VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Oya Nurdan - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3999
Teşekkür Etti  : 1027
Teşekkür Aldı  : 22630
İletişim:

# Üretim 2024-04-14 20:21:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT

Resim

Oya Nurdan - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Oya Nurdan - Bir Bahar Aksami (Rip Sivasli_14)>
<Oya Nurdan - Sevenlerin Günahı Ne (Single)>
<Oya Nurdan - Silinmiyor Gözlerimden (Single)>
<Oya Nurdan - Zuluf Dokulmus Yuze (Alparslan 786)>
<Oya Nurdan - Ödeştik Senle (1994) (Uzunca Müzik 011)>
<Oya Nurdan - Şikayet Etmem & Akşamcı (Single)>
<Oya Nurdan Ege - Vay Dünya Dünya>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Oya Nurdan - Bir Bahar Aksami (Rip Sivasli_14)\            
Oya Nurdan - Aksam Oldu Huzunlendim                                             
Oya Nurdan - Anar Omrumce                                                       
Oya Nurdan - Ay Dogdu Batmadi Mi                                                
Oya Nurdan - Ayrilik Yaman Kelime                                               
Oya Nurdan - Bir Bahar Aksami                                                   
Oya Nurdan - Eginde Yavas Yavas                                                 
Oya Nurdan - Gezdigimiz Dikenli Ask Yollarinda                                  
Oya Nurdan - Hic Mi Gulmeyecek                                                  
Oya Nurdan - Iste Senı Seven Benim                                              
Oya Nurdan - Kaslarin Catik Yine                                                
Oya Nurdan - Leyle Bir Özge Candir                                              
Oya Nurdan - Senin Sesini                                                       
Oya Nurdan - Söyleyeyim Derdimi                                                 
Oya Nurdan - Yangin Olur                                                        
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\2\O.N\Oya Nurdan - Sevenlerin Günahı Ne (Single)\                
Thumbs                                                                          
Oya Nurdan - Başka Sevgilim Yok ki                                              
Oya Nurdan - Sevenlerin Günahı Ne                                               
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\O.N\Oya Nurdan - Silinmiyor Gözlerimden (Single)\              
Thumbs                                                                          
cover                                                                           
Oya Nurdan - Ortada Sebep Yokken                                                
Oya Nurdan - Silinmiyor Gözlerimden                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\O.N\Oya Nurdan - Zuluf Dokulmus Yuze (Alparslan 786)\          
Oya Nurdan - Bahcenizde Nar Mi Var                                              
Oya Nurdan - Benim Zülfü Siyahim                                                
Oya Nurdan - Bir Garip Gurbete Gitse                                            
Oya Nurdan - Bir Garip Yolcuyum                                                 
Oya Nurdan - Gafil Gezme Saskin                                                 
Oya Nurdan - Gam Elinden                                                        
Oya Nurdan - Gönül Dagi                                                         
Oya Nurdan - Hikkidik Tuttu Beni                                                
Oya Nurdan - Kara Sevda Bir Hosmus                                              
Oya Nurdan - Nem  Kaldi                                                         
Oya Nurdan - Seher Vakti Caldim                                                 
Oya Nurdan - Sevdim Bir Kere                                                    
Oya Nurdan - Uzun Ince Bir Yoldayim                                             
Oya Nurdan - Vay Dünya Dünya                                                    
Oya Nurdan - Zülüf Dökmüs Yüzüne                                                
Oya Nurdan-Zuluf Dokulmus Yuze (Alparslan 786)                                  
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\O.N\Oya Nurdan - Ödeştik Senle (1994) (Uzunca Müzik 011)\      
AlbumArtSmall                                                                   
Folder                                                                          
Oya Nurdan - Asigim Ben                                                         
Oya Nurdan - Beyoglunda Gezersin                                                
Oya Nurdan - Bir Bakis Baktin                                                   
Oya Nurdan - Gözünaydin                                                         
Oya Nurdan - Gülmezmiyim                                                        
Oya Nurdan - Inan Sen Varsin                                                    
Oya Nurdan - Penbelestir Dünyami                                                
Oya Nurdan - Sende Mi Gidiyorsun                                                
Oya Nurdan - Sirasi Var                                                         
Oya Nurdan - Unuttum Seni                                                       
Oya Nurdan - Yüregimi Sana Bagladim                                             
Oya Nurdan - Ödestik Senle                                                      
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\O.N\Oya Nurdan - Şikayet Etmem & Akşamcı (Single)\             
cover                                                                           
Oya Nurdan - Akşamcı                                                            
Oya Nurdan - Şikayet Etmem                                                      
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\O.N\Oya Nurdan Ege - Vay Dünya Dünya\                          
<Kapak>                                                                         
AlbumArtSmall                                                                   
Folder                                                                          
Oya Nurdan Ege - Bahçenizde Nar Mı Yok                                          
Oya Nurdan Ege - Bir Garip Yolcuyum Gurbet Yolunda                              
Oya Nurdan Ege - Bir Yiğit Gurbete Gitse                                        
Oya Nurdan Ege - Gafil Gezme Şaşkın                                             
Oya Nurdan Ege - Gam Elinden                                                    
Oya Nurdan Ege - Gönül Dağı                                                     
Oya Nurdan Ege - Hıkkıdık Tuttu Beni                                            
Oya Nurdan Ege - Kara Sevda Bir Hoş İmiş                                        
Oya Nurdan Ege - Seher Vakti Çaldım Yarin Kapısını                              
Oya Nurdan Ege - Sevda Denen Şey Başıma Geldi                                   
Oya Nurdan Ege - Vay Dünya Dünya Zalimsin Dünya                                 
Oya Nurdan Ege - Zülüf Dökülmüş Yüze     
Şifre: www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“O - Ö - P - R” sayfasına dön