VarBiraZ'a Hoş Geldiniz.!

Atilla Yılmaz - Haykırın

Atila1964’ün Sundukları..
Forum kuralları
1 - Bu Bölümden Sadece O Bir Efsane Rütbesine Sahip Kullanıcılar Yararlanabilmektedir, Normal Üyelere İndirmeye Açık Değildir,
2 - Nasıl O Bir Efsane Olabilirim ?
2.1 - Forumda Bulunmayan Kaset Rip -Nadir- Paylaşımlardan Ekleyerek (80 + Üzeri Albüm [Seri Albümler Hariç] Sunarak Sizde Bu Bölümden İndirmeye Hak Kazanabilirsiniz)
3 - Buradaki Albümler Sadece Sitemiz'e Aittir Ve Sitemiz Var Olduğu Sürece Başka Forumlara Eklenmesi Yasaktır.
Kullanıcı avatarı
Artvinli1964
Forumun Dayısı
Forumun Dayısı
Başlıklar: 4303
Teşekkür Etti  : 6079
Teşekkür Aldı  : 9877

Atilla Yılmaz Haykırın.jpg
Atilla Yılmaz - Haykırım
-----------------------
Cover & Info
Atilla Yılmaz - 'Haykırın'.
Atilla Yılmaz - Arıyorum.
Atilla Yılmaz - Ağit.
Atilla Yılmaz - Oğlum.
Atilla Yılmaz - Verin Türkün Yurdunu.

.

Şifre:www.varbiraz.net
Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Dikkat!
Paylasmis oldugum ve sizlerin indirmiş olduğunuz albümleri üçüncü taraf mensup kişilerle ve diğer internet ortamlarında paylaşmayın. Aksi bir durumda Şahsım ve VarBiraZ.NeT olacaklardan sorumlu tutulamaz. Albümler sadece tanitim amaclidir.
Kullanıcı avatarı
By_Caner
Emektar Üye
Başlıklar: 710
Teşekkür Etti  : 153
Teşekkür Aldı  : 2941
İletişim:

Albümü kartal24 (Önder Yıldız) dostumuz sizlerle paylaşmam için yolladı.Onun adına sizlerle paylaşıyorum....Kendisine buradan teşekkür ediyorum...Sizlerin teşekkürleride kartal24 (Önder Yıldız) dostumuza gitsin..!

Resim

Atilla Yılmaz - Haykırın

01.Haykırın
02.Saat 22.45
03.Ağıtlar
04.Feryat
05.Arıyorum
06.Yurduma Kurban
07.Ölmeyecekler
08.Verin Türkün Yurdunu
09.Oğlum
10.Türk Gençliği
11.Yiğide Meydan Gerek
12.Şarkımız Bizim

Gizli Mesaj
Lütfen Gizli Linki Açmak İçin Teşekkür Butonunu (Sağ Üst Köşedeki Parmak İşareti) Kullanalım...

Şifre:www.varbiraz.net

“Artvinli1964’ün Mekanı” sayfasına dön