VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Yeliz - Albümleri

320 Kbps

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3999
Teşekkür Etti  : 1027
Teşekkür Aldı  : 22632
İletişim:

# Üretim 2024-04-06 06:27:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT

Resim

Yeliz - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Yeliz - Adalet Kılıcı>
<Yeliz - Bizim Yolumuz 2010>
<Yeliz - O Günler>
<Yeliz - Yeliz 2014>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Yeliz - Adalet Kılıcı\                                   
Yeliz - Adalet Kilici                                                           
Yeliz--  Adalet Kilici                                                          
Yeliz--  Ben Ona Sevmeyi Ögretemedim                                            
Yeliz--  Ben Sana Yandim                                                        
Yeliz--  Elinde Cingil Ortak                                                    
Yeliz--  Eve Önü Uzun Hava                                                      
Yeliz--  Findik Serdim Harmana                                                  
Yeliz--  Hoplada Sevdim                                                         
Yeliz--  Kimbilir Kimin Oglu                                                    
Yeliz--  Nereye Gidem Kadaer                                                    
Yeliz--  Sevenler Olmus                                                         
Yeliz--  Susadim Su Sazlikta                                                    
Yeliz--  Yetmisice                                                              
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\2\Yeliz\Yeliz - Bizim Yolumuz 2010\                              
<Kapak>                                                                         
Yeliz - Bizim Yolumuz                                                           
Yeliz - 01 - Bizim Yolumuz                                                      
Yeliz - 02 - Göynücekli Gelin                                                   
Yeliz - 03 - Bizim Yüzümüze Gülmedin Kafir                                      
Yeliz - 04 - O Kadar                                                            
Yeliz - 05 - Kar Yolla                                                          
Yeliz - 06 - Çoban Elması                                                       
Yeliz - 07 - Sivaslıymış                                                        
Yeliz - 08 - Anahtarın Bağını                                                   
Yeliz - 09 - Sen Kocadın Ben Kocadım                                            
Yeliz - 10 - Ağaçlarda Kestane                                                  
Yeliz - 11 - Sizin Köyde Mi                                                     
Yeliz - 12 - Nere Gidem Kader                                                   
Yeliz - 13 - Dönekse                                                            
Yeliz - 14 - Adalet Kılıcı                                                      
Yeliz - 15 - Al Gelin                                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\Yeliz\Yeliz - Bizim Yolumuz 2010\Kapak\                        
yeliz1                                                                          
yeliz2                                                                          
yelizvert                                                                       
İçerik                                                                          
d:\0\2\Yeliz\Yeliz - O Günler\                                        
01. Yeliz - O Günler                                                            
02.  Yeliz - Babam                                                              
03.Yeliz -  On Sekizlik Kiz Gibi Yöre                                           
04.  Yeliz - Sivasliymis                                                        
05.  Yeliz - Tokat Dedikleri                                                    
06.  Yeliz  - Gelin                                                             
07. Yeliz - Gelmeyeninde                                                        
08.  Yeliz  - Güpür                                                             
09.  Yeliz - Hos Geldin                                                         
10.  Yeliz - Anahtarin Bagini                                                   
11. Yeliz -  Bizim Eller                                                        
12.  Yeliz - Ellik                                                              
13.  Yeliz - Agaclarda Kestana                                                  
14.  Yeliz - Bende Gelecem                                                      
15. Yeliz - Sevecegim Baska Yar                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\Yeliz\Yeliz - Yeliz 2014\                                      
Yeliz                                                                           
Yeliz - Ay Akşamdan Işıktır  Yaylalar                                           
Yeliz - Ağlama Cananım                                                          
Yeliz - Ellik                                                                   
Yeliz - Kansız                                                                  
Yeliz - Kime Derdimi Söyleyim                                                   
Yeliz - Oy Hıdo                                                                 
Yeliz - Sivaslı                                                                 
Yeliz - Yarda Kaldı                                                             
Yeliz - Yıkılsın Arguvan             
Şifre : www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“Ü - V - Y - Z” sayfasına dön