VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Vedat Çetinkaya - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3995
Teşekkür Etti  : 1025
Teşekkür Aldı  : 22614
İletişim:

# Üretim 2023-07-28 18:35:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.Com,Net

Resim

Vedat Çetinkaya - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Vedat Çetinkaya - 1 Türküola 296>
<Vedat Çetinkaya - 5 (Minareci 3495)>
<Vedat Çetinkaya - Alparslan 521>
<Vedat Çetinkaya - Enginde Yavaş Yavaş (Nostalji Keyfi) (2018)>
<Vedat Çetinkaya - Her - Ses Müzik 264>
<Vedat Çetinkaya - Klasik Türk Müziği Konseri (2018)>
<Vedat Çetinkaya - Konser (Türküola 1291)>
<Vedat Çetinkaya - Sensiz Olmuyor & Sende Anlarsın (Single)>
<Vedat Çetinkaya - Solo Albümler Serisi (2011)>
<Vedat Çetinkaya - Unut Unuttuğu Yerde - Tövbeler Tövbesi Vol 1 (1987)>
<Vedat Çetinkaya - Vedat Çetinkaya Altın Şarkılar (2017)>
<Vedat Çetinkaya - Yeşilçam Hatırası Şarkıları (Nasıl Geçti Habersiz)

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

d:\0\5\Vedat Çetinkaya\Vedat Çetinkaya - 1 Türküola 296\              
Vedat Çetinkaya - Aksamin Oldugu Yerde                                          
Vedat Çetinkaya - Anar Ömrümce Gönül                                            
Vedat Çetinkaya - Beni Ateslere Salan                                           
Vedat Çetinkaya - Enginde Yavas Yavas                                           
Vedat Çetinkaya - Gonul Yarasindan Aci Duyanlar                                 
Vedat Çetinkaya - Gordum Seni Bir Gun                                           
Vedat Çetinkaya - Sabret Gonul                                                  
Vedat Çetinkaya - Sen Olmasaydin Eger                                           
Vedat Çetinkaya - Sende Anlarsin                                                
Vedat Çetinkaya - Sensiz Olmuyor                                                
Vedat Çetinkaya - Sevmek Aci Bir Arzu Derler                                    
Vedat Çetinkaya - Son Umidimde Bitti                                            
Vedat Çetinkaya - Yildizli Semalardaki Hasmet                                   
Vedat Çetinkaya - Zilli                                                         
Vedat Çetinkaya - Çapkin Kadin                                                  
Vedat Çetinkaya - Şu Gogsum Yirtilip Baksan                                     
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\5\Vedat Çetinkaya\Vedat Çetinkaya - 5 (Minareci 3495)\           
Vedat Cetinkaya - Artik Bu Solan Bahcede                                        
Vedat Cetinkaya - Ayrilik Var Cikan Falda                                       
Vedat Cetinkaya - Bakma Bakma                                                   
Vedat Cetinkaya - Bana Nasil Vazgec Dersin                                      
Vedat Cetinkaya - Bir Dame Düsürdü                                              
Vedat Cetinkaya - Bir Kizil Goncaya Benzer                                      
Vedat Cetinkaya - Gecmesin Günümüz                                              
Vedat Cetinkaya - Gecti Günler                                                  
Vedat Cetinkaya - Gittin Birakip                                                
Vedat Cetinkaya - Gözlerin Mavisine                                             
Vedat Cetinkaya - Icime Hep Hüzün Doluyor                                       
Vedat Cetinkaya - Ne Sevincim Ömrü Varmis                                       
Vedat Cetinkaya - Saclarin Tarumar                                              
Vedat Cetinkaya - Seni Coskun Sularin                                           
Vedat Cetinkaya - Susadim Gülüsüne                                              
Vedat Cetinkaya - Yoksun Diye                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan...                                        
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan..                                         
d:\0\5\Vedat Çetinkaya\Vedat Çetinkaya - Alparslan 521\               
Vedat Çetinkaya - Akşamın Olduğu Yerde                                          
Vedat Çetinkaya - Bak Yine Geçti Bahar                                          
Vedat Çetinkaya - Beni Ateşlere Salan                                           
Vedat Çetinkaya - Enginde Yavaş Yavaş                                           
Vedat Çetinkaya - Gönül Yarasından Acı Duyanlar                                 
Vedat Çetinkaya - Gördüm Seni Bir Gün                                           
Vedat Çetinkaya - Sen Olmasaydın Yerde                                          
Vedat Çetinkaya - Seni Unutmak İçin                                             
Vedat Çetinkaya - Sevmek Acı Bir Arzu Derler                                    
Vedat Çetinkaya - Son Ümidimde Bitti                                            
Vedat Çetinkaya - Su Göğsüm Yırtılıp Baksan                                     
Vedat Çetinkaya - Yalvarırım Üzme Beni                                          
Vedat Çetinkaya - Yıldızlı Semalarda Ki Haşmet                                  
Vedat Çetinkaya - Zilli                                                         
Vedat Çetinkaya - Çapkın Kadın                                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\5\Vedat Çetinkaya\Vedat Çetinkaya - Enginde Yavaş Yavaş (Nostalji
Thumbs                                                                          
Vedat Çetinkaya                                                                 
Vedat Çetinkaya - Akşamın Olduğu Yerde                                          
Vedat Çetinkaya - Anar Ömrünce Gönül                                            
Vedat Çetinkaya - Anlatılmaz Bin Dert İle                                       
Vedat Çetinkaya - Bakma Bakma Dayanılmaz                                        
Vedat Çetinkaya - Beni Ateşlere Salan (Tanbur Taksimi Abdi Coşkun)              
Vedat Çetinkaya - Gönül Yarasından Acı Duyanlar                                 
Vedat Çetinkaya - Gördüm Seni Bir Gün                                           
Vedat Çetinkaya - Sabret Gönül                                                  
Vedat Çetinkaya - Sen Olmasaydın Eğer (Klarnet Taksimi Yılmaz Şanlıel)          
Vedat Çetinkaya - Sevmek Acı Bir Arzu Derler                                    
Vedat Çetinkaya - Son Ümidimde Bitti                                            
Vedat Çetinkaya - Yıldızlı Semalardaki Haşmet                                   
Vedat Çetinkaya - Şu Göğsüm Yırtılıp Baksan (Kanun Taksimi Saadettin Öktenay)   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\5\Vedat Çetinkaya\Vedat Çetinkaya - Her - Ses Müzik 264\         
Vedat Çetinkaya                                                                 
Vedat Çetinkaya - Aksamin Oldugu Yerde                                          
Vedat Çetinkaya - Beni Ateslere Salan                                           
Vedat Çetinkaya - Enginde Yavas Yavas                                           
Vedat Çetinkaya - Gonul Yarasindan Aci Duyanlar                                 
Vedat Çetinkaya - Gordum Seni Bir Gun                                           
Vedat Çetinkaya - Sabret Gonul                                                  
Vedat Çetinkaya - Sen Olmasaydin Eger                                           
Vedat Çetinkaya - Sende Anlarsin                                                
Vedat Çetinkaya - Sevmek Aci Bir Arzu Derler                                    
Vedat Çetinkaya - Son Umidimde Bitti                                            
Vedat Çetinkaya - Yildizli Semalardaki Hasmet                                   
Vedat Çetinkaya - Zilli                                                         
Vedat Çetinkaya - Çapkin Kadin                                                  
Vedat Çetinkaya - Şu Gogsum Yirtilip Baksan                                     
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\5\Vedat Çetinkaya\Vedat Çetinkaya - Klasik Türk Müziği Konseri (2
Thumbs                                                                          
Vedat Çetinkaya                                                                 
Vedat Çetinkaya - Bana Nasıl Vazgeç Dersin                                      
Vedat Çetinkaya - Bir Gün Görmese Gönlüm Seni                                   
Vedat Çetinkaya - Derdin Ne İse Saklama (Kürdili Hicazkar Peşrevi)              
Vedat Çetinkaya - Gelmiyorsun Yakıyor Bağrımı Hicranın Eli                      
Vedat Çetinkaya - Geçmesin Günümüz Sevgilim Asla                                
Vedat Çetinkaya - Gittin Bırakım Sevgimi Doldurmadı Yıllar (Keman Taksim)       
Vedat Çetinkaya - Gözlerin Mavi Mine Vuruldum Perçemine                         
Vedat Çetinkaya - Gül Açılsın Dudağında Gülü Ver                                
Vedat Çetinkaya - Kimdir Bu Kadın Saçları Ak                                    
Vedat Çetinkaya - Nerdesin Bilmem Ne Oldun                                      
Vedat Çetinkaya - Seni Coşkun Suların Koynuna Mehtab Almaz                      
Vedat Çetinkaya - İçime Hep Hüzün Doluyor (Kanun Taksim)                        
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\5\Vedat Çetinkaya\Vedat Çetinkaya - Konser (Türküola 1291)\      
Vedat Çetinkaya - Bana Nasıl Vazgeç Dersin                                      
Vedat Çetinkaya - Bir Gün Görmese Gönlüm Seni                                   
Vedat Çetinkaya - Bir Kızıl Goncaya Benzer                                      
Vedat Çetinkaya - Derdin Ne İse Saklama                                         
Vedat Çetinkaya - Gelmiyorsun Yakıyor Bağrımı Hicranın Eli                      
Vedat Çetinkaya - Geçmesin Günümüz Sevgilim Yasla                               
Vedat Çetinkaya - Gittin Bırakıp Sevgimi Doldurmadı Yıllar                      
Vedat Çetinkaya - Gözlerin Mavi Mine Vuruldum Perçemine                         
Vedat Çetinkaya - Gül Açılsın Dudağında Gülü Ver                                
Vedat Çetinkaya - Kimdir Bu Kadın Saçları Ak                                    
Vedat Çetinkaya - Nerdesin Bilmem Ne Oldun                                      
Vedat Çetinkaya - Seni Coşkun Suların Koynuna Mehtab Almaz                      
Vedat Çetinkaya - Yoksun Diye                                                   
Vedat Çetinkaya - Yıldızlı Semalardaki Haşmet                                   
Vedat Çetinkaya - İçime Hep Hüzün Doluyor                                       
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\5\Vedat Çetinkaya\Vedat Çetinkaya - Sensiz Olmuyor & Sende Anlars
Thumbs                                                                          
Vedat Çetinkaya                                                                 
Vedat Çetinkaya - Sende Anlarsın                                                
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\5\Vedat Çetinkaya\Vedat Çetinkaya - Solo Albümler Serisi (2011)\ 
Thumbs                                                                          
Vedat Çetinkaya                                                                 
Vedat Çetinkaya - Ağlamakla İnlemekle Ömrüm Gelip Geçiyor                       
Vedat Çetinkaya - Biliyorum Vefalısın Benim Gibi Sevdalısın                     
Vedat Çetinkaya - Bir Gönlüme Bir Hal-i Perişanıma Baktım                       
Vedat Çetinkaya - Bırakıp Gitme Sakın Beni                                      
Vedat Çetinkaya - Denizin Dalgasını Bekliyorum Dinliyorum                       
Vedat Çetinkaya - Gecelerin Ucunda Ararım Seni (Sabahsız Geceler)               
Vedat Çetinkaya - Gel Gönlümü Yerden Yere Vurma Güzel Ne Olursun                
Vedat Çetinkaya - Gizli Aşk Bu Söyleyemem Derdimi Hiç Kimseye                   
Vedat Çetinkaya - Gönül Durmaz Su Gibi Çağlar                                   
Vedat Çetinkaya - Hab-gah-ı Yare Girdim Arz İçin Ahvalimi                       
Vedat Çetinkaya - Kanun Taksimi - Hatırımdan Çıkmaz Asla Ahd ü Peymanın Senin   
Vedat Çetinkaya - Kanun Taksimi                                                 
Vedat Çetinkaya - Kemençe Taksimi                                               
Vedat Çetinkaya - Leylakları Gördükçe Gönül Hep Seni Andı                       
Vedat Çetinkaya - Mendilimin Yeşili Ben Kaybettim Eşimi (Aman Doktor)           
Vedat Çetinkaya - Ne Zaman Geleceksin Bu Kaçıncı Bahar                          
Vedat Çetinkaya - Vardım ki Yurdundan Ayağ Göçülmüş                             
Vedat Çetinkaya - Yüklenmeyin Geceler Yüklenmeyin Üstüme                        
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\5\Vedat Çetinkaya\Vedat Çetinkaya - Unut Unuttuğu Yerde - Tövbele
Thumbs                                                                          
Vedat Çetinkaya                                                                 
Vedat Çetinkaya - Adını Anmayacağım (Geçse De Gençlik Çağım)                    
Vedat Çetinkaya - Bak Yine Geçti Bahar                                          
Vedat Çetinkaya - Dudaklarımda Arzu Kollarımda Yalnız Sen                       
Vedat Çetinkaya - Gözlerini Gözlerimden Ayırma Hiç Ne Olur                      
Vedat Çetinkaya - Hangi Rüzgar Attı Seni                                        
Vedat Çetinkaya - Kapandı Birer Birer Baktığım Pencereler                       
Vedat Çetinkaya - Nasıl Geçti Habersiz O Güzelim Yıllarım                       
Vedat Çetinkaya - Sana Dönmek Ne Güzel - Vals                                   
Vedat Çetinkaya - Seni Unutmak İçin                                             
Vedat Çetinkaya - Susadım Gülüşüne                                              
Vedat Çetinkaya - Tövbeler Tövbesi                                              
Vedat Çetinkaya - Unut Unuttuğu Yerde Adını Anmaya Değmez                       
Vedat Çetinkaya - Şimdi Anladım Neden Bana Küstüğünü                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\5\Vedat Çetinkaya\Vedat Çetinkaya - Vedat Çetinkaya Altın Şarkıla
<CD1>                                                                           
<CD2>                                                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
Thumbs                                                                          
Vedat Çetinkaya - Bir Demet Yasemen (Instrumental)                              
Vedat Çetinkaya - Bir Demet Yasemen                                             
Vedat Çetinkaya - Düşen Sarı Yapraklara                                         
Vedat Çetinkaya - Gizli Aşk Bu                                                  
Vedat Çetinkaya - Gönül Penceresinden                                           
Vedat Çetinkaya - Gözlerini Gözlerimden Ayırma Hiç                              
Vedat Çetinkaya - Güneşi Geceme Misafir Ettim                                   
Vedat Çetinkaya - Hayatımın Kadını                                              
Vedat Çetinkaya - Kız Sen İstanbul’un Neresindensin (Instrumental)              
Vedat Çetinkaya - Oldu Mu Ya                                                    
Vedat Çetinkaya - Sarsam Diyorum                                                
Vedat Çetinkaya - Sevdalıyım Coştum Taşıyorum                                   
Vedat Çetinkaya - Sevelim Gülelim Eğlenelim Hey                                 
Vedat Çetinkaya - Biraz Geç Kalmadın Mı                                         
Vedat Çetinkaya - Eski Bir Tango Gibi                                           
Vedat Çetinkaya - Kız Sen İstanbul’un Neresindensin                             
Vedat Çetinkaya - Nerede O Hatıralar                                            
Vedat Çetinkaya - Oldu Mu Ya (Instrumental)                                     
Vedat Çetinkaya - Sen Bendeki Her Şeysin                                        
Vedat Çetinkaya - Seni Seven Olabilir                                           
Vedat Çetinkaya - Yanımda Olsaydın Yeterdi İnan                                 
Vedat Çetinkaya - Üzülmem Artık Ben                                             
Vedat Çetinkaya - Şimdi Uzaklardasın                                            
d:\0\5\Vedat Çetinkaya\Vedat Çetinkaya - Yeşilçam Hatırası Şarkıları (
Thumbs                                                                          
Vedat Çetinkaya                                                                 
Vedat Çetinkaya - Adını Anmayacağım                                             
Vedat Çetinkaya - Dudaklarında Arzu Kollarında Yalnız Ben                       
Vedat Çetinkaya - Gözlerini Gözlerimden Ayırma Hiç                              
Vedat Çetinkaya - Hangi Rüzgar Attı Seni                                        
Vedat Çetinkaya - Kapandı Birer Birer                                           
Vedat Çetinkaya - Nasıl Geçti Habersiz                                          
Vedat Çetinkaya - Seni Unutmak İçin (Mezesiz Susuz İçtim)                       
Vedat Çetinkaya - Susadım Gülüşüne                                              
Vedat Çetinkaya - Tövbeler Tövbesi (Tac Olsan Başıma Takmayacağım)              
Vedat Çetinkaya - Unut Unuttuğu Yerde (Kadın Bir Gül)                           
Vedat Çetinkaya - Zilli                                                         
Vedat Çetinkaya - Şimdi Anladım Neden Bana Küstüğünü    

Şifre:: www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“Ü - V - Y - Z” sayfasına dön