VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Aydoğan Tayfur - Çeker Giderim (Akbaş Müzik & Türküola CD) (320)

Akbaş Müzik Firmasından Çıkan Albümler..
Forum kuralları
Bu Bölümden Sadece Emektar Üyeler & O Bir Efsane Üyeler & Premium Üyeler İndirme Yapabilemektedir.
Kullanıcı avatarı
yldrm_43
Emektar Üye
Başlıklar: 653
Teşekkür Etti  : 1
Teşekkür Aldı  : 4727
İletişim:

Resim

Aydoğan Tayfur - Çeker Giderim (Akbaş Müzik & Türküola CD) (320)
------------------------------------------------
Aydoğan Tayfur - Aydoğan Tayfur - Ah Canım.mp3 Aydoğan Tayfur - Aydoğan Tayfur - Avşarın Kızı.mp3 Aydoğan Tayfur - Aydoğan Tayfur - Benim Olsaydın.mp3 Aydoğan Tayfur - Aydoğan Tayfur - Gidersen Git.mp3 Aydoğan Tayfur - Aydoğan Tayfur - Gizli Aşklar.mp3 Aydoğan Tayfur - Aydoğan Tayfur - Sen.mp3 Aydoğan Tayfur - Aydoğan Tayfur - Seviyorum.mp3 Aydoğan Tayfur - Aydoğan Tayfur - Yanımda Sen Olsaydın.mp3
Aydoğan Tayfur - Aydoğan Tayfur - Yapma Ana.mp3 Aydoğan Tayfur - Aydoğan Tayfur - Yıldırım Aşkı.mp3 Aydoğan Tayfur - Aydoğan Tayfur - Zilli.mp3 Aydoğan Tayfur - Aydoğan Tayfur - Çeker Giderim.mp3

Şifre: www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Dikkat!
paylaşmış olduğum albümleri siz değerli forum üyelerine sunuyorum. Lütfen indirmiş olduğunuz albümleri üçüncü taraf mensup kişilerle ve diğer internet ortamlarında paylaşmayın. Aksi bir durumda Şahsım ve VarBiraZ.NeT olacaklardan sorumlu tutulamaz.

Resim

“Akbaş Müzik” sayfasına dön