VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Ilhan Tek - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3995
Teşekkür Etti  : 1025
Teşekkür Aldı  : 22614
İletişim:

# Üretim 2023-11-14 - 21:06:58 By Sivasli_14 & VarBiRAZ.COM,NET

Resim

Ilhan Tek - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<İlhan Tek - Beni Anlarsin>
<İlhan Tek - Bir Kücük Serce & Kurbane (Rip Sivasli_14)>
<İlhan Tek - Esmer Esmer 2 (Oyun Havaları) (Türküola 2242)>
<İlhan Tek - Esmer Esmer 3 (Yalla Bine Yalla)>
<İlhan Tek - Esmer Esmer 5>
<İlhan Tek - Esmerim Esmer (1999)>
<İlhan Tek - Esmerim Esmer 4 (Beni Anlarsın)>
<İlhan Tek - Esmerim Esmer 6 - Kirmizi Donlu Adam>
<İlhan Tek - Esmerim Esmer 7 (Gelsene Canım)>
<İlhan Tek - Esmerim Esmer 8>
<İlhan Tek - Esmerim Esmer 9>
<İlhan Tek - Hey Hey Ya Amar>
<İlhan Tek - Sedef Tavernası 2>
<İlhan Tek - Sevenler Tavernası 1>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

İlhan Tek - Beni Anlarsin\                           
Ilhan Tek - Askimizin Sarkisi                                                   
Ilhan Tek - Biricik Sevgilimsin                                                 
Ilhan Tek - Esmer Esmer                                                         
Ilhan Tek - Fistik Gibisin & Ellere Uymayalim                                   
Ilhan Tek - Geldiler Mi                                                         
Ilhan Tek - Ha Usak                                                             
Ilhan Tek - Hadi Sen Git Isine                                                  
Ilhan Tek - Kalbime Hos Geldin                                                  
Ilhan Tek - Kucucuk & Belki Beni Anlarsin & Bir Arak Ver                        
Ilhan Tek - Once Allah Sonra Sensin & Mavi Gozlum & Seytan Kulagina Kursun      
Ilhan Tek - Potrpori (Tak Takistir & Oy Nedim Nedim & Kirkbir Kere Masallah & De
Ilhan Tek - Seni Sevince & Neem Neem & Lelileyli Le                             
Ilhan Tek - Sevilmeden Sevme & Benimle Ask Bir Baskadir                         
Ilhan Tek - Silinmiyor Gozlerimden & Sen Kalpsizin Birisin                      
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\3\Ilhan Tek\İlhan Tek - Bir Kücük Serce & Kurbane (Rip Sivasli_14
Ilhan Tek - Bir Kucuk Serce                                                     
Ilhan Tek - Boyle Olur Mu                                                       
Ilhan Tek - Canim                                                               
Ilhan Tek - Git Git Yoluna                                                      
Ilhan Tek - Hey Arkadas                                                         
Ilhan Tek - Kurbane (Ens)                                                       
Ilhan Tek - Kurbane                                                             
Ilhan Tek - Lafi Mi Olur                                                        
Ilhan Tek - Neden                                                               
Ilhan Tek - Potpori                                                             
Ilhan Tek - Teselli Vermiyor                                                    
Ilhan Tek - Ucmus Bu                                                            
Ilhan Tek - Zor Dostum                                                          
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Ilhan Tek\İlhan Tek - Esmer Esmer 2 (Oyun Havaları) (Türküola 2
İlhan Tek - Adı Güzel                                                           
İlhan Tek - Aşığım Aşık                                                         
İlhan Tek - Deli Deli                                                           
İlhan Tek - Demedim Mi                                                          
İlhan Tek - Doyamadım                                                           
İlhan Tek - Esma                                                                
İlhan Tek - Seni Sevdim                                                         
İlhan Tek - Senin Olsun                                                         
İlhan Tek - Sevdiğim                                                            
İlhan Tek - Sevmeli                                                             
İlhan Tek - Sevmeyeceğim                                                        
İlhan Tek - Sıktımı Canını                                                      
İlhan Tek - Yediden Yetmişe                                                     
İlhan Tek - Zennube (Final)                                                     
İlhan Tek - Zennube                                                             
İlhan Tek - Şişmanım                                                            
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Ilhan Tek\İlhan Tek - Esmer Esmer 3 (Yalla Bine Yalla)\        
Yalla Bine Yalla                                                                
Ilhan Tek - Avare Hu & Sekerim & Dalgana Bak                                    
Ilhan Tek - Dolmus Geliyor Dolmus & Vur Davulcu                                 
Ilhan Tek - Duydunuz Mu & Siki Siki Sarsam & Evlenince Anladim & Sen Bir Olaysin
Ilhan Tek - Esmerani & Mavi Boncuk Tak Da Gel & Mahbube & Vah Vah               
Ilhan Tek - Gulmeli & Yarat Allahim Yarat & Gulsene Guzel & Dunya Donuyor       
Ilhan Tek - Halime & Gozunuz Guzel Gorsun                                       
Ilhan Tek - Masa Ustunde Bardak & Melikahmet Guzeli                             
Ilhan Tek - Meryem Meryem                                                       
Ilhan Tek - Yalla Bine Yalla & Seveceksen & Selemet & Nerde Trak                
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
Yeni Metin Belgesi                                                              
d:\0\3\Ilhan Tek\İlhan Tek - Esmer Esmer 5\                           
Ilhan Tek - Allahim Bu Nasil Guzel                                              
Ilhan Tek - Bilemiyorum                                                         
Ilhan Tek - Bir Kolunda Sarisin                                                 
Ilhan Tek - Biribirilerine                                                      
Ilhan Tek - Esmerler Sarisinlar Kumrallar                                       
Ilhan Tek - Hey Hey Amar (Arabic)                                               
Ilhan Tek - Imkansiz (Ruyalarim Olmazsa)                                        
Ilhan Tek - Kizlar                                                              
Ilhan Tek - Samara                                                              
Ilhan Tek - Seni Gidi Capkin                                                    
Ilhan Tek - Tak Sepeti Koluna                                                   
Ilhan Tek - Yalanci Sevgilim                                                    
Ilhan Tek - Yandim Allah Yandim                                                 
Ilhan Tek - Yemede Yaninda Yat                                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Ilhan Tek\İlhan Tek - Esmerim Esmer (1999)\                    
cover                                                                           
İlhan Tek - Bekar Gezelim - Kiziroğlu - Kağızman                                
İlhan Tek - Cesaretim Yoktu - Yanına Kalmaz - Dalgacı                           
İlhan Tek - Eledim Eledim - Allı Turnam - Gitme Turnam - İşte Böyle             
İlhan Tek - Esmer Sevdim Narin - Habibi - A Leya                                
İlhan Tek - Habib - Zohtirik                                                    
İlhan Tek - Kurbanım - Akşamcı                                                  
İlhan Tek - Tamba Tumba                                                         
İlhan Tek - Şımarık - Ferrik Bi                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Ilhan Tek\İlhan Tek - Esmerim Esmer 4 (Beni Anlarsın)\         
Ilhan Tek - 1. Sevilmeden Sevme (320)                                           
Ilhan Tek - 10. Tak Takıştır (320)                                              
Ilhan Tek - 11. Oy Nedim Nedim (320)                                            
Ilhan Tek - 12. Kırk Bin Kere Maşallah (320)                                    
Ilhan Tek - 13. Derenin Suyu Serin (320)                                        
Ilhan Tek - 14. Çiftetelli (320)                                                
Ilhan Tek - 15. Seni Sevince (320)                                              
Ilhan Tek - 16. Benimle Aşk Bir Başkadır (320)                                  
Ilhan Tek - 17. Silinmiyor Gözlerimden (320)                                    
Ilhan Tek - 18. Belki Beni Anlarsın (320)                                       
Ilhan Tek - 19. Bir Arak Ver (320)                                              
Ilhan Tek - 2. Neem Neem (320)                                                  
Ilhan Tek - 20. Sen Kalpsizin Birisin (320)                                     
Ilhan Tek - 21. Fıstık Gibisin (320)                                            
Ilhan Tek - 22. Ellere Uymayalım (320)                                          
Ilhan Tek - 23. Önce Allah Sonra Sensin (320)                                   
Ilhan Tek - 24. Mavi Gözlüm (320)                                               
Ilhan Tek - 25. Şeytan Kulağına Kurşun (320)                                    
Ilhan Tek - 26. Aşkımızın Şarkısı (320)                                         
Ilhan Tek - 27. Esmer Esmer (320)                                               
Ilhan Tek - 28. Zurna İle Oyun Havası (320)                                     
Ilhan Tek - 3. Lelileyli Le (320)                                               
Ilhan Tek - 4. Hadi Sen Git İşine (320)                                         
Ilhan Tek - 5. Geldiler Mi_ (320)                                               
Ilhan Tek - 6. Bir Sen Varsın (320)                                             
Ilhan Tek - 7. Ha Uşak (320)                                                    
Ilhan Tek - 8. Biricik Sevgilimsin (320)                                        
Ilhan Tek - 9. Kalbime Hoş Geldin (320)                                         
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Ilhan Tek\İlhan Tek - Esmerim Esmer 6 - Kirmizi Donlu Adam\    
Kirmizi Donlu Adam                                                              
Ilhan Tek - Aklimi Seveyim                                                      
Ilhan Tek - Ale Helliyen (Arabic)                                               
Ilhan Tek - Askimiz Bitecek                                                     
Ilhan Tek - Hale Senik (Arabic)                                                 
Ilhan Tek - Hayirdir Insallah (Arabic)                                          
Ilhan Tek - Iki Gonul Bir Olunca                                                
Ilhan Tek - Illede Roman Olsun (Arabic)                                         
Ilhan Tek - Kirmizi Donlu Adam                                                  
Ilhan Tek - Komsu Kizi (Arabic)                                                 
Ilhan Tek - Nar Cicegim                                                         
Ilhan Tek - Nikahta Varmis Keramet                                              
Ilhan Tek - Potpori                                                             
Ilhan Tek - Tanimam Senden Baska                                                
Ilhan Tek - Yalan Mi Yalan Mi                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
Yeni Metin Belgesi                                                              
d:\0\3\Ilhan Tek\İlhan Tek - Esmerim Esmer 7 (Gelsene Canım)\         
İLHAN TEK-ESMER ESMER-7-A                                                       
İLHAN TEK-ESMER ESMER-7-B                                                       
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Ilhan Tek\İlhan Tek - Esmerim Esmer 8\                         
Ilhan Tek -  Beni Düşün (320)                                                   
Ilhan Tek -  Bu Gece Barda (320)                                                
Ilhan Tek -  Bu Ne Hal (320)                                                    
Ilhan Tek -  Deliler Gibi (320)                                                 
Ilhan Tek -  Kork Benden (320)                                                  
Ilhan Tek -  Mest Oldum (320)                                                   
Ilhan Tek -  Tutku (320)                                                        
Ilhan Tek -  Zine Zine (320)                                                    
Ilhan Tek -  Şoför Abi (320)                                                    
Ilhan Tek - Ablan Kurban Olsun Sana (320)                                       
Ilhan Tek - Ankara Kızları (320)                                                
Ilhan Tek - Barabar (320)                                                       
Ilhan Tek - Dene Aşk (320)                                                      
Ilhan Tek - Dut Yedim (320)                                                     
Ilhan Tek - Elalarını Elalarını (320)                                           
Ilhan Tek - Ne Gezer (320)                                                      
Ilhan Tek - Yandırdın Kalbimi (320)                                             
Ilhan Tek - Yar Diline (320)                                                    
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Ilhan Tek\İlhan Tek - Esmerim Esmer 9\                         
İlhan Tek - Esmer'im Esmer 9                                                    
İlhan Tek - Aldım Şehir Kızını                                                  
İlhan Tek - Ay Gız                                                              
İlhan Tek - Az Bana                                                             
İlhan Tek - Bu Nasıl Aşk                                                        
İlhan Tek - Bu Ne Ayaktır                                                       
İlhan Tek - Efulim                                                              
İlhan Tek - Jeton Düştü                                                         
İlhan Tek - Söndür Kandili (Roman Havası)                                       
İlhan Tek - Vurmayın Arkadaşlar                                                 
İlhan Tek - Yallah                                                              
İlhan Tek - Yalvarma Yakarma                                                    
İlhan Tek - Yedikule                                                            
İlhan Tek - Çöpçüler                                                            
İlhan Tek - Şimdi Yaktım Çıranı                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Ilhan Tek\İlhan Tek - Hey Hey Ya Amar\                         
Ilhan Tek - 1. Gemelik (320)                                                    
Ilhan Tek - 10. Ah Inte Inte (320)                                              
Ilhan Tek - 11. Sultani Hayem (320)                                             
Ilhan Tek - 12. Leyli Halep (320)                                               
Ilhan Tek - 13. Mahbube (320)                                                   
Ilhan Tek - 14. Harami (320)                                                    
Ilhan Tek - 2. Meyyel Meyyel (320)                                              
Ilhan Tek - 3. Hey Hey Ya Amar (320)                                            
Ilhan Tek - 4. Samara (320)                                                     
Ilhan Tek - 5. Helviye Hel (320)                                                
Ilhan Tek - 6. Navurna (320)                                                    
Ilhan Tek - 7. Regalik (320)                                                    
Ilhan Tek - 8. Led Addi (320)                                                   
Ilhan Tek - 9. Teni Teni (320)                                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Ilhan Tek\İlhan Tek - Sedef Tavernası 2\                       
Ilhan Tek -  Ah Dilber (320)                                                    
Ilhan Tek -  Narenim (320)                                                      
Ilhan Tek -  Sellim Sellim (320)                                                
Ilhan Tek -  Vallahi O Yardır (320)                                             
Ilhan Tek -  Çiftetelli (320)                                                   
Ilhan Tek - Al Beni Götür Beni (320)                                            
Ilhan Tek - Ben Sensiz (Esmerani) (320)                                         
Ilhan Tek - Bugün Düğün Gecesi (320)                                            
Ilhan Tek - Daracık Sokakta Kandiller Yanar (320)                               
Ilhan Tek - Eminem (320)                                                        
Ilhan Tek - Le Le Arabic (320)                                                  
Ilhan Tek - Yanar Bu Gönlüm (320)                                               
Ilhan Tek - Yandı Gönlüm (320)                                                  
Ilhan Tek - Şakamı Ediyorsun (320)                                              
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Ilhan Tek\İlhan Tek - Sevenler Tavernası 1\                    
Ilhan Tek -  Fadime (320)                                                       
Ilhan Tek -  Gülmek Sana Yakışıyor (320)                                        
Ilhan Tek -  Gülsene Güzel (320)                                                
Ilhan Tek -  Havalısın Havalı (320)                                             
Ilhan Tek -  Mahsube (320)                                                      
Ilhan Tek -  Masa Üstünde Bardak (320)                                          
Ilhan Tek -  Nazmiyem (320)                                                     
Ilhan Tek -  Sen Evlisin Ben Bekar (320)                                        
Ilhan Tek -  Sevenler Tavernası (320)                                           
Ilhan Tek -  Tamba Tumba (320)                                                  
Ilhan Tek -  Yapıştır (320)                                                     
Ilhan Tek - Aklımı Seveyim (320)                                                
Ilhan Tek - Başımdaki Puşumudur (320)                                           
Ilhan Tek - Beyaz Gül Kırmızı Gül (320)                                         
Ilhan Tek - Dalgana Bak (320)                                                   
Ilhan Tek - Dost Meclisi (320)                                                  
Ilhan Tek - Maşallah (320)                                                      
Ilhan Tek - Naz Etme (320)                                                      
Ilhan Tek - Yeşil Gözlüm (320)                                                  
Ilhan Tek - Çikolata Sevgilim (320)               
Şifre: www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“H - I - İ - J” sayfasına dön