VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Kırık Linkleri Bildirme Yöntemi

Resimli ve Detaylı Anlatım

Nasıl Konu Açarım,Resim & Dosya Yükleme,Avatar,İmza Vs. Forumlarla İlgili Yardımcı Bilgiler...
Kullanıcı avatarı
yldrm_43
Emektar Üye
Başlıklar: 654
Teşekkür Etti  : 1
Teşekkür Aldı  : 4688
İletişim:

Son zamanlarda kırık link bildirimlerini kırık link butonunu kullanmak yerine konu başlığının altına "liink kırık linki yenileyebilirmisiniz." gibi mesajlar yazmaktasınız. Fakat bu mesajlarınız site yönetimi tarafından dikkate alınmamakta, ancak bunun yerine kırık link butonunu kullanıp bildirim yaparsanız kırık link bildiriniz geçerli olur. daha öncede bu kural hakkında site admin Sivasli_14 gereken kuralı güzel ve açıklayıcı bir mesajla anlatmış ve artı + bu kuralı kullanıcı imzasında yani her konunun altında beliren *Kırık linkleri bildirme yöntemi* sekme linkiyle belirtmiş. Ama yine de Kuralı tazelemek için ve yeni üye olupta kuralı bilmeyen veya anlamayan arkadaşlar için resimli ve detaylı anlatım sunlaım..

---------------------------------------------------------------

1. ve 2. resimde görüldüğü üzere buton görünümleri tarayıcınızın sürümünden sürümüne değişebilir ben her iki örneğide paylaştım.

Resim
örnek1

Resim
örnek2

Resim
örnek3

Resim
örnek4
En son yldrm_43 tarafından 04 Eyl 2022, 02:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Dikkat!
paylaşmış olduğum albümleri siz değerli forum üyelerine sunuyorum. Lütfen indirmiş olduğunuz albümleri üçüncü taraf mensup kişilerle ve diğer internet ortamlarında paylaşmayın. Aksi bir durumda Şahsım ve VarBiraZ.NeT olacaklardan sorumlu tutulamaz.

Resim
Kullanıcı avatarı
Mechul
Mp3 Admin
Başlıklar: 1223
Teşekkür Etti  : 873
Teşekkür Aldı  : 14962
İletişim:

Dahada açıklanacak bir durum kalmamış... Ellerine sağlık yıldırım
Tüm Konu WinRar Şifrelerim : www.varbiraz.net/mechul

Albüm Şifresinde Sıkıntı Yaşayan Olursa ´....Şifrenin Başına Bir Boşluk Bırakırsa Sorun Çözülür.
Kullanıcı avatarı
Redd
Emektar Üye
Başlıklar: 207
Teşekkür Etti  : 502
Teşekkür Aldı  : 3025

Gerekliydi böyle bir anlatım valla...
2024 Güncel !
Tüm Dosya Şifrelerim.
► Spoiler’ı Göster
Paylaşılan albümler tanıtım amaçlıdır.
Paylaşımların dijital ortamda paylaşılması durumunda
varbiraz yönetimi ve şahsım sorumlu tutulamaz.

“Forum Kullanım” sayfasına dön