VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Sedat Uçan - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 4022
Teşekkür Etti  : 1027
Teşekkür Aldı  : 22774
İletişim:

# Üretim 2022-11-30 17:12:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT

Şifre:www.varbiraz.net

Resim

Sedat Uçan - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Sedat Ucan & Cemal Kuru - Medine Gülü 2007>
<Sedat Uçan - Adina Kurbanim Ya Rasulallah 2011>
<Sedat Uçan - Adına Kurbanım 2015 Müziksiz 320 kbps>
<Sedat Uçan - Al Beni Yüreğine 2018 Müziksiz 320 Kbps>
<Sedat Uçan - Al Beni Yüreğine 2019 320 Kbps>
<Sedat Uçan - Albümdışı & Single Eserleri>
<Sedat Uçan - Allah c.c. Yeter 2012 320 Kbps>
<Sedat Uçan - Allah c.c. Yeter 2012 Müziksiz 320 Kbps>
<Sedat Uçan - Ask İle>
<Sedat Uçan - Aşk Elinde 2003 - 320 Kbps>
<Sedat Uçan - Aşk Kervanı 2008>
<Sedat Uçan - Gönlümün Sultanı 2001 - 320 Kbps>
<Sedat Uçan - Hasan Dursun - İlahi Cenneti Müziksiz İlahiler 2016 320 kbps>
<Sedat Uçan - Hüzün 2022 - 320 Kbps>
<Sedat Uçan - Ilanim Var Ya Rasullah 2009>
<Sedat Uçan - Lodos>
<Sedat Uçan - Muhammed'in Hürmetine 1998 Müziksiz 320 Kbps>
<Sedat Uçan - Müsaden Var mı 2015 Müziksiz 320 Kbps>
<Sedat Uçan - Müsaden Var Mı Ya Resulallah 2015>
<Sedat Uçan - Resul'ün Gülleri 2007 - 320 Kbps>
<Sedat Uçan - Resulün Ümmetiyiz 1999 - 320 Kbps>
<Sedat Uçan - Senin Aşkına>
<Sedat Uçan - Sevdasina Yandik>
<Sedat Uçan - Söz Verdim Allahim>
<Sedat Uçan - Yüceler Yücesi (2006)>
<Sedat Uçan - İlahi Aşkınla 1998 320 Kbps>

Sedat Uçan - Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

d:\0\00\S.U\Sedat Ucan & Cemal Kuru - Medine Gülü 2007\               
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Allahu Allah (( Sedat Ucan ))                         
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Babam (( Cemal Kuru ))                                
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Durmaz Yana (( Sedat Ucan ))                          
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Fahri Alem (( Cemal Kuru ))                           
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Kerbela (( Sedat Ucan ))                              
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Medine Gulu 2@V@7 - 01 - Namaz Ilahisi (( Cemal Kuru )
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Medine Gulu 2@V@7 - 02 - Kerbela (( Sedat Ucan ))     
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Medine Gulu 2@V@7 - 03 - Medine´Ye Varamadim (( Sedat 
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Medine Gulu 2@V@7 - 04 - Fahri Alem (( Cemal Kuru ))  
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Medine Gulu 2@V@7 - 05 - Salavati Serife (( Sedat Ucan
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Medine Gulu 2@V@7 - 06 - Mekkenin Daglari (( Sedat Uca
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Medine Gulu 2@V@7 - 07 - Babam (( Cemal Kuru ))       
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Medine Gulu 2@V@7 - 08 - Allahu Allah (( Sedat Ucan ))
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Medine Gulu 2@V@7 - 09 - Uyan (( Cemal Kuru ))        
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Medine Gulu 2@V@7 - 10 - Durmaz Yana (( Sedat Ucan )) 
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Medine´Ye Varamadim (( Sedat Ucan ))                  
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Mekkenin Daglari (( Sedat Ucan ))                     
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Namaz Ilahisi (( Cemal Kuru ))                        
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Salavati Serife (( Sedat Ucan ))                      
Sedat Ucan & Cemal Kuru - Uyan (( Cemal Kuru ))                                                                    
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Adina Kurbanim Ya Rasulallah 2011\           
[2010] Sedat Uçan - Adina Kurbanim Ya Rasulallah 1                              
[2010] Sedat Uçan - Adina Kurbanim Ya Rasulallah 2                              
Sedat Uçan - Adina Kurbanim                                                     
Sedat Uçan - Annem                                                              
Sedat Uçan - Açtim Ellerimi Semaya                                              
Sedat Uçan - Can Verdim                                                         
Sedat Uçan - Mecnunun Olmusum                                                   
Sedat Uçan - Medinenin Yolculari                                                
Sedat Uçan - Sana Hasret                                                        
Sedat Uçan - Zalim Nefsim                                                       
Sedat Uçan - Zikredeyim                                                         
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Adına Kurbanım 2015 Müziksiz 320 kbps\       
Sedat Uçan - 1 Actim Ellerimi Semaya                                            
Sedat Uçan - 2 Adina Kurbanim                                                   
Sedat Uçan - 3 Mecnunun Olmusum Ya Rasulallah                                   
Sedat Uçan - 4 Annem                                                            
Sedat Uçan - 5 Gozlerim Seni Arar                                               
Sedat Uçan - 6 Sana Hasret                                                      
Sedat Uçan - 7 Zalim Nefsim                                                     
Sedat Uçan - 8 Medinenin Yolculari                                              
Sedat Uçan - 9 Zikredeyim Mevlam Seni                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Al Beni Yüreğine 2018 Müziksiz 320 Kbps\     
Sedat Uçan - 1 On Sekiz Bin Aleme                                               
Sedat Uçan - 10 Vuslat                                                          
Sedat Uçan - 2 Al Beni Yüreğine                                                 
Sedat Uçan - 3 Annem                                                            
Sedat Uçan - 4 Ayrılık                                                          
Sedat Uçan - 5 Davet                                                            
Sedat Uçan - 6 Hasret                                                           
Sedat Uçan - 7 Her Şeyin Sahibi Allah                                           
Sedat Uçan - 8 İslam Güzel Ahlaktır                                             
Sedat Uçan - 9 Subhanallah                                                      
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Al Beni Yüreğine 2019 320 Kbps\              
Sedat Uçan - Al Beni Yüreğine 2018                                              
Sedat Uçan - Al Beni Yüreğine 2019 1                                            
Sedat Uçan - Al Beni Yüreğine 2019 2                                            
Sedat Uçan - Al Beni Yüreğine 2019 3                                            
Sedat Uçan - 01 Her Şeyin Sahibi Allah                                          
Sedat Uçan - 02 Davet                                                           
Sedat Uçan - 03 Subhanallah                                                     
Sedat Uçan - 04 Ayrılık                                                         
Sedat Uçan - 05 İslam Güzel Ahlaktır                                            
Sedat Uçan - 06 Al Beni Yüreğine                                                
Sedat Uçan - 07 Onsekizbin Aleme                                                
Sedat Uçan - 08 Annem                                                           
Sedat Uçan - 09 Hasret                                                          
Sedat Uçan - 10 Vuslat                                                          
Sedat Uçan - 11 Her Şeyin Sahibi Allah (Akustik)                                
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Albümdışı & Single Eserleri\                 
<Sedat Uçan & Ahmet Feyzi (Düet)>                                               
<Sedat Uçan - Kalpten Kalbe 1>                                                  
<Sedat Uçan - Medine TV İlahileri>                                              
Grup Hicaz & Sedat Ucan - Neredesin Anam                                        
Sedat Uçan & Abdurrahman Önül - Bir Gece Muhammede                              
Sedat Uçan & Abdurrahman Önül - Gururlanma İnsanoğlu 2015                       
Sedat Uçan & Peker Kardeşler - Kerbela                                          
Sedat Uçan - Affet İsyanım                                                      
Sedat Uçan - Annem - İlahi Altyapı                                              
Sedat Uçan - Annem Dün Rüya Gördüm                                              
Sedat Uçan - Annem                                                              
Sedat Uçan - Ağlama Yar                                                         
Sedat Uçan - Ağlama                                                             
Sedat Uçan - Aşkın İle Aşıklar                                                  
Sedat Uçan - Behey gafil ilk versiyonu                                          
Sedat Uçan - Biz dünyadan gider olduk ilk versiyonu                             
Sedat Uçan - Burası Benim                                                       
Sedat Uçan - Celaleddin Ada - Fatih Soylu Düet Yak Beni Allah                   
Sedat Uçan - Cemal Kuru - Hasan İle Hüseyin'dir                                 
Sedat Uçan - Dağlara Düşünce Ayaz                                               
Sedat Uçan - Dün Rüya Gördüm Annem                                              
Sedat Uçan - En Güzel Rüya                                                      
Sedat Uçan - Filistin rap                                                       
Sedat Uçan - Gül Ahmedim                                                        
Sedat Uçan - Haline Şükret remix 2008                                           
Sedat Uçan - Hastayım Tevhid Tabibi                                             
Sedat Uçan - Havar Geylani                                                      
Sedat Uçan - Her Şeyin Sahibi Allah 2019                                        
Sedat Uçan - Hüzün                                                              
Sedat Uçan - Islandı Seccadem Müziksiz                                          
Sedat Uçan - Kabrimin İlk Gecesi                                                
Sedat Uçan - Kara Tren                                                          
Sedat Uçan - Kara Yüzüm                                                         
Sedat Uçan - La iLahe iLLALLAH                                                  
Sedat Uçan - La İlahe İllallah                                                  
Sedat Uçan - Mecnun Olmuşum                                                     
Sedat Uçan - Mehmet Bozdağ - Annem [ Ağlatan Şiir ]                             
Sedat Uçan - Mekkenin Dağları                                                   
Sedat Uçan - Menzil Köyü                                                        
Sedat Uçan - Müminiz Kalu Beladan remix                                         
Sedat Uçan - Ne Zaman Anarsam Seni                                              
Sedat Uçan - Nerdesin                                                           
Sedat Uçan - Resulün Gülleri                                                    
Sedat Uçan - Seyreyle Güzel                                                     
Sedat Uçan - Taleal Bedru                                                       
Sedat Uçan - Tevhid Tabibi                                                      
sedat uçan - uçun kuşlar                                                        
Sedat Uçan - Veysel Karani                                                      
Sedat Uçan - Yalan Dünya                                                        
Sedat Uçan - Yer Agliyordu Hamzaya                                              
Sedat Uçan - Yüksel Korkmaz  - Arafat Dağı                                      
Sedat Uçan - Çöllerdeyim                                                        
Sedat Uçan - Ötüsen Kuslar remix                                                
Sedat Uçan - İmtihan 2021                                                       
Sedat Uçan - Şehit Tahtında                                                     
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Albümdışı & Single Eserleri\Sedat Uçan & Ahme
Sedat Uçan & Ahmet Feyzi (Düet)                                                 
Bilemezler - Sedat Uçan & Ahmet Feyzi (Düet)                                    
Ezanlar - Sedat Uçan & Ahmet Feyzi (Düet)                                       
Medine'nin Yollarında - Sedat Uçan & Ahmet Feyzi (Düet)                         
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Albümdışı & Single Eserleri\Sedat Uçan - Kalp
Sedat Uçan - Ben Dervişim Dönerim                                               
Sedat Uçan - Ben Sana Aşık                                                      
Sedat Uçan - De ALLAH ALLAH                                                     
Sedat Uçan - Derdimin Dermanı                                                   
Sedat Uçan - Filistinde Bitsin Acılar                                           
Sedat Uçan - Gönülden Yemin Ettim                                               
Sedat Uçan - Hasbi Rabbi CELLALLAH                                              
Sedat Uçan - Seni Çok Seviyoruz                                                 
Sedat Uçan - İmza Attılar                                                       
Sedat Uçan - Şükür Olsun Mevlaya                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Albümdışı & Single Eserleri\Sedat Uçan - Medi
Sedat Uçan-Medine Tv                                                            
Sedat Uçan - Affet İsyanım Benim                                                
Sedat Uçan - Arafat Dağı                                                        
Sedat Uçan - Arayu arayu - Veysel Karani                                        
Sedat Uçan - Ağlar Yakup Ağlar                                                  
Sedat Uçan - Cennetine                                                          
Sedat Uçan - Dün Rüya Gördüm Annem                                              
Sedat Uçan - Eledim Eledim                                                      
Sedat Uçan - Gel Gör Beni                                                       
Sedat Uçan - Giydim beyazları Düştüm Yollara                                    
Sedat Uçan - Havar Geylani                                                      
Sedat Uçan - Kervan                                                             
Sedat Uçan - Mevlana Gibi                                                       
Sedat Uçan - Nerdesin                                                           
Sedat Uçan - Salatullah Selamullah                                              
Sedat Uçan - Söz Verdim                                                         
Sedat Uçan - Tevhid tabibi                                                      
Sedat Uçan - Uçun Kuşlar Medineye                                               
Sedat Uçan - Ya resulallah                                                      
Sedat Uçan - Ya İlahi                                                           
Sedat Uçan - Çanakkale İçinde                                                   
Sedat Uçan - Çarenmi var                                                        
Sedat Uçan - Şehit Tahtında                                                     
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Allah c.c. Yeter 2012  320 Kbps\             
Sedat Uçan - Allah c.c. Yeter 2012 2                                            
Sedat Uçan - 1 Görsem Ağlayı Ağlayı                                             
Sedat Uçan - 10 La İlahe İllallah                                               
Sedat Uçan - 2 Gözde Sürme Muhammed'in  (s.a.v.)                                
Sedat Uçan - 3 Allah Yeter                                                      
Sedat Uçan - 4 Nerdesin Ya Nebi (feat. Dursun Ali Erzincanlı)                   
Sedat Uçan - 5 Gel Efendim                                                      
Sedat Uçan - 6 Islandı Seccadem                                                 
Sedat Uçan - 7 Senin ile                                                        
Sedat Uçan - 8 Ne Yazar                                                         
Sedat Uçan - 9 Elhamdülillah                                                    
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Allah c.c. Yeter 2012 Müziksiz 320 Kbps\     
album_355027_250_250                                                            
DBGDA3                                                                          
01.Sedat Uçan - Görsem Ağlayı Ağlayı                                            
02.Sedat Uçan - Gözde Sürme                                                     
03.Sedat Uçan - Allah Yeter                                                     
04.Sedat Uçan - Nerdesin Ya Nebi                                                
05.Sedat Uçan - Gel Efendim                                                     
06.Sedat Uçan - Islandı Seccadem                                                
07.Sedat Uçan - Senin ile                                                       
08.Sedat Uçan - Ne Yazar                                                        
09.Sedat Uçan - Elhamdülillah                                                   
10.Sedat Uçan - La İlahe İllallah                                               
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Ask İle\                                     
Sedat Ucan - Ask ile - AyAvci                                                   
Sedat Ucan - Babam                                                              
Sedat Ucan - Birak Beni - AyAvci                                                
Sedat Ucan - Burasi Benim - AyAvci                                              
Sedat Ucan - Gel Tevbe Eyle                                                     
Sedat Ucan - Gonlumun Sultani - AyAvci                                          
Sedat Ucan - Kardesim                                                           
Sedat Ucan - Medinenin Yollari - AyAvci                                         
Sedat Ucan - Menziline Geldim - AyAvci                                          
Sedat Ucan - Muhammedull Emin                                                   
Sedat Ucan - Resulun Ummetiyiz                                                  
Sedat Ucan - Seferim Var - AyAvci                                               
Sedat Ucan - Sultanim - AyAvci                                                  
Sedat Ucan - Yalan Dunya                                                        
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Aşk Elinde 2003 - 320 Kbps\                  
Sedat Uçan - Aşk Elinde 2                                                       
Sedat Uçan - 01 Gel Allah De                                                    
Sedat Uçan - 02 Nebi Sultan                                                     
Sedat Uçan - 03 Sevdim Seni                                                     
Sedat Uçan - 04 Güzel Medine'm                                                  
Sedat Uçan - 05 Gururlanma  İnsanoğlu                                           
Sedat Uçan - 06 Veysel Karani                                                   
Sedat Uçan - 07 Aşk Elinde                                                      
Sedat Uçan - 08 Mekke'ye                                                        
Sedat Uçan - 09 Gidemedim                                                       
Sedat Uçan - 10 Sevdası Resul                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Aşk Kervanı 2008\                            
Sedat Uçan - Aşk Kervani                                                        
Sedat Uçan - 1 Resulun Ümmetiyiz                                                
Sedat Uçan - 2 Haline Şükret                                                    
Sedat Uçan - 3 Müminiz Kalu Beladan                                             
Sedat Uçan - 4 Dünya Yalandır                                                   
Sedat Uçan - 5 Rahmeyle                                                         
Sedat Uçan - 6 Bilmediğimiz                                                     
Sedat Uçan - 7 Yalan Dünya                                                      
Sedat Uçan - 8 İman İle                                                         
Sedat Uçan - 9 İlahi Aşkınla                                                    
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Gönlümün Sultanı 2001 - 320 Kbps\            
Sedat Uçan - Gönlümün Sultanı 2001 1                                            
Sedat Uçan - Gönlümün Sultanı 2001 2                                            
Sedat Uçan - 01 Medine'nin Yollarına                                            
Sedat Uçan - 02 Burasi Benim                                                    
Sedat Uçan - 03 Aşk Ile                                                         
Sedat Uçan - 04 Gönlümün Sultanı                                                
Sedat Uçan - 05 Gel Tevbe Eyle                                                  
Sedat Uçan - 06 Menziline Geldim                                                
Sedat Uçan - 07 Sultanıma                                                       
Sedat Uçan - 08 Bırak Beni                                                      
Sedat Uçan - 09 Seferim Var                                                     
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Hasan Dursun - İlahi Cenneti Müziksiz İlahile
Sedat Uçan - Hasan Dursun - İlahi Cenneti Müziksiz İlahiler 2016                
1 Sedat Uçan - Zalim Nefsim                                                     
10 Hasan Dursun - Ya Rasulallah                                                 
11 Sedat Uçan - Medinenin Yolcuları                                             
12 Sedat Uçan - La İlahe İllallah                                               
13 Sedat Uçan - Gözlerim Seni Arar                                              
14 Sedat Uçan - Sana Hasret                                                     
15 Sedat Uçan - Ne Yazar                                                        
16 Sedat Uçan - Zikredeyim Mevlam Seni                                          
2 Sedat Uçan - Islandı Seccadem                                                 
3 Sedat Uçan - Açtım Ellerimi Semaya                                            
4 Hasan Dursun - Nerdesin                                                       
5 Hasan Dursun - Ağlayı Ağlayı                                                  
6 Sedat Uçan - Allah Yeter                                                      
7 Sedat Uçan - Mecnunun Olmuşum Ya Rasulallah                                   
8 Sedat Uçan - Senin ile                                                        
9 Hasan Dursun - Kara Toprak                                                    
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Hüzün 2022 - 320 Kbps\                       
Sedat Uçan - 01 Hüzün                                                           
Sedat Uçan - 02 En Güzel Rüya                                                   
Sedat Uçan - 03 İmtihan                                                         
Sedat Uçan - 04 Yak Beni Allah                                                  
Sedat Uçan - 05 Gelemiyorum                                                     
Sedat Uçan - 06 Gani Mevlam                                                     
Sedat Uçan - 07 Gel Gör Beni Aşk Neyledi                                        
Sedat Uçan - 08 Gönül Hun Oldu                                                  
Sedat Uçan - 09 Selam Getirdim                                                  
Sedat Uçan - 10 Vakti Sala                                                      
Sedat Uçan - 11 Özledim                                                         
Sedat Uçan - 12 Ey Şehadet                                                      
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Ilanim Var Ya Rasullah 2009\                 
Sedat Uçan - Aglaya Aglaya                                                      
Sedat Uçan - Bir Bilebilsen                                                     
Sedat Uçan - Her Tarafim Oldu Isyan                                             
Sedat Uçan - Ilanim Var                                                         
Sedat Uçan - Nebiler Nebisi                                                     
Sedat Uçan - Seni Isterim                                                       
Sedat Uçan - Vurgunum                                                           
Sedat Uçan - Yolundayiz Ya Muhammed (S.A)                                       
Sedat Uçan - Zeynebim                                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Lodos\                                       
Sedat Ucan - Askina Atesi                                                       
Sedat Ucan - Bayram O Bayram Olur                                               
Sedat Ucan - Gel Ask Ile                                                        
Sedat Ucan - Guvercin                                                           
Sedat Ucan - Ruya                                                               
Sedat Ucan - Selamimi Saldim                                                    
Sedat Ucan - Sevdamsin Allah                                                    
Sedat Ucan - Sultanim'dan Bir Haber                                             
Sedat Ucan - Yandim Askina                                                      
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Muhammed'in Hürmetine 1998 Müziksiz 320 Kbps\
Sedat Uçan - 01 Muhammed'in Hürmetine                                           
Sedat Uçan - 02 Biz Dünyadan Gider Olduk                                        
Sedat Uçan - 03 Behey Gafil                                                     
Sedat Uçan - 04 Yavaş Yavaş                                                     
Sedat Uçan - 05 İlahi Aşkınla Huzura Erdim                                      
Sedat Uçan - 06 Dünya Yalandır                                                  
Sedat Uçan - 07 Uyan Arkadaşım                                                  
Sedat Uçan - 08 Şeytan Tutarsa Elinden                                          
Sedat Uçan - 09 Ey Aşık-ı Sadıklar                                              
Sedat Uçan - 10 Hakka Dön Kardeş                                                
Sedat Uçan - 11 Kendini Bilen                                                   
Sedat Uçan - 12 Dolan Gözler                                                    
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Müsaden Var mı 2015 Müziksiz 320 Kbps\       
album_455020_300_300                                                            
1 -Sedat Uçan - İnşallah Geleceğim                                              
2 -Sedat Uçan - Müsaden Var Mı                                                  
3 -Sedat Uçan - Haydi Namaza                                                    
4 -Sedat Uçan - Hz.Hamza                                                        
5 -Sedat Uçan - Götürün Sevdama                                                 
6 -Sedat Uçan - Gönül                                                           
7 -Sedat Uçan - Gül Efendim                                                     
8 -Sedat Uçan - Ben Bende Değilem Bugün                                         
9 -Sedat Uçan - Ölümü Dünyadan Kaldıramazsın                                    
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Müsaden Var Mı Ya Resulallah 2015\           
Sedat Uçan - Ben Bende Değilem Bugün                                            
Sedat Uçan - Gönül                                                              
Sedat Uçan - Götürün Sevdama                                                    
Sedat Uçan - Gül Efendim                                                        
Sedat Uçan - Haydi Namaza                                                       
Sedat Uçan - Hz. Hamza                                                          
Sedat Uçan - Müsaden Varmı                                                      
Sedat Uçan - Ölümü Dünyadan Kaldıramazsın                                       
Sedat Uçan - İnşallah Geleceğim                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Resul'ün Gülleri 2007 - 320 Kbps\            
Sedat Uçan - Resul'ün Gülleri 2007 2                                            
Sedat Uçan - 01 Allah Allah                                                     
Sedat Uçan - 02 Resul'ün Gülleri                                                
Sedat Uçan - 03 Medine'nin Yollarında                                           
Sedat Uçan - 04 Gülistan                                                        
Sedat Uçan - 05 Vaz Gel Gönül                                                   
Sedat Uçan - 06 Meğer Ölüm                                                      
Sedat Uçan - 07 Anam                                                            
Sedat Uçan - 08 Bilemezler                                                      
Sedat Uçan - 09 Beytullah'ta Ben                                                
Sedat Uçan - 10 Resul'ün Gülleri (Enstr.)                                       
Sedat Uçan - 11 Anam (Enstr.)                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Resulün Ümmetiyiz 1999 - 320 Kbps\           
Sedat Uçan - 01 Kapına Geldim                                                   
Sedat Uçan - 02 Kardeşim                                                        
Sedat Uçan - 03 Menzil Köyünde                                                  
Sedat Uçan - 04 Resulün Ümmetiyiz                                               
Sedat Uçan - 05 Yalan Dünya                                                     
Sedat Uçan - 06 Muhammed'ül -Emin                                               
Sedat Uçan - 07 Dervişin Zikri                                                  
Sedat Uçan - 08 Götürsünler                                                     
Sedat Uçan - 09 Rahmeyle                                                        
Sedat Uçan - 10 Babam                                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Senin Aşkına\                                
Sedat Uçan - Senin Aşkın                                                        
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Sevdasina Yandik\                            
Sedat Ucan - Bilmedimiz                                                         
Sedat Ucan - Cok Sevdim                                                         
Sedat Ucan - Iman Ile                                                           
Sedat Ucan - Kurbanim                                                           
Sedat Ucan - Lebbeyk                                                            
Sedat Ucan - Sevdasina Yandik                                                   
Sedat Ucan - Sukurler Olsun                                                     
Sedat Ucan - Yalin Ayak                                                         
Sedat Ucana - Haydi Sultana                                                     
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Söz Verdim Allahim\                          
01 Sedat Ucan - Gitsem                                                          
02 Sedat Ucan - Haline Sukret                                                   
03 Sedat Ucan - Yetimdir                                                        
04 Sedat Ucan - Muminiz Kalu Beladan                                            
05 Sedat Ucan - Kimler Doydu                                                    
06 Sedat Ucan - Anam                                                            
07 Sedat Ucan - Affeyle Bizi                                                    
08 Sedat Ucan - Seferim Var                                                     
09 Sedat Ucan - Mestu Hayranim                                                  
10 Sedat Ucan - Söz Verdim Allahim                                              
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - Yüceler Yücesi (2006)\                       
Sedat Ucan - 02 - Ben Sana Acik                                                 
Sedat Ucan - 03 - Derdimin Dermani                                              
Sedat Ucan - 04 - Dervis Canlar                                                 
Sedat Ucan - 06 - Özunde Islam                                                  
Sedat Ucan - 07 - Seni Cok Seviyorum                                            
Sedat Ucan - 08 - Sevgiye Laik Allah                                            
Sedat Ucan - 09 - Yemin Ettim                                                   
Sedat Ucan - 10 - Yuceler Yucesi                                                
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\00\S.U\Sedat Uçan - İlahi Aşkınla 1998 320 Kbps\                 
Sedat Uçan - İlahi Aşkınla 1998 B                                               
Sedat Uçan - 1 İlahi Aşkınla Huzura Erdim                                       
Sedat Uçan - 10 Yavaş Yavaş                                                     
Sedat Uçan - 11 Ey Aşıkı Sadıklar                                               
Sedat Uçan - 12 Uyan Arkadaşım                                                  
Sedat Uçan - 2 Dünya Yalandır                                                   
Sedat Uçan - 3 Behey Gafil                                                      
Sedat Uçan - 4 Biz Dünyadan Gider Olduk                                         
Sedat Uçan - 5 Kendini Bilen                                                    
Sedat Uçan - 6 Dolan Gözler                                                     
Sedat Uçan - 7 Muhammed'in Hürmetine                                            
Sedat Uçan - 8 Hakka Dön Kardeş                                                 
Sedat Uçan - 9 Şeytan Tutarsa Elinden                   
Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“S - ޞ - T - U” sayfasına dön