VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Ferdi Tayfur - Yoksun & Kör Talih(Destan CD & 600 Dpi Kapaklar)

CD Rip

Arabesk'in Damarın Babaları,Ablalarının Buluştuğu Mekan..

Moderatör: Karamürselli

Kullanıcı avatarı
Ahmet55
Emektar Üye
Başlıklar: 159
Teşekkür Etti  : 937
Teşekkür Aldı  : 1979

İMG001.png
İMG002.png
01. Yoksun
02. Kor Talih
03. Bag Bozumu
04. Gorseydin Halimi
05. Deli Ask
06. Ver
07. Ne Zaman
08. Sensin
09. Ne Guzeldi
10. Yanar
Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Tüm Konu Şifrelerim:
varbiraz.net
Kullanıcı avatarı
Redd
Emektar Üye
Başlıklar: 211
Teşekkür Etti  : 505
Teşekkür Aldı  : 3077

Hocam emeğinize sağlık ama 600 DPi kapak yazmışsınız içinden full reklamlı çıkıyor kapaklar. Kayıt da 320 kbps. Hiç etik bir paylaşım olmamış... Reklamlı kapak koyacaksanız zaten normal bölüme sunun indirmenin bi manâsı kalmıyor.
2024 Güncel !
Tüm Dosya Şifrelerim.
► Spoiler’ı Göster
Paylaşılan albümler tanıtım amaçlıdır.
Paylaşımların dijital ortamda paylaşılması durumunda
varbiraz yönetimi ve şahsım sorumlu tutulamaz.
Kullanıcı avatarı
Ahmet55
Emektar Üye
Başlıklar: 159
Teşekkür Etti  : 937
Teşekkür Aldı  : 1979

Redd yazdı: 01 Nis 2024, 22:18 Hocam emeğinize sağlık ama 600 DPi kapak yazmışsınız içinden full reklamlı çıkıyor kapaklar. Kayıt da 320 kbps. Hiç etik bir paylaşım olmamış... Reklamlı kapak koyacaksanız zaten normal bölüme sunun indirmenin bi manâsı kalmıyor.
Bu Olayı Bir Ben Yapıyormuşum gibi bana yakımazsınız . İstesem Cd kalıbı olarak efsane bölümünede açabilirdim. 320 kayıtları tabiki buraya alabilir yüklerim yüksek kaliteli bölüme filigransız kuralı gelir uyarızda sitede eksik veya nadir ferdileri yüklerim son 1 aydır destek yerine köstek olmayalım
Tüm Konu Şifrelerim:
varbiraz.net
Kullanıcı avatarı
yldrm_43
Emektar Üye
Başlıklar: 654
Teşekkür Etti  : 1
Teşekkür Aldı  : 4712
İletişim:

Ahmet55 yazdı: 02 Nis 2024, 15:49
Redd yazdı: 01 Nis 2024, 22:18 Hocam emeğinize sağlık ama 600 DPi kapak yazmışsınız içinden full reklamlı çıkıyor kapaklar. Kayıt da 320 kbps. Hiç etik bir paylaşım olmamış... Reklamlı kapak koyacaksanız zaten normal bölüme sunun indirmenin bi manâsı kalmıyor.
Bu Olayı Bir Ben Yapıyormuşum gibi bana yakımazsınız . İstesem Cd kalıbı olarak efsane bölümünede açabilirdim. 320 kayıtları tabiki buraya alabilir yüklerim yüksek kaliteli bölüme filigransız kuralı gelir uyarızda sitede eksik veya nadir ferdileri yüklerim son 1 aydır destek yerine köstek olmayalım
neticede ferdi , müslüm, orhan, ibo gibi sanatçılara zamanında özel konu açtık ve 320kbps kalitedeki sunumlarımızı oraya paylaştık.. sizden de bu durumu bekliyoruz. çünkü bizde bu işe maddi manevi emek veriyoruz ama bizim sunumlarımızı herkese açık normal foruma taşınınca da bu duruma saygı duyduk tekrar ricamdır yüksek kaliteli forumuna ayrı bir başlık ile ferdi orhan ibo müslüm konuları sunmayalım (flac wav ve cd kalıbı) alt forumlarına hariç.. bu albüm daha önce aynı kalite de normal başlığa (normal foruma) sunuldu zaten ve de daha önce de site yönetimine ricada bulunmuştum reklamlı kapak koyacak üyeler başlığın sonuna (full kapaklar veya 600dpi kapaklar) gibi vs başlıklar atmasınlar diye ama bu kural yürürlüğe girdimi bilmiyorum. biz sitenin düzeni tertibi için uğraşıyoruz. saygılar iyi forumlar maksadımız gönül heves kırmak değil. aksine paylaşım yapanın paylaşımına saygı gösterip şapka çıkartmak ;) ama ricamızdır sizde bize anlayış gösterin saygılar.
Dikkat!
paylaşmış olduğum albümleri siz değerli forum üyelerine sunuyorum. Lütfen indirmiş olduğunuz albümleri üçüncü taraf mensup kişilerle ve diğer internet ortamlarında paylaşmayın. Aksi bir durumda Şahsım ve VarBiraZ.NeT olacaklardan sorumlu tutulamaz.

Resim
Kullanıcı avatarı
Redd
Emektar Üye
Başlıklar: 211
Teşekkür Etti  : 505
Teşekkür Aldı  : 3077

Ahmet55 yazdı: 02 Nis 2024, 15:49
hocam benim anlamadığım olay şu, reklamlı paylaşıyorsanız oraya 600 dpi kapaklar içinde diye niye yazıyorsunuz? o zaman ben de sitede wav'ı bulunan albümü 320 sunayım. kapak var yazayım indirince reklamlı çıksın böyle saçma bi paylaşım tarzı olamaz... bakkal kapıya ekmek var yazıyor giriyorsunuz ekmekler küflü satmıyoruz diyor aynı o mantık bu herkes yapıyor diye bir şey mi var allah aşkına bi tane kapağı yazısız verince çok mu şey kaybedersiniz benim ve yldrm_43'ün herkese açık bölüme sunduğu albümleri inceleyin neler neler çıkar bu normal bölüme yakışır bi paylaşım olmuş, kesinlikle yüksek kalite bölümüne yakışmamış... zaten ferdifon ile destan birebir aynı piyasası çok pahalı bir cd'de değil bu.
2024 Güncel !
Tüm Dosya Şifrelerim.
► Spoiler’ı Göster
Paylaşılan albümler tanıtım amaçlıdır.
Paylaşımların dijital ortamda paylaşılması durumunda
varbiraz yönetimi ve şahsım sorumlu tutulamaz.
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3999
Teşekkür Etti  : 1027
Teşekkür Aldı  : 22632
İletişim:

Arkadaşlar uzun uzun yazmışsınız özetle şöyle açıklayım . Efsaneler Özel Bölüm hariç reklamsız kapak koyma mecburiyeti yok. Ama konuyu Yüksek Kaliteli Albümlere açtı ise şayet reklamsız sunması gerekir usulen. Albüme baktığım zaman her yerde bulunan bir albüm . Reklamsız konsa iyi olurdu ama konu sahibi koymamış saygı duyalım . Kapaklar reklamlı olduğu için Konuyuda normal bölüme kaydırıyorum .

İyi akşamlar.
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.
Kullanıcı avatarı
yldrm_43
Emektar Üye
Başlıklar: 654
Teşekkür Etti  : 1
Teşekkür Aldı  : 4712
İletişim:

benim maksadım kapak değil ister koyar ister koymaz yükleyen kişinin kendisine kalır ;) ama benim burada asıl değindiğim konu zamanında ferdi Tayfur albümlerini çok var diye hepsini tek konu altında birleştirdik aynı şekilde diğer sanatçılarında bu başlığında Ferdi Tayfur - Albümleri başlığına taşınmasıdır ;)
Dikkat!
paylaşmış olduğum albümleri siz değerli forum üyelerine sunuyorum. Lütfen indirmiş olduğunuz albümleri üçüncü taraf mensup kişilerle ve diğer internet ortamlarında paylaşmayın. Aksi bir durumda Şahsım ve VarBiraZ.NeT olacaklardan sorumlu tutulamaz.

Resim

“Arabesk & Taverna” sayfasına dön