VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Derya Çağlayan - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3999
Teşekkür Etti  : 1027
Teşekkür Aldı  : 22632
İletişim:

# Üretim 2024-04-07 04:56:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT

Resim

Derya Çağlayan - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Derya Çağlayan & Dilan Akıncı & Özge Çam - Aşıkların Heybesinden>
<Derya Çağlayan - Gurbet Kervanı>
<Derya Çağlayan - Gönlümün Mihmanı (2015)>
<Derya Çağlayan - Kül>
<Derya Çağlayan - Muhabbet Eyledik>
<Çeşitli Sanatçılar - Aleviler`e Kalan 2>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Derya Çağlayan & Dilan Akıncı & Özge Çam - Aşıkların Heybes
Aşıkların Heybesinden (Bölüm - 1) 04.10.2012                                    
Aşıkların Heybesinden (Bölüm - 10) 04.10.2012                                   
Aşıkların Heybesinden (Bölüm - 2) 04.10.2012                                    
Aşıkların Heybesinden (Bölüm - 3) 04.10.2012                                    
Aşıkların Heybesinden (Bölüm - 4) 04.10.2012                                    
Aşıkların Heybesinden (Bölüm - 5) 04.10.2012                                    
Aşıkların Heybesinden (Bölüm - 6) 04.10.2012                                    
Aşıkların Heybesinden (Bölüm - 7) 04.10.2012                                    
Aşıkların Heybesinden (Bölüm - 8) 04.10.2012                                    
Aşıkların Heybesinden (Bölüm - 9) 04.10.2012                                    
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\2\D.C\Derya Çağlayan - Gurbet Kervanı\                           
Derya Çağlayan- Gurbet Kervanı - 01 - Gurbet kervanı                            
Derya Çağlayan- Gurbet Kervanı - 02 - Çeke çeke bu dertten ölürüm               
Derya Çağlayan- Gurbet Kervanı - 03 - Dam üstünde bacalar (UH)                  
Derya Çağlayan- Gurbet Kervanı - 04 - Başım açık yalın ayak                     
Derya Çağlayan- Gurbet Kervanı - 05 - Vay dünya dünya                           
Derya Çağlayan- Gurbet Kervanı - 06 - Gözlerimden yaş geliyor                   
Derya Çağlayan- Gurbet Kervanı - 07 - Duvazı imam                               
Derya Çağlayan- Gurbet Kervanı - 08 - Çayın ortası (UH)                         
Derya Çağlayan- Gurbet Kervanı - 09 - Pirim pir sultan                          
Derya Çağlayan- Gurbet Kervanı - 10 - Erenlerin yolu hoş gelir                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\D.C\Derya Çağlayan - Gönlümün Mihmanı (2015)\                  
Derya Çağlayan - Erenler Şahtan Gelirler                                        
Derya Çağlayan - Gönlümün Mihmanı                                               
Derya Çağlayan - Güzel                                                          
Derya Çağlayan - Hışımla Bakma (Uzun Hava)                                      
Derya Çağlayan - Nasıl Methedeyim                                               
Derya Çağlayan - Sabah Güneşi                                                   
Derya Çağlayan - Turnalar                                                       
Derya Çağlayan - Tutam Yar Elinden                                              
Derya Çağlayan - Yandırdığın Yetmedi Mi                                         
Derya Çağlayan - Yol Ağlar                                                      
Derya Çağlayan - Çektiğim                                                       
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\D.C\Derya Çağlayan - Kül\                                      
Derya Çağlayan - Kül                                                            
Derya Çağlayan - Bilmem Nedendir                                                
Derya Çağlayan - Cananı Gördüm                                                  
Derya Çağlayan - Hak Seni Yaratmış                                              
Derya Çağlayan - Nolur Nolur                                                    
Derya Çağlayan - Sakın Boş Belleme                                              
Derya Çağlayan - Seher Yelli Nazlı Yare                                         
Derya Çağlayan - Yine Vedalaştı                                                 
Derya Çağlayan - Zalimin Zulmünden Yıkıldı Cihan                                
Derya Çağlayan - Şikayet Ederim                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\D.C\Derya Çağlayan - Muhabbet Eyledik\                         
Derya & Cigdem & Sevgi - Anam Asam Dedim ( U.H ) ( Sevgi )                      
Derya & Cigdem & Sevgi - Ay Ayindir ( Koro )                                    
Derya & Cigdem & Sevgi - Bana Gül Diyorlar ( Derya )                            
Derya & Cigdem & Sevgi - Bügün Kis Ayidir ( Derya )                             
Derya & Cigdem & Sevgi - Cali Oldum Gülüm Yok ( Koro )                          
Derya & Cigdem & Sevgi - Dün Gece Seyrimde ( Koro )                             
Derya & Cigdem & Sevgi - Egin Dedikleri ( Derya )                               
Derya & Cigdem & Sevgi - Havada Kar Sesi Var ( Koro )                           
Derya & Cigdem & Sevgi - Hey Erenler ( Cigdem )                                 
Derya & Cigdem & Sevgi - Muhabbet Eyledik ( Koro )                              
Derya & Cigdem & Sevgi - Ulger Dogmasin ( U.H ) ( Cigdem )                      
Derya & Cigdem & Sevgi - Yarali ( Cigdem )                                      
Derya & Cigdem & Sevgi - Yüzünü Sevdigim ( Sevgi )                              
Derya & Cigdem & Sevgi - Üc Bes Asik ( Sevgi )                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\D.C\Çeşitli Sanatçılar - Aleviler`e Kalan 2\                   
<Alevilere Kalan CD 1 2015>                                                     
<Alevilere Kalan CD 2 2015>                                                     
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\D.C\Çeşitli Sanatçılar - Aleviler`e Kalan 2\Alevilere Kalan CD 
Ahuzar - Tahtacı Semahı                                                         
Canan Çal - Allah İçin                                                          
Cengiz Özkan - Çağırırım Dost                                                   
Dertli Divani - Tâ Ezeli Ezeliden                                               
Derya Çağlayan & Mehtap Dikme - Dün Gece Seyrimde                               
Erdal Erzincan - Kâinatın Aynasıyım                                             
Erkan Akalın & Özge Çam - Şu Diyar-ı Gurbet Elde                                
Erkan Oğur - İ.Hakkı Demircioğlu - Ömür Bahçesi                                 
Gültekinler - Bu Sırr-ı Vahdetten                                               
Hikmet Tosun - Bir Rengi Hayaldir                                               
Hüseyin Albayrak & Ali Rıza Albayrak - Battal Gazi Diyarına Uğradım             
Kemal Dinç - Eğildim Bir Dolu İçtim                                             
Kıvırcık Ali - Ben Melanet Hırkasını                                            
Serdar Kemal - Pazarlık mı Olur                                                 
Talipler - Gah Çıkarım Gökyüzüne                                                
Zeynep Baksikaratağ - Hudey Hudey                                               
Şems-ü Kamer - Unutmam Mevlâyı                                                  
Şevval Sam - Gül Türküsü                                                        
d:\0\2\D.C\Çeşitli Sanatçılar - Aleviler`e Kalan 2\Alevilere Kalan CD 
Abdurrahman Tarikçi &  Onur Yıldız - Bize de Banaz'da Pir Sultan Derler         
Ahmet Aslan & Kemal Dinç  - Hey Erenler                                         
Ahmet İhvani & Ahmet Aslan - Yardan Ayrılalı                                    
Ayfer Vardar - Varma Gönül                                                      
Ayhan Aydın & Cem Dolan - Gafil Gezme Şaşkın                                    
Erdal Erzincan & Tolga Sağ - Uyur İdik Uyardılar                                
Evren Ağyüz & Volkan Kaplan  - Daha Senden Gayrı Aşık mı Yoktur                 
Levent Güneş - Heyder                                                           
Mava - Kerbela Çölü                                                             
Meftuni - Medet Ya Ali                                                          
Muharrem Temiz - Harabat Ehliyiz                                                
Onur Güğercinoğlu & Uğur Küçük - Yoruldum Yorgunum                              
Rıza Kılıç - Aşıklar Zümresin                                                   
Tolga Sağ - Gerekmez                                                            
Umut Özkan & Özgür Polat - Gönül Verdim Murteza'ya                              
Zeynep Karababa - Ali Ali Diye                                                  

Şifre - www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“D - E - F - G” sayfasına dön