VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Şevval İlçi Şentürk - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3996
Teşekkür Etti  : 1025
Teşekkür Aldı  : 22614
İletişim:

# Üretim 2023-07-22 15:36:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.Com,Net

Resim

Şevval İlçi Şentürk - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Sevval İlçi Şentürk - Bülbülüm Altın Kafeste (Canlı) Single>
<Sevval İlçi Şentürk - Hisarbuselik>
<Sevval İlçi Şentürk - Rüya Gibi Uçan Yıllar (Single)>
<Sevval İlçi Şentürk - Vol 1 (Türk Sanat Müziği Serisi)>
<Sevval İlçi Şentürk - Vol 2 (Türk Sanat Müziği Serisi)>
<Sevval İlçi Şentürk - Vol 3 (Türk Sanat Müziği Serisi)>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

d:\0\5\Ş.Ş\Sevval İlçi Şentürk - Bülbülüm Altın Kafeste (Canlı) Single
Sevval İlçi Şentürk - Bülbülüm Altın Kafeste (Canlı)                            
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\5\Ş.Ş\Sevval İlçi Şentürk - Hisarbuselik\                        
Sevval İlçi Şentürk - Bir Nev-civansın                                          
Sevval İlçi Şentürk - Dök Zülfünü Meydane Gel                                   
Sevval İlçi Şentürk - Go¨nlu¨m Hevesi                                           
Sevval İlçi Şentürk - Hisarbuselik Ney Taksimi (feat. Kaşif Demiröz)            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\5\Ş.Ş\Sevval İlçi Şentürk - Rüya Gibi Uçan Yıllar (Single)\      
Sevval İlçi Şentürk - Hicaz Saz Semai (Canlı)                                   
Sevval İlçi Şentürk - Rüya Gibi Uçan Yıllar (Canlı)                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\5\Ş.Ş\Sevval İlçi Şentürk - Vol 1 (Türk Sanat Müziği Serisi)\    
Sevval İlçi Şentürk - Vol 1 (Türk Sanat Müziği Serisi)                          
Sevval İlçi Şentürk - Akşamın Olduğu Yerde                                      
Sevval İlçi Şentürk - Arıyı Çiçekte Dalda Sevelim                               
Sevval İlçi Şentürk - Aylar Yıllar Geçti Yok Senden Bir Haber                   
Sevval İlçi Şentürk - Ayrılmak Ne Kadar Zor                                     
Sevval İlçi Şentürk - Aşkım Bahardı Ümitler Vardı                               
Sevval İlçi Şentürk - Bana Hiç Yakışmıyor Böyle                                 
Sevval İlçi Şentürk - Bir Şifa Sunmada Zehrin Kanayan Her Günüme                
Sevval İlçi Şentürk - Birkaç Damla Gözyaşı                                      
Sevval İlçi Şentürk - Cana Rakibi Handan Edersin                                
Sevval İlçi Şentürk - Dilimde Söz Bitti Neler Söyledim                          
Sevval İlçi Şentürk - Elveda Gençliğim                                          
Sevval İlçi Şentürk - Gelmedin Bir Kereden Ma da Neden                          
Sevval İlçi Şentürk - Gittiğin Yolları Yakın Sanarak                            
Sevval İlçi Şentürk - Gizli Aşk Bu Söyleyemem Derdimi Hiç Kimseye               
Sevval İlçi Şentürk - Gönlümün Şarkısını Gözlerinde Okurum                      
Sevval İlçi Şentürk - Gönül Nedir Bilene                                        
Sevval İlçi Şentürk - Hani O Bırakıp Giderken Seni                              
Sevval İlçi Şentürk - Hazan İle Geçti Gülşen-i Bostan                           
Sevval İlçi Şentürk - Kadehinde Zehir Olsa                                      
Sevval İlçi Şentürk - Kapın Her Çalındıkça                                      
Sevval İlçi Şentürk - N eyleyim Neyleyim Ben Böyle Yari                         
Sevval İlçi Şentürk - O Beni Bir Bahar Akşamı Terkedip Gitti                    
Sevval İlçi Şentürk - Rüya Gibi Her Hatıra                                      
Sevval İlçi Şentürk - Saçların Tar-u Mar Gözlerinde Nem                         
Sevval İlçi Şentürk - Seni Ben Unutmak İstemedim Ki                             
Sevval İlçi Şentürk - Sevdaya Koşanlar Çabuk Yorulur                            
Sevval İlçi Şentürk - Sevgi Çiçekleri Açtı Bu Mevsim                            
Sevval İlçi Şentürk - Susamış Topraklar Gibi Gönüller                           
Sevval İlçi Şentürk - Telgrafın Tellerine Kuşlar Mı Konar                       
Sevval İlçi Şentürk - Unuttum Seni Ben Yüzüme Gülme                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\5\Ş.Ş\Sevval İlçi Şentürk - Vol 2 (Türk Sanat Müziği Serisi)\    
Sevval İlçi Şentürk - Vol 2 (Türk Sanat Müziği Serisi)                          
Sevval İlçi Şentürk - Acaba Sen misin Kederin Var Mı                            
Sevval İlçi Şentürk - Annem                                                     
Sevval İlçi Şentürk - Asık Oldum Yavrucagım                                     
Sevval İlçi Şentürk - Bekledim Fecre Kadar                                      
Sevval İlçi Şentürk - Bu Aksam Yine Dertlerimle                                 
Sevval İlçi Şentürk - Dokunma Kalbime                                           
Sevval İlçi Şentürk - Gönül Bahçemdeki Yağmur Tanesi                            
Sevval İlçi Şentürk - Hasretle Yanan                                            
Sevval İlçi Şentürk - Kasların Yay Kirpigin Ok                                  
Sevval İlçi Şentürk - Kemence Taksimi                                           
Sevval İlçi Şentürk - Konaklar Yaptırdım                                        
Sevval İlçi Şentürk - Kumral Kucucuk                                            
Sevval İlçi Şentürk - Kurumus Topraklar                                         
Sevval İlçi Şentürk - Mani Oluyor                                               
Sevval İlçi Şentürk - Ne Dogan Sabah Gunesi                                     
Sevval İlçi Şentürk - Ne Günah Etse Açılmaz İki Gönlün Arası                    
Sevval İlçi Şentürk - Yine Nese-i Muhabbet                                      
Sevval İlçi Şentürk - Şarkılar Söylerdin Bana Gel Diye                          
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\5\Ş.Ş\Sevval İlçi Şentürk - Vol 3 (Türk Sanat Müziği Serisi)\    
Sevval İlçi Şentürk - Vol 3 (Tu¨rk Sanat Mu¨zigˆi Serisi)                       
Sevval İlçi Şentürk - Askın Kanunu                                              
Sevval İlçi Şentürk - Bir Garip Yolcuyum                                        
Sevval İlçi Şentürk - Gel Sevgili Gibi                                          
Sevval İlçi Şentürk - Gonul Yarasından Acı Duyanlar                             
Sevval İlçi Şentürk - Her Aksam Karanlıktan                                     
Sevval İlçi Şentürk - Hic Bir Sey Kar Etmez                                     
Sevval İlçi Şentürk - Karagozlum Efkarlanma Gulgayrı                            
Sevval İlçi Şentürk - Kimseye Etmem Sikayet                                     
Sevval İlçi Şentürk - Nihavend Potpori                                          
Sevval İlçi Şentürk - Rast Medhal                                               
Sevval İlçi Şentürk - Sana Bir Buse Vermedim Diye                               
Sevval İlçi Şentürk - Simdi Anladım                                             
Sevval İlçi Şentürk - Son Hıckırık                                              
Sevval İlçi Şentürk - Sorma                                                     
Sevval İlçi Şentürk - Umitsiz Bir Aska Dustum                                   
Sevval İlçi Şentürk - Yuregime Gomdum                                           
Sevval İlçi Şentürk - İcime Hep Huzun Doluyor                                   
Sevval_İlçi_Şentürk_Yıllar_Yılı_Hep_Yalvarır_Dururum
Şifre : www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“S - ޞ - T - U” sayfasına dön