VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Ümit Besen - Şikayetim Var (1996) CD Kalıbı + 600 DPI Kapaklar

Nette İlk ve Tek

Foxryum'un Paylaşımları..
Forum kuralları
1 - Bu Bölümden Sadece O Bir Efsane Rütbesine Sahip Kullanıcılar Yararlanabilmektedir, Normal Üyelere İndirmeye Açık Değildir,
2 - Nasıl O Bir Efsane Olabilirim ?
2.1 - Forumda Bulunmayan Kaset Rip -Nadir- Paylaşımlardan Ekleyerek (80 + Üzeri Albüm [Seri Albümler Hariç] Sunarak Sizde Bu Bölümden İndirmeye Hak Kazanabilirsiniz)
3 - Buradaki Albümler Sadece Sitemiz'e Aittir Ve Sitemiz Var Olduğu Sürece Başka Forumlara Eklenmesi Yasaktır.
Kullanıcı avatarı
Foxryum
O Bir Efsane
O Bir Efsane
Başlıklar: 187
Teşekkür Etti  : 217
Teşekkür Aldı  : 652

Ümit Besen - Şikayetim Var (1996) CD Kalıbı + 600 DPI Kapaklar

Resim
Resim
Resim

Albüm Hakkında

Şikayetim Var, 11 Kasım 1980 tarihinde Ümit Besen'in Emre Plak firmasından çıkardığı stüdyo albümdür. Albümde toplam 13 şarkı bulunmaktadır. 1 Aralık 1980 tarihli Hey Dergisi'nde 5 üzerinden 4 yıldız verilmiş. Albümün yönetmenliğini Metin Alkanlı yapmıştır. 1996 yılında yine Emre Plak tarafından CD formatında basılmıştır.

:!: Nadir albümlerdendir! :!:

Önemli hatırlatma!
► Spoiler’ı Göster

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
En son Foxryum tarafından 30 Ara 2023, 15:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Aksini belirtmediğim sürece, bütün sunumlarım Orijinal albümlerden aldığım, kendi arşiv kalıp ve taramalarımdır.
Okt_337
O Bir Efsane
O Bir Efsane
Başlıklar: 223
Teşekkür Etti  : 1397
Teşekkür Aldı  : 830

Efsane paylaşım için çok teşekkürler..

“Foxryum'un Mekanı” sayfasına dön