VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Salih Turhan - Albümleri (Özel Seri)

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3999
Teşekkür Etti  : 1027
Teşekkür Aldı  : 22632
İletişim:

# Üretim 2024-04-06 06:55:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT

Resim

Salih Turhan - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Salih Turhan - Aldırmayacağım LP (Yonca Plak)>
<Salih Turhan - Anadolu'dan Selamlar (Gunalp 007 & 1990)>
<Salih Turhan - Salih Turhan Besteleri (2022)>
<Salih Turhan - Gulumseyisin (Oncu Plak LP 4014)>
<Salih Turhan - Halkımızın Gülen Yüzü Semahlar (2020)>
<Salih Turhan - Sensizliğimi Silmeliyim (Single) 2018>
<Salih Turhan - Tatyan Havaları (2007)>
<Salih Turhan - Türküler>
<Salih Turhan - Yemen Türküleri>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Salih Turhan - Anadolu'dan Selamlar (Gunalp 007 & 1990)\   
Salih Turhan - Anadolu'dan Selamlar (Gunalp 007 & 1990)                         
Salih Turhan - 01 - Ayaginda Dar Salvar                                         
Salih Turhan - 02 - Bulbul Ucar Yuvasina                                        
Salih Turhan - 03 - Gecme Bu Ceydan                                             
Salih Turhan - 04 - Aya Bak Yildiza Bak                                         
Salih Turhan - 05 - Kassap                                                      
Salih Turhan - 06 - Reyhan Ektim Legene                                         
Salih Turhan - 07 - Hanim Hanim                                                 
Salih Turhan - 08 - Gul Acti                                                    
Salih Turhan - 09 - Can Dedim Ki                                                
Salih Turhan - 10 - Bala Gelin                                                  
Salih Turhan - 11 - Oyna Gulum Oyna                                             
Salih Turhan - 12 - Tez Gelin Toya                                              
Salih Turhan - 13 - Ceyran Sevgilim                     
Salih Turhan - Salih Turhan Besteleri 2022\                
Cover                                                                           
Salih Turhan - Babam                                                            
Salih Turhan - Benim Babam                                                      
Salih Turhan - Dağ Üstüne Dağı Koysam Dağ Olmaz                                 
Salih Turhan - Elazığın İlçeleri                                                
Salih Turhan - Eski Harputla Başbaşa                                            
Salih Turhan - Hazar Baba                                                       
Salih Turhan - Kars Metiyesi                                                    
Salih Turhan - Malatya Metiyesi                                                 
Salih Turhan - Mektup Yazdım Sıralı                                             
Salih Turhan - Seyran Eyledim                                                   
Salih Turhan - Sivrice Güzellemesi                                              
Salih Turhan - Sıralı Dağların Karı                                             
Salih Turhan - Çayname 
d:\0\2\S.T\Salih Turhan - Halkımızın Gülen Yüzü Semahlar (2020)\      
Salih Turhan - Halkımızın Gülen Yüzü Semahlar (2020)                            
Salih Turhan - Kırklar Semahı                                                   
Salih Turhan, Adile Kurt Karatepe - Gördes Semahı                               
Salih Turhan, Adile Kurt Karatepe - Ya Hızır Semahı                             
Salih Turhan, Adile Kurtkaratepe - Uzundere Semahı                              
Salih Turhan, Elif Buse Doğan - Kırtıl Semahı                                   
Salih Turhan, Elvan Sevim - Ladik Semahı                                        
Salih Turhan, Fatoş Çal - Hacıbektaş Semahı                                     
Salih Turhan, Gani Pekşen - Bozok Semahı                                        
Salih Turhan, Kenan Tuna - Kısas Semahı                                         
Salih Turhan, Kenan Tuna - Sivas Semahı                                         
Salih Turhan, Neşe Ayişit - Kerbela Semahı                                      
Salih Turhan, Sakine Fidan - Nurhak Semahı                                      
Salih Turhan, Sami Tan Sarıgül - Kantarma Semahı                                
Salih Turhan, Sibel Beğde - Hubyar                                              
Salih Turhan, Süleyman Yıldız - Turna Semahı                                    
Salih Turhan, Çiğdem Elmas - Rodos Semahı                                       
d:\0\2\S.T\Salih Turhan - Sensizliğimi Silmeliyim (Single) 2018\      
Salih Turhan - Sensizliğimi Silmeliyim (Single) 2018                            
Salih Turhan - Sensizliğimi Silmeliyim                                          
Salih Turhan - Sevmeli                                                          
d:\0\2\S.T\Salih Turhan - Tatyan Havaları (2007)\                     
Salih Turhan - Tatyan Havaları (2007)                                           
Salih Turhan - Akşamdan Doğuyor Zöhre Yıldızı                                   
Salih Turhan - Bende Mecnundan Füzun Aşıklık İstidadı Var                       
Salih Turhan - Bülbül Bağa Girip Yapmış Yuvayı                                  
Salih Turhan - Dün Gece Yar Hanesinde                                           
Salih Turhan - Evlerine Vardım Kapı Sürgülü                                     
Salih Turhan - Ey Hamamcı Bu Hamama Güzellerden Kim Gelir                       
Salih Turhan - Her Kitabe Leb-i La'lün Hadisin Yazalar                          
Salih Turhan - Her Kitabe Leb-i Lalün Hadisin Yazalar                           
Salih Turhan - Mast-i Nazım Kim Büyüttü Böyle Bi Perva Seni                     
Salih Turhan - Vardım Eşiğine Yüzümü Sürdüm 2                                   
Salih Turhan - Vardım Eşiğine Yüzümü Sürdüm                                     
Salih Turhan - Yandı Canım Tende Ey Ruhi Revanım                                
Salih Turhan - Şu Uzun Gecenin Gecesi Olsam                                     
d:\0\2\S.T\Salih Turhan - Türküler\                                   
Salih_Turhan - Ask_İ_Ezeli                                                      
Salih_Turhan - Ben_Bu_Dagin_Agaciyam                                            
Salih_Turhan - Bir_Sabah_Namazi_Tozdan_Dumandan                                 
Salih_Turhan - Buna_Er_Meydani_Derler                                           
Salih_Turhan - Calin_Davullari                                                  
Salih_Turhan - Can_Ellerinden_Gelmisem                                          
Salih_Turhan - Canakkale_İcinde                                                 
Salih_Turhan - Cirpinirdi_Karadeniz                                             
Salih_Turhan - Cok_Gecmisem_Bu_Daglardan                                        
Salih_Turhan - Evlerine_Varamadim_Arimdan                                       
Salih_Turhan - Havada_Bulut_Yok                                                 
Salih_Turhan - Kadem_Basti                                                      
Salih_Turhan - Karsidadir_Evleri                                                
Salih_Turhan - Kerkukliyig_Kerkuklu                                             
Salih_Turhan - Mehrali_Bey                                                      
Salih_Turhan - Mevlam_Der_Ki_Dogruca_Gel                                        
Salih_Turhan - Sari_Yazma_Altinda                                               
Salih_Turhan - Serife_Tekin_Beyler_Bahcesi                                      
Salih_Turhan - Uca_Daglarin_Basinda                                             
Salih_Turhan - Yandi_Canim_Tende                                                
Salih_Turhan - Yar_Yuregim_Yar                                                  
Salih_Turhan - Yigitler_Silkinip_Ata_Binende                                    
d:\0\2\S.T\Salih Turhan - Yemen Türküleri\                            
yemeniturkuleri                                                                 
01- ADTHM Korosu - Havada Bulut Yok                                             
02- Neslihan Kızıltuğ - Mızıka Çalındı                                          
03- Uğur Top - Yemene Gidenin Yüzü Gülmez mi                                    
04- Bayram Bilge Tokel - Gitme Yemen-'e                                         
05- Çiğdem Doğan - Yemen Bizim Neyimize                                         
06- Sıtkı Akın - Alıver Anneciğim                                               
07- ADTHM Korosu - Asmalı Mencere                                               
08- Günay Şimşek - Ora Yemen Değil                                              
09- Taner Can - Kırat Kırat                                                     
10- Cengizhan Akar - Payitahttan Haber Gelmiş                                   
11- Coşkun Gök - Asker Ettiler Beni                                             
12- Salih Turhan - Yemen Yemen Şanlı Yemen       
Şifre - www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“S - ޞ - T - U” sayfasına dön