VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Arşivim & Albüm İstekleriniz (MC Kaset)

Aradığınız Albümler..

Moderatör: Karamürselli

Kullanıcı avatarı
yldrm_43
Emektar Üye
Başlıklar: 654
Teşekkür Etti  : 1
Teşekkür Aldı  : 4705
İletişim:

Arşivim & Albüm İstekleriniz (MC Kaset)

Selâmlar, arşivimde bulunan kasetlerin listesini paylaşıyorum. Eğer aralarından paylaşmamı istediğiniz kaset varsa forumda paylaşabilirim. isteğe bağlı (128, 192, 320 Kbps, Flac veya Wav Kalitesinde (Forumda yok ise) paylaşabilirim.)) Öncelikli olarak forumda bulunan rütbeli arkadaşların istekleri öncelikli olacaktır.
Not: Listeye eklemediğim bir kaç kaset daha var.

Gizli İçerik
Bu mesaj panosunda gizli içeriği görüntülemek için kayıt olmanız ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Dikkat!
paylaşmış olduğum albümleri siz değerli forum üyelerine sunuyorum. Lütfen indirmiş olduğunuz albümleri üçüncü taraf mensup kişilerle ve diğer internet ortamlarında paylaşmayın. Aksi bir durumda Şahsım ve VarBiraZ.NeT olacaklardan sorumlu tutulamaz.

Resim
Kullanıcı avatarı
Artvinli1964
Forumun Dayısı
Forumun Dayısı
Başlıklar: 4303
Teşekkür Etti  : 6060
Teşekkür Aldı  : 9877

Icerisinde güzel THM eserler var özellikle Mahalli sanatcilar. Elbette bir kontrol edip ricada bulunuruz.
Dikkat!
Paylasmis oldugum ve sizlerin indirmiş olduğunuz albümleri üçüncü taraf mensup kişilerle ve diğer internet ortamlarında paylaşmayın. Aksi bir durumda Şahsım ve VarBiraZ.NeT olacaklardan sorumlu tutulamaz. Albümler sadece tanitim amaclidir.

“Albüm İstek” sayfasına dön