Lösev'e Bağış Yap 1 Aylık Premium Üyelik Kazan..!

Alt Limit 750 TL'dir.

Duyurular,Gelişmeler...
Kullanıcı avatarı
Sivasli_14
Site Admin
Site Admin
Başlıklar: 4047
Teşekkür Etti  : 1040
Teşekkür Aldı  : 23328

Resim

Değerli VarBiraZ.Net Ziyaretçileri,

VarBiraZ.NeT olarak Lösemili Çocuklar Vakfına umut ve destek olmaya her daim devam ediyoruz. Siz de bu değerli misyonumuza katkı sağlamak ve iyilikte bir adım öne çıkmak isterseniz, lösemili çocuklarımıza destek olanlara bizden de 1 Aylık Premium Üyelik bedava kampanyamızı başlatıyoruz.

Sizlerin yapacağı bağışlarla, onların tedavi süreçlerine ve hayatlarına dokunacak, yüzlerinde bir tebessüm olacaksınız. Her bağışınız, bir çocuğun hayatında umutsuzluk yerine umudu yeşertmek için büyük bir adım olacaktır. Lütfen destek kampanyamıza katılarak, lösemili çocuklarımıza umut olmaya yardımcı olun.

VarBiraZ.NeT olarak bu kampanyadan hiçbir maddi menfaatimiz yoktur. Tek amacımız LÖSEV’e bağışların artması ve Sitemizden de bir şekilde faydalanmak isteyenlerin işlerinin görülmesidir.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler bağış yapmadan önce bizler ile Özel Mesaj veya E-Posta yoluyla iletişime geçmelidir (dekontlarda tahrifat - oynama yapılmaması adına).
Sonrasında istediğiniz banka üzerinden (İnternet Bankacılığı Bağış Bölümünden) yapacağınız bağışa ait dekontu (PDF) (Açıklama kısmına " VarBiraZ Ailesi ve Sitedeki Üyelik Adınız '' yazılarak) anlık olarak bizlere iletmeniz halinde üyeliğiniz aktif edilecektir.

Örnek Ödeme Adım 1 ,Adım 2, Adım 3

Bu saat (02 Haziran 16:15) itibarıyla yapılacak bütün bağışlar için Premium Üyelik rütbesi üyeliğinize tanımlanacaktır.
Alt limit 750 TL'dir.

1 Aylık Premium Üyelik İle;

VarBiraZ & Kaset Firmaları

- Alparslan
- Coşkun Plak
- Edifon
- Güneş Plak
- Harika Kasetçilik
- Kervan Plakçılık
- Minareci
- Saba Streo
- Sönmez Streo
- Türküola
- Uzelli

Direk Müzik İndir

- Yeni Albüm,
- Arabesk & Taverna,
- Türk Halk Müziği & Özgün,
- Türk Sanat Müziği & Nostalji,
- Full Albümler,
- Yüksek Kalitede Albümler,
- Flac
- Wav
- CD Kalıpları
- Arşiv Serileri
- TRT Arşiv Serisi
- Kalan Müzik Arşiv Serisi
- Seri Albümler,
- Karadeniz Albümler
- Mahalli Sanatçılar
- İlahi & Ezgi
- Yabancı & Remix ,
- Oyun Havaları
- Bana Bir CD Yap,
- Tek Mp3,

Yukarıdaki bölümlerden kotasız ve sınırlamasız direkt olarak indirme sağlama imkanınız olacaktır.

Kampanyamız 02.06.2024 - 02.07.2024 Tarihleri Arasında Geçerlidir.

Bağış Yapan Üyeler;

1 - yldrm_43 - Dekont
Gizli Mesajlar Teşekkür Butonu İle Açılmaktadır. - Lösev'e Bağış Yap 1 Aylık Premium Üyelik Kazan..! -
Ben Bir Acep İle Geldim,
Kimse Halim Bilmez Benim,
Ben Söylerem, Ben Dinlerem,
Kimse Dilim Bilmez Benim.
Kullanıcı avatarı
Foxryum
O Bir Efsane
O Bir Efsane
Başlıklar: 189
Teşekkür Etti  : 221
Teşekkür Aldı  : 657

Lösev varsa benden de paylaşım sınırsız.

Yukarıdakilere Ek olarak Foxryum'a (bana) ait CD Kalıplarından istediğiniz bir tanesi de Üyeliğinizin başlamasını müteakip hediye edilecektir. Üyelik sonrası bana ulaşın. Yeter ki çocuklar yaşasın.
Aksini belirtmediğim sürece, bütün sunumlarım Orijinal albümlerden aldığım, kendi arşiv kalıp ve taramalarımdır.
Malic76
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Başlıklar: 0
Teşekkür Etti  : 2

emeğinize yüreğinize sağlık
market
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Başlıklar: 0
Teşekkür Etti  : 38

Yüreğine saglık