VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Adnan Emen - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3999
Teşekkür Etti  : 1027
Teşekkür Aldı  : 22630
İletişim:

# Üretim 2024-04-14 20:34:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT

Resim

Adnan Emen - Albümleri
----------------------------------------------------------------------
<Adnan Emen - Adnan Emen'le Gazinoda Bir Gece>
<Adnan Emen - Bana Ne>
<Adnan Emen - Bir Kadin Tanidim>
<Adnan Emen - Taverna 91>
<Adnan Emen - Tavernada Dügün Geceleri>
<Adnan Emen - Trakya Taverna (Aziz Kaset Aziz Plak)>
<Adnan Emen - Unutmuşum Kendimi [Uluçınar Müzik 2017]>
<Adnan Emen - İstanbul Kızları 1986>
<Adnan Emen 2 - Konser>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Adnan Emen - Adnan Emen'le Gazinoda Bir Gece\              
Adnan Emen - Ah Bu Sarkilarin Gözü Kör Olsun                                    
Adnan Emen - Anilar & Her Zaman Benimlesin                                      
Adnan Emen - Biri Birilerine & Aleylim & Fidayda                                
Adnan Emen - Dramanin Icinde & Kalk Gelin Hanim & Ramizem & Gimildan            
Adnan Emen - Dünya Tatlisi & Ah Nene & Gülende Yar & Yumurtanin Sarisi          
Adnan Emen - Ekin Ekilen Yere & Erzurumun Dadasi & Konyalim                     
Adnan Emen - Imkansiz (Rüyalarim Olmasa)                                        
Adnan Emen - Karakolda Ayna Var                                                 
Adnan Emen - Kiymetini Bilemeden                                                
Adnan Emen - Sekerim & Önemi Yok                                                
Adnan Emen - Vur Bir Daha & Diley & Diyarbakir & Mardin Kapi                    
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\2\A.E\Adnan Emen - Bana Ne\                                      
adnan emen banane                                                               
Adnan Emen - Baga Gel Bostana Gel                                               
Adnan Emen - Bana Ne                                                            
Adnan Emen - Bana Sorun                                                         
Adnan Emen - Gayri Dayanamam                                                    
Adnan Emen - Hacel Obasi                                                        
Adnan Emen - Kabul Et Gözyaslarimi                                              
Adnan Emen - Sana Ne Yaptim                                                     
Adnan Emen - Sarhos Serseri                                                     
Adnan Emen - Sarisinsin                                                         
Adnan Emen - Su Daglarin Yüksegine Erseler                                      
Adnan Emen - Ya Bu Askin Sonu Gelir Ya Gider                                    
Adnan Emen - Yerden Yere Vurun Beni                                             
Adnan Emen - Zalifim                                                            
Adnan Emen - Zülüf Dökülmüs Yüze                                                
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\A.E\Adnan Emen - Bir Kadin Tanidim\                            
zkapak                                                                          
Adnan Emen - Bir Kadin Tanidim                                                  
Adnan Emen - Buldum Buldum                                                      
Adnan Emen - Cicim Aylari                                                       
Adnan Emen - Gönlümün Sultani & Yasamali Yar                                    
Adnan Emen - Hep Senin Icin                                                     
Adnan Emen - Sen Gidersen Baskasi Gelir                                         
Adnan Emen - Vur Patlasin                                                       
Adnan Emen - Yikila Yikila                                                      
Adnan Emen - Yildizlar Sayilirmi & Zim Zim & Agri Dagiundan Düstüm              
Adnan Emen - Zorla Güzellik Olmaz                                               
Adnan Emen - Ölesim Geldi                                                       
GetCover                                                                        
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
Yeni Metin Belgesi                                                              
d:\0\2\A.E\Adnan Emen - Taverna 91\                                   
Adnan Emen - Ayilana Gazoz & Pembe Giyerim                                      
Adnan Emen - Besmele                                                            
Adnan Emen - Gayri Dayanamam & Ayva Turunc Narim Var                            
Adnan Emen - Havalisin & Yanar Bu Gonlum & Nazlanma & Bİzim Dugun & Hayırdır Ins
Adnan Emen - Hesabim Var                                                        
Adnan Emen - Ilvanlim & Tomurcuk & Tombulum & Mardin Kapi & Oy Sinemi & Malatya 
Adnan Emen - Sakin Donme Geriye & Istanbul Sokaklari                            
Adnan Emen - Soyleyin Yildizlar & Yalan Gözlerim                                
Adnan Emen - Vurun Dalgalar                                                     
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\A.E\Adnan Emen - Tavernada Dügün Geceleri\                     
21331743_tn30_0                                                                 
Adnan Emen - Belalim                                                            
Adnan Emen - Dere Geliyor Dere & Gül Ali & Sürmeli Koyun & Mastika              
Adnan Emen - Havada Bulut Yok                                                   
Adnan Emen - Kilim                                                              
Adnan Emen - Sonbahar Rüzgarlari & Intizar & Senede Bir Gün                     
Adnan Emen - Sülüman Aga & Deryalar                                             
Adnan Emen - Telli Telli & Yaradana Kurban & Kadifeden Kesesi & Caminin Menzini 
Adnan Emen - Vurgun                                                             
Adnan Emen - Yollar Seni Gide Gide                                              
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
Yeni Metin Belgesi                                                              
d:\0\2\A.E\Adnan Emen - Trakya Taverna (Aziz Kaset Aziz Plak)\        
z1                                                                              
z2                                                                              
a1                                                                              
a2                                                                              
b1                                                                              
b2                                                                              
b3                                                                              
b4                                                                              
b5                                                                              
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\A.E\Adnan Emen - Unutmuşum Kendimi [Uluçınar Müzik 2017]\      
0                                                                               
Adnan Emen - Akşam Olur Gizli Gizli                                             
Adnan Emen - Amaney                                                             
Adnan Emen - Ağrı Dağı                                                          
Adnan Emen - Davacı Değilim                                                     
Adnan Emen - Diyarbakır Lorke                                                   
Adnan Emen - Haber Uçtu                                                         
Adnan Emen - Haydar Haydar                                                      
Adnan Emen - Mum Söndü                                                          
Adnan Emen - Unutmuşum Kendimi                                                  
Adnan Emen - Zalim                                                              
Adnan Emen - Zım Zımey                                                          
Adnan Emen - Çöpçüler                                                           
Adnan Emen - İçimdeki Özlemi                                                    
Adnan Emen - Şu Dağlarda Kar Olsaydım                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\A.E\Adnan Emen - İstanbul Kızları 1986\                        
Thumbs                                                                          
Adnan Emen - İstanbul Kızları 1986                                              
Adnan Emen - Ağlattı Kader                                                      
Adnan Emen - Benim Hayatım                                                      
Adnan Emen - Bir Bilene Soralım                                                 
Adnan Emen - Bu Masalar Boş Kalmaz                                              
Adnan Emen - Bugün Ayın Işığı                                                   
Adnan Emen - Cemalim                                                            
Adnan Emen - Damarımda Kanımsın                                                 
Adnan Emen - Gülom                                                              
Adnan Emen - Mevlam Bana Dert Vermiş                                            
Adnan Emen - Ne Fayda                                                           
Adnan Emen - Sabır Taşı                                                         
Adnan Emen - Sevdalı                                                            
Adnan Emen - Sular Durulur Derler                                               
Adnan Emen - Tamam Mı                                                           
Adnan Emen - İstanbul Kızları                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\2\A.E\Adnan Emen 2 - Konser\                                     
A - Adnan Emen 2 - Konser                                                       
B - Adnan Emen 2 - Konser                
Şifre: www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“A - B - C - Ç” sayfasına dön