VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Çoban Ali - Albümleri

320 Kbps

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3999
Teşekkür Etti  : 1027
Teşekkür Aldı  : 22632
İletişim:

# Üretim 2024-04-04 00:55:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT

Resim

Çoban Ali - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Çoban Ali - Anam Yokki Sarılayım (2023)>
<Çoban Ali - Ben Mi Yazdım Kaderimi (2012)>
<Çoban Ali - Benim Kitabımda İnsan Satılmaz (2016)>
<Çoban Ali - Bir Sebebi Var (2017)>
<Çoban Ali - Derdi Neymiş (2014)>
<Çoban Ali - Giderse Gitsin (2009)>
<Çoban Ali - Nerden Bileydim (2018)>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Çoban Ali - Anam Yokki Sarılayım (2023)\                   
Çoban Ali - Anam Yokki Sarılayım (2023)                                         
Çoban Ali - Adam Sandım Boş Çıktı                                               
Çoban Ali - Anam Yokki Sarılayım                                                
Çoban Ali - Ağlama                                                              
Çoban Ali - Banada Yazık Değilmi                                                
Çoban Ali - Ben Seni Kalbime Yazdım                                             
Çoban Ali - Ben Zazayım                                                         
Çoban Ali - Bir Sebebi Var                                                      
Çoban Ali - Dağlar Bana Verin Yavrumu                                           
Çoban Ali - Dellale (Halay)                                                     
Çoban Ali - Değmezmiş                                                           
Çoban Ali - Felek Bize Gülmedi Gardaş                                           
Çoban Ali - Kimseler Bilmez                                                     
Çoban Ali - Oy Benim Sevdalım                                                   
Çoban Ali - Senden Adam Olmaz                                                   
Çoban Ali - Senin Benden Haberin Yok                                            
Çoban Ali - Sevme Gönlüm                                                        
Çoban Ali - Yalan                                                               
Çoban Ali - Yarê                                                                
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\2\Ç.A\Çoban Ali - Ben Mi Yazdım Kaderimi (2012)\                 
Çoban Ali - Ben Mi Yazdım Kaderimi (2012)                                       
Çoban Ali - Adam Olsan Satar Mıydın                                             
Çoban Ali - Al Aşkını Çal Başına                                                
Çoban Ali - Ağlama                                                              
Çoban Ali - Ağrı'nın Karı Benem                                                 
Çoban Ali - Barıştan Yanayız                                                    
Çoban Ali - Ben Mi Yazdım Kaderimi                                              
Çoban Ali - Ben Sana Ölürüm Aşkım                                               
Çoban Ali - Benim Olmadın                                                       
Çoban Ali - Bilemedim                                                           
Çoban Ali - Bir Öylesin Bir Böylesin                                            
Çoban Ali - Bu Gece Gönlüm Sarhoş                                               
Çoban Ali - Sen Beni Verem Ettin                                                
Çoban Ali - Senin Paşa Gönlün Bilir                                             
Çoban Ali - Senin Yüzünden                                                      
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\Ç.A\Çoban Ali - Benim Kitabımda İnsan Satılmaz (2016)\         
Çoban Ali - Benim Kitabımda İnsan Satılmaz (2016)                               
Çoban Ali - Ah Gönlüm                                                           
Çoban Ali - Ağrı Dağın Eteği                                                    
Çoban Ali - Benim Kitabımda İnsan Satılmaz                                      
Çoban Ali - Benim Ömrüm                                                         
Çoban Ali - Dayê                                                                
Çoban Ali - Dünyanın Işine                                                      
Çoban Ali - Gel Gör Aney                                                        
Çoban Ali - Lanet Olsun                                                         
Çoban Ali - Naze                                                                
Çoban Ali - Nazlı Yar                                                           
Çoban Ali - Vay Bahtı Karalım                                                   
Çoban Ali - Zor Gülüm                                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\Ç.A\Çoban Ali - Bir Sebebi Var (2017)\                         
Çoban Ali - Bir Sebebi Var (2017)                                               
Çoban Ali - Ağrı Benim Diyarım                                                  
Çoban Ali - Aşkların En Güzeline İsyan                                          
Çoban Ali - Bir Sebebi Var                                                      
Çoban Ali - Daha Seni Aramam                                                    
Çoban Ali - Dost Bulmak Zor Mahzuni                                             
Çoban Ali - Döndüm Zülfükar Aşkına Ali                                          
Çoban Ali - Dünya Yalan                                                         
Çoban Ali - Dünyanın Düzeni Bozulmuş                                            
Çoban Ali - Erzincandan Geçtim Senden Geçmedim                                  
Çoban Ali - Geri Dön                                                            
Çoban Ali - Gitme Yaralım                                                       
Çoban Ali - Oy Cano                                                             
Çoban Ali - Senin İçin                                                          
Çoban Ali - Yar Yar                                                             
Çoban Ali - Şerefini Beş Paraya Satan Var                                       
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\Ç.A\Çoban Ali - Derdi Neymiş (2014)\                           
Çoban Ali - Derdi Neymiş (2014)                                                 
Çoban Ali - Belalın Olurum                                                      
Çoban Ali - Beni Beni Yargıladır                                                
Çoban Ali - Beter Olasın                                                        
Çoban Ali - Canımdan Çok Sevdim Seni (Bir Zaman)                                
Çoban Ali - Derdi Neymiş                                                        
Çoban Ali - Döngel Ciğerparem                                                   
Çoban Ali - Evlilerde Severmiş                                                  
Çoban Ali - Eyvah Ömrüm                                                         
Çoban Ali - Gelsene Yar                                                         
Çoban Ali - Nerdesin Cano                                                       
Çoban Ali - Olasın Yar Olasın (Daha Beter Olasın)                               
Çoban Ali - Sevme Gönlüm                                                        
Çoban Ali - Yalanmış                                                            
Çoban Ali - Yalnızlık Allah'a Mahsus                                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\Ç.A\Çoban Ali - Giderse Gitsin (2009)\                         
Çoban Ali - Giderse Gitsin (2009)                                               
Çoban Ali - Anne                                                                
Çoban Ali - Ağladım Bu Kaderime                                                 
Çoban Ali - Ağrının Güzeli                                                      
Çoban Ali - Bile Bile Sevdim                                                    
Çoban Ali - Bu Sevda Beni Öldürecek                                             
Çoban Ali - Giderse Gitsin                                                      
Çoban Ali - Sevmem                                                              
Çoban Ali - Tanımıyorum                                                         
Çoban Ali - Unutacağım                                                          
Çoban Ali - Vah Ömrüme                                                          
Çoban Ali - Yanarım                                                             
Çoban Ali - Yaralım                                                             
Çoban Ali - Yok Yok                                                             
Çoban Ali - Çok Pişmanım                                                        
Çoban Ali - İllede Sen                                                          
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\Ç.A\Çoban Ali - Nerden Bileydim (2018)\                        
Çoban Ali - Nerden Bileydim (2018)                                              
Çoban Ali - Aşkım                                                               
Çoban Ali - Ben Sana Aşığım                                                     
Çoban Ali - Benim Çakallarla Ne Işim Olur                                       
Çoban Ali - Dayanamam                                                           
Çoban Ali - Gelde Bana Sor                                                      
Çoban Ali - Hadi Yalan De                                                       
Çoban Ali - Kime Ne Yar (Halay)                                                 
Çoban Ali - Nerden Bileydim                                                     
Çoban Ali - Nerdesin Babam                                                      
Çoban Ali - Seni Seviyorum                      
320

Şifre - www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“A - B - C - Ç” sayfasına dön