VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Ceylan Ertem - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3999
Teşekkür Etti  : 1025
Teşekkür Aldı  : 22671
İletişim:

Resim

Ceylan Ertem - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Barana & Ceylan Ertem - Xenopolis (2011)>
<Ceylan Ertem - Adem Olan Anlar (Single) 2020>
<Ceylan Ertem - Amansız Gücenik (2014)>
<Ceylan Ertem - Câhille Sohbeti Kestim (2020)>
<Ceylan Ertem - Dardayım (Single) 2021>
<Ceylan Ertem - Duyuyor Musun (2022)>
<Ceylan Ertem - Dünya Heveslisi (Single) 2020>
<Ceylan Ertem - Gel Sevelim (Single) 2018>
<Ceylan Ertem - Mavi Çocuklar (Single) 2018>
<Ceylan Ertem - O Son Kusura Bakacaktık (2022)>
<Ceylan Ertem - Sis (Single) 2021>
<Ceylan Ertem - Soluk (2010)>
<Ceylan Ertem - Yine De Amin 2017>
<Ceylan Ertem - YUH! (2015)>
<Ceylan Ertem - Zalım (Single) 2017>
<Ceylan Ertem - Çarem Benim (Single) 2022>
<Ceylan Ertem - Çaresiz (Single) 2021>
<Ceylan Ertem - Ütopyalar Güzeldir (2012)>
<Ceylan Ertem - Şah Mat (Single) 2022>
<Ceylan Ertem Feat. Mabel Matiz - Kör Heves (Single) 2014>
<Kolektif İstanbul & Ceylan Ertem - Hileli (Single) 2018>

Ceylan Ertem - Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Barana & Ceylan Ertem - Xenopolis (2011)\         
Barana & Ceylan Ertem - Arabesk                                                 
Barana & Ceylan Ertem - Birinci                                                 
Barana & Ceylan Ertem - Click Here                                              
Barana & Ceylan Ertem - Dansapolis                                              
Barana & Ceylan Ertem - Simit Mimit                                             
Barana & Ceylan Ertem - Sulugroove                                              
Barana & Ceylan Ertem - Sustum                                                  
Barana & Ceylan Ertem - Yeralti                                                 
Barana & Ceylan Ertem - Zelzele                                                 
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Adem Olan Anlar (Single) 2020\     
01. Ceylan Ertem - Adem Olan Anlar                                              
Ceylan Ertem - Adem Olan Anlar                                                  
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Amansız Gücenik (2014)\            
Ceylan Ertem - Beş Gündür                                                       
Ceylan Ertem - Bile İsteye                                                      
Ceylan Ertem - Bitince                                                          
Ceylan Ertem - Bu Bardak Dolsun                                                 
Ceylan Ertem - El Adamı                                                         
Ceylan Ertem - Gideni Tutma                                                     
Ceylan Ertem - Gidiyor                                                          
Ceylan Ertem - Hırpalandı Mayıs                                                 
Ceylan Ertem - Kahroloji                                                        
Ceylan Ertem - Naif                                                             
Ceylan Ertem - Umut Var                                                         
Ceylan Ertem - Yorgun Eller                                                     
Ceylan Ertem - Şarkıcınım                                                       
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Câhille Sohbeti Kestim (2020)\     
Cover                                                                           
Ceylan Ertem - Al Fadimem                                                       
Ceylan Ertem - Bahçe Duvarından Aştım                                           
Ceylan Ertem - Dargın Mahkum                                                    
Ceylan Ertem - Gel Sevelim                                                      
Ceylan Ertem - Gide Gide Bir Söğüde Dayandım                                    
Ceylan Ertem - Herkes Kendi İŞine                                               
Ceylan Ertem - Yaktın Yandırdın Beni                                            
Ceylan Ertem - Yolcu                                                            
Ceylan Ertem, Can Güngör - Farketmeden                                          
Ceylan Ertem, Coşkun Karademir - Ey Zahit Şaraba Eyle İHtiram                   
Ceylan Ertem, Gökhan Türkmen - Gönül                                            
Ceylan Ertem, Yusuf Taşkın - Fosforlu Cevriye                                   
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Dardayım (Single) 2021\            
Cover                                                                           
Ceylan Ertem - Dardayım                                                         
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Duyuyor Musun (2022)\              
Cover                                                                           
Ceylan Ertem, Cihan Mürtezaoğlu - Yaşadım Mı Öldüm Mü                           
Ceylan Ertem, Coşkun Karademir - Hesabım Var                                    
Ceylan Ertem, Coşkun Karademir - Ne Ağlarsın Benim Zülfü Siyahım                
Ceylan Ertem, Derya Uluğ - Yazık                                                
Ceylan Ertem, Dilek Türkan - Fikrimin İnce Gülü                                 
Ceylan Ertem, Duygu Soylu - Can Kenarı                                          
Ceylan Ertem, Duygu Soylu - Güllerim Soldu                                      
Ceylan Ertem, Gökhan Türkmen - Kadınım                                          
Ceylan Ertem, Haluk Levent - Başka Türlü Bir Şey                                
Ceylan Ertem, Haluk Levent - Gönül Çalamazsan Aşkın Sazını                      
Ceylan Ertem, Haluk Levent - Odam Kireçtir Benim                                
Ceylan Ertem, Hande Yener - Yeter                                               
Ceylan Ertem, Jehan Barbur - Sonbahar Rüzgarları                                
Ceylan Ertem, Levent Yüksel - Beni Bırakın                                      
Ceylan Ertem, Melek Mosso - Beni Hatırla                                        
Ceylan Ertem, Sıla - Anonim Sevgili                                             
Ceylan Ertem, Sıla - Tükeneceğiz                                                
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Dünya Heveslisi (Single) 2020\     
Cover                                                                           
Ceylan Ertem - Datlım Gıymatlım                                                 
Ceylan Ertem - Yalnızlık Ölüm Boyu                                              
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Gel Sevelim (Single) 2018\         
Gel Sevelim 2018                                                                
Ceylan Ertem - Gel Sevelim                                                      
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Mavi Çocuklar (Single) 2018\       
Ertem - Mavi Çocuklar                                                           
Ceylan Ertem - Mavi Çocuklar                                                    
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - O Son Kusura Bakacaktık (2022)\    
Cover                                                                           
Ceylan Ertem - Benim İçin Üzülme (Saygı Albümü Bergen)                          
Ceylan Ertem - O Son Kusura Bakacaktık (feat. Deniz Taşar)                      
Ceylan Ertem - Rüzgar (Yeni Türkü Zamansız)                                     
Ceylan Ertem, Haluk Levent - Başka Türlü Bir Şey                                
Ceylan Ertem, Haluk Levent - Gönül Çalamazsan Aşkın Sazını                      
Ceylan Ertem, Haluk Levent - Odam Kireçtir Benim                                
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Sis (Single) 2021\                 
Cover                                                                           
CEYLAN ERTEM - Sis                                                              
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Soluk (2010)\                      
Ceylan Ertem - Bırakma                                                          
Ceylan Ertem - Evim Nerde (intro)                                               
Ceylan Ertem - Fikrimin İnce Gülü                                               
Ceylan Ertem - Gidip Dinlenmeliyim                                              
Ceylan Ertem - Gönül Daği                                                       
Ceylan Ertem - Kizilciklar Oldu Mu                                              
Ceylan Ertem - Mi Minör                                                         
Ceylan Ertem - Müzikten Uzak                                                    
Ceylan Ertem - Nazima                                                           
Ceylan Ertem - Sombahar                                                         
Ceylan Ertem - Torun                                                            
Ceylan Ertem - Çok Yakin                                                        
Ceylan Ertem - İnsandık                                                         
Ceylan Ertem - Şenay                                                            
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Yine De Amin 2017\                 
Ceylan Ertem - Beni Öyle Bilme                                                  
Ceylan Ertem - Bırak Kendini                                                    
Ceylan Ertem - Efsunlu Dünya                                                    
Ceylan Ertem - Esmer                                                            
Ceylan Ertem - Hiçbir Şeyimsin (Remix)                                          
Ceylan Ertem - HiçbirŞeyimsin                                                   
Ceylan Ertem - Korsan                                                           
Ceylan Ertem - Kovdum                                                           
Ceylan Ertem - Nilüfer                                                          
Ceylan Ertem - Sevmek Gerekli                                                   
Ceylan Ertem - İnadına                                                          
Ceylan Ertem - İzin                                                             
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - YUH! (2015)\                       
Ceylan Ertem - Arka Mahalle                                                     
Ceylan Ertem - Beynim Zonkluyor                                                 
Ceylan Ertem - Bir Erkek Yüzünden                                               
Ceylan Ertem - Haydar Haydar                                                    
Ceylan Ertem - Mapushane İçinde                                                 
Ceylan Ertem - Odam Kireçtir Benim                                              
Ceylan Ertem - Oyuncak Dünya                                                    
Ceylan Ertem - Son Bakış                                                        
Ceylan Ertem - Uçurtma                                                          
Ceylan Ertem - Yuh Yuh                                                          
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Zalım (Single) 2017\               
Ceylan Ertem - Zalım                                                            
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Çarem Benim (Single) 2022\         
Cover                                                                           
Ceylan Ertem - Çarem Benim                                                      
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Çaresiz (Single) 2021\             
Cover                                                                           
Ceylan Ertem - Çaresiz                                                          
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Ütopyalar Güzeldir (2012)\         
Ceylan Ertem - Annem Duysa Üzülüyor                                             
Ceylan Ertem - Cennetin Irmakları                                               
Ceylan Ertem - Ertesi Gece                                                      
Ceylan Ertem - Kaçıncı Yarın                                                    
Ceylan Ertem - Kış Suçlu Çok                                                    
Ceylan Ertem - Ne Güzel Gün                                                     
Ceylan Ertem - Ne Olursan Ol Gelme                                              
Ceylan Ertem - Orman                                                            
Ceylan Ertem - Oğlan Acı Çekiyor                                                
Ceylan Ertem - Ütopyalar Güzeldir                                               
Ceylan Ertem - İntro                                                            
Ceylan Ertem - İstisna                                                          
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem - Şah Mat (Single) 2022\             
Ceylan Ertem - Şah Mat                                                          
d:\0\3\Ceylan Ertem\Ceylan Ertem Feat. Mabel Matiz - Kör Heves (Single
Ceylan Ertem Feat. Mabel Matiz - Kör Heves                                      
d:\0\3\Ceylan Ertem\Kolektif İstanbul & Ceylan Ertem - Hileli (Single)
Kolektif İstanbul & Ceylan Ertem - Hileli                                       
Şifre: www.varbiraz.net

320

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...

En son Sivasli_14 tarafından 11 Nis 2023, 16:26 tarihinde darbelendi.
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“A - B - C - Ç” sayfasına dön