VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Tan Taşçı - Albümleri

320 Kbps

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3999
Teşekkür Etti  : 1027
Teşekkür Aldı  : 22632
İletişim:

# Üretim 2024-04-02 01:08:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT

Resim

Tan Taşçı - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Tan Taşçı & Yasin Kaleş - Ara Ara (Single) 2013>
<Tan Taşçı - Ağrılı Başımız 2014>
<Tan Taşçı - Bana Aşktan Söz Etme 2018>
<Tan Taşçı - Bi Baska Ayrıldık 2018>
<Tan Taşçı - Bonus Tracks>
<Tan Taşçı - Bırak Beni (Single) 2014>
<Tan Taşçı - Dur 2016>
<Tan Taşçı - Dön Geri (Single) 2024>
<Tan Taşçı - Gayrı (Single) 2022>
<Tan Taşçı - Isaret 2009>
<Tan Taşçı - Nasıl Seveceğim 2016>
<Tan Taşçı - Rica Ederim 2005>
<Tan Taşçı - Sen Üzülme (EP) 2020>
<Tan Taşçı - Sevmek Yetmiyor Bazen 2016>
<Tan Taşçı - Söz & Müzik (Live) 2021>
<Tan Taşçı - Sözümü Tutamadim 2007>
<Tan Taşçı - Tan Taşçı Ve Konukları (Live) 2021>
<Tan Taşçı - Tas Yurek 2010>
<Tan Taşçı - Urfa'nın Etrafı Dumanlı Dağlar (2023)>
<Tan Taşçı - Yalan (EP) 2019>
<Tan Taşçı - Yolun Sonu Görünüyor (Single) 2022>
<Tan Taşçı - Yıldızlarda Kayar 2008>
<Tan Taşçı - Zor İşimiz, Zor (Single) 2022>
<Tan Taşçı - İlk 2012>
<Tan Taşçı ft. Serdar Ortaç - Benim Gibi Olmayacak>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Tan Taşçı & Yasin Kaleş - Ara Ara (Single) 2013\           
Cover                                                                           
01. Tan Taşçı, Yasin Kaleş - Ara Ara                                            
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Ağrılı Başımız 2014\                           
Tan Tasçı - Ağrılı Başımız                                                      
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Bana Aşktan Söz Etme 2018\                     
Cover 1                                                                         
Cover 2                                                                         
Tan Taşçı - As¸ksa Gel (Catwork Remake)                                         
Tan Taşçı - Aşksa Gel                                                           
Tan Taşçı - Bi' Başka Ayrıldık (Akustik)                                        
Tan Taşçı - Bi' Başka Ayrıldık                                                  
Tan Taşçı - Hafız                                                               
Tan Taşçı - Ne Olursan Ol Gel                                                   
Tan Taşçı - Yalan                                                               
Tan Taşçı - Yar Elinden                                                         
Tan Taşçı - Zora Sarıldık                                                       
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Bi Baska Ayrıldık 2018\                        
Tan - Bi' Başka Ayrıldık (Akustik)                                              
Tan - Bi' Başka Ayrıldık                                                        
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Bonus Tracks\                                  
Tan Taşçı - Git Gidebilirsen                                                    
Tan Taşçı, Müslüm Gürses - Gökyüzü                                              
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Bırak Beni (Single) 2014\                      
Tan Tasci - Birak Beni                                                          
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Dur 2016\                                      
Cover                                                                           
Tan Taşçı - Dur (Demo)                                                          
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Dön Geri (Single) 2024\                        
Tan Taşçı - Dön Geri (Single) 2024                                              
Tan Taşçı - Dön Geri                                                            
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Gayrı (Single) 2022\                           
Cover                                                                           
Tan Taşcı - Gayrı                                                               
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Isaret 2009\                                   
Cover                                                                           
Tan Taşçı - Aşkım Diyorum                                                       
Tan Taşçı - Biliyormusun                                                        
Tan Taşçı - Elbet                                                               
Tan Taşçı - Göremem                                                             
Tan Taşçı - Herkes Hariç                                                        
Tan Taşçı - Hiç                                                                 
Tan Taşçı - Olmazsan Olmaz                                                      
Tan Taşçı - Sanmaki Yaşıyorum                                                   
Tan Taşçı - Sarmaşık                                                            
Tan Taşçı - İşaret                                                              
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Nasıl Seveceğim 2016\                          
Tan Taşçı - Nasıl Seveceğim                                                     
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Rica Ederim 2005\                              
01. Tan Taşçı - Rica Ederim                                                     
02. Tan Taşçı - Asla                                                            
03. Tan Taşçı - Ben Her Bahar Mutsuzum                                          
04. Tan Taşçı - Kalbime Gömüyorum                                               
05. Tan Taşçı - Ağla Ağla                                                       
06. Tan Taşçı - Yalvarırım                                                      
07. Tan Taşçı - Külliyen Yalan                                                  
08. Tan Taşçı - Büyü Yaptın                                                     
09. Tan Taşçı - Aç Kollarını                                                    
10. Tan Taşçı - Zampara                                                         
11. Tan Taşçı - Ağla Ağla Remix)                                                
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Sen Üzülme (EP) 2020\                          
Cover                                                                           
Tan Taşçı - Cumartesi                                                           
Tan Taşçı - Ezberleri Bozalım                                                   
Tan Taşçı - Sen Üzülme                                                          
Tan Taşçı, Catwork - Sen Üzülme (Catwork Remake)                                
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Sevmek Yetmiyor Bazen 2016\                    
Cover                                                                           
Tan Taşçı - Bağlanma Problemi                                                   
Tan Taşçı - Dur                                                                 
Tan Taşçı - Hata                                                                
Tan Taşçı - Kara Kara                                                           
Tan Taşçı - Kusura Bakma                                                        
Tan Taşçı - Nasıl Seveceğim (Akustik Versiyon)                                  
Tan Taşçı - Nasıl Seveceğim (Catwork Remix)                                     
Tan Taşçı - Nasıl Seveceğim                                                     
Tan Taşçı - O'na Söyle                                                          
Tan Taşçı - Paşa Paşa                                                           
Tan Taşçı - Son Olsun                                                           
Yasin Keleş, Tan Taşçı - Paşa Paşa                                              
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Söz & Müzik (Live) 2021\                       
Cover                                                                           
01. Kalbime Gömüyorum (live)                                                    
02. Ağla Ağla (live)                                                            
03. Ben Her Bahar Mutsuzum (live)                                               
04. Yalvarırım (live)                                                           
05. Rica Ederim (live)                                                          
06. Ziyan & Doğum Günü (live)                                                   
07. Söyleme (live)                                                              
08. Elbet (live)                                                                
09. Bilir Mi (live)                                                             
10. Eski Sevgilim (live)                                                        
11. Benim Gibi Olmayacak (live)                                                 
12. Sevda (live)                                                                
13. Çanta (live)                                                                
14. Paşa Paşa (live)                                                            
15. Cumartesi (live)                                                            
16. Ağrılı Başımız (live)                                                       
17. Nasıl Seveceğim (live)                                                      
18. Ona Söyle (live)                                                            
19. Dur (live)                                                                  
20. Hata (live)                                                                 
21. Bi' Başka Ayrıldık (live)                                                   
22. Beş Dakika (live)                                                           
23. Yalan (live)                                                                
24. Hafız (live)                                                                
25. Zora Sarıldık (live)                                                        
26. Kusura Bakma (live)                                                         
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Sözümü Tutamadim 2007\                         
Cover                                                                           
Tan Taşçı - Aşkım Aşkım                                                         
Tan Taşçı - Belki Merak Etmezsin                                                
Tan Taşçı - Bıktım Senden                                                       
Tan Taşçı - Doğum Günü                                                          
Tan Taşçı - Geçer                                                               
Tan Taşçı - Kızılca Güneş                                                       
Tan Taşçı - Mıracle                                                             
Tan Taşçı - Neler Neler (Club Version)                                          
Tan Taşçı - Neler Neler                                                         
Tan Taşçı - Sana Böylesi Yakışır                                                
Tan Taşçı - Sözümü Tutamadım                                                    
Tan Taşçı - Yağdır Günahları (Club Version)                                     
Tan Taşçı - Yağdır Günahları                                                    
Tan Taşçı - Ziyan                                                               
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Tan Taşçı Ve Konukları (Live) 2021\            
Cover                                                                           
01. Tan Taşçı - Sefa Geldiniz (Live)                                            
02. Tan Taşçı - Seni Ben Ellerin Olsun Diye Mi Sevdim (Live)                    
03. Tan Taşçı - Dalgalandım Da Duruldum (Live)                                  
04. Tan Taşçı - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun (Live)                          
05. Tan Taşçı - Unuturum Diye Yorma Kendini (Live)                              
06. Tan Taşçı - Fikrimin Ince Gülü (Live)                                       
07. Tan Taşçı - Ona Söyle (Live)                                                
08. Tan Taşçı - Sevda (Potpuri)                                                 
09. Tan Taşçı - Söyleme (Live)                                                  
10. Tan Taşçı - Asla (Live)                                                     
11. Tan Taşçı - Yalan (Live)                                                    
12. Tan Taşçı - Caruso (Live)                                                   
13. Tan Taşçı - Gel Barışalım Artık (Live)                                      
14. Tan Taşçı - Bilir Mi (Live)                                                 
15. Tan Taşçı - Ağla Ağla (Live)                                                
16. Melek Mosso - Kedi (Live)                                                   
17. Melek Mosso - Vursalar Ölemem (Live)                                        
18. Tan Taşçı - Doğum Günü (Live)                                               
19. Tan Taşçı - Çatkapı (Live)                                                  
20. Tan Taşçı - Ezberleri Bozalım (Live)                                        
21. rubato - Yağmurlar (Live)                                                   
22. Tan Taşçı - Gündüzüm Seninle (Live)                                         
23. Tan Taşçı - Cumartesi (Live)                                                
24. rubato - Yalan Dünya (Live)                                                 
25. Melek Mosso - Kalbim Egede Kaldı (Live)                                     
26. rubato - Unutamadım (Live)                                                  
27. Tan Taşçı - Sen Ağlama (Live)                                               
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Tas Yurek 2010\                                
Cover                                                                           
Tan Taşçı - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun                                     
Tan Taşçı - Barbie Bebek (Club Mix)                                             
Tan Taşçı - Barbie Bebek                                                        
Tan Taşçı - Bilir Mi                                                            
Tan Taşçı - Elbise                                                              
Tan Taşçı - Elektirik                                                           
Tan Taşçı - Elektrik (128 Watt)                                                 
Tan Taşçı - Of                                                                  
Tan Taşçı - Taksi (Metre)                                                       
Tan Taşçı - Taksi                                                               
Tan Taşçı - Taş Yürek (Club Mix)                                                
Tan Taşçı - Taş Yürek                                                           
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Urfa'nın Etrafı Dumanlı Dağlar (2023)\         
Tan Taşçı - Urfa'nın Etrafı Dumanlı Dağlar (2023)                               
Tan Taşçı - Bilsem Ki                                                           
Tan Taşçı - Gayrı                                                               
Tan Taşçı - Herhalde                                                            
Tan Taşçı - Tutunamıyorum (Akustik)                                             
Tan Taşçı - Urfa'nın Etrafı Dumanlı Dağlar                                      
Tan Taşçı - Yolun Sonu Görünüyor (Musa Eroğlu İle Bir Asır 2)                   
Tan Taşçı - Zor İşimiz, Zor                                                     
Tan Taşçı,Yasin Keleş - Bi' Yanlış                                              
Tan Taşçı,Yasin Keleş - Tutunamıyorum                                           
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Yalan (EP) 2019\                               
02. Tan Taşçı - Yalan (Akustik)                                                 
Cover                                                                           
01. Tan Taşçı - Hata (Catwork Remix)                                            
03. Tan Taşçı - Hata V.2.0                                                      
04. Tan Taşçı - Yalan (Tan Taşçı Remake)                                        
05. Tan Taşçı, Başkanlar Orkestirası - Sensiz Olmaz                             
tr                                                                              
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Yolun Sonu Görünüyor (Single) 2022\            
Cover                                                                           
01. Yolun Sonu Görünüyor                                                        
01. Yolun Sonu Görünüyor                                                        
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Yıldızlarda Kayar 2008\                        
Cover                                                                           
Tan Taşçı - Aman Aman (Club Mix)                                                
Tan Taşçı - Aman Aman                                                           
Tan Taşçı - Gözlerin                                                            
Tan Taşçı - Güneşe Lüzum Olmaz (Techno)                                         
Tan Taşçı - Güneşe Lüzum Olmaz                                                  
Tan Taşçı - Söyleme (Karaoke)                                                   
Tan Taşçı - Söyleme                                                             
Tan Taşçı - Yıldızlarda Kayar (Karaoke)                                         
Tan Taşçı - Yıldızlarda Kayar (Remix)                                           
Tan Taşçı - Yıldızlarda Kayar                                                   
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - Zor İşimiz, Zor (Single) 2022\                 
Zor İşimiz, Zor                                                                 
Cover                                                                           
Tan Taşçı - Zor İşimiz, Zor                                                     
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı - İlk 2012\                                      
Cover                                                                           
Catwork, Tan Taşçı - Çanta (Catwork Remix) (Extended)                           
Catwork, Tan Taşçı - Çanta (Catwork Remix) (Radio)                              
Tan Taşçı - Ağrılı Başımız                                                      
Tan Taşçı - Bırak Beni                                                          
Tan Taşçı - Farzet                                                              
Tan Taşçı - Kasım (Apache Remix)                                                
Tan Taşçı - Kasım                                                               
Tan Taşçı - Profesör (Jazz Version)                                             
Tan Taşçı - Profesör                                                            
Tan Taşçı - Sevda (Chill Out Rework)                                            
Tan Taşçı - Sevda                                                               
Tan Taşçı - Yok (Ballad Version)                                                
Tan Taşçı - Yok                                                                 
Tan Taşçı - Çal Oyna                                                            
Tan Taşçı - Çanta                                                               
Tan Taşçı - İlk Bilen Sen Ol (Progressive Remix)                                
Tan Taşçı - İlk Bilen Sen Ol (Versiyon)                                         
Tan Taşçı - İlk Bilen Sen Ol                                                    
Tan Taşçı - İmkansız (Rüyalarım Olmasa)                                         
d:\0\2\Tan\Tan Taşçı ft. Serdar Ortaç - Benim Gibi Olmayacak\         
Cover 1                                                                         
Cover 2                                                                         
01. Tan Taşçı, Serdar Ortaç - Benim Gibi Olmayacak                              
02. Tan Taşçı, Serdar Ortaç - Benim Gibi Olmayacak (Remix 1)                    
03. Tan Taşçı, Serdar Ortaç - Benim Gibi Olmayacak (Remix 2)     
320

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...

Şifre - www.varbiraz.net
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“S - ޞ - T - U” sayfasına dön