salgar - Yemeni Bağlamış                    
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T\Türk Sanat Müziği Arşivi  Solo Şarkılar 2 (2013)\            
Türk Sanat Müziği Arşivi  Solo Şarkılar 2                                       
01. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Üsküdar'a Gider İken             
02. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Her Mevsim İçimden Gelir Geçersin
03. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Kimi Dertten İçermiş             
04. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Duydumki Unutmuşsun              
05. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Ben Bir Küçük Cezveyim           
06. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Ham Meyvayı Kopardılar Dalından  
07. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Havada Bulut Yok                 
08. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Bursalımısın                     
09. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Menekşe Gözler Hülyalı           
10. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Haydar Haydar                    
11. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Ada Sahilleri                    
12. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Ankara Rüzgarı                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\4\T\Türk Sanat Müziği Arşivi  Solo Şarkılar 3 (2013)\            
Türk Sanat Müziği Arşivi  Solo Şarkılar 3                                       
01. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Nasıl Geçti Habersiz             
02. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Yürü Dilber Yürü                 
03. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Leyla Bir Özge Candır            
04. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Yanıyormu Yeşil Köşkün Lambası   
05. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Nihansın Dideden                 
06. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Yadeller Aldı Beni               
07. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Çile Bülbülüm Çile               
08. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar
09. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Bir İhtimal Daha Var             
10. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Belki Bir Sabah Geleceksin       
11. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Allı Turnam                      
12. Alp Arslan, Faruk Salgar, Pınar Yıldırım - Akşam Oldu Hüzünlendim     
Şifre: www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“Türk Sanat Müziği & Nostalji” sayfasına dön