VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Alişan - Albümleri

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 3999
Teşekkür Etti  : 1027
Teşekkür Aldı  : 22648
İletişim:

# Üretim 2017-08-14 23:57:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT

Şifre:www.varbiraz.net

Resim
Resim
Resim

Alişan - Albümleri
--------------------------------------------------
<Alişan - 10 2011>
<Alişan - Ah Le Yar>
<Alişan - Asik Oldum>
<Alişan - Karacadir>
<Alişan - Krali Gelse>
<Alişan - Olay Bitmiştir>
<Alişan - Seni Biraz Fazla Sevdim 2013>
<Alişan - Seni Sevmek>
<Alişan - Sevgilerimle 2008>
<Alişan - Söz Mü>
<Alişan - Var Ya>
<Alişan - Ve Kimselere Güvenmiyorum>
<Alişan - Biliyorum Dönmeyecek (2018)>
<Alişan - Dön Hadi (Single) 2022>
<Alişan - Melekler İmza Topluyor (Pop) (Single) 2021>
<Alişan - Tükeneceğiz (Single) 2021>
<Alişan - Yağmurlar (Single) 2019>
<Alişan - Alişan (2001)>
<Alişan - Kalbim Ellerinde (2004)>
<Alişan - Keje (2003)>
<Alişan - Senfonik Çağdaş İlahiler (feat. Alişan)>
<Alişan - Uslu Dururum - Single (2017)>
<Alişan - Zor Sensiz - Single (2017)>
<Alişan - Ölümsüz Aşk 2016>
<Alişan - Ölümsüz Aşklar (Remix) - Single>
<Alişan - İhtiyacı Var (2014)>
<Alişan - İlahi Adalet - Single (2018)>
<Baby Brown - Izmir Marsi (feat. Fatolazo & Alişan) - EP (2019)>
<ZepGo & Alişan - I. C. U - Single (2020)>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

[b]Alişan  -  10  2011\        [/b]                                    
Alisan  -  Ahlara  Vahlara                                                                                              
Alisan  -  Benim  Askim                                                                                                    
Alisan  -  Benim  Icin  Agla                                                                                            
Alisan  -  Calinti  Sarki  (H)                                                                                        
Alisan  -  Figuran  (H)                                                                                                    
Alisan  -  Ne  Diyebilirimki  (H)                                                                                  
Alisan  -  Teskere  (H)                                                                                                    
Alisan  -  Tez  Geceler                                                                                                    

[b]Alişan  -  Ah  Le  Yar\          [/b]                              
Alisan  -  Ah  Le  Yar                                                                                                        
Alisan  -  Bos  Guzelim                                                                                                    
Alisan  -  Diloy  Diloy                                                                                                    
Alisan  -  Git                                                                                                                    
Alisan  -  Hay  Basima  Gelenler                                                                                    
Alisan  -  Seref  Daglari                                                                                                
Alisan  -  Soyle  Vallah                                                                                                  
Alisan  -  Tas  Olursun                                                                                                    
Alisan  -  Turnam                                                                                                              
Alisan  -  Ucun  Guvercinler                                                                                          
Alisan  -  Yagmur  Yagar                                                                                                  
Alisan  -  Yapamazsin                                                                                                      
Alisan  -  Yaralim                                                                                                            
Alisan  -  Zalim  Yar                                                                                                                                          

[b]Alişan  -  Asik  Oldum[/b]\          
Alisan  -  Ah  Gonlum                                                                                                        
Alisan  -  Aldirma  Gonul                                                                                                
Alisan  -  Aman  Allahim                                                                                                  
Alisan  -  Asik  Oldum                                                                                                      
Alisan  -  Geri  Don                                                                                                          
Alisan  -  Gucendim                                                                                                          
Alisan  -  Hazalim                                                                                                            
Alisan  -  Sabir                                                                                                                
Alisan  -  Sagir  Sultan                                                                                                  
Alisan  -  Seviyorum                                                                                                        
Alisan  -  Tarifi  Yok                                                                                                      
Alisan  -  Vuracaklar                                                                                                      
Alisan  -  Yar  Demedim                                                                                                    

[b]Alişan  -  Karacadir\                [/b]                        
Alisan  -  Adi  Guzelmis                                                                                                  
Alisan  -  Bebek                                                                                                                
Alisan  -  Bir  Yudum  Su                                                                                                  
Alisan  -  Boluk  Boluk                                                                                                    
Alisan  -  Delimisin  Ne                                                                                                  
Alisan  -  Ekmek  Aldim  Firindan                                                                                  
Alisan  -  Gitme  Gonul                                                                                                    
Alisan  -  Kara  Cadir                                                                                                      
Alisan  -  Sar  Beni                                                                                                          
Alisan  -  Seher  Yeli                                                                                                      
Alisan  -  Sende  Yanarim                                                                                                
Alisan  -  Sevdigime  Pisman  Ettiler                                                                          

[b]Alişan  -  Krali  Gelse\          [/b]                          
Alisan  -  Ah  Su  Guzeller                                                                                              
Alisan  -  Allahini  Sevdigim                                                                                        
Alisan  -  Eli  Kinali  Yarim                                                                                          
Alisan  -  Gulum                                                                                                                
Alisan  -  Kinayi  Getir                                                                                                  
Alisan  -  Krali  Gelse                                                                                                    
Alisan  -  Salla                                                                                                                
Alisan  -  Sana  Bir  Sey  Olmasin                                                                                  
Alisan  -  Seni  Unutmam                                                                                                  
Alisan  -  Yuce  Dag  Basinda                                                                                          
Alisan  -  Zor  Degil  De  Ne                                                                                            

[b]Alişan  -  Olay  Bitmiştir\                [/b]              
Alişan  -  Aklın  Varsa  Evlenme                                                                                    
Alişan  -  Ben  Daha  Çok  Severim                                                                                  
Alişan  -  Gitti  Yarım                                                                                                    
Alişan  -  Hey  Dilbere                                                                                                    
Alişan  -  Ikimize  Birden  Remik                                                                                  
Alişan  -  İkimize  Birden                                                                                              
Alişan  -  Korkuyorum                                                                                                      
Alişan  -  Naze  (Kürtce)                                                                                                
Alişan  -  Naze                                                                                                                  
Alişan  -  Ne  Güzel  Yaratmış                                                                                        
Alişan  -  Olay  Bitmiştir                                                                                              
Alişan  -  Sen  Bende  Kaldin                                                                                          
Alişan  -  Yalan  Oldu                                                                                                      
Alişan  -  Yalanci  Sevğili                                                                                            

[b]Alişan  -  Seni  Biraz  Fazla  Sevdim  2013\  [/b]
Alisan  -  Ayakta  Zor  Duruyorum    (H)                                                                        
Alisan  -  Beyaz  Gül  Kirmizi  Gül                                                                                
Alisan  -  Bir  Numara                                                                                                      
Alisan  -  Dünya  Evi    (H)                                                                                              
Alisan  -  Gözümün  Isigi                                                                                                
Alisan  -  Islana  Islana                                                                                                
Alisan  -  Kedi    (H)                                                                                                        
Alisan  -  Kinifir  Bedrenk  Olur                                                                                  
Alisan  -  Özlemistir                                                                                                      
Alisan  -  Seni  Biraz  Fazla  Sevdim                                                                            
Alisan  -  Vay  Be    (H)                                                                                                    
Alisan  -  Vebal                                                                                                                

[b]Alişan  -  Seni  Sevmek\  [/b]                                  
Alisan  -  Allahtan  Kork                                                                                                
Alisan  -  Anlamam  Asktan                                                                                              
Alisan  -  Belalinim                                                                                                        
Alisan  -  Benimsin                                                                                                          
Alisan  -  Gel  De  Geleyim                                                                                              
Alisan  -  Helalimsin                                                                                                      
Alisan  -  Kac  Defa                                                                                                          
Alisan  -  Kadinim                                                                                                            
Alisan  -  Kalbim  Ellerimde                                                                                          
Alisan  -  Kiyamete  Kadar                                                                                              
Alisan  -  Ne  Cikar                                                                                                          
Alisan  -  Oy  Gelin                                                                                                          
Alisan  -  Seni  Sevmek                                                                                                    
Alisan  -  Tek  Basina                                                                                                      
Alisan  -  Vay  Halime                                                                                                      
Alisan  -  Yemin  Olsun                                                                                                    

[b]Alişan  -  Sevgilerimle  2008\        [/b]                
Alisan  -  Askin  Vurdugu  Yerde  Cicekler  Acar                                                        
Alisan  -  Biktim                                                                                                              
Alisan  -  Cane  Cane                                                                                                        
Alisan  -  Gidebilen  Hic  Olmadim                                                                                
Alisan  -  Gözun  Aydin                                                                                                    
Alisan  -  INanmadin  Ki                                                                                                  
Alisan  -  Sevgilerimle                                                                                                  
Alisan  -  Sordun  Mu                                                                                                        
Alisan  -  Söyleyemedim                                                                                                  
Alisan  -  Vay  Gulum                                                                                                        
Alisan  -  Yeminliyim  Tövbesi  Yok                                                                              

[b]Alişan  -  Söz  Mü\        [/b]                                      
Alisan  -  Aglayamam                                                                                                        
Alisan  -  Ah  Ireme  (Irem  Kiz)                                                                                    
Alisan  -  Anam  Onu  Al                                                                                                    
Alisan  -  Ekmek  Derdi                                                                                                    
Alisan  -  Lori                                                                                                                  
Alisan  -  Ömrum                                                                                                                
Alisan  -  Pesindeyim                                                                                                      
Alisan  -  Seviyorum  Duysana                                                                                        
Alisan  -  Sorma  Sevdigim                                                                                              
Alisan  -  Söz  Mu                                                                                                              
Alisan  -  Vazgecemem  Ki                                                                                                
Alisan  -  Yemin  Cicegim                                                                                                

[b]Alişan  -  Var  Ya\              [/b]                                
Alisan  -  Bittim  Gel                                                                                                      
Alisan  -  Capkin  Yarim                                                                                                  
Alisan  -  Hayatim                                                                                                            
Alisan  -  Kiz  Ben  Seni  Vurmazmiyim                                                                          
Alisan  -  Kosacaksin                                                                                                      
Alisan  -  Merak  Etme                                                                                                      
Alisan  -  Senden  Baskasi  Yalan                                                                                  
Alisan  -  Tukendim                                                                                                          
Alisan  -  Var  Ya                                                                                                              
Alisan  -  Vay  Beni                                                                                                          
Alisan  -  Yolun  Sonu                                                                                                      

[b]Alişan  -  Ve  Kimselere  Güvenmiyorum\      [/b]  
Alisan  -  desktop                                                                                                            
Alisan  -  Allah  Allah                                                                                                    
Alisan  -  Birakin  Yakami                                                                                              
Alisan  -  Cinarlar                                                                                                          
Alisan  -  Hele  Bi  ((  Club  Version  ))                                                                      
Alisan  -  Hele  Bi                                                                                                            
Alisan  -  Hersey  Yalan  Olmus                                                                                      
Alisan  -  Sari  Guller  ((  Sen  Yarali  Ben  Yarali  ))                                            
Alisan  -  Urfali  Sevmis                                                                                                
Alisan  -  Ve  Kimselere  Guvenmiyorum                                                                        
Alisan  -  Yukaridaki  Allah                

[b]Alişan - Biliyorum Dönmeyecek (2018)\       [/b]            
----------------------------------------------------------------------
Alişan - Biliyorum Dönmeyecek (2018)                                            
Alişan - Biliyorum Dönmeyecek                                                   
Alişan - Uslu Dururum                                                           
Alişan - Zor Sensiz                                                             
Alişan - İlahi Adalet                                                           
Alişan, Orhan Gencebay, Sibel Can, İbrahim Tatlıses, Seda Sayan, Cengiz Kurtoglu

[b]Alişan - Dön Hadi (Single) 2022\     [/b]                   
Alişan - Dön Hadi (Single) 2022                                                 
Alişan - Dön Hadi                                                               

[b]Alişan - Melekler İmza Topluyor (Pop) (Single) 2021\  [/b]  
Alişan - Melekler İmza Topluyor (Pop) (Single) 2021                             
Alisan - Melekler İmza Topluyor (Remix)                                         
Alisan - Melekler İmza Topluyor                                                 

[b]Alişan - Tükeneceğiz (Single) 2021\ [/b]                    
Alişan - Tükeneceğiz (Single) 2021                                              
Alisan, Tefo - Tükeneceğiz                                                      

[b]Alişan - Yağmurlar (Single) 2019\ [/b]                      
Alişan - Yağmurlar (Single) 2019                                                
Alişan, Furkan Özsan - Yağmurlar

Alişan - Alişan (2001)\                                 
Alişan - Alişan (2001)                                                          
Alişan - Ah Le Yar                                                              
Alişan - Boş Ver Güzelim                                                        
Alişan - Diloy Diloy (Uzun Hava)                                                
Alişan - Git                                                                    
Alişan - Hay Başıma Gelenler                                                    
Alişan - Keje                                                                   
Alişan - Kundurama Kum Doldu                                                    
Alişan - Söyle Vallah                                                           
Alişan - Taş Olursun                                                            
Alişan - Turnam                                                                 
Alişan - Uçun Güvercinler                                                       
Alişan - Yapamazsın                                                             
Alişan - Yaralım                                                                
Alişan - Yağmur Yağar                                                           
Alişan - Zalim Yar                                                              
Alişan - Şeref Dağları                                                          
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\3\Alişan\Alişan - Kalbim Ellerinde (2004)\                       
Cover                                                                           
01. Yemin Olsun                                                                 
02. Seni Sevmek                                                                 
03. Kaç Defa                                                                    
04. Benimsin                                                                    
05. Belalınım                                                                   
06. Kalbim Ellerinde                                                            
07. Vay Halime                                                                  
08. Helalimsin                                                                  
09. Anlamam Aşktan                                                              
10. Oy Gelin                                                                    
11. Tek Başıma                                                                  
12. Kıyamete Kadar                                                              
13. Allahtan Kork                                                               
14. Ne Çıkar                                                                    
15. Kadınım                                                                     
16. Narım                                                                       
17. Gelde Geleyim                                                               
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Alişan\Alişan - Keje (2003)\                                   
Alişan - Keje (2003)                                                            
01. Keje                                                                        
02. Kına'yı Getir                                                               
03. Yolun Sonu                                                                  
04. Tükendim                                                                    
05. Kundurama Kum Doldu                                                         
06. Allah'ını Sevdiğim                                                          
07. Ah Le Yar                                                                   
08. Kralı Gelse                                                                 
09. Var Ya                                                                      
10. Sana Bir Şey Olmasın                                                        
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Alişan\Alişan - Senfonik Çağdaş İlahiler (feat. Alişan)\       
01. Sami Özer - Hak Yarattı Alemi (Muhayyerkürdi İlahi)                         
02. Sami Özer - Donandı Her Yer (Acemaşiran İlahi)                              
03. Sami Özer - Ya Rabbi Aşkın Ver Bana (Nihavend İlahi)                        
04. Sami Özer - Aşkın İle Aşıklar (Nihavend İlahi)                              
05. Sami Özer - Bu Aşk Bir Bahr-i Ummandır (Nihavend İlahi)                     
06. Sami Özer - Gamdan Beni Azad Et (Rast İlahi)                                
07. Sami Özer - Ay Dahi Güneş Dahi (Rast İlahi)                                 
08. Sami Özer - Erler Demine (Rast İlahi)                                       
09. Sami Özer - Vasılı Feyzi Hüda'yız (Uşşak İlahi)                             
10. Sami Özer - Sevdim Seni Ma'buduma (Segah İlahi)                             
11. Sami Özer - Alemler Nura Gark Oldu (Hüzzam İlahi)                           
12. Sami Özer - Getirdiler Burağı (Hüzzam İlahi)                                
13. Sami Özer - Yar Yüreğim Yar (Segah İlahi)                                   
14. Sami Özer - Ey Dost (Hicaz İlahi)                                           
15. Sami Özer - Ninni (Hicaz)                                                   
16. Sami Özer - Güzel Aşık (Nihavend İlahi)                                     
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Alişan\Alişan - Uslu Dururum - Single (2017)\                  
Thumbs                                                                          
Cvr (1)                                                                         
Alişan - Uslu Dururum                                                           
d:\0\3\Alişan\Alişan - Zor Sensiz - Single (2017)\                    
Thumbs                                                                          
Cvr (1)                                                                         
Alişan - Zor Sensiz                                                             
d:\0\3\Alişan\Alişan - Ölümsüz Aşk 2016\                              
Alişan - Ölümsüz Aşklar                                                         
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Alişan\Alişan - Ölümsüz Aşklar (Remix) - Single\               
01. Alişan - Ölümsüz Aşklar (Remix)                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Alişan\Alişan - İhtiyacı Var (2014)\                           
Cvr (1)                                                                         
Alişan - Arabım Fellahi                                                         
Alişan - Beyaz Gül Kırmızı Gül                                                  
Alişan - Esmesun Ayruluk                                                        
Alişan - Fark Atıyor                                                            
Alişan - Kınıfır Bedrenk Olur                                                   
Alişan - Ona Sorun                                                              
Alişan - Yar Meleke                                                             
Alişan - İhtiyacı Var (feat. Emrah)                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Alişan\Alişan - İlahi Adalet - Single (2018)\                  
Thumbs                                                                          
Cvr (1)                                                                         
Alişan - İlahi Adalet                                                           
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\3\Alişan\Baby Brown - Izmir Marsi (feat. Fatolazo & Alişan) - EP 
Cvr (1)                                                                         
Baby Brown - Izmir Marsi (feat. Fato & Alişan) [Black Edit Acapella]            
Baby Brown - Izmir Marsi (feat. Fato & Alişan) [Black Edit Instrumental]        
Baby Brown - Izmir Marsi (feat. Fato & Alişan) [Black Edit]                     
Baby Brown - Izmir Marsi (feat. Fato & Alişan) [Electro Edit Acapella]          
Baby Brown - Izmir Marsi (feat. Fato & Alişan) [Electro Edit Instrumental]      
Baby Brown - Izmir Marsi (feat. Fato & Alişan) [Electro Edit]                   
d:\0\3\Alişan\ZepGo & Alişan - I. C. U - Single (2020)\               
Thumbs                                                                          
Cvr (1)                                                                         
01. ZepGo & Alişan - I. C. U                             
Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
En son Sivasli_14 tarafından 20 Kas 2023, 21:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: Seri güncellendi..

En son Sivasli_14 tarafından 20 Kas 2023, 21:30 tarihinde darbelendi.
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“A - B - C - Ç” sayfasına dön