VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Nahide Babaşlı - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3999
Teşekkür Etti  : 1027
Teşekkür Aldı  : 22648
İletişim:

# Üretim 2024-04-02 18:25:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT

Resim

Nahide Babaşlı - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Nahide Babaşlı - Benim Hikayem (2019)>
<Nahide Babaşlı - Canım Acıyor (2022)>
<Nahide Babaşlı - Gel Bir Olalım (Single) 2024>
<Nahide Babaşlı - Gidicem Buralardan (2023)>
<Nahide Babaşlı - NB Tracks, Pt. 3>
<Nahide Babaşlı - NB Tracks, Pt. 4 - EP>
<Nahide Babaşlı - Şaheser (2021)>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Nahide Babaşlı - Benim Hikayem (2019)\                     
Nahide Babaşlı - Benim Hikayem (2019)                                           
Nahide Babaşlı - Affet                                                          
Nahide Babaşlı - Belalım                                                        
Nahide Babaşlı - Benim Hikayem                                                  
Nahide Babaşlı - Dido                                                           
Nahide Babaşlı - Gesi Bagları                                                   
Nahide Babaşlı - Her Kes Gidermi                                                
Nahide Babaşlı - Kims Bilmz                                                     
Nahide Babaşlı - Kölg                                                           
Nahide Babaşlı - Onsuz                                                          
Nahide Babaşlı - Saydım                                                         
Nahide Babaşlı - Vay Yinemi Keder                                               
Nahide Babaşlı - Vazgeç Gönül                                                   
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\2\N.B\Nahide Babaşlı - Canım Acıyor (2022)\                      
Nahide Babaşlı - Unuttun mu Beni                                                
Nahide Babaşlı - Canım Acıyor (2022)                                            
Nahide Babaşlı - Akşam Olur Karanlığa Kalırsın                                  
Nahide Babaşlı - Canım Acıyor                                                   
Nahide Babaşlı - Kararsızım                                                     
Nahide Babaşlı - Leyli De Yar (Asdbeatz Remix)                                  
Nahide Babaşlı - Silemem (Live Performance)                                     
Nahide Babaşlı - Silemem                                                        
Nahide Babaşlı - Unuttun Mu Beni                                                
Nahide Babaşlı - Yorgun Biri                                                    
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\N.B\Nahide Babaşlı - Gel Bir Olalım (Single) 2024\             
Nahide Babaşlı - Gel Bir Olalım (Single) 2024                                   
Nahide Babaşlı - Gel Bir Olalım                                                 
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\N.B\Nahide Babaşlı - Gidicem Buralardan (2023)\                
Nahide Babaşlı - Gidicem Buralardan (2023)                                      
Nahide Babaşlı - Ay yüzlüm (Remix)                                              
Nahide Babaşlı - Ayrılık Vakti                                                  
Nahide Babaşlı - Bi' Beş Dakika                                                 
Nahide Babaşlı - Bilmeden Oldu                                                  
Nahide Babaşlı - Bir Şehir İki Yabancı                                          
Nahide Babaşlı - Gidicem Buralardan                                             
Nahide Babaşlı - Günahsızım (Live Performance)                                  
Nahide Babaşlı - Kalbim Usandı                                                  
Nahide Babaşlı - Kanasın                                                        
Nahide Babaşlı - Sahteden Gülüşler                                              
Nahide Babaşlı - İstanbul Uyurken                                               
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\N.B\Nahide Babaşlı - NB Tracks, Pt. 3\                         
Cover                                                                           
01 Yine Özledim                                                                 
02 Ulduz                                                                        
03 Yarım Söz                                                                    
04 Sözün Var                                                                    
05 Gözümden Düştüğün An                                                         
06 Dostlar Sağ Olsun                                                            
07 Ansızın                                                                      
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\N.B\Nahide Babaşlı - NB Tracks, Pt. 4 - EP\                    
Cover                                                                           
01 Tiryakinim                                                                   
02 Zifiri                                                                       
03 Anlasana                                                                     
04 Saydım                                                                       
05 Ay Yüzlüm                                                                    
06 Bu Akşam Ölürüm                                                              
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\N.B\Nahide Babaşlı - Şaheser (2021)\                           
Nahide Babaşlı - Şaheser (2021)                                                 
Nahide Babaşlı - Akşam Olur Karanlığa Kalırsın (Akustikhane Sessions)           
Nahide Babaşlı - Ansızın                                                        
Nahide Babaşlı - Benim Hikayem                                                  
Nahide Babaşlı - Bextsiz Başım                                                  
Nahide Babaşlı - Buralardan Geçmez                                              
Nahide Babaşlı - Deliler Kimi                                                   
Nahide Babaşlı - Dostlar Sağ Olsun                                              
Nahide Babaşlı - Faydası Yok                                                    
Nahide Babaşlı - Gecdir Daha                                                    
Nahide Babaşlı - Gözümden Düştüğün An                                           
Nahide Babaşlı - Kalbi Taş                                                      
Nahide Babaşlı - Korkma Söyle                                                   
Nahide Babaşlı - Mahşer                                                         
Nahide Babaşlı - Mektup                                                         
Nahide Babaşlı - Nası Seviyo                                                    
Nahide Babaşlı - Saydım                                                         
Nahide Babaşlı - Saçlarını Taramışsın                                           
Nahide Babaşlı - Sen İstanbul'sun                                               
Nahide Babaşlı - Sendeyim                                                       
Nahide Babaşlı - Sevda Karası                                                   
Nahide Babaşlı - Sözün Var                                                      
Nahide Babaşlı - Tiryakinim                                                     
Nahide Babaşlı - Ulduz                                                          
Nahide Babaşlı - Yaralı                                                         
Nahide Babaşlı - Yarım Söz                                                      
Nahide Babaşlı - Yine Özledim                                                   
Nahide Babaşlı - Çemberimde Gül Oya                                             
Nahide Babaşlı - Ölüm Ölüm                                                      
Nahide Babaşlı - Şaheser               
320

Şifre - www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“K - L - M - N” sayfasına dön