VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Cevher Yalçınlı - Albümleri (Özel Seri)

Moderatör: Karamürselli

Forum kuralları
Bu Bölüm Normal Üyelere Açık Değildir. Bu Bölümden Paylaşımcı Üyeler - Emektar Üyeler - O Bir Efsane Rütbesindeki Üyeler ve Premium (Özel) Üyeler Faydalanabilemektedir.

1 - Nasıl Paylaşımcı Üye Olabilirim. 2 - Nasıl Premium Üye Olabilirim..
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 4025
Teşekkür Etti  : 1030
Teşekkür Aldı  : 22804
İletişim:

# Üretim 2024-04-29 21:26:58 By Sivasli_14 & VarBiraZ.CoM,NeT
Resim

Cevher Yalçınlı - Albümleri (Özel Seri)
----------------------------------------------------------------------
<Cevher Yalçınlı - Anama Söyleyin Ağlamasın>
<Cevher Yalçınlı - Ben Yetim>
<Cevher Yalçınlı - Garip Ömrüm>
<Cevher Yalçınlı - Hor Görme Garibi>
<Cevher Yalçınlı - Kara Sevdanın Gözü Kör>
<Cevher Yalçınlı - Sevda Yüklü Kervanlar>
<Cevher Yalçınlı - Sevdalandım>
<Cevher Yalçınlı - Sevgine İnandım>
<Cevher Yalçınlı - Su Ver Leylam>

Albüm İçerikleri

Kod: Tümünü seç

Cevher Yalçınlı - Anama Söyleyin Ağlamasın\                    
Thumbs                                                                          
Cevher Yalçınlı - Ah Hele Ana Le Ana                                            
Cevher Yalçınlı - Anama Söyleyin Ağlamasın                                      
Cevher Yalçınlı - Aşk Kalpimde Yer Aldı                                         
Cevher Yalçınlı - Aşık Oldum Ben Bir Güle                                       
Cevher Yalçınlı - Ben Aglarım Felek Gülsün                                      
Cevher Yalçınlı - Bir Gün Sende Öleçeksin                                       
Cevher Yalçınlı - Bülbüler Düğün Eyler                                          
Cevher Yalçınlı - Dayanılmaz Bir Çile                                           
Cevher Yalçınlı - Gel Gidelim Dağlara                                           
Cevher Yalçınlı - Giderim Burdan Artık                                          
Cevher Yalçınlı - Gitti Canımın Cananı                                          
Cevher Yalçınlı - Hederimden                                                    
Cevher Yalçınlı - Mezarımın Taşı Urfaya Karşı                                   
Cevher Yalçınlı - Pencereden Bakıyor Hele Hele Yar                              
Cevher Yalçınlı - Pınara Varmadınmı                                             
Cevher Yalçınlı - Sevemedim Karagözlüm                                          
Cevher Yalçınlı - Yükledim Göçemedim                                            
Alemin Kralı Www.VarBiraZ.NeT                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan.... .                                     
VarBiraz.Net - VarBiraZ'Da Sen Oyalan....                                       
d:\0\1\Cevher Yalçınlı - Ben Yetim\                                   
Thumbs                                                                          
Cevher Yalçınlı - Atım Kaçtı                                                    
Cevher Yalçınlı - Ağrı Dağından Uçtum                                           
Cevher Yalçınlı - Ben Yetim                                                     
Cevher Yalçınlı - Bu Dünyada Üç Vardır                                          
Cevher Yalçınlı - Ceylanın Balasını                                             
Cevher Yalçınlı - Dargın Mahkum                                                 
Cevher Yalçınlı - Derdimi Tabibe Gösterdim                                      
Cevher Yalçınlı - Dilden Dile Geziyor                                           
Cevher Yalçınlı - Dom Dom Kurşunu                                               
Cevher Yalçınlı - Evlerin Önü Zello                                             
Cevher Yalçınlı - Gel Eylenek Bir Zaman                                         
Cevher Yalçınlı - Hapishane Denen Yeri                                          
Cevher Yalçınlı - Kah Olsun Bekarlık                                            
Cevher Yalçınlı - Kaşlarını Eğdirirsin                                          
Cevher Yalçınlı - Komşu Kızları                                                 
Cevher Yalçınlı - Sensiz Ömre Yanarım                                           
Cevher Yalçınlı - Urfanın Bedenleri                                             
Cevher Yalçınlı - Yandım Hele                                                   
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\1\Cevher Yalçınlı - Garip Ömrüm\                                 
Thumbs                                                                          
Cevher Yalçınlı - Bir Tane                                                      
Cevher Yalçınlı - Canım Eminem                                                  
Cevher Yalçınlı - Damlarda Zılgıt Sesi                                          
Cevher Yalçınlı - Dügünüm Oldu                                                  
Cevher Yalçınlı - Eledim Eledim                                                 
Cevher Yalçınlı - Fincanın Taştan Oyarlar                                       
Cevher Yalçınlı - Garip Ömrüm                                                   
Cevher Yalçınlı - Meyhaneden Kalktım                                            
Cevher Yalçınlı - Seherde Uyarnırsan                                            
Cevher Yalçınlı - Sürünüz Gelir Sürümüze Karışır                                
Cevher Yalçınlı - Tılfıdır Hastane                                              
Cevher Yalçınlı - Viş Viş Eliye                                                 
Cevher Yalçınlı - Çabur Dağı                                                    
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\1\Cevher Yalçınlı - Hor Görme Garibi\                            
Thumbs                                                                          
Cevher Yalçınlı - Benim Yarim                                                   
Cevher Yalçınlı - Dama Çıkmış Bir Güzel Le Hımşe                                
Cevher Yalçınlı - Damla Damla Aktı Yaşım                                        
Cevher Yalçınlı - Deli Gönül Hangi Konarsın                                     
Cevher Yalçınlı - Düşeş Attım Yek Geldi                                         
Cevher Yalçınlı - Gurbet Bizi Ne Hallere Getirdi                                
Cevher Yalçınlı - Hor Görme Garibi                                              
Cevher Yalçınlı - Hülya                                                         
Cevher Yalçınlı - Oy Eleşkirt                                                   
Cevher Yalçınlı - Oy Oy Emine                                                   
Cevher Yalçınlı - Urfa Divanı Urfamızın Dört Etrafı Bahçalar                    
Cevher Yalçınlı - Viran Oldu Şu Gönlümün Bağları                                
Cevher Yalçınlı - Yüce Dağ Başında Ceylan Balalar                               
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\1\Cevher Yalçınlı - Kara Sevdanın Gözü Kör\                      
Thumbs                                                                          
Cevher Yalçınlı - Kara Sevdanın Gözü Kör                                        
Cevher Yalçınlı - Boşuna Sevmişim Seni                                          
Cevher Yalçınlı - Bu Tepe Kumlu Tepe                                            
Cevher Yalçınlı - Gel Amanın                                                    
Cevher Yalçınlı - Gidiyorum Ağlama                                              
Cevher Yalçınlı - Gönlümde Bir Tek Sen Varsın                                   
Cevher Yalçınlı - Güley                                                         
Cevher Yalçınlı - Hayatımı Mahvettin                                            
Cevher Yalçınlı - Kara Sevdanın Gözü Kör                                        
Cevher Yalçınlı - Kötü Kader                                                    
Cevher Yalçınlı - Sabah Olmaz Gönlümde                                          
Cevher Yalçınlı - Seherin Vaktinde                                              
Cevher Yalçınlı - Seni Nasıl Özledim                                            
Cevher Yalçınlı - Sevme Beni                                                    
Cevher Yalçınlı - Vallahi Tövbe                                                 
Cevher Yalçınlı - Yıllarca Bana Bekle Dedin                                     
Cevher Yalçınlı - Zeliha                                                        
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\1\Cevher Yalçınlı - Sevda Yüklü Kervanlar\                       
Thumbs                                                                          
Cevher Yalçınlı - Sevda Yüklü Kervanlar                                         
Cevher Yalçınlı - Adana Ağasıyam                                                
Cevher Yalçınlı - Bana Yücelerden Seyrelen                                      
Cevher Yalçınlı - Bilmem Feleğin Kastı Ne                                       
Cevher Yalçınlı - Bu Yıl Benim Yeşil Bağım Kurudu                               
Cevher Yalçınlı - Dağlar Seni Delik Delik Delerim                               
Cevher Yalçınlı - Dün Gece Rüyamda Gördüm                                       
Cevher Yalçınlı - Gurbeti Benmi Yarattım                                        
Cevher Yalçınlı - Gönül Senin Elinden                                           
Cevher Yalçınlı - Hani Söz Vermiştin Bana                                       
Cevher Yalçınlı - Her Gece İçiyorum                                             
Cevher Yalçınlı - Kalk Gidelim Buradan                                          
Cevher Yalçınlı - Mahkeme Versem Seni Asarlar                                   
Cevher Yalçınlı - Sevda Yüklü Kervanlar                                         
Cevher Yalçınlı - Vara Vara Vardım Siverekin Hanına                             
Cevher Yalçınlı - Çimene Bak Çimene                                             
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\1\Cevher Yalçınlı - Sevdalandım\                                 
CevherYalçınlı(Sevdalandım)                                                     
01Cevher Yalçınlı - Hudey Hudey                                                 
02Cevher Yalçınlı - Doktor                                                      
03Cevher Yalçınlı - Haticem                                                     
04Cevher Yalçınlı - Kahrolsun Bekarlık                                          
05Cevher Yalçınlı - Pencereden Bakma Yar                                        
06Cevher Yalçınlı - Cumbullu                                                    
07Cevher Yalçınlı - Emine                                                       
08. Cevher Yalçınlı - Sevdalandım                                               
09. Cevher Yalçınlı - Ağlarım Yana Yana                                         
10. Cevher Yalçınlı - Oturdum Mezar Taşına                                      
11. Cevher Yalçınlı - Dost Perişan                                              
12. Cevher Yalçınlı - Yollar Söyle                                              
13. Cevher Yalçınlı - Gönül Kime Meydan                                         
14. Cevher Yalçınlı - Kızlar Kızlar                                             
d:\0\1\Cevher Yalçınlı - Sevgine İnandım\                             
Cevher Yalçınlı Kaset                                                           
Cevher Yalçınlı Sevgine İnandım                                                 
01Cevher Yalçınlı - Sevgine İnandım                                             
02Cevher Yalçınlı - Gülüm                                                       
03Cevher Yalçınlı - Mahkemeye Versem                                            
04Cevher Yalçınlı - Kır Çiçekleri                                               
05Cevher Yalçınlı - Gelmiyorsun                                                 
06Cevher Yalçınlı - Di Gel Gel                                                  
07Cevher Yalçınlı - Esmerin Adı                                                 
08Cevher Yalçınlı - Şıblaney                                                    
09Cevher Yalçınlı - Hayat Kadını                                                
10Cevher Yalçınlı - Sana Sözüm Geçmiyor                                         
11Cevher Yalçınlı - Kalplerle Şaka Olmaz                                        
12Cevher Yalçınlı - Gönül Senin Elinden                                         
13Cevher Yalçınlı - Yeter                                                       
14Cevher Yalçınlı - Bir Bulut Kaynıyor (U. H.)                                  
15Cevher Yalçınlı - Enstrümantal                                                
Upload By Sivasli_14                                                            
Www.VarBiraZ.NeT                                                                
d:\0\1\Cevher Yalçınlı - Su Ver Leylam\                               
Thumbs                                                                          
Cevher Yalçınlı - Su Ver Leylam                                                 
Cevher Yalçınlı - Ahlatın Başındayım                                            
Cevher Yalçınlı - Aman Gardaşım                                                 
Cevher Yalçınlı - Ağam Süleyman                                                 
Cevher Yalçınlı - Bitlisde Beş Minare                                           
Cevher Yalçınlı - Ezem Ezeden Oğlan                                             
Cevher Yalçınlı - Hadi Hadi Ordan Yalancı                                       
Cevher Yalçınlı - Halay Başı Kim Çeker                                          
Cevher Yalçınlı - Kara Üzüm Habbesi                                             
Cevher Yalçınlı - Köşe Başı Beklerem                                            
Cevher Yalçınlı - Oy Oy Emine Çekme Beni Yemine                                 
Cevher Yalçınlı - Sallana Sallana                                               
Cevher Yalçınlı - Sarı Kız Deli Kız                                             
Cevher Yalçınlı - Su Ver Leylam                                                 
Cevher Yalçınlı - Türkü Söylerim Sana                                           
Cevher Yalçınlı - Urfalıyam Ezelden                                             
Cevher Yalçınlı - Uyandım Sabah İle                                             
Cevher Yalçınlı - İndim Gülün Bağına    
Şifre: www.varbiraz.net

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Premium Üyelik - Sınırsız İndirme.. -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.

“A - B - C - Ç” sayfasına dön