VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Sabite Tur Gülerman - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 4000
Teşekkür Etti  : 1027
Teşekkür Aldı  : 22628
İletişim:

# Üretim 2024-04-14 20:18:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT

Resim

Sabite Tur Gülerman - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Sabite Tur Gülerman - Arşiv Serisi (1999)>
<Sabite Tur Gülerman - Diz Çöksem Önüne (Single) 2014>
<Sabite Tur Gülerman - Düş Ben Gibi Aşka (Taş Plaktan Günümüze) 2021>
<Sabite Tur Gülerman - Kalp Hırsızı & Kırmızı Karanfiller (Single) 2017>
<Sabite Tur Gülerman - Kara Kedi (Single) 1968>
<Sabite Tur Gülerman - Kırmızı Karanfiller (Taş Plaktan Günümüze) 2022>
<Sabite Tur Gülerman - Sabite Tur Gülerman'dan Seçmeler (2010)>
<Sabite Tur Gülerman - Sensiz Geçen Hergün (Taş Plaktan Günümüze) 2022>
<Sabite Tur Gülerman - Taş Plak Yılları (2016)>
<Sabite Tur Gülerman - Uzuyor Yıllar Gibi (Single) 2014>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Sabite Tur Gülerman - Arşiv Serisi (1999)\               
Thumbs                                                                          
Sabite Tur Gülerman - Arşiv Serisi (1999)                                       
Sabite Tur Gülerman - Acemaşiran Şarkı                                          
Sabite Tur Gülerman - Bayati Ağır Aksak Şarkı                                   
Sabite Tur Gülerman - Evcara Aksak Semai Şarkı                                  
Sabite Tur Gülerman - Evcara Havi Beste                                         
Sabite Tur Gülerman - Evcara Yürük Semai                                        
Sabite Tur Gülerman - Hicarbuselik Yürük Semai                                  
Sabite Tur Gülerman - Hicazkar Aksak Şarkı                                      
Sabite Tur Gülerman - Hicazkar Ağır Semai                                       
Sabite Tur Gülerman - Hicazkar Lenkfahte Beste                                  
Sabite Tur Gülerman - Hicazkar Yürük Semai                                      
Sabite Tur Gülerman - Neva Ağır Aksak Semai                                     
Sabite Tur Gülerman - Nihavend Curcuna Şarkı                                    
Sabite Tur Gülerman - Nihavend Semai Şarkı 1                                    
Sabite Tur Gülerman - Nihavend Semai Şarkı 2                                    
Sabite Tur Gülerman - Nihavend Semai Şarkı                                      
Sabite Tur Gülerman - Nihavend Yürük Semai                                      
Sabite Tur Gülerman - S üznak Sengin Semai Şarkı                                
Sabite Tur Gülerman - Süznak Curcuna Şarkı                                      
Sabite Tur Gülerman - Süznak Semai Şarkı                                        
Sabite Tur Gülerman - Şevkefza Şarkı                                            
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\2\S.T.G\Sabite Tur Gülerman - Diz Çöksem Önüne (Single) 2014\    
Thumbs                                                                          
Sabite Tur Gülerman - Diz Çöksem Önüne (Single) 2014                            
Sabite Tur Gülerman - Diz Çöksem Önüne                                          
Sabite Tur Gülerman - Seni Gördükçe                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\S.T.G\Sabite Tur Gülerman - Düş Ben Gibi Aşka (Taş Plaktan Günü
Thumbs                                                                          
cover                                                                           
Sabite Tur Gülerman - Ay Doğarken                                               
Sabite Tur Gülerman - Aşkin Susuz Bağinda                                       
Sabite Tur Gülerman - Bana Yardan Vazgeç Derler                                 
Sabite Tur Gülerman - Düş Ben Gibi Aşka                                         
Sabite Tur Gülerman - Kara Kedi                                                 
Sabite Tur Gülerman - Kederden Mi Neden Bilmem                                  
Sabite Tur Gülerman - Kina Olsam, Pt. 1                                         
Sabite Tur Gülerman - Sende Leyladan Mi Öğrendin Cefakar Olmayi                 
Sabite Tur Gülerman - Yağma Yağmur                                              
Sabite Tur Gülerman - Şu Seven Kalbin                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\S.T.G\Sabite Tur Gülerman - Kalp Hırsızı & Kırmızı Karanfiller 
Thumbs                                                                          
Sabite Tur Gülerman - Kalp Hırsızı & Kırmızı Karanfiller (Single) 2017          
Sabite Tur Gülerman - Kalp Hırsızı                                              
Sabite Tur Gülerman - Kırmızı Karanfiller                                       
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\S.T.G\Sabite Tur Gülerman - Kara Kedi (Single) 1968\           
Thumbs                                                                          
Sabite Tur Gülerman - Kara Kedi (Single) 1968                                   
Sabite Tur Gülerman - Kara Kedi                                                 
Sabite Tur Gülerman - Yalancısın                                                
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\S.T.G\Sabite Tur Gülerman - Kırmızı Karanfiller (Taş Plaktan Gü
Thumbs                                                                          
Sabite Tur Gülerman - Kalp Hırsızı                                              
Sabite Tur Gülerman - Kına Olsam                                                
Sabite Tur Gülerman - Kırmızı Karanfiller                                       
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\S.T.G\Sabite Tur Gülerman - Sabite Tur Gülerman'dan Seçmeler (2
Thumbs                                                                          
Sabite Tur Gülerman - Sabite Tur Gülerman'dan Seçmeler (2010)                   
Aslan Hepgür - Keman Taksimi                                                    
Cüneyt Koşal - Kanun Taksimi                                                    
Niyazi Sayın - Ney Taksimi                                                      
Sabite Tur Gülerman - Açıl Ey Gonce-i Sad-Berg Yaraşır                          
Sabite Tur Gülerman - Bana Hem-dem Eyleyen Ey Gam Seni                          
Sabite Tur Gülerman - Bilmezdim Özüm Gamzene Meftun İmişim Ben                  
Sabite Tur Gülerman - Bir Nev-civana Dil Mübteladır                             
Sabite Tur Gülerman - Cemalin Şem'ine Pervane Gönlüm                            
Sabite Tur Gülerman - Feryad ki Feryadıma İmdad Edecek Yok                      
Sabite Tur Gülerman - Gel Ela Gözlüm Efendim Yanıma                             
Sabite Tur Gülerman - Gözümden Gitmiyor Bir Dem Hayalin                         
Sabite Tur Gülerman - Gün Kavuştu Su Karardı Beni Üzme Güzelim                  
Sabite Tur Gülerman - Keklik Dağlarda Şağılar                                   
Sabite Tur Gülerman - Nedir Bu Cevr ü Tegafül Zaman Zaman Güzelim               
Sabite Tur Gülerman - Nihavend Peşrevi - Zülfün Görenlerin Hep Bahtı Siyah Olurm
Sabite Tur Gülerman - Odasına Girdim Fincan Elinde                              
Sabite Tur Gülerman - Ok Gibi Hublar Beni Yaydan Yabana Attılar                 
Sabite Tur Gülerman - Ol Gonce-Dehen Bir Gül-i Handan Olacaktır                 
Sabite Tur Gülerman - Sana Ey Canımın Canı Efendim                              
Sabite Tur Gülerman - Seni Hükm-i Ezel Aşub-i Devran Etmek İstermiş             
Sabite Tur Gülerman - Süzüp Süzüp de Ey Melek O Çeşm-i Nim-habını               
Sabite Tur Gülerman - Vardım ki Yurdundan Ayağ Göçülmüş                         
Sabite Tur Gülerman - Zevkin Ne İse Söyle Hicab Eyleme Benden                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\S.T.G\Sabite Tur Gülerman - Sensiz Geçen Hergün (Taş Plaktan Gü
cover                                                                           
Sabite Tur Gülerman - Geçti Hayal İçinde                                        
Sabite Tur Gülerman - Sensiz Geçen Hergün                                       
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\S.T.G\Sabite Tur Gülerman - Taş Plak Yılları (2016)\           
Thumbs                                                                          
Sabite Tur Gülerman - Taş Plak Yılları (2016)                                   
Sabite Tur Gülerman - Bahar Pembe Beyaz Olur                                    
Sabite Tur Gülerman - Bir Bahar Akşamı Rastladım Size                           
Sabite Tur Gülerman - Gece Her Yer Dalıyor                                      
Sabite Tur Gülerman - Gelse O Şuh Meclise                                       
Sabite Tur Gülerman - Ordu'nun Dereleri                                         
Sabite Tur Gülerman - Ruhumda Neşe                                              
Sabite Tur Gülerman - Sen de Leyla'dan mı Öğrendin                              
Sabite Tur Gülerman - Sevmek Seni Bir Suç İse                                   
Sabite Tur Gülerman - Söylemek İstemem                                          
Sabite Tur Gülerman - Tiridine Bandım                                           
Sabite Tur Gülerman - Yalancıdır Hep Aynalar                                    
Sabite Tur Gülerman - Yağma Yağmur                                              
Sabite Tur Gülerman - Şikayet Bilmeyen Kalbim                                   
Sabite Tur Gülerman - Şu Seven Kalbim                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\S.T.G\Sabite Tur Gülerman - Uzuyor Yıllar Gibi (Single) 2014\  
Thumbs                                                                          
Sabite Tur Gülerman - Uzuyor Yıllar Gibi (Single) 2014                          
Sabite Tur Gülerman - Sen Körfeze Geldiğin Zaman          
320

Şifre: www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“S - ޞ - T - U” sayfasına dön