VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Suat Sayın - Albümleri (Dev Seri)

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3999
Teşekkür Etti  : 1027
Teşekkür Aldı  : 22648
İletişim:

# Üretim 2017-08-25 02:59:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT

Sifre:www.varbiraz.net

Resim

Suat Sayin - Albümleri
--------------------------------------------------
<Suat Sayın - 100 Altin Serisi 1>
<Suat Sayın - 100 Altin Serisi 2>
<Suat Sayın - 1976 (Lp)>
<Suat Sayın - 3 Türküola 401>
<Suat Sayın - 4 (Türküola 536)>
<Suat Sayın - 45 Lik>
<Suat Sayın - 7 Canofon Almanya 144>
<Suat Sayın - Acmam Acamam>
<Suat Sayın - Allahı Tanımasaydım Sana Tapardım>
<Suat Sayın - AltinSesler>
<Suat Sayın - Altın Sesler 6>
<Suat Sayın - Arabacı>
<Suat Sayın - Arabesk Secmeler>
<Suat Sayın - Artık Sevmeyeceğim>
<Suat Sayın - Artık Sevmeyeceğim (Coşkun Plak)>
<Suat Sayın - Aska Paydos>
<Suat Sayın - Bekliyorum Gelmez Oldu>
<Suat Sayın - Bir Gün Sen De Öleceksin (Şah Plak) 1987 Flac>
<Suat Sayın - Bir Kuru Yaprak Gibi>
<Suat Sayın - Bir Plak Yolladım Sana>
<Suat Sayın - Bitmeyen cile 1975>
<Suat Sayın - Buket LP 654>
<Suat Sayın - Coskun Plak 14>
<Suat Sayın - Coskun Plak 15>
<Suat Sayın - Dert Kervanı>
<Suat Sayın - Düşenin Dostu Olmaz (Long Play)>
<Suat Sayın - Ekmek Parası>
<Suat Sayın - Gidiyorum>
<Suat Sayın - Hacet Varmı>
<Suat Sayın - Hatira defteri>
<Suat Sayın - Intizar>
<Suat Sayın - Kaybolan Baharim (Turkuola 1096)>
<Suat Sayın - Kir Kahvesi>
<Suat Sayın - Kismet (Coşkun Plak)>
<Suat Sayın - Klasikleri>
<Suat Sayın - Kısmet>
<Suat Sayın - MazidekiSevdiklerim>
<Suat Sayın - Sadegül - Son Dilegim>
<Suat Sayın - Sevemez Kimse Seni>
<Suat Sayın - Sevemez Kimse Seni (Alparslan 0780)>
<Suat Sayın - Seversen Beni>
<Suat Sayın - Seversen Beni (Uzelli 951)>
<Suat Sayın - Son Sevgili>
<Suat Sayın - Tam Onikiden Vurdum>
<Suat Sayın - Türk Sanat Müziği Eserleri, Vol. 1>
<Suat Sayın - Türk Sanat Müziği Eserleri, Vol. 2>
<Suat Sayın - Türk Sanat Müziği Eserleri, Vol. 3>
<Suat Sayın - Türk Sanat Müziği Klasikleri>
<Suat Sayın - Türküola 401>
<Suat Sayın - Yarali Kus>
<Suat Sayın - Yarım Kalan Aşk>
<Suat Sayın - Yolcu Ile Arabaci>
<Suat Sayın - Zalimin Zulmü>
<Suat Sayın - Ölürsem Yazıktır>
<Suat Sayın - İstanbul Şarkıları - Songs of İstanbul, Vol. 5 (Türk Sanat Müziği
<Suat Sayın 6 - Aşk Kandili (Uzelli 435) Flac>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Suat Sayın - 100 Altin Serisi 1\   
----------------------------------------------------------------------
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 1- 01 - AYRILDI GÖNÜL SIMDI BIR TEK ES             
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 1- 02 - KIMSEYE ETMEM SIKAYET                      
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 1- 03 - KIZ SEN GELDIN CERKESTEN                   
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 1- 04 - BATAN GÜN KANA BENZIYOR                    
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 1- 05 - ISTE SENI SEVEN BENIM                      
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 1- 06 - KIRATIMA BINEYIM                           
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 1- 07 - AKSAM OLUNCA YARELERIM SIZILAR             
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 1- 08 - BATAN GÜN KANA BENZIYOR ( ENST             
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 1- 09 - BENI CANIMDAN AYIRDI                       
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 1- 10 - YESIL GÖZLERINI UFKUMA GERKI               
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 1- 11 - ACMAM ACAMAM                               
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 1- 12 - SEN SANKI BAHARIN GÜLÜSÜN                  
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 1- 13 - KÜSADE TALIHIM                             
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 1- 14 - KÜCÜK YASTA ALDIM SAZI ELIME               
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - 100 Altin Serisi 2\   
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 2- 01 - AH NIDEYIM SAHNI CEMEN SEYRINI             
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 2- 02 - ATESI SUZANI FIRKAT                        
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 2- 03 - TEL TEL TARADIM ZÜLFÜNÜ                    
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 2- 04 - CANA RAKIBI HANDAN EDERSIN                 
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 2- 05 - GAMZEDEYIM DEVA BULMAM                     
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 2- 06 - BU AKSAM GÜN BATARKEN GEL                  
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 2- 07 - BIR GÖNLÜME BIR HALI PERISANIM             
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 2- 08 - PERISAN SACLARIN ASKIMIN AGIDI             
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 2- 09 - HASRETLE YANAN KALBIME                     
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 2- 10 - GÜL DALINDA ÖTEN BÜLBÜLÜN ILSA             
Suat Sayin- 100 Altin Serisi 2- 11 - A BENIM MOR CICEGIM                        
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - 1976 (Lp)\            
Suat Sayin - Ask Katili                                                         
Suat Sayin - Askin Sirri Bilinmez                                               
Suat Sayin - Beklerim Seni Ben Pencerelerde                                     
Suat Sayin - Beni Hasta Ettin                                                   
Suat Sayin - Bitmeyen O Uzun Geceler Gibi                                       
Suat Sayin - Dunyada Ask Denen Kelime Yalan                                     
Suat Sayin - Gözlerimin Yasini Silemiyorum                                      
Suat Sayin - Kederli Gunlerimde                                                 
Suat Sayin - Nazende Sevgilim                                                   
Suat Sayin - Sevmek Gunahmi                                                     
Suat Sayin - Yalan Gözlerin                                                     
Suat Sayin - Yollar Uzak Gelemedim                                              
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - 3 Türküola 401\       
Thumbs                                                                          
3 Türküola 401                                                                  
A1 Ekmek Parasi                                                                 
A2 Son Arzu                                                                     
A3 Arabaci                                                                      
A4 Umut                                                                         
A5 Günah                                                                        
A6 Aglamayan Ne Bilir                                                           
A7 Murat                                                                        
B1 Tuzak                                                                        
B2 Bir Avuç Toprak                                                              
B3 Ask Böcegi                                                                   
B4 Hatirla                                                                      
B5 Nasihat                                                                      
B6 Isyan                                                                        
B7 Nazar                                                                        
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - 4 (Türküola 536)\     
Suat Sayin - Ask Yarasi                                                         
Suat Sayin - Ayrilik Bulutlari                                                  
Suat Sayin - Bir Cicek Istiyorum                                                
Suat Sayin - Dügün                                                              
Suat Sayin - Felek                                                              
Suat Sayin - Garip                                                              
Suat Sayin - Hatirla                                                            
Suat Sayin - Iki Elim Yakanda                                                   
Suat Sayin - Kader (Talihsizim)                                                 
Suat Sayin - Nasihat                                                            
Suat Sayin - Nedir Benim Kusurum                                                
Suat Sayin - Sevmek Benim De Hakkim                                             
Suat Sayin - Teselli Ariyorum                                                   
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - 45 Lik\               
Suat Sayin - Artik Sevmiyecegim (45 Lik Pla                                     
Suat Sayin - Dert Kervani (45 Lik Plak)                                         
Suat Sayin - Dilek Cesmesi                                                      
Suat Sayin - Günahimi Cekeceksin (45 Lik Pl                                     
Suat Sayin - Heran Seni Dusunur (45 Lik Pla                                     
Suat Sayin - Kir Kahvesi                                                        
Suat Sayin - Parayla Saadet Olmaz (45 Lik P                                     
Suat Sayin - Sevemez Kimse Seni (45 Lik Pla                                     
Suat Sayin - Yalan Gozlerin                                                     
Suat Sayin - Yollar Uzak Gelemedim (45 Lik                                      
Suat Sayin - Zalimin Zulmü Varsas Sevenin A                                     
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - 7 Canofon Almanya 144\
Suat Sayın                                                                      
Suat Sayin - Ah Bu Dunya                                                        
Suat Sayin - Ask Dilencisi                                                      
Suat Sayin - Azize                                                              
Suat Sayin - Gonul Ne Kahve İster                                               
Suat Sayin - Kanun Taksimi (Derbederim)                                         
Suat Sayin - Sen Ask Nedir Bilmezmisin                                          
Suat Sayin - Yak Bir Sigara                                                     
Suat Sayin - Yeni Bir Ask Ariyorum                                              
Suat Sayın - Günah Bende Mi                                                     
Suat Sayın - Sevemez Kimse Seni                                                 
Suat Sayın - Sus Sus Sus                                                        
Suat Sayın - Yarına Allah Kerim                                                 
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Acmam Acamam\         
acmam acamam                                                                    
aksam olunca yarelerim sizlar                                                   
Ayrildi Gonul Birtek Esinden                                                    
batan gun kana benziyor                                                         
beni canimdan ayirdi                                                            
iste seni seven benim                                                           
Kimseye Etmem Sikayet                                                           
kir atima bineyim                                                               
kiz sen geldin cerkesden                                                        
kucuk yasta aldim sazi elime                                                    
kusada talihim                                                                  
sen sanki baharin gulusun                                                       
yesil gozlerin                                                                  
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Allahı Tanımasaydım Sa
Thumbs                                                                          
cover                                                                           
Suat Sayın - Alay Ettin Benimle                                                 
Suat Sayın - Aldanma Kadın Kalbine                                              
Suat Sayın - Allahı Tanımasaydım Sana Tapardım                                  
Suat Sayın - Bir Çıkar Yol Bulalım                                              
Suat Sayın - Git Artık Bırak Beni                                               
Suat Sayın - Hayatımı Geri Ver                                                  
Suat Sayın - Kader Yazımsın                                                     
Suat Sayın - Kadın Çapkın Olunca                                                
Suat Sayın - Kendime Hayrım Yok Ki Sana Hayrım Dokunsun                         
Suat Sayın - O Ne Güzel Bir Geceydi                                             
Suat Sayın - Tatlı Dil                                                          
Suat Sayın - İhtiyacım Var Sana                                                 
Suat Sayın - Şeytana Uyduk                                                      
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - AltinSesler\          
Suat Sayin - Altin Sesler 6 - 01 - Ne Dostum Ne Dusmanim                        
Suat Sayin - Altin Sesler 6 - 02 - Isyanim Sana Degil                           
Suat Sayin - Altin Sesler 6 - 03 - Bu Sonu Sen Istedin                          
Suat Sayin - Altin Sesler 6 - 04 - Ayrilik Ruzgari                              
Suat Sayin - Altin Sesler 6 - 05 - Artik Yakami Birak                           
Suat Sayin - Altin Sesler 6 - 06 - Kohne Meyhane                                
Suat Sayin - Altin Sesler 6 - 07 - Senin Umurunda mi                            
Suat Sayin - Altin Sesler 6 - 08 - Dunya Budur                                  
Suat Sayin - Altin Sesler 6 - 09 - Yarali Kus                                   
Suat Sayin - Altin Sesler 6 - 10 - Gurbet Yollari                               
Suat Sayin - Altin sesler 6 - 11- Dert Ortagim Benim                            
Suat Sayin - Altin Sesler 6 - 12- Ikimizi Görmusler                             
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Altın Sesler 6\       
Thumbs                                                                          
cover                                                                           
Suat Sayın - Artık Yakamı Bırak                                                 
Suat Sayın - Ayrılık Rüzgarı                                                    
Suat Sayın - Bu Sonu Sen İstedin                                                
Suat Sayın - Dünya Budur                                                        
Suat Sayın - Gurbet Yolları                                                     
Suat Sayın - Köhne Meyhane                                                      
Suat Sayın - Ne Dostum Ne Düşmanım                                              
Suat Sayın - Senin Umrunda mı                                                   
Suat Sayın - Yaralı Kuş                                                         
Suat Sayın - İsyanım Sana Değil                                                 
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Arabacı\              
Suat Sayin - Ask Böcegimi                                                       
Suat Sayin - Ask Yarasi                                                         
Suat Sayin - Bir Avuc Toprak                                                    
Suat Sayin - Bir Kac Satir Mektupla                                             
Suat Sayin - Bitmeyen Cile                                                      
Suat Sayin - Kadehlerin Tadi Yok                                                
Suat Sayin - Nazar                                                              
Suat Sayin - Sevemem Artik Seni                                                 
Suat Sayin - Tuzak Kurdun Yoluma                                                
Suat Sayin - Ölsemde Bir Kalsamda                                               
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Arabesk Secmeler\     
Suat Sayin - Arabaci                                                            
Suat Sayin - Ekmek Parasi                                                       
Suat Sayin - Felek Kursunu                                                      
Suat Sayin - Gunduzum Seninle                                                   
Suat Sayin - Isyan                                                              
Suat Sayin - Nazar                                                              
Suat Sayin - Sevmek Benimde Hakkim                                              
Suat Sayin - Aglamayan ne bilir                                                 
Suat Sayin - Aksam olur gizli gizli aglarim                                     
Suat Sayin - Anladim ki daha                                                    
Suat Sayin - Hatirla aksamlari                                                  
Suat Sayin - Kac gece pencerede                                                 
Suat Sayin - Kader utansin                                                      
Suat Sayin - Teselli ariyorum                                                   
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Artık Sevmeyeceğim\   
SS                                                                              
1- Suat Sayın - Son Ümidim de Bitti                                             
10- Suat Sayın - Yalan Gözlerin                                                 
11- Suat Sayın - Sevemez Kimse Seni                                             
12- Suat Sayın - Artık Sevmeyeceğim                                             
13- Suat Sayın - Sakın Bir Söz Söyleme                                          
14- Suat Sayın - Onikiye On Kala                                                
15- Suat Sayın - Bu Sana Son Mektubum                                           
2- Suat Sayın - Kapıldım Gidiyorum                                              
3- Suat Sayın - Hava Nagila                                                     
4- Suat Sayın - Doymadım Sana                                                   
5- Suat Sayın - Unutturamaz Seni Hiçbir Şey                                     
6- Suat Sayın - Bıktım Senin Kaprisinden                                        
7- Suat Sayın - Yeni Bir Aşk Arıyorum                                           
8- Suat Sayın - Bekle Beni Döneceğim                                            
9- Suat Sayın - Söyleyin Yıldızlar                                              
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Artık Sevmeyeceğim (Co
Thumbs                                                                          
cover                                                                           
Suat Sayın - Artık Sevmeyeceğim                                                 
Suat Sayın - Ateş Yanar Kor Olur  Eski Yar Unutulur                             
Suat Sayın - Aşka Paydos                                                        
Suat Sayın - Aşkına Lanet Olsun                                                 
Suat Sayın - Bekarlık Sultanlıktır                                              
Suat Sayın - Bir Gün Karşılaşırsak Eğer                                         
Suat Sayın - Bir Şarkıda Başlayan Aşk                                           
Suat Sayın - Bu Sana Son Mektubum                                               
Suat Sayın - Merhametsiz Sevgilim                                               
Suat Sayın - Pişman Ettin Doğduğuma                                             
Suat Sayın - Sana Döneceğim                                                     
Suat Sayın - Seni Yalancı Kurnaz                                                
Suat Sayın - Ummadığın Bir Anda Terk Edeceğim Seni                              
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Aska Paydos\          
Suat Sayin - Arap Saz Semaisi                                                   
Suat Sayin - Ask Bekliyor                                                       
Suat Sayin - Aska Paydos                                                        
Suat Sayin - Dile Benden Ne Dilersen                                            
Suat Sayin - Dunya Guzelim                                                      
Suat Sayin - Eskilerden Kac Kisi Kaldik                                         
Suat Sayin - Her Derdin Sonu Vardir                                             
Suat Sayin - Hicaz Dolap                                                        
Suat Sayin - Istanbulun Her Tarafi                                              
Suat Sayin - Nasibim Yok Artik                                                  
Suat Sayin - Sakin Unutma                                                       
Suat Sayin - Sana Ugurlar Ola                                                   
Suat Sayin - Sevda O Bir Peridir                                                
Suat Sayin - Sevmek Ne Guzel Sey                                                
Suat Sayin - Taksim-Garip Kusun Yuvasini                                        
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Bekliyorum Gelmez Oldu
Thumbs                                                                          
cover                                                                           
Suat Sayın - Bekliyorum Gelmez Oldu                                             
Suat Sayın - Birleşen Kalplerimizi                                              
Suat Sayın - Postacı                                                            
Suat Sayın - Sen Gül Dalında Gonca                                              
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Bir Gün Sen De Öleceks
01 - Beni Bu Dertler İçin Mi Yarattın                                           
02 - Bir Gün Sen De Öleceksin                                                   
03 - Ekmek Parası                                                               
04 - Felek Kurşunu                                                              
05 - Kiminin Seveni Var                                                         
06 - Nazar Değer                                                                
07 - Sen Girdin Günahıma                                                        
08 - Tersine Döndü Çarkım                                                       
09 - Üzülme Sevgilim Kader Utansın                                              
Suat Sayın - Bir Gün Sen De Öleceksin (Şah Plak) 1987                           
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Bir Kuru Yaprak Gibi\ 
Thumbs                                                                          
cover                                                                           
Suat Sayın - Aşk Ağlatır Dert Söyletir                                          
Suat Sayın - Bir Gönülde İki Sevda                                              
Suat Sayın - Bir Kuru Yaprak Gibi                                               
Suat Sayın - Damarımda Kanımsın                                                 
Suat Sayın - Dilerim Benden Bin Beter Olasın                                    
Suat Sayın - Dinle Beni Vefasız                                                 
Suat Sayın - Dula Dönmüşsün                                                     
Suat Sayın - Dünyada Hiç Kimsenin Ahı Kimsede Kalmaz                            
Suat Sayın - Güzelliğin Haraç Mezat                                             
Suat Sayın - Kader Diyorlar Buna                                                
Suat Sayın - Olmaz Deme Boşuna                                                  
Suat Sayın - Sana Gelen Yollarda                                                
Suat Sayın - Sana Yalvarmadım Mı Beni Bırakma Diye                              
Suat Sayın - Yetimin Feryadı                                                    
Suat Sayın - Yüzgöz Olduk Seninle                                               
Suat Sayın - İçerim Dost Elinden                                                
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Bir Plak Yolladım Sana
Thumbs                                                                          
cover                                                                           
Suat Sayın - Artık Ayrılmayalım                                                 
Suat Sayın - Azıcık Aşım Olsun                                                  
Suat Sayın - Bana Hürriyetimi Ver                                               
Suat Sayın - Başka Sevgilin Mi Var                                              
Suat Sayın - Beraber Doğmadık Ya                                                
Suat Sayın - Bir Plak Yolladım Sana                                             
Suat Sayın - Postacı                                                            
Suat Sayın - Senin Gönlün Dünden Razı                                           
Suat Sayın - Solsanda Sararsanda                                                
Suat Sayın - Yalan Gülüş                                                        
Suat Sayın - Ömrümün Tek Gecesi                                                 
Suat Sayın - İyi Gün Dostusun Sen                                               
Suat Sayın - Şımarık Bir Çocuksun                                               
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Bitmeyen cile 1975\   
Suat Sayin - Ayrilik Bulutlar                                                   
Suat Sayin - Bitmeyen Cile                                                      
Suat Sayin - Kaybolan Baharim                                                   
Suat Sayin - Nazar                                                              
Suat Sayin - Teselli Ariyorum                                                   
Suat Sayin - Tuzak Kurdum Yoluma                                                
Suat Sayin - Umut                                                               
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Buket LP 654\         
Suat Sayın Buket LP 654 -A-                                                     
Suat Sayın Buket LP 654 -B-                                                     
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Coskun Plak 14\       
Thumbs                                                                          
Event 2008-04-28-16-05-45                                                       
Event 2008-04-28-16-09-57                                                       
Event 2008-04-28-16-13-14                                                       
Event 2008-04-28-16-16-21                                                       
Event 2008-04-28-16-19-47                                                       
Event 2008-04-28-16-23-39                                                       
Event 2008-04-28-16-27-13                                                       
Event 2008-04-28-16-30-25                                                       
Event 2008-04-28-16-33-38                                                       
Event 2008-04-28-16-37-40                                                       
Event 2008-04-28-16-41-05                                                       
Event 2008-04-28-16-45-04                                                       
Event 2008-04-28-16-47-45                                                       
Event 2008-04-28-16-51-03                                                       
Event 2008-04-28-16-54-26                                                       
Event 2008-04-28-16-58-07                                                       
Event 2008-04-28-17-01-41                                                       
Event 2008-04-28-17-05-22                                                       
Event 2008-04-28-17-08-07                                                       
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Coskun Plak 15\       
Thumbs                                                                          
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-04-17                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-07-52                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-10-48                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-14-00                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-19-50                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-23-22                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-27-28                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-31-13                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-34-28                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-37-18                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-40-21                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-43-08                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-46-11                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-49-45                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-53-10                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-15-56-48                                   
Suat Sayın Çoşkun Plak 15 2008-05-02-16-00-17                                   
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Dert Kervanı\         
Thumbs                                                                          
cover                                                                           
Suat Sayın - Acımadın Gençliğime                                                
Suat Sayın - Ayrılık Bulutları                                                  
Suat Sayın - Ağlamayan Ne Bilir Ağlayanın Halinden                              
Suat Sayın - Bir Çiçek İstiyorum                                                
Suat Sayın - Bu Dünyada Sevmek Yalan                                            
Suat Sayın - Dert Kervanı                                                       
Suat Sayın - Düğün                                                              
Suat Sayın - Git Artık Git Dedin Bana                                           
Suat Sayın - Karınca Kararınca                                                  
Suat Sayın - Kaybolan Baharım                                                   
Suat Sayın - Nasihat Kahrından Ölürsün İnan                                     
Suat Sayın - Sesini Duyan Olmaz                                                 
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Düşenin Dostu Olmaz (L
Suat Sayın - Artık Arama Beni                                                   
Suat Sayın - Ayrılık Yıldönümü                                                  
Suat Sayın - Ağlarım Gülenim Yok                                                
Suat Sayın - Aşkımla Alay Etme                                                  
Suat Sayın - Bu Dünyanın Kahrını                                                
Suat Sayın - Düşenin Dostu Olmaz                                                
Suat Sayın - Ecel Yastığına Koydum Başımı                                       
Suat Sayın - Garipler Sokağı                                                    
Suat Sayın - Gidiyorum Sevgilim Hava Karardı                                    
Suat Sayın - Senin Gizli Bir Derdin Var                                         
Suat Sayın - Seviyorum Demiştin                                                 
Suat Sayın - Çarşıdan Yarim Geldi                                               
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Ekmek Parası\         
Thumbs                                                                          
Suat Sayin                                                                      
Suat Sayin - Aglamayan Ne Bilir                                                 
Suat Sayin - Ask Böcegi                                                         
Suat Sayin - Gunah                                                              
Suat Sayin - Hatirla                                                            
Suat Sayin - Isyan                                                              
Suat Sayin - Murat                                                              
Suat Sayin - Nasihat                                                            
Suat Sayin - Nazar                                                              
Suat Sayin - Tuzak                                                              
Suat Sayin - Umut                                                               
Suat Sayin - Son Arzu                                                           
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Gidiyorum\            
Suat Sayin - Aglarim Gulenim Yok                                                
Suat Sayin - Ah Sevgilim Vah Sevgilim                                           
Suat Sayin - Artik Arama Beni                                                   
Suat Sayin - Ayrilik Yildonumu                                                  
Suat Sayin - Bahtim Kara Sacim Ak                                               
Suat Sayin - Beni Affet Sevgilim                                                
Suat Sayin - Dusenin Dostu Olmaz                                                
Suat Sayin - Ecel Yastigi                                                       
Suat Sayin - Eski Dost Dusman Olmaz                                             
Suat Sayin - Garipler Sokagi                                                    
Suat Sayin - Gidiyorum Sevgilim                                                 
Suat Sayin - Merhaba Dostlar                                                    
Suat Sayin - Sabrim Kalmadi                                                     
Suat Sayin - Zalimsin                                                           
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Hacet Varmı\          
cover                                                                           
Suat Sayın - Akşam Olur Gizli                                                   
Suat Sayın - Anladım Ki Daha Dolmamış                                           
Suat Sayın - Gündüzüm Seninle                                                   
Suat Sayın - Hacet Varmı                                                        
Suat Sayın - Hançeri Aşkınla                                                    
Suat Sayın - Hançeri Ebrulilerin                                                
Suat Sayın - Kalbim Yine Üzgün                                                  
Suat Sayın - Kaç Gece Pencerede                                                 
Suat Sayın - Ne Dalım Ne Çiçeğim                                                
Suat Sayın - Neredesin                                                          
Suat Sayın - Söyleyemem Derdimi                                                 
Suat Sayın - İşte Seni Seven                                                    
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Hatira defteri\       
Suat Sayin Ara Beni Ara Sira                                                    
Suat Sayin Birakip Gittin Beni                                                  
Suat Sayin Dost Baska Vuruyor                                                   
Suat Sayin Elin Neyine Gerek                                                    
Suat Sayin Hatira defteri                                                       
Suat Sayin Iste Geldik Gidiyoruz                                                
Suat Sayin Ne Karsilik Bekliyorsun                                              
Suat Sayin Son Yolculuk                                                         
Suat Sayin Suclama Artik Beni                                                   
Suat Sayin Tekrar Sevecekmisin                                                  
Suat Sayin Unutamam Asla Seni                                                   
Suat Sayin Yillar Yili Dolastim                                                 
Suat Sayin Ölmeden Surun                                                        
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Intizar\              
Suat Sayin - Askimin Bulbulu                                                    
Suat Sayin - Benimle Kal Bu Gece                                                
Suat Sayin - Cok Icmisim Bu Gece                                                
Suat Sayin - Dertli Geceler                                                     
Suat Sayin - Iciyorum Bu Gece                                                   
Suat Sayin - Iftira Ettin Bana                                                  
Suat Sayin - Intizar                                                            
Suat Sayin - Kaderimdir Cekiyorum                                               
Suat Sayin - Kapimi Calan Olmaz                                                 
Suat Sayin - Kollarinda Öleyim                                                  
Suat Sayin - Oh Olsun Sana                                                      
Suat Sayin - Tas Kalpli                                                         
Suat Sayin - Tövbeler Tövbesi                                                   
Suat Sayin - Ummadik Tas Bas Yarar                                              
Suat Sayin - Yalan                                                              
Suat Sayin - Zehir Ettin Ömrumu                                                 
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Kaybolan Baharim (Turk
acimadin gencligime                                                             
allah kerim                                                                     
ask bende                                                                       
dilerim allah seni                                                              
dunya guzeli (kanim kaynadi sana)                                               
git artik                                                                       
hasta ettin beni                                                                
iciyorum bu gece                                                                
kaybolan baharim                                                                
kismet                                                                          
ne olur kimseye bakma                                                           
pesimden cok kosacaksin                                                         
senin gonlun daha dunden razi                                                   
sevemez kimse seni                                                              
yaziklar olsun                                                                  
zehirledin beni                                                                 
zehrettin omrumu                                                                
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Kir Kahvesi\          
Suat Sayin - Ayri Dustuk Ikimiz                                                 
Suat Sayin - Az Mi Geldim Pesinden                                              
Suat Sayin - Ben Evliyim Biliyorsun                                             
Suat Sayin - Benden Zarar Gelmez Sana                                           
Suat Sayin - Bu Aksam (Fark Etmez)                                              
Suat Sayin - Bugunun Insanlari                                                  
Suat Sayin - Dilek                                                              
Suat Sayin - Kir Kahvesi                                                        
Suat Sayin - Korkmuyorum                                                        
Suat Sayin - Mutluluk                                                           
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Kismet (Coşkun Plak)\ 
Suat Sayin - Aklin Varsa Asik Olma                                              
Suat Sayin - Al Geriye Resmini                                                  
Suat Sayin - Ask Bende                                                          
Suat Sayin - Askin Kanunu                                                       
Suat Sayin - Ayran Gönullu Yarim                                                
Suat Sayin - Dert Ortagim                                                       
Suat Sayin - Dilerim Allahtan                                                   
Suat Sayin - Dusmem Pesine                                                      
Suat Sayin - Hasta Ettin Beni                                                   
Suat Sayin - Ikimizi Görduler                                                   
Suat Sayin - Kismet                                                             
Suat Sayin - Ne Talihsiz Bir Insanim                                            
Suat Sayin - Olmaz Olmaz                                                        
Suat Sayin - Parayla Saadet Olmaz                                               
Suat Sayin - Pesimden Cok Kosacaksin                                            
Suat Sayin - Tanri Verdi Calmadim Ki                                            
Suat Sayin - Zehirledin Beni                                                    
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Klasikleri\           
01-Suat Sayin - Yanliz benim ol                                                 
02-Suat Sayin - Senden uzak gunlerim                                            
03-Suat Sayin - Omrum seni sevmekle                                             
04-Suat Sayin - Beklerim her gun bu sahillerde                                  
05-Suat Sayin - Nihansin dideden                                                
06-Suat Sayin - Yanliz birakip gitme                                            
07-Suat Sayin - Unutmadim seni ben                                              
08-Suat Sayin - Kalbimin sahibi sensin                                          
09-Suat Sayin - Nedemistin nicin caydin                                         
10-Suat Sayin - Nerden sevdim O zalim kadini                                    
11-Suat Sayin - Muhur gozlum                                                    
12-Suat Sayin - Erenler                                                         
13-Suat Sayin - Siyah Ebrulerin                                                 
14-Suat Sayin - Haydar haydar                                                   
15-Suat Sayin - Ada sahilleri                                                   
15-Suat Sayin - Fikrimin ince gulu                                              
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Kısmet\               
cover                                                                           
Suat Sayın - Aklın Varsa Aşık Olma                                              
Suat Sayın - Al Geriye Resmini                                                  
Suat Sayın - Ayran Gönüllü Yarim                                                
Suat Sayın - Aşk Bende                                                          
Suat Sayın - Aşkın Kanunu                                                       
Suat Sayın - Dert Ortağım Benim                                                 
Suat Sayın - Dilerim Allahtan                                                   
Suat Sayın - Düşmem Peşine                                                      
Suat Sayın - Hasta Ettin Beni                                                   
Suat Sayın - Kısmet                                                             
Suat Sayın - Ne Talihsiz Bir İnsanım                                            
Suat Sayın - Olmaz Olmaz                                                        
Suat Sayın - Parayla Saadet Olmaz                                               
Suat Sayın - Peşimden Çok Koşacaksın                                            
Suat Sayın - Tanrı Verdi Çalmadım Ki                                            
Suat Sayın - Zehirledin Beni                                                    
Suat Sayın - İkimizi Gördüler                                                   
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - MazidekiSevdiklerim\  
Mazideki Sevdiklerim 1                                                          
Mazideki Sevdiklerim 2                                                          
1- Suat Sayın - Aşk Katili                                                      
10- Suat Sayın - Aşkın Sırrı Bilinmez                                           
11- Suat Sayın - Beni Hasta Ettin                                               
12- Suat Sayın - Kederli Günlerimde                                             
2- Suat Sayın - Dünyada Aşk Denilen Kelime Yalan                                
3- Suat Sayın - Yollar Uzak Gelemedim                                           
4- Suat Sayın - Sevmek Günah mı                                                 
5- Suat Sayın - Bitmeyen O Uzun Geceler Gibi                                    
7- Suat Sayın - Yalan Gözlerin                                                  
8- Suat Sayın - Beklerim Onu Ben Pencerelerde                                   
9- Suat Sayın - Gözlerimin Yaşını Silemiyorum                                   
9- Suat Sayın - Nazende Sevgilim                                                
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Sadegül - Son Dilegim\
desktop                                                                         
Allah Yazdiysa Bozsun                                                           
Arabaci                                                                         
Atesim Var Kulum Yok                                                            
Bekle Beni Dönecegim                                                            
Ben Abayi Yaktim Sana                                                           
Biktim Senin Kaprisinden                                                        
Bu Gidis Nereye                                                                 
Bugun Variz Yarin Yokuz                                                         
Dilek                                                                           
Istemem Hic Sevme Beni                                                          
Seninle Bir Gece Yasasam Yeter                                                  
Ögren de Gel                                                                    
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Sevemez Kimse Seni\   
144-Suat Sayin-7 (Canofon 144)                                                  
Sevemez Kimse Seni 1                                                            
Sevemez Kimse Seni 2                                                            
1- Suat Sayın - Sevemez Kimse Seni                                              
10- Suat Sayın - Yeni Bir Aşk Arıyorum                                          
11- Suat Sayın - Kanun Taksimi - Derbederim                                     
12 - Suat Sayın - Sus Sus Sus                                                   
2- Suat Sayın - Gönül Ne Kahve İster Ne Kahvehane                               
3- Suat Sayın - Günah Bende mi                                                  
4- Suat Sayın - Yak Bir Sigara                                                  
5- Suat Sayın - Ah Bu Dünya                                                     
6- Suat Sayın - Yarına Allah Kerim                                              
7- Suat Sayın - Aşk Dilencisi                                                   
8- Suat Sayın - Azize                                                           
9- Suat Sayın - Sen Aşk Nedir Bilmezsin                                         
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Sevemez Kimse Seni (Al
Alparslan 0780 Suat Sayın                                                       
01 Sevemez Kimse Seni                                                           
02 Baharı Özleyen Çiçekler                                                      
03 Göze Geldik Biz                                                              
04 Evlat Acısı                                                                  
05 Aize                                                                         
06 Garip Kuşun Yuvasını Allah Yapar                                             
07 Affet Beni Sevgilim                                                          
08 Aşk Katili                                                                   
09 Yazıklar Olsun Sana                                                          
10 Sil Beni Hatıra Defterinden                                                  
11 Sen Aşk Nedir Bilmez misin                                                   
Yeni Metin Belgesi                                                              
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Seversen Beni\        
Suat Sayin - Biliyorum                                                          
Suat Sayin - Bir Sevgi Ariyorum                                                 
Suat Sayin - Bu Yalan Dunya                                                     
Suat Sayin - Eyvah                                                              
Suat Sayin - Garibin Sansi                                                      
Suat Sayin - Hadi Gel Geleceksen                                                
Suat Sayin - Hayat Acilari                                                      
Suat Sayin - Hic Sevmem Daha Iyi                                                
Suat Sayin - Kolay Olmuyorki                                                    
Suat Sayin - Nefret Ediyorum                                                    
Suat Sayin - Seversen Beni                                                      
Suat Sayin - Yasamak Sevmek Demek                                               
Suat Sayin - Yasli Gozler                                                       
Suat Sayin - Zorla Guzellik Olmaz                                               
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Seversen Beni (Uzelli 
Suat Sayin - Biliyorum                                                          
Suat Sayin - Bir Sevgi Ariyorum                                                 
Suat Sayin - Bu Yalan Dünya                                                     
Suat Sayin - Eyvah                                                              
Suat Sayin - Garibin Sansi                                                      
Suat Sayin - Hadi Gel Geleceksen                                                
Suat Sayin - Hayat Acilari                                                      
Suat Sayin - Hic Sevmem Daha Iyi                                                
Suat Sayin - Kolay Olmuyorki                                                    
Suat Sayin - Nefret Ediyorum                                                    
Suat Sayin - Seversen Beni                                                      
Suat Sayin - Yasamak Sevmek Demek                                               
Suat Sayin - Yasli Gözler                                                       
Suat Sayin - Zorla Güzellik Olmaz                                               
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Son Sevgili\          
Suat Sayin - Aglarsa Anam Aglar                                                 
Suat Sayin - Ask Atesi                                                          
Suat Sayin - Atesim Var Kulum Var                                               
Suat Sayin - Dunyanin Kahrindan                                                 
Suat Sayin - Gozler De Seyahat                                                  
Suat Sayin - Kendi Dengini Ara                                                  
Suat Sayin - Keske Seni Hic Sevmeseydim                                         
Suat Sayin - Son Sevgili                                                        
Suat Sayin - Tesaduf                                                            
Suat Sayin - Zalim                                                              
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Tam Onikiden Vurdum\  
Suat Sayin - Arkamdan Konusma                                                   
Suat Sayin - Darisi Basiniza                                                    
Suat Sayin - Degmezmis Sana                                                     
Suat Sayin - Dert Ortagim                                                       
Suat Sayin - Dusmem Pesine                                                      
Suat Sayin - Intizar                                                            
Suat Sayin - Onikiye On Kala                                                    
Suat Sayin - Sen Ask Nedir Bilmez Misin                                         
Suat Sayin - Sevemez Kimse Seni                                                 
Suat Sayin - Suc Mu Seni Sevmek                                                 
Suat Sayin - Sus Sus Kimseler Duymasin                                          
Suat Sayin - Yalan Gozlerin & Soyleyin Yildizlar                                
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Türk Sanat Müziği Eser
cover                                                                           
Suat Sayın - Akşam Olunca Yarelerim Sızlar (Muayyer Kurdi)                      
Suat Sayın - Ayrıldı Gönül Şimdi Bir Tek Eşinden (Nihavent)                     
Suat Sayın - Açmam Açamam (Hüzzam)                                              
Suat Sayın - Batan Gün Kana Benziyor (Enstrümantal)                             
Suat Sayın - Batan Gün Kana Benziyor (Nihaventkürdi)                            
Suat Sayın - Beni Canımdan Ayırdı (Hicaz)                                       
Suat Sayın - Kimseye Etmem Şikayet (Nihavent)                                   
Suat Sayın - Küçük Yaşta Aldım Sazı Elime (Hicaz)                               
Suat Sayın - Küşade Talihim (Hicaz)                                             
Suat Sayın - Kıratıma Bineyim (Acemkürdi)                                       
Suat Sayın - Kız Sen Geldin Çerkeşten (Nihavent)                                
Suat Sayın - Sen Sanki Baharın Gülüsün (Hüzzam)                                 
Suat Sayın - Yeşil Gözlerini Ufkuma Ser Ki (Hicaz)                              
Suat Sayın - İşte Seni Seven Benim (Nihaventkürdi)                              
cover                                                                           
Suat Sayın - A Benim Mor Çiçeğim                                                
Suat Sayın - Ateşi Suzanı Firkat                                                
Suat Sayın - Bir Gönlüme Bir Hali Perişan                                       
Suat Sayın - Bu Akşam Gün Batarken Gel                                          
Suat Sayın - Cana Rakibi Handan Edersin                                         
Suat Sayın - Gamzedeyim Deva Bulmam                                             
Suat Sayın - Gül Dalında Öten Bülbülün Olsam                                    
Suat Sayın - Hasretle Yanan Kalbime                                             
Suat Sayın - Nideyim Sahnı Çemen Seyrini                                        
Suat Sayın - Perişan Saçların Aşkımın Ağıdır                                    
Suat Sayın - Tel Tel Taramış Zülfünü                                            
cover                                                                           
Suat Sayın - Ayrılık Yaman Kelime (Segah)                                       
Suat Sayın - Bir Sevda Geldi Başıma (Muhayyer Kürdi)                            
Suat Sayın - Gelse O Şuh Meclise (Rast)                                         
Suat Sayın - Gönül Sana Tapalı (Acem Aşiran)                                    
Suat Sayın - Gülyüzlülerin Şevkine Gel (Beyati)                                 
Suat Sayın - Manada Güzel Ruhta Güzel Tende Güzelsin (Hüzzam)                   
Suat Sayın - Olmaz İlaç Sine-i Sad Pareme (Segah)                               
Suat Sayın - Rüzgar Uyumuş Ay Dalıyor (Acem Kürdi)                              
Suat Sayın - Senden Bilirim Yok Bana Bir Faide Ey Gül (Hüseyni)                 
Suat Sayın - Yine Bir Gülnihal (Rast)                                           
Suat Sayın - Şu Güzele Bir Bakın (Mahur)                                        
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Türk Sanat Müziği Klas
cover                                                                           
Suat Sayın - Ada Sahilleri                                                      
Suat Sayın - Beklerim Her Gün Bu Sahillerde                                     
Suat Sayın - Erenler                                                            
Suat Sayın - Fikrimin İnce Gülü                                                 
Suat Sayın - Haydar Haydar                                                      
Suat Sayın - Kalbimin Sahibi Sensin                                             
Suat Sayın - Mühür Gözlüm                                                       
Suat Sayın - Nedemiştin Niçin Caydın                                            
Suat Sayın - Nereden Sevdim O Zalim Kadını                                      
Suat Sayın - Nihansın Dideden                                                   
Suat Sayın - Senden Uzak Günlerim                                               
Suat Sayın - Siyah Ebrulerin                                                    
Suat Sayın - Unutmadım Seni Ben                                                 
Suat Sayın - Yalnız Benim Ol                                                    
Suat Sayın - Yalnız Bırakıp Gitme                                               
Suat Sayın - Ömrüm Seni Sevmekle                                                
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Türküola 401\         
Aglamayan Ne Bilir                                                              
Arabaci                                                                         
Ask Bocegi                                                                      
Bir Avuc Toprak                                                                 
Ekmek Parasi                                                                    
Gunah                                                                           
Hatirla                                                                         
Isyan                                                                           
Murat                                                                           
Nasihat                                                                         
Nazar                                                                           
Son Arzu                                                                        
Tuzak                                                                           
Umut                                                                            
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Yarali Kus\           
Suat Sayin - Artik Yakami Birak                                                 
Suat Sayin - Ayrilik Ruzgari                                                    
Suat Sayin - Bu Sonu Sen Istedin                                                
Suat Sayin - Dunya Budur                                                        
Suat Sayin - Gurbet Yollari                                                     
Suat Sayin - Isyanim Sana Degil                                                 
Suat Sayin - Kohne Meyhane                                                      
Suat Sayin - Ne Dostum Ne Dusmanim                                              
Suat Sayin - Senin Umurunda Mi                                                  
Suat Sayin - Yarali Kus                                                         
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Yarım Kalan Aşk\      
cover                                                                           
Suat Sayın - Aşkın Son Akşamı                                                   
Suat Sayın - Bana Aşk Dersi Verme                                               
Suat Sayın - Beni Bir Öpmek İstesen Niçin Demem Nasıl Derim                     
Suat Sayın - Boş Gönül                                                          
Suat Sayın - Bu Yolun Dönüşü Yok Sonunda Mahvolursun                            
Suat Sayın - Duydum Ki Şimdi Sen Çok Pişmanmışsın  Oh Olsun                     
Suat Sayın - Eşsiz Sevgilim Benim                                               
Suat Sayın - Gönül Kimi Severse Güzel Odur Sevgilim                             
Suat Sayın - Gözlerin Bende Aklın Başka Yerde                                   
Suat Sayın - Gülü Seven Dikenine Katlanır                                       
Suat Sayın - Kalbimizde Evliyiz                                                 
Suat Sayın - Kendi Derdim Bana Yeter                                            
Suat Sayın - Masamdaki Yerin Boş                                                
Suat Sayın - Sana Sevgimden Başka Verecek Bir Şeyim Yok                         
Suat Sayın - Seni Fırsat Düşkünü                                                
Suat Sayın - Senin Kahrın Çekilmez                                              
Suat Sayın - Seninle Aşk Bir Akşamdı  Nerde O Aşk Ve Sen Şimdi                  
Suat Sayın - Sevenler Hiç Gülmüyor                                              
Suat Sayın - Yarım Kalan Aşk                                                    
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Yolcu Ile Arabaci\    
Thumbs                                                                          
AlbumArtSmall                                                                   
Folder                                                                          
yolcuilearabac7xtjj1[1]                                                         
Suat Sayin - Ask Böcegi Mi                                                      
Suat Sayin - Ask Yarasi                                                         
Suat Sayin - Kadehlerin Tadi Yok                                                
Suat Sayin - Nazar                                                              
Suat Sayin - Sevemem Artik Seni                                                 
Suat Sayin - Son Arzum                                                          
Suat Sayin - Tuzak Kurdum Yoluma                                                
Suat Sayin - Umut                                                               
Suat Sayin - Yolcu Ile Arabaci                                                  
Suat Sayin - Ölsemde Bir Kalsamda                                               
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Zalimin Zulmü\        
cover                                                                           
Suat Sayın - Aldırmayalım Ele Vız Gelir Düşmek Dile                             
Suat Sayın - Arama Anma Beni                                                    
Suat Sayın - Ateş Olsan Ne Çıkar                                                
Suat Sayın - Dargın Ayrılmayalım                                                
Suat Sayın - Dilerim Allah Seni Bir Kara Sevdaya Düşürsün                       
Suat Sayın - Dostun Kim Düşmanın Kim  Hele Bir Gün Düşte Gör                    
Suat Sayın - Islak Asfalt Yollarda                                              
Suat Sayın - Oh Olsun Sana                                                      
Suat Sayın - On İkiye On Kala                                                   
Suat Sayın - Zalimin Zulmü                                                      
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - Ölürsem Yazıktır\     
cover                                                                           
Suat Sayın - Adanın Yeşil Çamları                                               
Suat Sayın - Akasyalar Açarken                                                  
Suat Sayın - Beyoğlunda Gezersin                                                
Suat Sayın - Söylemek İstesem                                                   
Suat Sayın - Yemenimde Hare Var                                                 
Suat Sayın - Ölürsem Yazıktır                                                   
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın - İstanbul Şarkıları - S
cover                                                                           
Suat Sayın - Ayrılık Yaman Kelime (Segah)                                       
Suat Sayın - Bir Sevda Geldi Başıma (Muhayyerkürdi)                             
Suat Sayın - Gelse O Şuh Meclise (Rast)                                         
Suat Sayın - Gönül Sana Tapalı (Acemaşiran)                                     
Suat Sayın - Gül Yüzlerin Şevkine Gel (Beyati)                                  
Suat Sayın - Manada Güzel Ruhta Güzel Tende Güzelsin (Hüzzam)                   
Suat Sayın - Olmaz İlaç Sine-i Sad Pareme (Segah)                               
Suat Sayın - Rüzgar Uyumuş Ay Dalıyor (Acemkürdi)                               
Suat Sayın - Senden Bilirim Yok Bana Bir Faide Ey Gül (Hüseyni)                 
Suat Sayın - Yine Bir Gül Nihal (Rast)                                          
Suat Sayın - Şu Güzele Bir Bakın (Mahur)                                        
f:\Sivasli_14\MÜZIK - 1\Suat Sayin\Suat Sayın 6 - Aşk Kandili (Uzelli 
Suat Sayın - Aşk Kandili                                                        
Suat Sayın - Aşkın Sırrı Bilinmez                                               
Suat Sayın - Beklerim Seni Ben Pencerelerde                                     
Suat Sayın - Beni Hasta Ettin                                                   
Suat Sayın - Bitmeyen O Uzun Geceler Gibi                                       
Suat Sayın - Dünyada Aşk Denilen Kelime Yalan                                   
Suat Sayın - Gözlerimin Yaşını Silemiyorum                                      
Suat Sayın - Hasta Ettin Beni                                                   
Suat Sayın - Kederli Günlerimizde                                               
Suat Sayın - Nazende Sevgilim                                                   
Suat Sayın - Olmaz Bu İş Olamaz                                                 
Suat Sayın - Parayla Saadet Olmaz                                               
Suat Sayın - Sevmek Günahmı                                                     
Suat Sayın - Tanrı Verdi Çalmadım ki                                            
Suat Sayın - Yalan Gözlerin                                                     
Suat Sayın - Yollar Uzak Gelemedim                                              
Suat Sayın - Zehirledin Beni                    
Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
En son Sivasli_14 tarafından 11 Nis 2024, 21:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Sebep: Seri güncellendi..

En son Sivasli_14 tarafından 11 Nis 2024, 21:04 tarihinde darbelendi.
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“S - ޞ - T - U” sayfasına dön